26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • sweech
    #18026
    így
  • NEOreg3
    #18025
    otthoni sávszéllel sehogy
  • rcsabi12
    #18024
    Hogy lehet szervert csinálni COD2-ben?
    Lécci segítsetek, már régóta próbálkozok de nem megy!
  • kas123
    #18023
    jáccik tört szerón ;) azt csőő
  • zico87
    #18022
    Azt a pb_sv_guidrelax parancsal ellehet végezni ne krekeld...csúnya dolog...:D

    pb_sv_guidrelax 5 nincs Cd key ellenőrzés
  • peti94
    #18021
    azé hogy ne kérje az eredeti cd kulcsot
  • kas123
    #18020
    ez nagyon nagyon furcsa :D ilyenről még nem hallottam :D
  • torrente111
    #18019
    minek kell krekkelni a multit??
  • csuszi
    #18018
    Igazi magyar codos srác az aláírásból és a korból következtetve... n1 ;)
    serveren tuti anyáz és makker vagy ha lenyomod...
  • UnknownAsshole
    #18017
    Xfire
  • peti94
    #18016
    hy
    tört szervert akarok indítani
    megcsinálom amit kell
    krekkelem a cod 2 multyplayert
    elindítom
    bejön a console
    tölti és kiírja ezt:Error during intialzation
    script runtime erreor
    (see console for details)
    exceeded maximum number of script variables
    na itt mit kéne csinálni ??
  • ffxi
    #18015
    Azt hogy mért kell nyitva hagynom a torrentkliens, annak érdekében hogy ne laggoljak? Mert ha bezárom, akkor világ vége.
  • kas123
    #18014
    Mi a kérdés? :D
  • ffxi
    #18013
    Tudományos magyarázatot kérek. Mert tök véletlenül jöttem rá. Nyitva kell hagynom a kliensemet, hogy ne lagoljak. És már 1hete próbálok rájönni és véletlenül ezt vettem észre. Már majdnem felzaklattam a szolgáltatómat.
  • zico87
    #18012
    Az az Admiral Mod 3.0-tól... lehet választani..kémt aki késttud dobni stb...
  • X Revenge
    #18011
    Mi lehet a gond?

  • #18010
    meik az a mód amikor valasztani lehet h Spy, Infracty, vagy ijen vagy?:) me az a kedvencem:)
  • LPKENJI
    #18009
    én is mind a kettőt
  • Dexantreal
    #18008
    Oké, engem nem érdekel, hogy ki XFire párti, ki ASE, csak úgy mondtam. Na és minek nekem 500 magyar szerver? Így is járok összesen vagy 5-re, ebből naponta egyre, a többi az csak így hébe-hóba.

    Zicoval meg egyetértek. Hozzáadom és kész.
  • zico87
    #18007
    Az ASE az már egy régóta halott project de én jobban szeretem hozzáadom a kedvenc szervereimet azt anyi.. ASE 4ever:D
  • csuszi
    #18006
    Félreértés ne essék, én is az ASE-t szeretném. De a hangsúly a feltételes módon van. Sokan azt hiszik, hogy az ASE még mindig jó. Régóta szar, észre se veszitek. Megnéztem X-el: 500 magyar server van!!!!! Szólj ha ennyit találsz ase-val ;)
  • Dexantreal
    #18005
    SOkat. Call of Duty 2-ben rakás van. UO-ben is találni párat, de ott már kevesebbet, mert ugye régi játék és nem annyira használják.

    ASE rulz!
  • zico87
    #18004
    Minden Adminak üzenem hogy rakja föl a 2.04-es PAMOT aki még nem tette meg,mert elég jó dolgokat javítottak benne csak a füstgranyó kicsit hülyén lett megcsinálva.de viszont ebbe a Pamba már nemlehet használni a fegyverbindeket hála mert elég sokan kihasználták..:D

    PAM 2.04
  • csuszi
    #18003
    Aham...:) és hány magyar servert is látsz? 20-at? 40-et?
  • saviola
    #18002
    thx mindenkinek
  • NEOreg3
    #18001
    de tékeltél
  • sweech
    #18000
    nagy a kísértés de nem tékelek
  • sweech
    #17999
  • NEOreg3
    #17998
    fú mennyi eszed van
  • sweech
    #17997
    és nincs finnre állítva az ország?
  • NEOreg3
    #17996
    xfire sem bonyolult

    megnyitod, felcsatlakozol

    megkapod az IP-t, játékban konzolba beírod: connect "IP helye"

    játszol a szerveren vagy nem, a lényeg, hogy a szerver bekerült a recently visited-be ahonnan könnyen a kedvencekbe teheted-.-


    utóirat: nem, nem vagyok finn és arra sincs beállítva
  • ffxi
    #17995
    Olyan bonyolult az ASE. Én Xfire-t komálom.
  • #17994
    vki ad neked server ip-t az allseeban a nagy ures terbe:D:D:DDD jobbklikk new server ip bemasolod mealitod h cod 2 hoz es ha vannnak akkor jatszhacc stb igy kell servereket berakni es akor ma latni fog de csak az allseeben!:)
  • saviola
    #17993
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy régen sokat COD-oztam multiba jól is ment csak azt abba hagytam, most fel tettem a cod2-öt és szeretnék multizni nah mármost fenn van ugye az All seeing eye, és az 1.3 pach mégse lát egy szervert sem miért lehet ez? Be kell még valamit állítani?
  • ffxi
    #17992
    Pinglek? az mi?
  • Cat 02 #17991
    hm finn vagy ? :D
  • LordAdam911
    #17990
    pingelsz is? mert akkor lehet h toom mi van
  • ffxi
    #17989
    PLS HELP!!!
    Nagyon lagolok. Mindig előjön a "kapcsolat megszakadt" felirat. Természetesen semi torrent, letöltés stb... Viszont van rúter, netem 1,5megás.
  • Dexantreal
    #17988
    Aha, hát eddig nem nagyon kellett így külön kéregetnem szerverekre ip-ket. A listában szépen kikerestem. Xfire meg nekem nem is tudom... szokatlan és nincs kedvem használni, de majd talán egyszer a messzi jövőben.
  • sweech
    #17987
    nekem se finnen van mégis finn szerverekre keres