26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • gyupee
    #18106
    ezt a pbconfigba kell?
  • zico87
    #18105
    pb_sv_task 1 120 "say például így tudsz automatán megjelenő üzeneteket kirakni a szerveredre akár többet is....

    az időt is tudod állítani hogy milyen időközönként jellenjen meg itt 120 másodperc.

    és egy Másik dolog:Aki tudd valamit az csítekről az dobjon egy privit.(nem csalni akarok csak a PB Config fejlesztéshez kell)
  • Gabriel Dekanov
    #18104
    Sziasztok! Admin vagyok egy szerveren és azt szeretném megtudni, hogy lehet időzíteni és ismételni egy bindet? Úgy tudom, van ilyen parancs, csak én nem találtam sehol, viszont nagyon hasznos lenne. Segítségeteket előre is köszi! Dekanov
  • zico87
    #18103
    Na végre elkészült az Uj PB Configom.....sok keresgélés után megleltem a szenyes uj multihackeket+1-2 cvar beállítást is ujítottam.


    Letöltés (PB Config by ZICO)
  • Cica17
    #18102
    nagyon normálissak,és NEM gyerekek
    195.228.45.19:28965
    195.228.45.111:28973
  • zico87
    #18101
    nemtudja betölteni a multiplayer beállításokat tartalmazó cfg fájlt ellenőrízd nem-e törölted.
  • daf xf
    #18100
    Valaki segítsen már lécci!
    Ezt miért írja ki?
  • NEOreg3
    #18099
    vagy nincs neked engedélyezve az auto letöltés, vagy a szerveren nincs engedélyezve

    vagy esetleg más D:
  • llama
    #18098
    A szerver neve www.die-m8.com-cu.Egyébként:D
  • llama
    #18097
    Hello!
    Lenne egy problémám.Van egy olyan szerver ahol új pályák vannak és ha rákatintok nem tölti le a pályát amin épen meg.Azt írja ki hogy(Couldn't load maps/mp/mp_bridge.d3dbsp)
    Mi lehet ennek az oka?segítsetek!!
    Köszi elöre mindent
  • zico87
    #18096
    jaja a regystrybe keressd meg a bejezséseit azt tötöld,utána jó lessz

    startmenü-futtatás-regedit ott ctrl+f-el lehet keresni azthiszem.
  • kas123
    #18095
    a registryt törölted?
  • Senki02
    #18094
    Hello! Még régebben a vezérlőpultból letöröltem a játékot de nem törölte ki a listából és mikor beraktam a CD-t akkor is úgy érzékelte h fenn van. Aztán kitöröltem a a mappából a fájlokat de az se oldotta meg. Mit tehetnék?
    (a windows reinstalon kívül) Előre is thx!
  • gyupee
    #18093
    #18035
  • tomifiu
    #18092
    Hali!
    tudnátok segitteni hogy mért nem tudok szervert inditani.
    Mindig ezt irja ki: "attempted to overrun string in call to va ()"
    Lécci segitsetek!!
    Kösz!
  • #18091
    omm sry ezt nem en irtam csak valszeg opsztajtarsam belepett szal sry a karomkodasert:))))kb a tudnatok segiteni utanit irta:PPPP
  • torrente111
    #18090
    Spoiler.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de kiváncsi vagy
  • Sanyeee
    #18089
    cs all!
    a team hungary(VÁLOGAtott)-ról hol találok demo-t??..v. vmi moviet?..psl vki egy linket
  • zico87
    #18088
    Az "AGY" Segít :D:D

    Nos. A PB szerint te nem a rendszergazda fiókot használod. A következő
    lehet a megoldás:
    1. rendszergazdaként jelentkezel be.

    2. vagy kétszer nálam is előfordult ilyen, nálam egy újraindítás segített.

    3. tehát mindenképen rendszergazda jogosultságod kell hogy legyen, vendég, vagy külön saját fiókból indított windows nem jó. Néhány program, például vírusírtó vagy taszk monitor ezt korlátozhatja, de gyakolatban én nem találkoztam ilyennel.

    4. Mivel egyes vírus és adware módosíthaja ezt az elérést célszerű futtani vírusírtót és spyware írtót (Adaware, Spybot) illetve EZT is javasolják futtani a hivatalos oldal szerint
  • #18087
    geci én baszarok elindul a játék és azutén azt irja ki Server disconnected - nevem has benn kicked via punkbuster (for 0 minutes) ... Restriction:Inadequate 0/S Privinlages
  • kas123
    #18086
    vedd meg originalba és az tuti jó lesz -.-
  • #18085
    biztos jó lesz?:D
  • sweech
    #18084
    játsz :|
  • #18083
    megvan és uátna mit kell tennem?
  • #18082
    addig megvan h profilom utána
  • sweech
    #18081
    sajnos nem vagyok akkora kocka mint te :C
  • #18080
    ok megpróbálom köcce
  • NEOreg3
    #18079
    és ezt még tőlem tanultad=)
  • sweech
    #18078
    játék mappája/ main/ players/ profilod/ .cfg fájlt nyisd meg jegyzettömbbel/ ctrl+f, beírod hogy punkbuster/ a cl_punkbuster utáni " "-ben lévő 0-t átírod 1-re/ elmented
  • #18077
    be akarom kapcsolni a multiplayer optionsba és leáll a jéték amikor a puknbuuistert yes re kapcsolom
  • sweech
    #18076
    be van egyátalán kapcsolva?
  • #18075
    de ezaz h nem csalok még be se indul a játék
  • Picar77
    #18074
    Ne csalj és nem dob ki
  • #18073
    tudnátok segiteni? van eza punkbuster és engem mindig kibasz melyik program miatt lehet ez????
  • ricsa1
    #18072
    Trident igazad van mindenki csak monitoron keresztül bátor!Én egy valamilyért tok megharagudni meg káromkodni az ÿ(Anyázásé) de ezért nagyon.
  • Picar77
    #18071
    Használj x-firet
  • #18070
    vki rijon ma le ide 1-2t ip amin vannak is :) me van vagy 10-15 serverem de egyikbe sincsenek:(((((((
  • #18069
    jo es az mi?::)
  • ffxi
    #18068
    Kapcsold ki a wh-t :)
  • #18067
    aa nagyba jatszok meg mindeny azt a punkbuster kidob 2 percre kb 2 percenkent:// mittegyek?:)