26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zico87
    #18186
    configok Update

    na kicsit frissítettem a CFG-ket megszereztem a DigitalMind játékosainak a CFG-jét.

    De egy most naon menő dolog NEM CFG tesz a GAMERT és ez magyarországon most nagyon mennő hogy mindenre CFG-s G...-nek hívnak pedig sztem akik általába mondják aztse tudják miaz csak halloták a nagyoktól..:D
  • ffxi
    #18185
    Köszi a tippet, majd este kiderül.
  • trident
    #18184
    1, driverfrisítés,
    2; start/vezérlőpult/hangok/a hardver kipróbálása teszt lefuttatása.
    3; és persze a hang eszközpultban a mikrofon érzékenység maxra vétele.
  • ffxi
    #18183
    Üdv népek!!!
    TeamSpeak rc2_b2032-höz kellene nekem segícség, ha ért hozzá vki.

    1.) a csapatban van 1 ember akit nagyon halkan hallunk, szinte már szopogatja a mikrofont és úgyis nagyon halk. Sound settings-ben whisper is max-ra rakta.

    2.) és van 2 emeber akik csak "push to talk"-ot tudnak használni. Náluk is szintén a whisper maxon van. Zavaró, mert csevegő szobának is használjuk néha a TS-t.
  • trident
    #18182
  • zico87
    #18181
    Tudom már be is raktam a pbcfg-be...


    a 8800GTX-et akkor meg elkezdem letölteni eltart majd egy ideig...:D
  • trident
    #18180
    lagg vagy ratehax?
    (cvar listába azért be lehet tenni így szűrheti a pb.. ;) )

    8800 széria: Hardwareoc.hu webáruház ; depo.hu ; kiskerarak.hu ; ph! bazárok
  • zico87
    #18179
    Most kaptam 1 uj kis cfg-t ami enyhén haxos gondoltam ki is próbálom.... hát az Durva volt hogy az MG-től se haltam meg... na azért ez már durva cfg.. ezt a cfg-t nemis adom tovább.:Dnehogy sokan tuléljék az MG-t maradok az én jókis 37kb-os cfg-mnél az nemilyen haxos,mert ez már tényleg szemétség.2 tárat lazán kibírtam amikor ppsh-s ra rárohantam KP-val:D
  • zico87
    #18178
    pb_sv_task 1 120 ez az jelenti hogy 120 másodpercenként írja ki..és console ba is beírhatod,vagy ha csinálsz egy külön cfg-t pl:spam néven azse rossz és a szerver cfg-be meg beírod hogy exec spam.cfg és akkor szerverresi után nemkell ujra beírkálnod
  • Gabriel Dekanov
    #18177
    Köszönöm Zico a válaszod! Csak most tudtam rá reagálni. Egy kérdésem még lenne ezzel kapcsolatban: működött az automata conzolkiírás, csak a bökkenő az, hogy 10 másodpercenként dobálta ki, ami idegesítő volt és nem reagált semmit, ha állítottam azt a paramétert, amit te mondtál. Pontosan hová kell a parancsot írni? Szerver cfg-be, v a pb.-nek a cfg-jébe, vagy elég conzolba beírnom? A másodperc előtti szám az a "task"-nak a db. száma? Válaszodat (vagy másokét) előre is köszi!
  • Aschil
    #18176
    Ha másnak is gondja van VISTA-n a COD2 multi-val.

    Nálam csak így volt hajlandó Vista-n futni:
    - kompatibilitási mód: windows xp (service pack 2)
    - jogosultsági szint: futtatás rendszergazdaként
    (parancsikon jobb klikk)
  • zico87
    #18175
    jaja:D Vistán a Cod2 simán mükszik de egyéb progikal lehet még gond+ ahiba hogy 20% FPS csökenés van Vista alatt

    Én is szeretnék kérdezni 8800GTX-et honnan lehet leszedni vagy lopni ??:D
  • NEOreg3
    #18174
    xfire?:)

    lassan már a ki lehetne írni a FAQ-ba/bannerba, hogy használjatok xfire-t:D
  • Aschil
    #18173
    A Windows Vista magyar változatot használom a SP műkszik, de az All Seeing Eye "sza.....ik" emiatt a MP nem megy, ha van valakinek ötlete megköszönném.
  • trident
    #18172
    Nem tudnál direktlinket adni? Alaplapot szeretnél letölteni, mondjuk socket775-ös foglalatosat.
  • sweech
    #18171
    netről
  • davec007
    #18170
    Sziasztok!
    Honnan lehet a COD 2-őt letölteni? ( Lehetőleg ingyen)
    Előre is kössz!
  • kas123
    #18169
    kp bash rulez :D
  • zico87
    #18168
    Érdemes megnézzni ezt a demot sztem shgOpen CoD2 LAN-on 2 lámikusz klán:D:D

    WAR
  • peti94
    #18167
    volna egy olyan kérdésem hogy miért laggolok 4 mb a feltöltésem a graf teljesen le van véve 768 MB RAM 2.0 GHZ Intel proci AtiRadeon 9550 256 mb vga
  • trident
    #18166
    Nem vagyok lusta ember, de véletlen nincs meg hogy mi az ami frissen került a pbkonfig válogatásodba?
    (mert én is módosítgattam, és így csak kontroll cé+kontroll vé-vel se perc alatt megoldom).
  • zico87
    #18165
    Nemlétezik nemisvolt nemis lessz egy egy rossz pletyke ez a wh ne hidd el aki mondta vagy ha igaz rúgt telibe a srác arcát helyetem is..:D

  • fishBNS
    #18164
    Volt valekinek olyan gondja az All-Seeing Eye-vel ,h a country filter nem muxik?? Se zaszlo se semmi... Valaki help plz!
  • sweech
    #18163
    Válasz 'razz' üzenetére (#18156)
  • monye
    #18162
    ez nekem jött?
  • trident
    #18161
    Az ellen nem véd
  • monye
    #18160
    Sziasztok! Egy kérdésem lenne hozzátok:) Egyszer felmentem egy olyan serverre h a gyűrűk ura zenéje szolt a játék alatt
    olyat hogyan tudnék én is csinálni?
    köszönöm előre is sziasztok
  • sweech
    #18159
    menj máshova lámulni ^^
  • Neoncsoves
    #18158
    Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!! WAREZ és CHEAT témát mellőzni
  • baca01
    #18157
    nem itt kéne cheat-et keresni...
  • razz
    #18156
    télleg létezik pb kivédö wh?
    vagy olyan hgy pb levédö wh?mi a nevük?
  • zico87
    #18155
    Azt csak egy külön modal lehet pl:Admiral Modnál van az és ott is az IWD fájlba kell belemászni.

    Multihack:Mint a nevében is benneven egy Univerzális csít progi wh+aim+sok egyéb szarság.
  • gyupee
    #18154
    két kérdés:
    hogy tudok szöveget írni oda ahol mutatja a next mapot?
    mi az a multihack??
  • zico87
    #18153

    + aki most gondolkozik a Vistára való áttérésre.

    Az elmúlt napokban kiadták a Windows Vista magyar változatát. Ezzel felteszük magunkban a kérdést, hogy kedvenc játékunk fut-e rajta.

    A Vista-n való telepítése és futtatása a játéknak akadálymentesen zajlik, ellentétben más játékokkal ( pl: F.E.A.R.),tehát aki teheti nyugodt szívvel válthat Vista-ra.

    FPS számban egy kis csökkenés mutatkozik az Xp-hez képest, megközelítőleg 20%-os a visszaesés. Ellenben hogyha bekapcsoljuk az élsimítást, akkor ez az eltérés az Xp-től jóval nagyobb lesz.
  • kas123
    #18152
    eXtreme =) lemaradt az e
  • kas123
    #18151
    Xtreme nevű gyerek ellen játszottam már, de nem ilyen volt a névszinezése...de ő jófejnek tűnt
  • Dexantreal
    #18150
    sé=és
  • Dexantreal
    #18149
    Most jöttem a szerverről és játszottam egy jót. A statnál az eredmény, ami ilyen jó lett, leginkább az orvos kasztnak köszönhető, ám azért én is aprítottam az ellent Garanddal. Most már kijelenthető, hogy határozottan Garand lett az egyik kedvenc fegyverem. Vagy lehet, hogy első számú :S.



    Németéknél pedig ott van a második helyen az a zextreme, akit eléggé nem bírok. Nagy a pofája kissé és köcsög. Tehát találkozott már vele valaki más szerveren sé ott is ilyen?
  • zico87
    #18148
    Ja akkor 125-re limitáld.
  • kas123
    #18147
    hát nekem a maxfps nem naon számít mer 50 a max fps-em... de azért beállítottam 250re ^^