26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • csuszi
    #25668
    már ha ez az aminek gondolom, hogy középen van ez a kör izé a célkeresztnél/helyén.
  • csuszi
    #25667
    másodikat nem vágom mit kell nézni, de az első "paraszt filc":) hogy tudja hol a közép. csalásnak minősül of course, én basztam ki ilyenért a klánból embert (egyedüli csaló játékosom, szerencsére jó emberismerő vagyok, tudom kit kell nézni).
  • BaSRuTTeN
    #25666
    szerintetek ezeken a pb shotokon mi lenne?
  • gyikk
    #25665
    valaki irja már be a F.A.Q-ba hogy raltek hangkártyánál.
    (win 7 vista)hangkari mikrofonba egy jack dugot!!!!!
  • haaszkrissz
    #25664
    Be van kapcsolva.
  • Levcsii
    #25663
    letöltöttem a legújabbat hozzá de még mindig nem jó
  • BaSRuTTeN
    #25662
    a hangkártyához keress új drivert(szerintem realtek van neked)az segithet a problémán
  • hungary27
    #25661
    kapcsold be a pb t?
  • Levcsii
    #25660
    Megcsináltam xfire nélkül de semmit nem ért ! Más megoldás erre nincsen mert régebben is ez volt a gond elvittem szerelőhöz és aztmondta hogy hangkártyát kellet benne cserélni! kicserélte ment is!! de azóta is az van benne és már megint nem meg :S
  • haaszkrissz
    #25659
    Sziasztok! Multizni szeretnék, de amikor belépek egy szerverre pár perc után kidob a PB olyan üzenettel hogy: PnkbstrB.exe heartbeat stopped. Újraraktam a játékot, a PB-t is, és a frissítés se segített. Ha a tűzfal ki van kapcsolva és ha nem fut semmi más program, akkor se jó. Az tűnt fel játék közben, hogy magas a ping-em 100 körül ingadozik, holott régebben fele ennyi se volt. Valami ötlet esetleg? Nagyon megköszönném.
  • BaSRuTTeN
    #25658
    cod2MP_s.exe hiba akkor van ha x-fire fut....használj más szerverkeresőt
    pl:ASE vagy HLSW vagy simán elinditod a cod2Mp-exe-t és konzolba irod a szerver ip-jét /connect 23.236.85.23:84235 <==így(előtte a szerver ip-t meg az x-fire-ban kikeresed a szerver adatai közt jobboldalt látható) aztán ha benn vagy a játékban már elindithatod az x-firet ha pl:csevegni akarsz a haverokkal
  • Levcsii
    #25657
    Hogy pontos legyek ezt az üzenetet írja ki: CoD2MP_s.exe hibát észlelt, ezért leáll...
  • Levcsii
    #25656
    Nem! A single az rendesen megy! De a multi az nem!! Nem tom mi a baja!! pls segítsetek! Am windows xp-m van
  • szabii98
    #25655
    fordítva nem?
  • Levcsii
    #25654
    Hahóó elindítottam a cod2-t és a single player az elindul de a multiplayernél azt írja hogy a cod2 exe hibát észlelt ezért leáll!! az 1.3-as patchet föltetem meg miden ami kell a gépigényhez suplán megvan!! pls valaki írja már le nagyon kérem!!!
  • Cat 02 #25653
    Xfire :D
    http://www.gametracker.com/ esetleg, de nem program
  • qwertrt
    #25652
    Hali! Tud ajánlani valaki egy jó szerverfigyelő programot a CoD2-re? Az Xfire nagyon nem jött be. Az ASE annak idején nagyon bejött :)
  • hungary27
    #25651
    nekem 6megásal akad a 0 a ping. Ajka közelében nincs sok host(vagy minekmondják)
  • imihaver
    #25650
    Nem jó a single player crackje.
  • Levcsii
    #25649
    Hello! Föltettem a cod2-t és a single player az elindul de a multiplayernél azt írja hogy a cod2 exe hibát észlelt ezért leáll! Föltettem az 1.3-as patchet! De ez meglepő számomra, hogy nm jó mert ami előtt újravolt téve a gép jó volt! windows xp-m van
  • Gibor
    #25648
    Nem feltétlen, ha szemét a szolgáltató adhat 30/1 es netet is... de kötve hinném h megtenné :D
  • csuszi
    #25647
    költői kérdés volt, én tudom a választ:
    "baszki a ping a nettől függ. ha megtriplázzák a netem, kevesebb lesz a pingem is." - ha megtriplázzák a netem, a feltöltésem se marad a régi:) dl upl együtt mozog.
  • Gibor
    #25646
    Az legfőképp az miatt van h nem tud megfelelő sebességgel feltölteni...
  • BIZ0906
    #25645
    Nem mondtam, hogy kamuzól de nekem meg UPCnál 30/3as netnél van kb 30-50 között ha jó napja van bár szerver függő azért de nagy átlagban ez van és kétlem, hogy ne lenne kiépítve a rendszer XI.kerben. Fura dolgok ezek bár jó lenne már ha kiépítenék az üvegszálat mindenhol és nem lenne gond :)
  • csuszi
    #25644
    akkor miért van az, hogy 3 megas netnél 30-as pingem volt, kocc ugyanannál a központnál, ugyanannál a végpontnál, ugyanannál a szolgáltatónál, ugyanolyan kábelen, amikor levitték a netem 1 megára, akkor abban a pillanatban a pingem felment 60-90-re lásd kép. és 1-2 hét múlva ugyanitt, ugyanolyan kábelen, ugyanannál a szolg.nál stb stb stb felemelik 5megára, és ide a rozsdás bökőt, hogy a pingem esik 30-ra? de biztos hazudok, a spanom nem debreceni, és azért ilyen a pingje mert a totalhosting mellett lakik. nem azért, mert a klánból többen pestiek és 30-as pingjük van 5-25megás nettel, neki meg van egy kibebaszott 60+os nete.
  • BIZ0906
    #25643
    Baszki nagyon nem. Egy üvegszál megy egy sima ADSL és egy Rézkábeles net között is lehet látni a pinget és hogy mennyire vagy közel vagy messze a szervertől. Ha minnél nagyobb neted van max más is használhatja anélkül, hogy te laggolnál.
  • csuszi
    #25642
    baszki a ping a nettől függ. ha megtriplázzák a netem, kevesebb lesz a pingem is.
  • Cat 02 #25641
    Nem sokat számít, hogy milyen a nete, mármint maga az up/down, csak a ping. Bár gondolom üvegszálnál ez több mint adslnél.
  • csuszi
    #25640
    nincs közel, a szerver pesten van, de 60 feletti a nete.
  • Gibor
    #25639
    megse szólalok akkor dx9 500akad :O XD égre 1k XD
    De am ha kicsi a pingje, akkor közel kell lennie a szerver géphez vagy olyan gyors netnek kell lennie, a diginettel haveromnak 30/20as van 5-15 között.
  • csuszi
    #25638
    csak a garandnál számít az fps, de ott is csak a tűzgyorsaság, másnál nem. meg van egy két jump aminél kell, de igazából aki ügyes, az 20-30fps-el is meg tudja ugrani őket (1-2 kivétel).

    ez nem full graf, nem tudom honnan veszed, dx7, csak a felbontás van felvéve. full grafon ilyen felbontáson szerintem 125 se lenne...
  • hungary27
    #25637
    csak azért mert full grafon:D anyi
  • Cat 02 #25636
    Jó, de nem mindenkinek elérhető az időutazás.

    Ám nekem 8600gts nem tudja 250 fps-t (fixen), de igazából nagyon nem is izgat :D
  • csuszi
    #25635
    ráadásul 250-et a 20 évvel ezelőtti 7600gtém is tudott 1600x1200ben:), a 30 évvel ezelőtti 6600gt-ém szintén, kisebb felbontásban.
  • csuszi
    #25634
    kurvára átlagos, több mint 2 éve vettem. nem hinném hogy szar 250fps olyan nagy szám lenne manapság.
  • hungary27
    #25633
    neked is jó géped lehet:D
  • csuszi
    #25632
    nem:) debreceni, borzalmas net.
    cat, nem volt kifagyva, 0-as, 1-es pingje van állandóan, és mivel stream-es, cb beállításos szerver, természetesen 100 maxpackets stb.
    kicsit hazudok, néha megugrik neki 8-ra:)
  • Cat 02 #25631
    Vagy kifagyott :D
    Nekem 3as ping volt a minimum talán, de szóltak, hogy maxpacketset állítsak :)
  • Gibor
    #25630
    Akkor örülj, én ha szét osztom ugyanannyit használ csak 4részben...

    Haverod közel lakik a total hostinghoz látom...
  • csuszi
    #25629
    más, kicsit vicces barátom nete:
    :D