26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • kas123
    #18653
    mer nem eredeti a kódod -.- és már használja valaki -.-
    vedd meg eredetibe és jó lesz...
  • csincse
    #18652
    hello mindenkinek....
    segítsetek lécci mért vn az h azt írja ki h rosz a : Kód
    de amikor le ellenőriztetem akkor pedig azt írja ki h : jóó
    most mit csináljak?-mert azért nem enged be a játékba....
  • Prince of Máté
    #18651
    Ziconak ez már nem az első hogy fenyegetőzik, félreértés miatt
  • lee56
    #18650
    "Jaja én is dobtam egy hátast végre fölkell halotjábol az ASE ezaz le a buzi xfire-el..:D"

    Erre írtam, hogy miért buzi az xfire?, sztem csunyán félreértettél, ezét válaszoltál ilyen mérhetetlenül intellingensen :), mellesleg ott volt a szmájlee is, ha nem vetted vóna észre, rakok még egy párat ide is, hátha lenyugszol :)))
  • lee56
    #18649
    Feladó: zico87
    Elküldve: 2007. 03. 13. 15:40
    Tárgy: ratyi

    Hy Érden lakok gyertek apádal anyádal...
    faxt ugatsz te ratyigeci megakarod baszatni a fejedet ??

    No Comment...
  • NEOreg3
    #18648
    maradok az xfire-nél g*cik!:D
  • Prince of Máté
    #18647
    mint a régi szép időkben :D
  • kas123
    #18646
    Naon zsilett lett =).
  • Prince of Máté
    #18645
    uhh, most hogy beindult kapásból 40 cari sd-t mutatott!
  • Prince of Máté
    #18644
    LOOOOL

    amúgy ASE Forever.
    Én sosem használtam X-firet, mindig ASE-t is fogok, így is nekem elég ha egy carentan SD-re 15 szervert jelenít meg.
  • zico87
    #18643
    Hy Ott privibe a válaszom faxláma zsidó
  • lee56
    #18642
    mé buzi, megint flame-hiányod van? :)
  • kas123
    #18641
    yaya =) ASE rulez =)
  • zico87
    #18640
    Jaja én is dobtam egy hátast végre fölkell halotjábol az ASE ezaz le a buzi xfire-el..:D
  • kas123
    #18639
    Láttátok az ASE-t? nálam újra mutat szinte minden szervert =). Tökre meglepődtem =)
  • NEOreg3
    #18638
    annyira sablonok a szövegek, hogy nekem már bindejim is vannak rájuk D:
  • kas123
    #18637
    Ya, sz@rd le őket =), én is ezt teszem.
  • sweech
    #18636
    nehogy olyan emberek véleményére adj már akik nem is ismernek, beírják a faszságaikat csetbe, le kell szarni őket.
  • zico87
    #18635
    ja igen tényleg..:D de mindennap kb megyek abba a községbe ahol te laksz...nőügy miatt majd beugrok hozzád is..:D
  • cod2pro
    #18634
    ja és most nézzem zico te itt laksz nemmesze.. csak át ne gyere mert kapok még egy kis okosítást mi ??
  • zico87
    #18633
    Hát ezért ti is sztem SD-be gyakoroljatok 1-üt kezdésnek kiválasztotok 1 kedvenc mapot amelyik nagyjából mindenkinek jó és ott csináltok 1 taktikot ki hova stb..védőnél és támadónál is.
  • ffxi
    #18632
    De sajna mi csak TDM-hez értunk:(
  • kas123
    #18631
    Gyakorolj sokat mielőtt WAR-ozol. Játsza klántársaiddal, minden mapra találjatok ki taktikát, mind a táamdó mind a védő szerepkörre. És tartsátok magatokat ahoz (persze néha változtatni kell, az ellenfél miatt, de 1 jó taktiktá nehéz kijátszani)
  • cod2pro
    #18630
    Az nem az én oldalam csak a linket úgy kaptam.
    na megyek is keresek valami hq szervert azt gyakorlok.
  • zico87
    #18629
    SD-be nagyon fontos a megfelelő helyezkedés stb..ezért talán összetettebb mint a Hq vagy ctf egy klának is idő kell amedig öszeszokik mert lehet egyenként ütősek de sd az csapatmunka ott 1 csapatot képviseltek és ezért ősszekell dolgozni ki hova helyezkedjen,merre dobjon NADE-t.
  • trident
    #18628
    Akkor gyakorolj, gyakorolj, játsz, és nem kell mindent felvenni.
    Gondolom mostmár viszont az oldalt is törlöd.
  • zico87
    #18627
    Nm csak tűrelem és gyakorlás 1-2 hónap és már menni fog az sd,hq

    Hát SD iszonyúan fontos a megfelelő taktik stb..hát én a második klánomal akik CB-n is ottvanak a TOP-ba sokat fordítunk a taktikra és lehetőleg minden mapon megpróbálunk valami jó taktikot összehozni.
  • ffxi
    #18626
    Mondjatok vmi jó tippet. Most kezdtem el WAR-zni és csak első 7-8 körben(mind1 hogy T vagy CT vok) megy úgy ahogy a szekér. De azután már olyan monotonnak tűnik minden. Eláraszt a tehetetlenség, nemtom hova menjek+bizonytalanság. És ilyenkor gondolkodás nélkül rohanok előre mint a hülye gyerek fejjel a falnak és puff le is lőttek. Vmit rosszul csinálok?
  • cod2pro
    #18625
    THX trident & zico a tanácsokat stb betartóm hagyom a tdm-et és ez a 2módót erőltetem inkább.

    Csak az is a baj hogy a roszabb gamereknek is szoktak beszólogatni hogy láma stb..nemértik meg hogy nemrég játszok egyértelműen hátrányba vagyok.
  • dardevil
    #18624
    Van itt mod? Mert én az ilyen hozzászólásokat a hozzászólóval egyetemben én azonnal törölném!

    #18614
  • zico87
    #18623
    jaja Hq-t én is nagyon szerettem anno mondjuk már sajna rég játszotam ott de majd sztem ma fölnézek tridenthez és egy jót HQ-zok.

  • trident
    #18622
    (hol a kép?:)
    A hq-t azért ajánlom, mert pörgősebb, dinamikus, nehezebben kiszámolható, de való igaz, az sd az amiben a csapat, a taktika domborul elsődlegesen)
  • zico87
    #18621


    Sry a kép lemaradt..:D

    és remélem most ha elolvasod trident+az én üzimetcod2pro okosodsz legalább 1 kicsit hq-z sd-z sokat és jó gamer válhat belőled.
    Addig amedig gyakorolsz 1 tanács fogadd el hogy léteznek nálad jobb gamerek és ne szídjál senkit.
  • zico87
    #18620
    Ezt a képet ajnlom mindenkinek..

    és igen THX Trident sokmindent elmondtál amit akartam..Én ezt az egészett azért csinálom PB cfg stb..mert szeretném javítani a HUN szinvonalat hogy nelegyen az mint most fölmgy egy jobb játékos és már mondják is neki te tuti csalsz...ha idejében készül a PB cfg akkor nincs alkalmuk csalni mert kivágja őket,hát és igen a skilles játékos tényleg az teszi ne dm vagy tdm szerverekre járj mert ott semmit se tanulsz ott még a hugom is multkor második volt aki alig tud lőni..:D sztem ahol az eszedet is kell használni az a ctf,hq vagy az én nagy kedvencem az sd.
  • trident
    #18619
    Olvass vissza.

    Egyrészt mások szórakozását rontod el, másrészt nem fejlődsz.

    A csalás elbutítja a játékot, ahogy téged is. Csalással sohasem fogsz "jobb" játékos lenni.

    Miért is? Mert semmi újat, innovatívat, kreatívat nem fogsz tudni felmutatni? A csalás lebutítja a játékot, csak rosszabb leszel, ráadásul az a tapasztalat, hogy a csalók legnagyobb része rossz játékos, a legtöbbször lejátszák őket.

    Jól akarsz játszani? Gyakorolj, keresd a lehetőségeket, gondolkozz. hagyd a tdm szervereket, menj elsőnek HQ-zni, tanulj meg valóban játszani, tanulj meg többféle stílusban és dinamikában játszani, tanuld meg hogy milyen irányvektorban melyik a jó taktika.

    A csalásról: az aláírásomban lévő cod2-s szerverre lépj fel (vagy a Zicojéra) nem hiszem hogy nem fogsz bebukni.
    Szeretném látni hogy működik a pb-m, nyomás, mutasd meg.


    ----------------
    "Így könyebb a játék" - megcáfolva, csak könnyebbnek tűnik, de elbutít.
    "már régóta codozol" - talán itt lenne az ideje hogy te is JÁTSZ és ne ügyeskedj. Az nem vezet sehová.
    "skilles" - a skill pont nem erről szól. A skilles játékos megfelelően használja ki a helyzeteket a maga javára, megfelelően kezelve, megfelelő módon küzdi le az ellent.

    "Te ezért a PB konfig stb..ért kapsz valami pénzt vagy v.mit ??" IGEN, EZÉRT A LEGTÖBBET KAPJA: TISZTA, KORREKT JÁTÉKOT A SAJÁT ÉS MÁS SZERVERÉN!
  • cod2pro
    #18618
    De öszíntén mi a faszért zavar téged ha valaki csítel ?? Így könyebb a játék és te könyen beszélsz már régóta codozol..de aki nemolyan ugynevezett "skilles" annak gyakorolni jól jöhet a csít.

    Te ezért a PB konfig stb..ért kapsz valami pénzt vagy v.mit ??
  • zico87
    #18617
    De ha tényleg van uj WH hát nekiálok keresgélni nehogymá sok faxláma még használni is tudja de egyelőre nemtaláltam uj csítet aki tudd konkrét linket pls Privizen..
  • zico87
    #18616
    Hát GG lámaarcú gyerek..hogy mene el örökre a neted..és az a vicc sok hülyegyerek képes pénzt kiadni az uj wh-ra.
  • trident
    #18615
    Ügyes vagy, cod2 helyett inkább nézegesd az oldalt :D
  • Eisenhower
    #18613
    a játékban a netkapcsolatod át van állítva cable,xdsl-re?