26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • csuszi
    #25588
    hogyne lehetne, csak éppen azt kellene leírni, hogy bazdmeg ez a hiba, vagy az a hiba, vagy próbáld ezt vagy azt, nem azt, hogy biztos hülyék vagytok mind a 3-an. talán tanuljatok meg olvasni.
    amúgy egy 64bites win7 alá szerinted felmegy egy 32bites driver?
  • Cat 02 #25587
    Talán mert 800*600-ban az a kis folt (az ellenség) 2szer akkora, mint kétszer ekkora felbontáson ? Esetleg az egér is gyorsabb ? Az alapot, meg arra mondtam, hogy a grafika van minimumon.
  • Gibor
    #25586
    Persze élesebb.... tán 64bites driver van fent? amit jobban tud kezelni? No mind1.... te szakértő vagy veled nem szabad vitába keveredni...
  • csuszi
    #25585
    1600x1200. miért lenne alap az alacsony felbontás?
    a magas felbontásban jobban észrevesz az ember dolgokat, és pontosabban lehet az egeret pozicionálni, azaz a célzás pontosabb.
    a diploma annak szólt, hogy azért egy szaros oprendszer felrakás ne legyen már probléma...
    de azért még egyszer leírom, hátha most átmegy:P, a win7 alatt tisztán látszik hogy élesebbek a vonalak, más a grafika, ugyanolyan beállítások mellett, ugyanazon hardver alatt. ezért kisebb az fps, nem tudom mi a szart kapcsol be a win7, amit az xp nem.
    tj-én pl ugyanúgy kiakad a 250, de egy matmata/dv/care már megeszi, lehet levenni 125-re.
  • Cat 02 #25584
    Nálunk 3 ember használ w7-et és egyik se mondta, hogy esne az FPS. De a diploma az diploma :p

    Mondjuk az is igaz, hogy mi 1024*768-on vagy kisebben játszunk :D illetve minimumon, de ez szerintem alap
  • csuszi
    #25583
    van köztünk programozó matematikus - aki használja is a diplomáját egy komoly nemzetközi it cégnél. szerinted?:) amúgy én is értek a géphez, op-hoz is.
    tippem az, hogy valamit használ a win7 amit az xp nem, mert sokkal élesebb a játék kontúrja win7 alatt, csak akkor veszed észre, ha a 2 op-ot egymás után használod. illetve hogy másoknál azért nem jön ki a különbség, mert mi mindannyian magas felbontáson játszunk (1600 és felette).
  • Gibor
    #25582
    Valami nagyon szar nálad.... olyan nincs hogy egy fele annyira stabil xp vel 2x 3x annyi fps ed legyen mint egy egész stabil w7-el. Valamit az egyész klánnal elkúrtatok.
  • csuszi
    #25581
    jaja, csak éppen nekem 125 is ingadozik. xp alatt pedig 333is stabilan lett volna, de ugye 250fix. és 3-an használunk win7-et a klánban, mindhármunknál ez a helyzet. ugyanazok a beállítások, és mégis fele fps SINCS. ha felbaszom 250re rendesen fps lagg van (mapfüggő, valahol kiakad a 250).
  • Gibor
    #25580
    Hát nem tudom, nekem azt mondták h w7 alatt több fps van, ezt tesztelni nemigazán tudom sajnos, mert ezzel a géppel xp-t nem használtam, w7 nél meg minden kiakad, de hát 250el játszom, felesleges több...
  • Cat 02 #25579
    Passz, nekem ha 200 felett van megfelel, nem vagyok ilyen 333 fps kell csicska :)
  • csuszi
    #25578
    ja. de az fps közelébe nincs az xp nek sajna. amúgy tényleg sokkal jobb op, vissza nem mennék xp alá.
  • Cat 02 #25577
    CoD2 XP alatt rendszeresen fagyott ki úgy, hogy nem lehetett visszahozni, w7 alatt még fagyni se fagyott :)
  • bigapó
    #25576
    régi játékoknál van gondja, ettől függetlelnül szerintem használhatóbb a korábbi verzióknál, de lehet csak nekem van szerencsém.
  • Balazs15
    #25575
    a win 7 egy kalap szart sem ér..:D ez az igazság
  • BIZ0906
    #25574
    Hát az újrahúzáson kívül más tippem sajna nincs :(
  • fabyjoe
    #25573
    kicsomagoltam es ugyanezt a hibat irja ki..>S
  • fabyjoe
    #25572
    kösszi, de már ezt is leszedtem...feltelepítettem és egyszerűen nem reagál:(
  • BIZ0906
    #25571
    Ezt szedd le.
  • fabyjoe
    #25570
    De már letölöttem egy csomószor és nemnagyon akar reagálni...:(
  • Gibor
    #25569
    DirectX-et feltenni kellene.
  • fabyjoe
    #25568
    Sziaztok!
    Nagy Problámám van!
    Nem indul Win7 ultimate-n a COD2!
    Megpróbálok belépni és ezt irja ki:
    directX(r) encountered an unrecoverable error
    Chek the Direct (X) FaQ for possible solutions
    hogy tudok a DirectX be belenyúlni, és állítgatni???
    kössz a segítséget.
  • Gibor
    #25567
    Délutáni unalom :O xd
  • arcsika01
    #25566
    az előbb is azzal csináltam:/ de a modokat nem szedtem ki! most megpróbálom úgy:/:) remélem jólessz:S unom már ezt:/
  • madmanic
    #25565
    pbvsc.exet futtasd

    előtte minden modot -ha van- szedj le

    ha nem megy akkor uninstall, maradék könyvtárat letöröl, registryből bejegyzések kitöröl, reinstall..
  • arcsika01
    #25564
    Frissítettem már 1 párszor:/ de semmi:/ már PB reinstall is volt meg minden:S de semmi :S
  • madmanic
    #25563
    evenbalance.com ról frissítsd a PB det

  • arcsika01
    #25562
    Ugyanaz:/ tegnap jó volt ma meg már nem:/ Ez kiakaszt:( valaki 1 jó megoldást PLS
  • szabii98
    #25561
    Cod2ből jöttem,
    Csíterek közt vótam,
    Kidobta az admin,
    Az összes köcsög WH-st aki fel ment arra a rohadt szerverre!
    Bolbog húsvétot!
  • arcsika01
    #25560
    Nah úgy néz ki, hogy jó lett:) a végén kidobott cod2MP_s.exe valamivel :/ olyan volt mit a losing,de majd írok ha van valami köszi szépen:) 100hála:)
  • arcsika01
    #25559
    Remélem most már jó lesz :) THX előre is:) de majd írom h. jó-e vagy sem.:D
  • BIZ0906
    #25558
    Tedd újra a PB-t itten van.
  • arcsika01
    #25557
    VALAKI Segítsen PLS mert megőrülök:/
  • arcsika01
    #25556
    én már vagy 20x raktam újra a cod.ot meg vagy 4x a windows.t az elmúlt 1 hétben:/ azthittem h. a Windows7 miatt van.. de nem xp.vel is ugyanaz:S:'( megőrülök:/
  • BIZ0906
    #25555
    Engem is dobott pont ugyan ilyen sorrendben tettem fel a játékot azt mondtam ok egyszer elmegy dobtam egy újrát és nem dobott ki. Csak azzal a szokásos köcsög szar losingkeyel de már kezdem megszokni :S
  • arcsika01
    #25554
    Valaki Segítsen PLS

    Sziasztok!
    Az a Problémám h. felrakom a cod.ot frissítem a PB.t és kidob a játék punbuster B leállt...:/ nem tudom miért!:S mit tegyek? ilyen problémával még nem találkoztam:/
    Előre is Köszi Arnold
  • Rash87
    #25553
    Létezik még olyan server, amin Bújócska mód van??? (hol tárgyként kellett elbújni)
    Csak mert régen volt 2-3,de most nem találtam egyet se :\
  • BIZ0906
    #25552
    De átírtam és most már jó :) azért THX!
  • Gibor
    #25551
    Akkor már szerver config probléma.
  • BIZ0906
    #25550
    Modolt a szeró. Elvileg a maxfps 125 nekem meg 250 volt aztán jó lett.
  • Gibor
    #25549
    Moddolt szeróra akartál több mint valószínű menni, ha nem akkor töröld a cfg-t és jó lesz.