26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Dexantreal
    #18146
    Na, ez az extremet egy olyan köcsög....találkozott vele valaki valamelyik multi szerveren? Most ott nyomul a 21st Army Groupon... sajnos.
  • zico87
    #18145
    + 1 dolog a maxfps-t sztem nézztem a cfg-be 666-ra van állítva az ugy nemjó sztem vagy 250 vagy 0-ára limitáld ha 0-ra teszed akkor kihozza max fps-t amit tud a géped.

    com_maxfps
  • kas123
    #18144
    köszi a gyors választ :)
  • zico87
    #18143
    ja az a lagométer.... ott tudod figyelni a neted ingadozását..sztem hasznos dolog

    cg_lagometer 0-ra rakva kitudod kapcsolni ha zavar téged
  • kas123
    #18142
    kipróbáltam az 1ik cfg-t és máris jobban megy a játék =)
    csak van benne 1 zavaró dolog:

    és hogy ezt az izét jobb oldalt hogy tudnám kiszedni? (a sniper & tunk cfg-t használom).
  • trident
    #18141
    /exec konfignév.cfg
  • zico87
    #18140
    egyszerre csak 1 config_mp-t tudsz használni max csinálj több profilt.
  • kas123
    #18139
    noob kérdés lesz, de hogy tudok átváltani a cfg-k között? mi a parancsa?
  • zico87
    #18138
    na ma aztán megvolt a TOP egy naon szánalmas clan szerverén puboltam Independent a neve csak hogy mindenki tudja... és részegen:D aláztam a srácot akinek rconja volt és büszkén kirugott mindig hát az ilye szánamas szar 15 éves faxfejeknek verném be a fejüket szó nélkül... hülye netharcosok.... Tényleg ne játszatok jól HUn Public szervereken mert jön egy kiskorában megrontott admin és kirug ok nélkül.
  • X Revenge
    #18137
    Elvileg ilyen a videovezérlő: Intel® GMA X3000 . A szükséges vas a gémhez pedig DX 9.c kompatibilis 64mb-os kari. Sztem ez az alaplapra integrált kártya ennek eleget tesz
  • X Revenge
    #18136
    Nekem régen 9600-oson simán ment, akkor ezen is tuti fog (ez elvileg gyorsabb).
  • NEOreg3
    #18135
    hát szerintem integrált videokártyán nemnagyon fog elindulni D:
  • X Revenge
    #18134
    Már újra telepítettem a DX-et, video driver meg nem tom milyen kéne egy Intel G965-hez.
  • NEOreg3
    #18133
    telepítsd újra a directx 9-t

    esetleg új video driver
  • X Revenge
    #18132


    Mi lehet a gond? Mármint azt sejtem, hanem inkább mi lehet a megoldás.
  • zico87
    #18131
    Hát pl: a Dignitasosok vagy a h2K-soké elég jó...
  • kas123
    #18130
    köszi szépen =), remélem tudom hasznosítani őket
  • blackparty
    #18129
    Melyik a legjobb cfg???? és melyik adja a legtöbb fps-t????
  • zico87
    #18128
    elég 1 jó cfg csak ha letöltitek vállogathatok bőven azért raktam föl...

    van mindenféle tunker,csipás,shotis...
  • kas123
    #18127
    és a cfg- az mire jó?! ill tom h mti csinál, de az nem mind1 h mennyi van? miért jó ha sok van ? *-)
  • zico87
    #18126
    Jaja sok itt a láma a cod2 magyar Public szinten de ez van....

    ezért pl:sokaktól kaptam már azt a szép jellzőt hogy CFG-s G... hát megosztom veletek a kb.300-400 CFG-m vagy több az enyémet nem adom az titkos:D


    Configok
  • csuszi
    #18125
    Maradjunk annyiban hogy jó pb mellett nincs csíter, csak láma aki azt hiszi hogy van...
  • zico87
    #18124
    De tény jó van még 3-5 hülye csíter de PB-s szerveren a legtöbbet kidobja ha friss pb van fönt sajna tényleg lámából több van.
  • baca01
    #18123
    jólvan ez csak egy a sok közül de feltűnő volt már eléggé szval tuti az volt...
  • kas123
    #18122
    én is tok ugrás közben fejest adni...ettől nem csíter valaki...

    Amúgy én egyre kevesebb csíterrel találkozok, inkább több a láma akik ugatnak...multkor is játszok tök nyugisan, felveszek a thompsonomhoz töltényt (már kifogyóba voltam) erre fejbelő a csapattársam, azzal az indokkal, hogy hogy képzelem hogy elveszem előle a fegyvert...azt próbáltam sz@rni rá, de amikor meglátott mindig lelőtt, gondoltam nem hagyom magam...elkezdtem én is ölni őt, és 1 másik csapattársam is elkezdett engem lőni merthogy minek TK-zok... elkezdtem ecsetelni hogy nem is én kezdtem, azt elkezdtek ugatni, anyáztak meg minden...azt elb@szták az egész hangulatát a játéknak...
  • csuszi
    #18121
    Csak röviden. Nem voltak csíterek...
  • Picar77
    #18120
    Úgyis túl túd melegedni:D
    Szerintem portalanisd kicsit a géped belülről nekem is volt ilyen bajom és ez megoldota portalanitás után 10 fokkal csökkent a procim hőmérséklete:D
  • Beni521
    #18119
    de ez CSAK COD2-nél van, még csökkentett módban is újraindul:/
  • zico87
    #18118
    Nézzd meg az everestel a CPU stb.. hőfokokat...
  • NEOreg3
    #18117
    ha winreinstall nem oldja meg, akkor valszeg hardver túlmelegedés
  • Beni521
    #18116
    van eine kleine problémám: COD2 közben gyakran újraindul a gépem, és már kezdem unni. réges régen még nem csiálta ezt, csak olyan 2-3 hónapja van fenn e jelenség. esetleg valaki segítség?
  • lee56
    #18115
    hmm, és rád még sose mondták hogy csitelsz? :)
  • zico87
    #18114
    a Szasabó szerverére szokott járni innen ?? Jó Kis TDM Only Tuojane esztelen tunk ezerel legalább ott tudok gyakorolni mindig..:D A +100-as Fragkülönbség mindig megvan azért...
  • zico87
    #18113
    Én is Puboltam hát mondom a szerver nevét: Hi-Fi Clan szerverén szerverelső voltam nuku PB és volt 2 nagyon feltünően wh-z egyén..akit ki is készítettem mondtam nekik enyit értek..még wh-val se tudtok gémelni...szánalom. 2-xer öltek meg talán azok a wh-s illetők akkor is csak azért mert olyan tömör füst volt hogy ugye én semmit nemlátam őpedig tisztán a fos kis segítségével.
  • Wreck86
    #18112
    az semmi,nekem az volt a legnagyobb aszalásom,mikor feltűnően jól lőtt a gyerek,oké hentel mindenkit+ilyenek,jó hát istenem jó játékos,de amikor beírta,hogy "visszajöttem a kajából,történt e valami"(közben övé volt a legjobb stat) azthittem lefordulok a székről a röhögéstől
  • baca01
    #18111
    ne is mondjad:P tegnap fenn voltam vmi láma szerveren szinte csak csíterek...ugrik és közbe fejest ad meg ilyenek...nembaj attól függetlenül enyém volt a legjobb stat :Dgyökér csíterek legalább így elérnének vmi jó statot...
  • zico87
    #18110
    Remélem beválik..mondjuk a magyar szinvonalon ugyse javít ez a PB Config mert Csíterek+lámák mindig is voltak,vannak,lesznek Magyarországon.
  • baca01
    #18109
    nyugodtan, meg a pin kódot is
  • zico87
    #18108
    Vagy ha simán consoleba írod az is jó...de ha beleírod az a legegyszerűb

    Nincs mit majd a bankszámlaszámomat adom
  • peteshark
    #18107
    Köszi Zico a frissített PB konfigot!