26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Gibor
    #25508
    Routered van?
  • Sefike
    #25507
    Igen azokat kikapcsoltam ugy se ment .
  • Gibor
    #25506
    Tűzfalat letiltja a cod2-t
  • Sefike
    #25505
    Sziasztok
    Cod 2 vel lenne problémám leirom hogy micsoda hátha tudtok segiteni benne...
    Feltelepitettem patcheltem 1.3 ra crackeltem is ,Single megy multiban nem találtam 1 szervert sem . X-firét felrakva találtam szervereket de mikorkapcsolodik bejön egy fekete képernyö és nekiáll számolni és kész,,,
    vista sp 2 op rendszerem van..
    elöre is köszi a válaszokat

  • BIZ0906
    #25504
    Win7 van? Ha igen dogj egy mikrofont be vagy tiltsd le. Hülyén hangzik de ez van, ha XP akkor is próbáld meg ezt de arra nem tudok megoldást.
  • ace05
    #25503
    Valami más megoldás nincs?Ezzel se megy pedig doom 3 meg az rfactor és a gta sa is megy rajta!
  • BIZ0906
    #25502
    Ezt a DirectX-et szedd le ted fel és próbáld ki.
  • ace05
    #25501
    Azt elfelejtetem mondani hogy a legújjab intel videó kártya driver van fen rajta!Mielőtt feltelepítettem a drivert akkor se indult drirectx problémával kidobott az elején!
  • ace05
    #25500
    Hello Segítséget szeretnék kérni!

    Win 7 ultimate van a laptopomon .Bese hívja a játékot mert directx problémát ír ki!Dvdn mellékelt directx pedig nem telepít fel semmit.Valaki tudna segíteni?
  • BIZ0906
    #25499
    Nincs mit.
  • littleriver
    #25498
    köszi! úgy néz ki működik már.
  • Viktor9202
    #25497
    De régebben sose fagyott meg, most meg 3 perc játék után kidob hibaüzenettel. Mi lehet a baj?
  • BIZ0906
    #25496
    www.evenbalance.com
  • saniol
    #25495
    a hibaüzenetbe benne van a weboldal cime ahonnan le lehet szedni a frissitőt
  • littleriver
    #25494
    sziasztok!

    lenne egy kis problémám,elkezdtem a napokban újra cod2-zni,de nem igazán járok sikerrel,mert a punkbuster állandóan ledob..engedélyezve van a multiban,de ennek ellenére belépek egy szerrverre,és max 20 percet tudok játszani,és ledob,azzal az üzenettel,hogy frissítsem..hol lehet egyáltalán frissíteni,mert én nem is telepítettem fel a cuccot,nem is nagyon találok ilyen klienst..köszi a segítséget előre is!
  • csuszi
    #25493
    nincs rá megoldás, win7 alatt kidob.
  • Viktor9202
    #25492
    Most pedig az lenne a problémám, hogy 10 perc multi után kidob a játék hibaüzenettel:S Win 7 van fent. Valaki hel pls
  • saniol
    #25491
    Szia dopi94.

    Igen van rá megoldás.:
    /password a_szerver_jelszava
    /connect a_szerver_ipje
  • saniol
    #25490
    hát igen. sajnos megiszi az egyik magot. 25% cpu használat ami azt jelenti hogy az egyik mag 100% :( /vid_restart sem volt eredményes sajnos, de márprobáltam ujra raknia codot, máshonnan leszedni a patchet meg minden de ugy se.
  • dopi94
    #25489
    Teljes egészében megeszi az egyik magot?! :D
    Akkor ott valami baromira elvan cseszve! Nemtom talán nyomj egy /vid_restart
    Ha ez sem segít akkor nemtok segíteni sajnos de majd utánanézek és írok ha jutottam vmire!
  • dopi94
    #25488
    Sziasztok!
    Az lenne a gondom hogy warom(jelszavas szerón) van és az xfire nem enged csatlakozni vmiért(de semilyen szerverre se!)...régen engedett...újraraktam gépet, x-et de még mindig nem enged...
    Na már most van arra mód hogy a cod2 főmenüjéből console-val vagy más módon betudjak lépni jelszavas szerverre???
    Segítségeteket előre is köszönöm!
    UI.:Eredetim van
  • saniol
    #25487
    /r_multigpu parancs tudtommal arra vonatkozik hogy 2 videokari van a gépbe SLI vel
  • hungary27
    #25486
    /r_multigpu 1 talán
  • saniol
    #25485
    *** 4 magos processzor.
    Bocsi elirtam :$
  • saniol
    #25484
    Sziasztok. lenne egy kis problémám.

    Adott egy 3 magos processzor, 4giga ram, Nvidia GF 9500 GT videó kártya, Windos7 x64 oprendszer. A problémám az hogy amikor a COD2 t elinditom és felmászok valami szerverre, az FPS em fix 333 viszont a pingem ugrál össze vissza, és valamiért a COD2 az egyik magját a procinak 100% osan megeszi, ezáltal szaggat az egész mint ha FPS lagom lenne. mi lehet a probléma? miért nem képes mind a 4, vagy legalább 2 magot használni?

    válaszokat előre is köszönöm!
  • dave10000
    #25483
    No megoldódott csak nem volt az Options-ben engedélyezve a punkbusters :)
  • dave10000
    #25482
    Igen van X-fire meg 1.3 van de ha be akarok lépni mindig kiír ily punkbusteres izét és kilép.
  • Danyi95
    #25481
    Igen! Csak lekell szedned egy 1.3-as patchet! És kész! ( gondolom xfire-ed van! :D )
  • bigapó
    #25480
    attól függ honnan töltöd le. ha steam-ről akkor igen...bár kétlem, hogy steamen árulnának cod2-őt :)
  • dave10000
    #25479
    Üdv.

    Ha letöltött CoD2-m van akkor tudok multiban játszani ?
  • Viktor9202
    #25478
    Nekem nincs letiltva semmi:S Viszont ha bedugom a mikrofont, akkor jó, de jobb lenne a másik variáció. Mit tegyek?
  • Vackor1024
    #25477
    Vagy ez.
  • Danyi95
    #25476
    Ha Win7 van!Akkor annyi a dolgod hogy a mikrofon helyére (hátul) dugj be egy jackdugót(mikrofont!)Ennyi az egész!:)
  • Viktor9202
    #25475
    Helló.

    Most formáztam a gépem, és vissza tettem rá a Cod 2-őt, és ahogy elakarom indítani a Multiplayer-t, kidob hibával az indításnál, de viszont a Singlepleyer az működik. Amúgy az összes Cod-nál ezt csinálja. Nem tudjátok mi lehet a baj? Köszi előre is
  • csuszi
    #25474
    és ha eredeti szerver volt, game hook az egy laza global ban. pont azért, mert ez sose fals kick, ezt pb-nél is tudják.
  • csuszi
    #25473
    nesze értelmes:
    hook-al a büdös életben nincs fals kick. sose. vagy valaki csalt a gépeden és fennmaradt valami dll, vagy te prószáltad ki régen, vagy a kulcs nem original és banolva van, de akkor fel se engedne. én nem mondom hogy csaltál, de vagy valaki azon a gépen régebben, vagy nem kóser a kulcs.
    sose basz ki a pb game hook üzenettel, csak ha oka van rá.
  • hungary27
    #25472
    már azt hittem valaki értelmes irt:D
  • Rundstedt17
    #25471
    cheater
  • hungary27
    #25470
    felmek 1 eredeti szerverre és kidob gamehookal? nem is csalok meg semmi most adtak 1 bontatlan origit. hát beszarok hogy kibazs amikor nem csalok
  • byzhouse
    #25469
    576