26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • NEOreg3
    #18568
    nem.
  • zico87
    #18565
    hy hát Vistán eleve -20%fps csökenés van..én is játszotam már jópár emberkével akinek erősgépe volt de Vistán 40fps-e volt..szóval aki komolyan Cod2-zik az sztem hagyja még az a fos Vistat mert sztem ez még driverhiba stb..
  • Peetboy
    #18564
    Szia ShaDoW 91!

    Nem tudom miért nem tölti be 1.3 Patch-al a 2. küldetést Single Playerben.
    Inkább döntsd el SP módban akarsz jáccani patch nélkül,vagy Multizni akarsz az 1.3-as patchal.
    Tippem:Uninstall, majd újratelepités.
  • ShaDoW 91
    #18563
    Hy all! má 1 ideje játszok MP-n, felraktam az 1.3-mas Patchet és utánna nemtudok jáccani az SP-vel (Single Player), mert amikor töltené be a 2. küldetést ezt írja ki:CMod_loadbruses: brush has less than 6 sides
    lécci segítsetek! Kössz!
    ui:már vagy 20 db crackel kipróbáltam
  • gabi89
    #18562
    Pedig a Vista lesz a bünős.Amúgy meg lett mondva,hogy egyenlőre aki sokat gamel az ne rakja fel a Vistát...Főleg azért szaggat szerintem mert a vga-dhoz való driver még nem tudja kihozni a vga-ból amit az xp-s driver...
  • RemX
    #18561
    Hát azért szerintem ez így durva és nem hiszem hogy ez lenne a baj, mert más játék ugyanúgy fut...
  • bigapó
    #18560
    a Vista-nak tudtommal eleve 512 Mb ram kell, szóval ne várd azt, hogy ugyanúgy fusson, mint XP alatt. persze procit is jobban terheli. ez már csak így megy, új oprendszer, új gép is kell....
  • RemX
    #18559
    Szasztok srácok!!!

    A következő konfigom van:

    Athlon64 3700+
    1 giga ram 400 MHz dual channel
    Geforce 6600GT
    Asus A8V alaplap stb...

    Szóval felraktam a Vistát és gondoltam játszom kicsit a COD-dal... elkézpelhetősnek tartjátok hogy 1024x768-ban AA nélkül szaggasson?? Mert elég furin fut... ezt a Vistának köszönjem vagy nem fog nekem ez jól futni ezen a konfigon?

    Köszi előre is a válaszokat!
  • FZR 1000
    #18558
    Hi!
    A Vista-s topicban már probálkoztam,hát most itt is.Talán másnak is akadt ilyen problémája és tud segíteni nekem.(Ha volt már szó ilyemiről Sorry)COD 2 Single player fut minden gond nélkül,viszont a multi csak fekete képernyőt produkál,és nem válaszol.Másik gépemen is ugyanezt produkálta Vista-n,pedig mindenhol azt olvasom hogy a Call of Duty 2 megy gond nélkül a Vista-n.Ötlet?Köszi.
  • zico87
    #18557
    ma teszteltem ez az uj {UN} wehicles modot...hát rengeteg bug, a tankok,repülők elég gyengén vannak kidolgozva de mokának jó +aki szereti az UO base Assault modot annak ajánlom mert remélem majd javítják a hibákat..
  • tomi5534
    #18556
    Sziasztok van két problémám Az egyik h egy barátomnak a 1.3 patch-et nem teszi fel rendesen, ha elindítom a multit akkor 1.3 versió indul de ha egy szerverell indítom el a játékot akkor 1.0 versió indul és azzal nem nagyon lehet játszani interneten mint tudjátok! És nekem van egy olyan problémám h ha letöltök egy új pályát nem indul el mit javasoltok! Előre is köszi
  • zico87
    #18555
    Persze kikapcsolod pl:xfire,msn stb..ami a netet fogja és utána jó lessz
  • bigapó
    #18554
    hali!

    ha azt írja ki pálya indítása után, hogy csak alacsony ping-eseket enged meg a szerver, akkor én azzal tudok kezdeni valamit?
    programok leállítása vagy ilyesmire gondolnék? mondjuk most is volt olyan, hogy egyszer kiírta ezt aztán meg beengedett.
  • kas123
    #18553
    jónak hangzik, hány megás ez az egész mód? emg 1 linekt dobjá pls ahonnan letőthetem =)
  • zico87
    #18552
    Inkább erre a módra hívnám föl a figyelmet..nekem tetszik főleg hogy Én nagy UO fan voltam.

    A mód fő része járművek hozzáadása a Call of Duty 2 –multi részéhez. Jeepeket, tankokat, repülőket és légvédelmi löveget ad hozzá. A dzsipek 2 személyesek, 1 vezető és 1 lövész, a lövész tud nézelődni/lőni bármilyen irányban és tudja használni a gránátjait. A tankokban egy ember ülhet, aki irányítja a lövegtorony-fegyvert és a tanktest gépfegyverét és persze vezeti is, a tanktest gépfegyver csak előre lőhet. A repülők mind egy személyesek, indítása a fegyver menüből történik és egyből a levegőből indulnak."


    Ez egy részlet a leírásból, amit maga mathebalu készített nektek (köszönet neki), amit mellesleg innen is letölthettek, vlamint a fórumban is megtaláljátok a témát.

    Teszt szerverek:
    193.47.83.225:28936
    193.23.143.82:28889
  • kas123
    #18551
    saját fórum...szal elfér :D én szeretek bele írni =)

    meg hiába van kint az h ne dumáljunk cheat-ról itt is kéregetnek cuccokat...
  • zico87
    #18550
    jaja sry a flémért csak sztem az a topic full értelmetlen anyi értelme van hogy nemitt kérdezgetnek csítért stb..+nem itt flamelnek..
  • BIZ0906
    #18549
    A zárt osztály nem itt van!
  • trident
    #18548
    Nem flémelnék,


    Antrax: szvsz ne adj semmilyen tippet a csalóknak, hiába fogja meg a pb, túl sok kezdő és gyakorlatlan admin van, ergó túl sok a pb nélküli szerver. Ráadásul "ott" sokféle dolog van, legalább ne ismerjék már az ilyen helyeket. Ne adj alájuk lovat. Minden formájában elitélendő a csalás.

    Zico: felesleges flémbe futni. Ez az egyik ami tönkrevágja a cod2-t.

    Piros zetor van ekével eladó, ugyanitt guild wars (nightfall) accountot keresek megvételre.
  • Antrax #18547
    Jah egy veszekedés minden topiknak a motorja XD
  • zico87
    #18546
    jaja béke van a harcmezőn... csak fölkelett dobni a cod2-s topicot is..:D
  • kas123
    #18545
    ez mehetett volna az off topikba ::D:D:D:
  • Antrax #18544
    Ok béke honol akkor a fronton :)
  • zico87
    #18542
    Ok sry azthittem te csináltad a topicot és olvasgatva a HSZ-eket a szinvonal alacsony...
  • zico87
    #18539
    Antraxal a bajom ??:D semmi csak hát a neve.. valakit bekell találni..nemez a scenefeeling itt m.O-n ??:D
  • Antrax #18538
    megértését és szives együtműködését köszönjük
  • kas123
    #18536
    mi a bajod antrax-xal? [nemérti]
  • Antrax #18534
    ezért büntiképp holnap csinálok egy bannert XD a topnyának
  • zico87
    #18533
    De én írtam a legjobbat..:D
  • kas123
    #18532
    eddig én írtam a legtöbb hsz-t :D:D:D
  • NEOreg3
    #18531
    látod én miylen rendes vagyok:D
  • zsolti a véka
    #18530
    "Midnen ami a cod-hoz tartozik ide jöhet..."

    "Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!! WAREZ és CHEAT témát mellőzni"
  • avaava
    #18529
    Ezt mi a sz@rnak csináltad? Mit offoljunk róla? Midnen ami a cod-hoz tartozik ide jöhet...
  • kas123
    #18528
    ok:D
  • zsolti a véka
    #18527
    Nem szándékoztok egy kicsit itt rontani a levegőt?

    .: Cod2 OFFer tápick :.
  • lee56
    #18526
    loooooooooooooooooooooooooool
  • NEOreg3
    #18525
    ne csak nekik ajánld már, ez nagyon jó:D
  • zico87
    #18524
    Hát nemvágom mi ez ?, gamepad vagy mi ?? De ha fölrakod hozzá a driverét elvileg müködnie kell
  • zico87
    #18523
    Ezt ajánlom a csítereknek !!:D
  • mano1b
    #18522
    Saitek IMPACT X6-38V DUAL Rumble USB azlene a kérdésem hogy lehetne beűzemelni a játék hoz tud na segiteni valaki előre is kőszőnőm