26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • trident
    #18612
    Faq,
    cod.hu
    cod.hu / leírások
  • bandesz00
    #18611
    Sziasztok!!!Egy kicsi segítség kellene,bekaptam egy vírust újra raktam az XP-t,és amelyik szerveren tudtam játszani, most már nem engedi mert
    ledob félperc mulva, és azt írja ki,hogy (PUNK BUSTER FOR 0 MINUTES CVAR RATE=5000)valakinek valami jóóóóó tipp előre is kösz.
  • lee56
    #18610
    he, ezt kifejtenéd bővebben most ugy hirtelen nem ugrik be mi köze lehet a cod2 hibához.
  • Sp01
    #18609
    A windows defender volt a szar... Lol... ennyit az eredeti winfosról... wááááá... sose gondoltam volna rá...
  • trident
    #18608
    Ne húzd szét az oldalt, köszi.

    Töröld a pb mappa tartalmát. Az evenbalance.com oldalról töltsd le a pb frissítőt és futtasd. Hagyd, hogy végigfusson, lehet néhány percbe telik, netán úgy tünik, hogy nem válaszold, de frissíteni fogja.

    A hibaüzeneteket nézd meg mindig.
  • kas123
    #18606
    nekem szar gépem van :D és még így se votl sose semmi problémám a Cod-dal
    ált 50 FPS-sel küldöm :D vaqgy annyi vagy kevesebb :D, bár ha felnézek az égre...megvan a 90 fps is :D:D:D
  • nfs world
    #18605
    én is ezt mondom nekem is ilen a gépem azzal a külömbséggel h 512 memo
  • zico87
    #18604
    ja ez nem gép próblem hanem driver sztem driverupdate talán megoldja...

    az én vasamon semmi próblem a cod2-vel lazán semmi hiba fix 250fps megvan..most próbálom majd a fos Vistán a Cod2-t kiv.vok milyen..
  • BIZ0906
    #18603
    Hát akkor én még örülhetek, mert nekem egy ADM 64 3200+ 2.2GHz, Ati Radeon 9600pro 256Mb, 1 Gb memoria, és egyszersem kelett resetelnem COD miatt
  • zico87
    #18602
    Kis CB-s Info..:D

    ancients vs PIC (2 kocka team..,különben nem azok ismerek pár ancientest+PIC-est és tényleg nemfull kockák)
  • lee56
    #18601
    Nekem is előferdül néha, map betöltés után, előtt (download után), lehet nvidia driver problem, nekem 7600gst van, mivel eddig max 6x csinálta, nem igazán tekinthető nagy problémának, viszont az gáz hogy befagy, teljesen leblokkolja a masinát, only reset seggít...
  • ffxi
    #18600
    Help!!!
    Amikor jó sokan vagyunk a serveren akkor 70-100 között van a pingem, ha alig vagyunk akkor 50-20. De amúgy van olyan map ahol kevesen vagyunk akkor is 70-90 a pingem. Rúter beleszólhat? Vagy VGA(6800LE 128mb)?. Pedig jó netem van: le: 1,5megás; fel: 512kb/s
    Azért is fontos mert only rifle-zek, kell a pontosság.
  • Sp01
    #18599
    Sziasztok!
    Remélem tudtok segíteni… Vettem egy új gépet és valamiért nem fut rajta rendesen a COD…
    Ha fel akarok csatlakozni egy szerverre megáll a betöltés közben és nem lehet vele semmit sem kezdeni… Se alt f4 se ctrl+alt+del… semmi, marad a reset… A régi gépemen csont nélkül ment ezen meg nem… Viszont 2-3 újrapróbálkozás után felenged és megy mint a szél… Aztán mapváltásnál megint kezdi…
    Az új gép: Amd X2 4200+
    Nvidia 7900 GS
    1Gb RAM

    NOD 32, Ashapoo firewall… mondjuk ezek nélkül se megy…
  • bigapó
    #18598
    azzal kell egy kicsit szőrözni. nekem is voltak vele gondjaim, pedig elvből nem szoktam csítelni, mégis mindig kidobott. én úgy tudtam megoldani, hogy leszedtem a callofduty oldaláról (asszem onnan és fent van a bannerban a link), egy punkbuster-hez való progit. lényegében maga a szoftver települ a callof mappájába és automatikusan indul, ha játszol. az oldalon a punkbuster hibaüzenetek "menüt" keresd, bal oldalon lesz.
    nekem eleinte nem akart így sem menni, ezért letöröltem a pb könyvtár tartalmát onnan ahova telepítette, aztán felraktam újra és azóta jó. egyszer kellett egy értéket megváltoztatni, de ez is le van ott írva.
    sok sikert.
  • kas123
    #18597
    a multiplayer beálíltásoknál van olyan h punkbuster és ott engedélyezd =).

    Ha nem megy akkor nyisd meg a CoD2 főkönyvtárát, azonbelül main mappát, azonbelül a players-t, és azonbelül a profilod mappáját.
    Nálam így néz ki(C:\Játékok\Activision\Call of Duty 2\main\players\Kas)
    Na a mappában kell lennie 1 config_mp nevű fájl-nak. Azt nyisd meg jegyzettömbbel (jobb egérgombbal katt rá, és társítás és ott a jegyzettömb). Keress 1 olyan bejegyzést, hogy:
    seta sv_punkbuster "0" a 0-át írd át 1-re.

    és 1 olyat h:
    seta cl_punkbuster "0" a 0-át írd át 1-re.

    és ezekután működnie kéne.
  • zico87
    #18596
    jaja ez egy van ha nemtudsz kiadni érte 10 ezret ne játsz vele..ez ilyen egyszerű..ha eredetid van mert hát gondolom az van ??:Dakkor a dobozon van...
  • Antrax #18595
    "Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!! WAREZ és CHEAT témát mellőzni"

    (nem én találtam ki)
  • zico87
    #18594
    Kivan kapcsolva a Punkbuster a játékos configba keress egy olyat hogy sv_punkbuster és azt rakd 1-esre cod2/main/players/buzika/config_mp.cfg

    De egyszerű ott van az eredeti dobozán a cod2 cd key....
  • csincse
    #18592
    ezt írja ki :
    Punkbuster before jouning this server.Punkbuster can be Enable/Disableg in te Multiplayer options menü Visit www.evenbalance.com for Punkblaster support.
    de am leszedtem már azt a punkbuster-t de nem tudtam wele semmit csinálni......
  • kas123
    #18591
    a cod2-höz 1.3mas patch kell =). A cod 1-hez kell az 1.5.
    Mit ír ki a punkbuster?
  • csincse
    #18590
    kösz
    de nekem vmiért nem megy...vagyis a játékba kapcsolódás...
    ki ír vmi PunkBuster-el kapcsolatban....és nem tom mi az...
    a másik amit kiír az a 1.5 de az gondolom a versio szám
    szal mit kell csinálni avval a Punkbuster-el??
  • kas123
    #18589
    Xfire
  • csincse
    #18588
    hello midenkinek!
    Lécci mondjátok már + h hol lehet leszedni azt a progit amivel lehet multiplayer-be játszani!!! előre is kössz!
  • Antrax #18587
    mert sztem nem eredeti a gémed :)
  • kas123
    #18586
    annyira nem értek hozz, Zico komát kéne megkérdezni =)
    de a weboldalán van 1 pc config azt töltsd le.
  • tomi5534
    #18585
    Sziasztok van két problémám Az egyik h egy barátomnak a 1.3 patch-et nem teszi fel rendesen, ha elindítom a multit akkor 1.3 versió indul de ha egy szerverell indítom el a játékot akkor 1.0 versió indul és azzal nem nagyon lehet játszani interneten mint tudjátok! És nekem van egy olyan problémám h ha letöltök egy új pályát nem indul el mit javasoltok! Előre is köszi
  • Eisenhower
    #18584
    Jah mégvalami. Szeretnék köszönetet mondani zsolti a vékának hogy létrehozta a spam és offtopikot, remélhetőleg megszabadul a cod2 topik a sok értelmetlen hozzászolástol. csít és serial crack etc. kérők legyenek szívesek átköltözni oda.
  • Eisenhower
    #18583
    emikrisztian. ez volt az első és az utolsó ha nem tudsz normálisan forumozni kérek neked egy szép ban-t. remélem érthető voltam. mellesleg jól megnevettettél msn-t feltöröd de guglit meg nem tudod használni. szanalomdotcom
  • zico87
    #18582
    naon faxa lett..:D így már jobban tudok szidni ott akárkit mert jó a banner...
  • zsolti a véka
    #18581
    így jó lesz a a spam topik?
  • bigapó
    #18580
    hol lehet beállítani a punkbustert? konzol-on keresztül? ez le van írva a callofduty.hu-n?
  • kas123
    #18579
    megveszed és lesz kódod -.- De olvasni tanulj meg, előtte...
    Saját klánoldal reklámozása TILOS!!! WAREZ és CHEAT témát mellőzni! -.-
  • Robinho14
    #18578
    kössz sikerült nagyon álat.
  • Bacsa Szabolcs
    #18576
    na ez most mit szeretél volna mondani??én a játék telepitö kodját kérném?????ha lehetne köszi
  • kas123
    #18575
    #18569
  • kas123
    #18573
    Állítsd be jól a Punk Bustert, és akkor megfogja a csítereket.
  • Wreck86
    #18572
    jaja,télleg most nézem,hogy nem kóser valami:D:D
  • Peetboy
    #18571
    Sziasztok!

    Hogyan lehetne kiszűrni a csitereket a Cod2 severekből?
    Már nagyon idegesít és a Punkbuster semmit nem ér.
    Így nincs értelme játszani.Csalók ellen minek?
  • lee56
    #18570
    " Call Of Duty 2 GOTY - A legnagyszerűbb II. Világháborús játék visszatért!

    - 27 epikus egyszemélyes küldetés
    - használható harci járművek "


    hmmmm, ez a harci jármüvek dolog, az valami vicc, vagy 576 félrenézett valamit, esetleg én vagyok a hülye, mer biza az egyetlen jármü amivel cod2-ben találkoztam az egy kilőtt tigris volt, meg egyéb használhatónak aligha nevezhető kicsikocsik? (á megvan, biztos ugy értették hogy rá lehet ugrani, körbe lehet futni, pattognak rajta a golyók ha lősz rájuk :D)
  • Wreck86
    #18569
    parancsolj,itt találsz eredeti kulcsot: http://www.576.hu/termek_adatlap.php?id=33707