26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • NEOreg3
    #17906
    konzolt előhívod a 0-ás gomb lenyomásával majd bepötyögöd ezt idézőjelek nélkül: "fx_sort 1"
  • Brash
    #17905
    http://img509.imageshack.us/img509/899/hibawa7.jpg
    http://img165.imageshack.us/img165/4204/hiba2pl6.jpg

    Kidob ezzel a hibával, légyszi segítsetek!
  • donoki
    #17904
    oks!
  • Dexantreal
    #17903
    Hmm... én F-re tippeltem és gondoltam majd kipróbálom, csakhát leszedték és javítják a modot. Thanks!
  • donoki
    #17902
    kést ugy lehet ha jól emléxem (régen játszottam ilyen modokkal) hosszan nyomod a shift-et!
  • Dexantreal
    #17901
    194.23.143.82. port: 28882
  • Dexantreal
    #17900
    German Front Mod. Szerintem.
  • csuszi
    #17899
    Tetszikez a kasztos történet. Van oan mod ami hasonló és hibamentes? De más extra nem kellene bele, mert ezek a véres témák nekem nem jönnek be. Szal kaszt és nuku ??
  • Dexantreal
    #17898
    Megadom, ha hazaértem, csak közben lekerült a mod, mert valami gáz volt vele. Ám dolgoznak rajta a csávók, hogy sikerüljön kijavítani a hibát, szóval visszakerül a cucc valamikor.
  • csuszi
    #17897
    Mi az IP?
  • zico87
    #17896
    Hát dobj egy privit azt segítek.. persze HAXOS cfg-re ne számíts :D
  • mrbaba
    #17895
    Hellosztok! Nekem olyan kérésem lenne.... hogy szeretnék egy cfg-t csinálni de nem nagyon vágom, hogy hogy kell... Valaki segitsen elmagyerázni plss!! előre is kössz!

    Üdv.: Balázs
  • Dexantreal
    #17894
    Második rész.


    Hopp, ott kigyulladt valaki.



    Brit orvos.



    Mortar. Támogató kasztnak van mortar és MG. Valamelyiket választhatják csak, nem mindkettőt értelemszerűen.



    Zajlik az élet a zászló körül.

  • Dexantreal
    #17893
    Kicsi off, ah ez annak mondható. 21st army group szerveren van egy klassz mod. Arról tennék be most néhány képet, ha nem baj. Sajnos még nem tudtam kideríteni a mod nevét. Képek alapján ismerős valakinek? :S Mindenesetre nagyon hasonlít a GFM-hoz, csak a ruhák itt picit máshogy néznek ki, abban itt is egyezik, hogy admirálisból egy lehet, meg mesterlövészből is, szóval korlátozva vannak.

    Mint a GFM-ban, itt is váalszthatsz kasztot. Admirális leírása.



    Gyalogság.



    Támadó.



    Orvos



    Mesterlövész



    Kém. Frankón feltud mászni magas helyekre és elvilleg az ellen nem látja, ha van maszkja, de erre nem sikerült rájönnöm. Meg a kését se találtam :S.



    Bomba és elől a lángok. A mérnök ilyen kis bombáőkat tud lerakni, aminek több funkciója is van: pl füst bomba, sima bomba 5 méteres körzetben, vagy 2 és 8 és így tovább. Ismerkedek még a moddal sry a nem részletes infoért.



    Halott német orvos.



  • Dexantreal
    #17892
    Jó képek.
  • odex
    #17891
    Quake 3-omba is lehet legszuperebb a géped akkor is van abba is határ abba se lehet 1000 fps...
  • Falconer
    #17890
    Woa, az erdekes. Grafika gondolom mint negy eve... 40fps meg mondjuk boven eleg mindenhez.
  • sylas
    #17889
    sikerült csak direct x7esen mert lehet állítgatni a menüben
    9nél szaggatt vmi beláll van de az offon de akkor is
    vmi ott a bibi
  • zico87
    #17888
    vagy Probálkozz régebbi driverel mert azért mennie kéne egy ismerős is 1100 Mhz celeron,GF4MX440Sd vel tolja a codot néha... jó hát nem high fps:D
    De az 40-50 megvan neki is...:D
  • lee56
    #17887
    Azért azt sem árt tudni, hogy az fx5700-nál még a 4200ti is szinte gyorsabb... (persze gf4-nél nincs hwdx9, de 5700nál meg feleslegesen támogatja ha jácchatatlanul lassu benne)

    Persze azért eléggé alacsony grafikán illene mennie az fx-el is, rakd fel a legujabb nvidia grafikai drivert, legujabb dx-et, a cod2-höz pedig az 1.3as patchet, talán win rainstallt is próbálhacc, ha megéri ezé, mert ott valami bibi van valahol.
  • sylas
    #17886
    na most megint felteszem új driverrel meg patchel mondjuk az nem kell
    de amikor próbáltam akkor is új driver volt
    többször is próbáltam
  • zico87
    #17885
    A VGA-dnak simán vinni kéne vinni 50 fps-el még egy MX440-esen is fut:d
    VGA Drivert állítsd be normálisan vagy frissítsd
  • sylas
    #17884
    halistok
    még régen mikor megjelent a game akkor mondom felteszem de erre meg fel is ment csak szaggatott mondom biztos nem bírja a gépem - akkor 800*600 többi medium low akkor is mondom mivan - végén minent levettem akkor is ugyanúgy mint 1280*1024en - szal nem értem most eszembe jutott hogy vmi patch kellene vagy nem bírja a vid kártyámat vagy vmi
    vid kártyám fx 5700
    ha tudtok mondjatok vmit

    Előre is thx
  • lee56
    #17883
    Kösz, utánnanézek majd ennek a cFosSpeed-nek

    "Ja és egyértelmű, hogy a játék mellett ne töltögess le!"

    - (ilyen nettel) alap :)
  • trident
    #17882
    pb_sv_cvar com_maxfps IN 40 250

    (azért kell az első érték is, hogy ne legyen lagoltatás, meg mindenféle ügyeskedés)

    DE (!) a legjobb, legtisztább, szárazabb érzés ha a clanbase recommended pb konfigot használod (netán a javasolt pb konfigot+kibővítve az utolsó ügyeskedések ellenőrzéseivel - ennek listáját én is szivesen elkérném;) )
  • zico87
    #17881
    A szerveren hogy kell beállítani az fps limitet CB miatt ?
  • zico87
    #17880
    Hát nemtudom de ismerek olyat akinek tényleg megvan pl:DW-n a 680FPS szóval sztem elméletben lehetséges az 1000 mondjuk egy 5000AMD+8800GTX stb..vel sztem de ha nem így van sry tévedtem:D
  • csuszi
    #17879
    Biztos hogy nem...
    Barátomnak 8800-as kártyája van, és a dx7-ben alig nőtt az fps-e. Amire jó az új kari, az dx9-ben jön ki. Kipróbáltuk az sli rendszert is, két 7600 gt agyonrántva: ugyanaz a helyzet, dx9 ben megnőtt az fps, 7-ben alig... Szerintem még cod1 ben sincs senkinek 800 fps-e sem...700 se...
  • ffxi
    #17878
    Azért mondom, hogy a torrent az ping gyilkos.
  • trident
    #17877
    A fel és letöltést is folyamatosan használja!

    Nem csak fogadsz adatot, hanem küldesz is játék közben, a p2p alkalmazásokat érdemes addig szüneteltetni. Jobb esetben a szerveren be van kapcsolva egy változó, amely bizony pingidő alatt kidob/nem enged be, rosszabb esetben az admin fog távozásra felszólítani.

    Ts vagy ventri? Mindkettő jó, mindenki azt fogja javasolni, amit használ. Talán cod berkeken belül jobban használt általánosságban a ts (mert a hosterek ezt biztosítják a legtöbbször)
  • zico87
    #17876


    LOWFPS ?:D

    vajon igaz lehet ?:D
  • ffxi
    #17875
    Ja és mit tudtok ajánlani? Teamspeak vagy Ventilot?
  • ffxi
    #17874
    Nem értem, a játéknak csak a feltöltés kell. Mi köze a letöltésnek? Csak azért nem tapasztalom ezt mert 2mb a netem és ftp-zés közbe is tudok gémelni. De a torrent az ping "tuning".
  • BenceYCE
    #17873
    Ja és egyértelmű, hogy a játék mellett ne töltögess le!
  • BenceYCE
    #17872
    cFosSpeed-et tedd fel. Ha letöltessz akkor azt állítod be. Ha játszol akkor azt. 512/96-os kapcsolatom van de még sose laggoltam mióta fenn van.
  • lee56
    #17871
    ez nem vicces :D, 512-s dsl-el megesik jópárszor :S
  • Wreck86
    #17870
    :D azt bírtam,mikor a ygerek mindig figyelmesen megnézte a camerát,mikor lelőttem és végigszidta a családfámat,mikor ő fal mögött volt és akkor is meghalt,erre mondtam neki,hogy a ping eltérése miatt,te lehet hoyg azt látod,hogy ott vagy,de az csak a "bőröd",nem a "csontvázad" amit lőni kell:):):)
  • trident
    #17869
    Hamachi? Sokkal jobb, biztonságosabb, stabilabb, szárazabb érzés a saját szerver.

    Nem vagyok bizalmatlan, de hamachin nem tudom hogy fut a pb, hogy lehet beállítgatni, szóval pubozni és warozni is a bérelt szerver kell.^^

    Létszám: naná, egy BAS-hez úgy jó ha sokan vannak fenn, objektív alapú játékmódnál azért nem kell ennyi, mert abból csak gránáteső lesz és spawnkill/kemp valamint ugráló smg-sek.
  • Antrax #17868
    Úgy az igaz de hamachin mikor hívsz össze annyi embert?
  • tobias88
    #17867
    pontosan, de minimum 15v15