26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • #18066
    :P latom kgb klanos vagy mé nicsnen senkise a szerveren?!?!:)))
  • csuszi
    #18065
    Én vagyok öreg, vagy ez a waker tényleg elég érdekes...
  • ffxi
    #18064
    HELP!!!
    Ventrilo-n félperceket késik a hangom. Aki ért hozzá segícsen. THX!!
  • #18063
    meg anyit h a VoD clan server ipjét ha vki tudja akkor irja ma be ide lecci me az is egy jo kis szero:) legalabbis aszongya haver:)
  • #18062
    gondolom az elso nekem jott:)))) na szal majd max hetfore ha tom kiiirni me most eddzőmeccsevan kiskutyafülén zsal majd hetföre dobd ossze a tudásodat:)))
  • #18061
    akor dugják fel:D
  • zico87
    #18060
    Jajaj Trident 4Ever:D ha ugat mond meg neki menjen vissza Máriozni sajna ez Magyar tulajdonság:szídjuk egymást akármiért mertjólesik:D minden gamesbe ez van itt MO-n ez van...az ilyen ugatós lámáknak legszívesebben adnék egy Global Bannt :D
  • trident
    #18059
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem láttod nyadzson hejezsen a témájt, nem arú van szó, hoty téged, hanem hodzs a kómjunityin belűl van ez a tendencija. Ez pedik eggy ojan tendencija, emi nekatívan hatt az egéssz szkenre, etől olyan az ekész amilyen. Salynos ez elkerülhetetlen volt, mer a kijadó és a felylesztőkk ojan célközönséget célosztak meg, hoty elefe kúdarcra vólt itélfe a dolok.

    Salynos ez van. Enkem pedig zavar, mer a legtöb ijen nem merné a szemedbe mondani natyon csak a monyitoron keresztül bátor. Eszér ojan szervere jártam (korában) amit jól ismertem és nórmálizsak voltak mek a salyátra. Oszt az ijen szervereken bevet szokázs volt hogy az anyázás/káromkodás/infantilitás = kick.

    Én sem preferálom ezt a viselkedésmintát ez nem volt korábban gyakori, a fenti és külső tényezők okozzák. Megjegyezném, nem csak a cod szenvedte ezt el, elég más multis topikokban is körbenézni, ez mostmár tendencia.

    Nem cseszegetésnek, hanem kritikának szánva. Nem off, de nem akarok ebből felesleges vitát, remélem így nem fogja senki szemét zavarni ;)
  • zico87
    #18058
    hát így több mint másfél év Cod2 után "értek" mindenhez írd le a PB üzit azt megpróbálok segíteni.

    hát ha már telepítés előtt azt írja ki hogy rakd be a DVD-t akkor lehet az az image fájl hibás.
  • Küldönc
    #18057
    :D
    crackes van:)))
  • NEOreg3
    #18056
    hát ez érdekes:D

    installálásnál nem kéne iylet kiírnia, max telepítés után ha nem crack-eled, de természetesen neked eredeti van, mint itt mindenkinek-.-
  • Küldönc
    #18055
    HY ALL!Most az a gond hogy a daemontools 4.08-ban behozom a Call of Duty 2-őt.Mikor már oda jutna hogy instalálja a játékot ezt irja ki:Please insert:Call of Duty 2 DVD.Nem instalál semmit.Mit csináljak??
    Köcce...
  • Bandee1987
    #18054
    nem az, mert barátok között van, hogy elhangzik ez-az, de ezek komolyan gondolták
  • #18053
    sry h enyit irok de valaszolok meg kerdezek nem en a hibám!!!! ti kerdeztek!:D:D:D:D:D::D
  • #18052
    lehet h gépigényel van baj vedd lejjeb a felbontast me nekem is van ojan fps jatek ami full grafikan szaggat mint a dok azt sokkal kissebb mint a cod2 itt meg kozbe toltok msnen dumalok stb azt ugy fut mint a mittomén:)
  • #18051
    de azé (tsztelelet a kivetelnek) ha jon vmeik sotétebb boru(nem veluk van a bajom hanem a stilusukkal) es azzongya ha dogoj meg hasbanyom akor fejberugom szal ijen is van:)))) tehat azemongya h dogolj meg me megloktem azt hasbanyom akor en is fejberugom azé:))
  • #18050
    ha ma ijen ·májsztró" vagy ebben a temeban:) havernak a punkbusteres szarságot ir ki na azt azzal mitcsinnyon? me amikor be akarja alitani a codna h igen hasznalom akor meg leal a cod:))szal tiipp mikene csinni?
  • #18049
    figy en ugy vagyok ezzel h mondjon mindenki azt amit akar nemerdekel tulelem:) oszttarsaimmal is ha naponta 20 szor nem mondjuk h k...va a...ád persze egymasra es nem vesszuk komojan ha komojan feszik akkor igy jartam rugjanak hatba talán ismétlem talán nem torik el a gerincem na az a llenyeg h nem kell komojan venni:P:))
  • zico87
    #18048
    Hát normális klánok vannak még halá de sajna sok a kis lowskilles pöcs aki azthiszi tud lőni...

    metgageza:hát ez valami olyan hogy eltérő verzió vagy mi?:d fullra írtsd le a codot azt rakd föl ujra utána egyből föl szűzen az 1.3-at
  • #18047
    hiho a VoD klannak mi az ipje?:)
  • mezgageza
    #18046
    Szevasztok!
    Miután feltelepítem az 1.3-as patchet, ezt írja ki ahelyett, h elindulna a játék:
    Error during initialization:
    Failed to initialize renderer: version mismatch.
    A legfrissebb videokártya driverem van feltelepítve (forceware), és tudni kell, h AMD X2-esem van, 7600GT-m. Újratelepítve a játékot megjavul, de ha újrarakom a patchet, megint behal. Sztetek miért lehet ez?
  • Bandee1987
    #18045
    Szeretnék kérdezni valamit tőletek. Cod2-ben az összes magyar klán tele van nagyképű, noobozó paraszt kis k*cs*gökkel, vagy van még olyan klán, aki normálisak? A csapatommal most is játszottunk vkik ellen, akik egyből kötözködnek, nooboznak, kioktatnak, csak azért mert nekünk még nem megy olyan jól. Persze vannak rendes klánok is, de eddig elég kevéssel találkoztam. Bocsi a kifakadásomért, de ami most folyik cod2-ben bizonyos klánoknál, az nevetséges...
  • zico87
    #18044
    Ellenőrizd a futó alkalmazásokat,troja,spyware stb.. és utána nézd meg de a mostani sávszélesség emelés miatt is lehet nekem is ingadozik néha fölmegy 600-800-ra is a pingem
  • Dexantreal
    #18043
    Jó cikk és egyetértek azzal, aki írta.
  • Sanyeee
    #18042
    hy all!
    vki irjon mar pls tanácsot hogy hogyan csökkenthetném a pingem?(pedig 2mb os a net)...es olyan 150 a pingem de nem látom h laggolok csak késik a golyo...minden bevan zárva(msn,xifre,letöltés enm megy)...HELP PLS^^
    zico87
  • amadeus1992
    #18041
    Mármint a 3-6 másodperces lefagyást.
  • amadeus1992
    #18040
    Hy mondja már meg v.ki hogy ha a játék lefagy 3-5 másodpercre ,és azt írja ki hogy a "szerver szétkapcsolt" ,de utánna visszatér a játékhoz és tudom folytatni . Hogy kerüljem el ezt a problémát?
  • Sanyeee
    #18039
    nincs rúter sem:(
  • ffxi
    #18038
    Biztos van rúter :)
  • Sanyeee
    #18037
    hy all!
    vki irjon mar pls tanácsot hogy hogyan csökkenthetném a pingem?(pedig 2mb os a net)...es olyan 150 a pingem de nem látom h laggolok csak késik a golyo...minden bevan zárva(msn,xifre,letöltés enm megy)...HELP PLS^^
  • zico87
    #18036
    A helyes Link
  • zico87
    #18035
    Otthoni netel esélytelen a saját szerver indítás 1 megás nettel kb.4slot nagy pingel..

    Szerverleírás
  • NEOreg3
    #18034
    csak úgy a kíváncsiság kedvéért mondd meg nekünk mennyi a fel- és letöltésed
  • #18033
    hiho allé a rip klannak a serverip-je mi????????
  • donoki
    #18032
    azz
  • ffxi
    #18031
    Tanuságos :)
  • csuszi
    #18030
    CoD-os kis hülyékről egy cikkecske
  • trident
    #18029
    Nagyjából nekem is ennyi jött le. Hm.
  • sweech
    #18028
    akkor nem lesz szervered
  • rcsabi12
    #18027
    Ezt a legkönnyeb mondani, hogy sehogy....!Kössz Neoreg!
    Bérelni meg nem akarok!