26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Tmac
    #17169
    Shotival kapcsolatban annyi hpgy pl én szinte csak shotival megyek mert a klánban én vagyok az egyik shotis. És ha valaki lámázik hogy hülye shotis akkor ő maga a láma, mert a shotinak is megvannak a gyerngéi és az előnyei, pl én 100m-ről nem tudok senkit leszedni de más fegyveres igen. És ha engem leszed egy csipás vagy egy gépfegyveres én sem kezdek oknélkül lámázni. Sajnos ilyenkor is a noname embereknek nagy a szája, mert nem tudnak beletörődni hogy valaki leszedte őket...
  • Dexantreal
    #17168
    Egyszerű: ne menj ilyen szerverekre, vagy, ha nincs olyan féle, ami neked tetszik, taktikázz, végy vissza a tempóból, aztán hírtelen durr bele és megint várj... egyébként meg a beszólásokra csak ennyit mondok: ne nézd mit írnak.

    Mellesleg ez a kérdés a többieknek is szól: van még CoD2-ben olyan szerver, ahonnét a sniper nem lett kivéve és jó is az a szerver viszonylag? Mert Ryan közlegény megmentése-t nem rég néztem meg és kedvem támadt sniperezni - bár nem vagyok jó benne -, de nem tudom hol van manapság ilyen szerver :S.
  • Scottt
    #17167
    a sajnos előt van a pont nem utánna
  • Scottt
    #17166
    Igen tényleg voltak mesterlövészek először csak a partizánok voltak a háború elejéPl:orosz jugoszláv stb... De mikor már német földön harcoltak a katonák akkor akadt szép számmal német is sajnos. az elég zavaró h már ha elkezdesz mester lövésszel irtani akkor már egyből a fejedhe vágják h kamper nálam az azt jelenti h vhol a respwan pont körül irtja az embert egybol mikor mar ki is irtja mikor kirakja Nekem egy0000000000000000000000szor jobban tetszett a singleplayer mert ott nem csiterezett le a gép nem nevezett kampernek, nem szóltbe és senki nem hőzöngött,nem csítelt Ellentétben a multival ott is toltam 1 kicsit de abba hagytam mert hát ilyen volt ennyit a magyar codról
  • Dexantreal
    #17165
    Nem tudom, de jó módszer... csak azért megjegyezném, de közben előre leszögezem, hogy nem vagyok kemper.... szóval, a második világháborúban mégis hogyan tartotta magát egy maroknyi német csapat pl egy faluban, ha nem kempeltek, vagy az amcsik bármelyik harcban? Oroszék detto, szóval azért ennyire nem kéne lenézni a kempereket, mert a valóságban is művelték... de tény, hogy játékban kemperkedésnek, se spawnkillnek se ilyesmi galád dolognak helye nincs.


    Kérdezzétek meg azon a szerveren, ahol láttátok ezt a módszert.... ha nem hajlandó ott elmondani, hát e-mailben küldje el, vagy ilyesmi és hátha segítenek ,jobb ötletem nincs... aztán esetleg írd be ide is ,hogy mások is hasznát vegyék.
  • forzajuve5
    #17164
    Néhány szerveren láttam, hogy a kempelés ellen úgy védekeznek, hogy előszőr figyelmeztetik majd ha továbbra sem mozdulnak akkor meghalnak. Van saját szerverünk, de sajna nem tudjuk hogy ezt hogyan lehet megoldani. Esetleg valami program kell hozzá vagy elég a config file módosítása?
  • Dexantreal
    #17163
    Az is lehet, hogy a játék fajtákra gondolt, mint pl CTF,SD, HQ...

    Bár kötve hiszem, de, ha ze volt a kérdés, akkor közlöm, hogy leginkább CTF és HQ, de majd a jövőben lehet, hogy néha SD-ni is fogok.
  • Dexantreal
    #17162
    Menj bátran bármilyen szerverre és szólj előre, hogy még kezdő vagy. Nem hinném, hogy lesz ezek után bárki is, aki le lámázna... ha meg igen, akkor egy nagy tahó és ne foglalkozz vele. Én se mindig nézem miket írnak játék közben.

    Ja egy jó tanács: shotgunnal ne nagyon masírozzál. Szinte mindenki láma fegyvernek tartja és azokat is, akik ezt használják... csak néha szoktam poénból menni vele, de olyankor szólok a többieknek is. Meg most már néha-néha toujane-ben, mert ott is sok a sotis és soti ellen soti a jó.

    Azt hiszem ennyi, több nem jut eszembe, de ha ezeket betartod, akkor nem nagyon fognak lenézni, lámázni stb-stb.
  • ffxi
    #17161
    Aknakereső!
  • Prince of Máté
    #17160
    tetris , de legtöbbet Flipper és Pásziánsz.
  • Dietrich
    #17159
    rohadtul? 150 éves csontváz jó lesz?
    esetleg a nagyon..jobb szó lett volna.
  • zico87
    #17158
    Föleg amióta megvettem origiba a cod2-t mariot tolom ezerel ott is van SD tök jó ajánlom mindenkinek C64-el is 400 FPS-ed van a max 800000 FPS
  • BenceYCE
    #17157
    Ötödölőzünk itt ha épp nincs más :P
  • LPKENJI
    #17156
    szted CoD 2 topikba milyet:P
  • torrente111
    #17155
    hali.milyen gémet nyomtok?
  • bedevil
    #17154
    Sajnos, nem igen van olyan szerver, ahol csak kezdők lennének.
  • Daveee
    #17153
    kb 3 napja keztem, tuttok modnani oyan szervert vagy cimet ahol még iyen kezdők vannak? mert a m3tro szerver beszart
  • nyulman
    #17152
    HI!!!ha valakit érdekel tgf akkor msn:[email protected]
    rohadtul kellene 3 tag!!!
  • ffxi
    #17151
    HELP!!!
    Nagy bajban vok. A következő billentyűzetekre(A, D, E) gyakran nem az csinál amit kéne, azaz állandóan bash-el. Mitől van ez? Tök idegesítő.
  • trident
    #17150
    re Maffioso: minden friss infót Zico-nak küld el, ő suokta itt frissíteni a pbkonfigokat (+ friss konfigokat le lehet tölteni a clanbase és punkbustedről is).

    re Mindneki más: a moderátornak topikban csatlakozzatok nyugodtan, kérjétek a post törlését és ripedon banolását. Köszi.
  • maffioso
    #17149
    nemdobja ki de nem gáz
    external az észrevehetetlen pb számára
  • donoki
    #17148
    innen mindegyiket kidobja a pb..de nem gáz XD
  • Picar77
    #17147
    Az :D
  • Colton
    #17146
    Ez egy K***va Jó Játék!
  • Picar77
    #17145
    Jól szórakozol bazzeg?
  • trident
    #17142
    Már negyedik, vagy ötödik alkalommal nem érti meg, hogy vele szemben, a többség tisztességesen szeretne szórakozni, kikapcsolódni.:)

    Ütyezs vaty rípegon, vegyé cúkrót!!!4 :D
  • Picar77
    #17141
    Szar csit oldalad ne itt reklámozd, te buzi láma.
  • ripedon
    #17140
    moderálva
  • Dopti
    #17139
    Hi, vki megtunná mondani aztat hogy mér van az, hogyha át akarom rakni EAX 1-2-3 ra (nemtom mi a különbség) akkor kidob direct X hibátval (legújabb van fent) ... Új ázus lap, alaplapi 7.1... Dunno hogy WTF :S
  • Dietrich
    #17138
    ha van routered és annak túzfala először azt öld meg...
  • swabo
    #17137
    tsá!

    az lenne a gondom a cod2 multiban hog vannnak egyes szerverek amiknek a betöltésénél ki ír egy hiba üzenetet hogy: input client dtected vagy valami ilyesmi. aki tud lécci segítsen !

    előre is köszönöm
  • Bokafix2
    #17136
    Nem tudja valaki, hogy multiban hogyan lehet fekete színű nevet kreálni?
    Az altgr+3 0(név) lenne elvileg a kombinácója, de nem csinálja meg. Akinek ment, írja le. A többi színt viszont lehet használni gond nélkül.
  • LPKENJI
    #17135
    de letöltöttem a pb-t de mégsem mennek a szerverek
    mié?
  • zico87
    #17134
    Ez a hiba azért van mert valamiért nemtudd leellenőrizni a PB
  • And5
    #17133
    Szrtm is elég furcsa a csávó. Egy igazi "funnyboy" veszett el benne.
  • trident
    #17132
    pb frissítés: evenbalance.com-ról a pbsetup exe letöltése, a pb mappába helyezése és onna futtatása.
  • Balázs 17
    #17131
    hello PUNKBASTER hibám van és ilyet nemtaláltam itt a rófumban, csak egy másikra

    nekem ezt írja ki és ezért dob ki: pb init failure (fejből vmi ilyes ugrik be:))
    vki vmi megoldás, mert már szeretnék ölni:)?
  • Qwerty4
    #17130
    Velem is volt ilyen, de minden egyes játéknál, miután kiléptem a játékból azután meg furcsa volt a kijelölési művelet + stb., alaplap miatt gondolom, a gépcserével jött helyre minden.
    De nem biztos, hogy nálad is ez a problem!!!
  • mike0013
    #17129
    ne futass semmien gép terhelő illetve szabályozó progit, annó nekem is csinálta és lelőttem egy ien progit és ment
  • grims
    #17128
    helo
    lécci segítsetek! egérrel lenne baj: először cod2ben vettem észre,h a karakterem egy idő után magától elkezd vagy jobbra vagy balra menni. kiléptem a menübe majd vissza mire jo lett. aztán másik játékban is ezt csinálta
    cseréltem egeret,megtisztítottam,de ugyano. maradt.
    mi lehet a gond?