26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • csuszi
    #25628
    de akárhogy is vesszük, ha van egy 2magos procom, és affinity előtt 1 pörög 100-on, a másik meg 0-án, utána pedig 2x60-70, az nagyobb számítási teljesítmény, mint az 1x100. magyarán működik...de amúgy kár ragozni, látom az fps-en, 125 is alig volt, most olyan mint xp alatt, rendesen fix a 250.
  • csuszi
    #25627
    ha ez igaz lenne, akkor az alább linkelt képeken nem két mag használna 60-70%ot, hanem max 2x50%lenne;):)
  • Gibor
    #25626
    A hozzáértő spanod kicsit hülyeséget mondott... elösszöris van nálam rendelkezésre 4mag, a futó programokat a windows szét osztja mind a 4magra szóval mind használatba van 1-2°ig, te elindítod a cod2-t akkor az automatikusan az első magot fogja használni mivel többit nem ismeri fel, de a windows nem fogja a programokat átrakni a többi magra és a cod2 nek 1 komplett magot szabadon hagyni. De ha te feladat kezelőben beállítod hogy mind a 4magot használja akkor annyival leszel előrébb h mind a 4magra szét osztja 1mag teljesítményét, azaz a cod2 kihasználja az első magot 100%ig akkor utána csak 25%ig fogja kihasználni mivel azt a teljesítményt amit letudott adni szétosztja 4felé... Remélem érted amit írtam.
  • csuszi
    #25625
    közben beszéltem hozzá értő spanommal, 1 magot használ, de a többi cuccot amit amúgy is használ a gép, azt passzolja le a másik procnak, tehát a codnak egy fullos cpu marad. ezért volt nálam fps lagg, és múlt el utána, és ezért látszik a képen, hogy utána mindkét cpu használva van, még tartalék is marad mindkettőnél.
  • Gibor
    #25624
    Egykét h.sz lejjebb és tudásodnál arról a tényről hogy cod2 1 magot használ, max szét tudod osztani feladat kezelővel.
  • zico87
    #25623
    egyszerűen rakd fel a procidhoz,alaplapodhoz a megfelelő drivereket és kifogja használni a 2 vagy több magos procikat.
  • Gibor
    #25622
    Console parancsal aktiváltad a többi magot a feladat kezelőben? megalol... szerintem te a /r_multigpu parancsot használtad ami nemigen CPU azaz Central Processing Unit hanem GPU azaz Graphics Processing Unit, és még jobban a nyelvedre írva több magos videokártya támogatás illetve Crossfire/SLI támogatás azaz mikor 2videó kártyád van. A multigpu parancsnak semmi köze a processzor magjaihoz. Remélem értetted.
  • Vackor1024
    #25621
    Ezt már próbáltam de nem jött be, de én consol parancsról írtam :)
  • csuszi
    #25620
    nehogy lentebb olvass pár hozzászólást.
  • Vackor1024
    #25619
    Hali.

    Inteles processzorom van, és elvileg van egy consol parancs amivel működésre lehetne bírni, hogy használja az összes processzort, ha valaki tudna segíteni nagyon örülnék.
  • totti10
    #25618
    hi

    az miért van ha elinditom a SP exét vagy a MP exét, elkezdi tölteni a játékot és visszadob az asztalra?

    1.3 patch + xfire is fönt van
  • imihaver
    #25617
    újból raktam a gépet és most se jó megint kidob ezzel: disallowed program/driver/[128017] egyébként Ati Radeon 3650 256mb-os videókártyám van
  • saslaca
    #25616
    Köszi!
  • Gibor
    #25615
    Közbe utána néztem, valakit az Xfire miatt dobott ki, valakit az Ati Tray Tools miatt, nem tudom használsz-e vagy egyáltalán ATI kártyád van-e...
  • Gibor
    #25614
    Akkor valami mással ütközik... vagy háttérbeli program (msn) vagy driver, de nem hinném hogy driverre lenne allergiás a pb.
  • imihaver
    #25613
    most újból raktam az xp-t megpróbálom megint nemtudom mi lehet a baja am már próbáltam ezt is
  • Gibor
    #25612
    /rate 25000
    /cl_maxpackets 100
  • saslaca
    #25611
    Sziasztok! Olyan bajom lenne hogy játszok neten és 2-3 percen belül kidob egy olyan hibaüzenettel hogy szétkapcsolt a pb és hogy Cvar rate=5000. Hiába írom be a consolba hogy Cvar rate = 25000 mert így is kidob. Van valami ötletetek? Köszi.
  • Gibor
    #25610
    próbáld meg hogy kilépsz xfireből. Mármint bezárod teljesen, ne fusson egyáltalán.
  • hungary27
    #25609
    thx
  • imihaver
    #25608
    sziasztok!
    segítetek lécci naon régóta szenvedek ezzel a hibával disallowed program/driver/128017 ezzel a hibaüzenettel dob le a játék ezeket már próbáltam: videókártyát frissítettem, gyári videókártya drivert felraktam, leszedtem újból a játékot és felraktam újból, xp-t újból raktam, xfiret letöröltem majd újból raktam cfg-t cseréltem. segítsetek lécci naon hálás lennék annak aki segít
  • Gibor
    #25607
    Johnossi - Execution Song



    edit az 0 itt nem aza lényeg :D:D:D:DD:
  • hungary27
    #25606
    Gibor ennek a zenének mi a cime?:http://www.xfire.com/video/27c5f6/
  • csuszi
    #25605
    ez szimpla mák kérdése. mint a kártya. nekem minden alap, mégis van olyan war, hogy az istennek nem halok egybe, van olyan kör (persze azért ez nagyon ritka), hogy 3-4 riflet élek túl. az esetek 80%ban geci kibaszott mákos vagyok sebződés szempontjából, bár azt sose felejtem el, amikor cb waron 13 halálomból 13 fejes volt, megszámoltam, kibaszottul szar pechszéria volt...ultrabrutal rekord pech.
    "Egyedül az van ami CB-n tilos, van egy vstr script ami nem igazán publikus tudtommal, a lényege hogy ha benyomja akkor nem hal meg 1-be akárhol találod el..." - van még sajna sok más is, célkereszt nem megy szét, gránátot dob az ellen, te kapod az infot honnan, stb. sajnos ez ilyen dolog, az emberek becsületén/eszén múlik a játék tisztasága, meg is látszik:) ezért nem cb zek cirka 2 éve, nem látom értelmét. és ez ahogy hallom cb admin havertól csak rosszabb lett, sokkal rosszabb.
  • Cat 02 #25604
    Yap, de mikor az egész ellenséges csapat nem hal 1be, akkor már nagyon nem tudsz észérvekkel dobálózni :)
  • Gibor
    #25603
    cfg lószart se ér, ki elhiszi hogy ez vagy az jobban adja, nem hal annyira az egy idióta... Egyedül az van ami CB-n tilos, van egy vstr script ami nem igazán publikus tudtommal, a lényege hogy ha benyomja akkor nem hal meg 1-be akárhol találod el... Felbontáshoz meg, az tök lényegtelen milyen felbontáson játszol, a lényeg hogy tudjál lőni, ha nem tudsz hiába nagy az ember és pixeles vagy kicsi és éles... Én inkább élesen szeretem, jobban kivehető számomra minden, a pro-s dolog meg megint nagy baromság.... aki tud lőni annak oly mindegy hogy ennyi vagy annyi fps e van vagy ilyen vagy olyan grafikán játszik, ott ami meghatározó az az egér, egérpad és füles.....
  • Cat 02 #25602
    CFG-kbe nem vagyok otthon, havonta egyszer szoktunk fogni 1-2 gránát scriptet/garand scriptet. De volt már olyan is, hogy srácnak lövésenként változtatta a max fps-ét a cfg :D
  • csuszi
    #25601
    kisebb az esély, de ezen nem veszünk össze. a "prok" pedig nagy felbontásban játszanak, én is voltam száz éve pro (hadd ne májerkedjek, és prokkal toltam, azokkal játszottam, és ellenük, barátok, ismerősök, mindenki kibaszott nagy felbontásban játszott.) de ha te már felhoztad annak idején az fps csicskulást, a tipikus cod majmolás az a prok cfg-je, meg a prok így meg úgy tolják, közben szarnak bele, tolnak egy beállítást játék menüben és annyi. minden más csak porhintés, meg a szokásos hype a játékosok között, ez a cfg de adja meg stb baromságok...
  • Cat 02 #25600
    Kisebb felbontáson ugyanaz van, csak kevesebb pixel, ergo nagyobb az esélye, hogy eltalálsz valakit, mert az ellen több pixel a környezethez képest. De ha te már megszoktad a te 1600*1200-adat akkor tényleg ne válts én is megszoktam a közép kicsit. A prok meg megszokták a 800*600-at :)
  • csuszi
    #25599
    de sok baj van veletek:):

  • Gibor
    #25598
    Nálam is kipipálva marad mind a 4. De ha terhelést nézem akkor csak 1mag van terhelve a többi olyan 10%osan. De ha nálad megy rendesen akkor jó :D
  • csuszi
    #25597
    nem. 2 magot használ továbbra is, és az fps megugrott a francba.
    úgy csináltam ahogy mondtad, game vissza, újra ctraltdel és még mindig 2cpu.
  • csuszi
    #25596
    na ezt megnézem, mert az fps megjavult...
  • Gibor
    #25595
    Igen aztán megint nyomsz egy ctrl+alt+del-t és lám megint csak 1magot használ ^^ cod2 soha nem fog többet.
  • csuszi
    #25594
    az enyémre a hiba az enyémre a megoldás:)
  • csuszi
    #25593
    na. rengeteg embernek, rengeteg különböző hiba, van akinél ping emelkedés (100-as, xp alatt 30), van akinél exe leállás, van akinél hang száll el stb stb. és mindenre más a megoldás, és senki nem tudja miért jelentkezik valakinél, valakinél meg minden rendben van.
    az enyémre a hiba:
    1 cpu-t használ a win7, megoldás:
    játék elindít
    ctr alt del
    process
    jobb gomb játékra
    set affinity
    és ott kiválaszt minden processzor.

    és kész.
  • Gibor
    #25592
    Passzolok, nemtudok segíteni olyanban amit nem tapasztaltam, nálam vígan megvan dx9-be előre 600+ égre 1k... Innentől kezdve teszek az fps re :D bár csak dx7be játszom.
  • csuszi
    #25591
    szerintem meg kiírja, hogy ez nem jó op a drivernek.
    de akkor leírom: minden driver 64bites. szűz oprendszer, csak a game, driverek és első pillanattól kezdve zabálja az fps-t, mindhármunknál.
  • csuszi
    #25590
    az egér gyorsaságot én érzékenységgel és dpi vel oldom meg, nemtom ki hogy van vele, és szerencsétlen egér hiába sok ezer dpi-s, ha alacsony felbontáson sokkal kevesebb pont van (ezért tűnik gyorsabbnak), és a több pont hiányában EZEKET átugorja. ergo pontosabb a magas felbontás. és még mindig állítom, távolra magas felbontás mellett minden szart észreveszel, alacsonyon nem. ezért nem az alacsony felbontás az alap, hanem a magas amennyit csak elbír szegény gép. kivétel brecourt, hogy átláss a bokrokon keresztbelövésnél.
  • Gibor
    #25589
    elméletbe felkel mennie, de nem hiszem h stabil lenne.