26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • kas123
    #18472

    átvegyem a szerepedet?:D D
  • zico87
    #18471
    Pls emberek WH ügy miatt ne vegyetek föl MSN-re mert már 6 hülyegyerek vett föl hogy küldjek neki wh-t..most jól megszívták komolyan rejtett fájlként beleraktamnekik egy kis vírust:D
  • oliver2
    #18470
  • NEOreg3
    #18469
    írj neki privátot:)
  • Wreck86
    #18468
    nálam is uygane za helyzet,bár iratott a játék,mikor elindítom a multit,tudom: van időm behozni a rekesz sört:D:D
  • oliver2
    #18467
    Rúterünk nincs tűzfal: Kaspersky, de kipróbáltam enélkül és úgyis lassú!
  • oliver2
    #18466
    A helyzet az, hogy kikapcsolt modemmel gyorsan megy bekapcsolt modemmel meg lassan, de a battlefield és a medal of honor tökéletesen működik.
  • emikrisztian
    #18465
    Zico pls vegyél fel [email protected]
  • Wreck86
    #18464
    tűzfal,rúter?
  • kas123
    #18463
    -vírus, trójai, féreg?
    -olyan programok mennek amik lefogják a gépedet? (nem csak a netet lefoglaló progik érdekelnek)
    -ram/proci túlmelegedés?
  • oliver2
    #18462
    Eredeti a játék, de a nem eredetivel is ezt csinálta, régen jó volt de közben újra lett telepítve a gép!
  • Wreck86
    #18461
    jaja
  • oliver2
    #18460
    Nekem írtad???
  • Wreck86
    #18459
    mert iratott?
  • oliver2
    #18458
    Sziasztok! Tud-e valaki abban segíteni, hogy multiplayer indításánál (cod2) nagyon sokat kell várni, de hogyha elindul semmi baja. Tudtok segíteni, hogy ez miért van???
  • tomee14
    #18457
    zico mi a klánod? második felvonás
  • kas123
    #18456
    demo-t azér jó ha vesz mindenki, mert így a legkönnyebb lebuktatni a csíter klánokat =)
  • Wreck86
    #18455
    ja,az bizony igaz,hogy ha egy erős csapatnak még jó csíje is van,akkor cheat-ereknek tartják őket.Minket is anno a régi klánnal :D:D
  • zico87
    #18454
    Hát sima PCW Waron nemkötelező a demo anticheat proginak meg marad a PB de ez a WH-s dolog csak sztem anyi hogy ők lámák és kiáltak egy erősebb team elen..
  • Wreck86
    #18453
    + nálam az volt,hogy nagyon lassan (pár perc) után indult el a multi.
  • Wreck86
    #18452
    "Hi all!!! faxom kivan h warokon szopatnak a whval" warokon wh? lehet hogy már rozsdás vagyok,de szerény emlékeim szerint warokon teljes pb aktivitás+valami anticheat program szokott futni,mert ha ezek nincsenek és waron vmi állat tálleg csal,akkor a meccset screenshottal vagy videóval meg lehet óvni. nem?
  • NEOreg3
    #18451
    !:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • emikrisztian
    #18450
    Zico msn-en felvettelek pls jelezd vissza sok kérdésem\kérésem van
    Előre is THX
  • kas123
    #18449
    az Zico-é :D:D:D
  • blackparty
    #18447
    JA biztos szopatni kéne a wh.Szted ezt kiveszi be???? Hülye láma vagy tanulj meg játszani.
  • kas123
    #18446
    írd be googleba hogy:

    1 kis hülye p*cs vagyok, aki csalni akar, és adjámá valami falonátlátó hülyeséget...lécci, tom h hülye kis p*cs maradok azzal is de nekem jó az is
  • trident
    #18444
    A #18427 számú üzenetet olvasd el, szerencsére ennél több nem kell.
    Esetleg még egy dolog: a tűzfalon engedélyezd a programot (kilépését)
  • Zed11
    #18443
    hali
    nekem az a bajom hogy sehogyan sem tudok multiban játszani,
    elolvastama faqot de azzal a progival sem megy,
    mit csináljak??
    kösszi a segítséget
  • trident
    #18442
    Cod esetén nem fodul elő ilyen hiba, itt valami más lesz. Nézd meg a konkrét hibaüzenetet, elsőnek a cod.hu-n nézd meg a pb hinaüzenetek leírását, és ha az ottani segítség illetve a pb frissítés nem elég, a konkrét hiabüzenetet a cod-os topikba írd (vagy a cod.hu-n)
  • kas123
    #18441
    ez COD 2-es topik, menj át a cod 1-esbe -.-
  • Wild Black Bone
    #18440
    megtaláltam a pb on cimü hirt de nekem cod 1 be kellene ilyen progi vagy valami amivel meglehet oldani
  • Bacsa Szabolcs
    #18439
    megcsináltam hogy feltelepitetem a játékot és utána a másikat és kiirta hogy probléma van és kélép és nem csinált semmi
  • Wild Black Bone
    #18438
    a configot már probáltam de akkor is elmentettem de 10 percig ment és játék közben akadtam ki és utána ujra fel se birtam connectelni
  • trident
    #18437
    callofduty.hu archivum: 2007/1 pb on című hír.
    Vagy a config_mp.cfg-ben rákeresel a punkbuster szóra, ha "0" szerepel, akkor átírod 1-re és elmented.
    (talán sv_punkbuster a pontos dvar neve)
  • Wild Black Bone
    #18436
    Helló! Lenne egy olyan kérdésem hogy mér fagy ki a Cod I em azért mert kipipálom hogy a pb igen legyen rákattintok hogy igen és szo szerint megáll a Cod: "Nem Vállaszol" már ujraraktam többször de nem jo nem tudom mi lehet a probléma ha tudtok légyszi segitsetek
  • kas123
    #18435
  • zico87
    #18434
    Hát ja én is néha túl rendes vok..azt ki is használják pl:weboldal szerkesztésnél,szervernél,némelyik pofátlanul kérdezősködik hogy készvan már ??akkor jön az MSN BAN :D

    De tényleg alap dolog ott van az a rohadt Google
  • trident
    #18433
    Nem, nem vagyok gonosz, gondolj bele:

    ha mindenkinek kinyalod a fenekét, megcsinálod helyette, direktlinket adsz, akkor azt szokják meg az emberek, így is elfajzott a netes kultúra.

    Evidens módon a cod.hu-n a letöltések/cod2/official-ban található, de van keresés funkció is és ott a google is.

    Szivesen segítek, de miért gondolkodjak más helyett?

    Nem bántás, nem támadás, egyszerűen elvárható, nem cikizek senkit, de ne legyünk már lusták. :)
  • zico87
    #18432
    A gonosz Trident..:D de tényleg ott van call of Duty 2 letöltések-official vagy Google a barátod mindig...
  • zico87
    #18431
    tess