26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • kas123
    #18739
    scr_sd_roundlength

    ezzel a paranccsal tudod a menetek idejét változtatni
  • kas123
    #18738
    tridentet idézve:

    az ase és xfire-ben is lehet keresni pályanévre. Ha van, akkor máris ott az ip.
  • torokandras
    #18737
    Hello!
    ha valaki tudja a pesti hősök terés mapot melyik serveren tudom megtalálni
    az segítsen ,kéne Ip cím..
    nagyon megköszönném..
    Help:D
  • ffxi
    #18736
    Tudnátok segíteni?!
    All rifles MOD 1,5-öst használunk. De az admin nem ért hozzá. Hogyan lehet beállítani hogy 1 gránát legyen. Mindig 3-at ad be. És S&D az 10perces, azt is be kéne állítani 2 vagy másfél percre. Ha vki tudja ezeket szóljon, THX előre!!!
  • bigapó
    #18735
    oké, nem foglalkozom vele:) tényleg bántó, de legalább tudom, hogy alaptalan:)
  • trident
    #18734
    A szájkarate a legfeleslegesebb, meg a tudatlanság, ne fektess az egész témába nagy erőt, annak ellenére, hogy bántó, mert csak megunod az egészet.
  • trident
    #18733
    A botot debugra készítették. Egyet lép előre és lő, tehát nem olyan mint például a CS-ben.

    Szvsz maradja jól beváltt multis szervereknél, igaz ott sem gondolkodik mindenki, de hát ez van. ;)
  • zico87
    #18732
    jaja ez a nagy Magyar valóság sok hülye faxláma ezért tegyük fizetősé a Cod2-t mert az a baj a Cd2-vel minden nyomorék játszhat mert leszedi valami buzi warez szaról azt lámul
  • kas123
    #18731
    sajnos ilyen a magyar scene =(, ne foglalkozz velük...
  • cyberboci
    #18730
    nemtudja valaki hogy ha beteszek egy bot-ot a szerverre akkor miért 999 a pingje? az miatt nemtud normálisan menni! hogy kellene beállítani ? és hol?
  • cyberboci
    #18729
    nemtudja valaki hogy ha beteszek egy bot-ot a szerverre akkor miért 999 a pingje? az miatt nemtud normálisan menni! hogy kellene beállítani ? és hol?
  • bigapó
    #18728
    helló!

    Tegnap cheat-eléssel vádoltak meg:))) természetesen sosem használtam még vh-t (vagy wh?), még azt se tudom hogy írják és mit takar.

    Ja és semmi különöset nem csináltam, csak mikor összefutottam két ellenféllel is egyszerre a Burgundy nevű pályán, jobb oldalt, ahol van egy kis híd előtte meg teherautó. na, ott fordultam be balra, mikor megláttam őket egy rövid sorozatot leadtam, majd behúzódtam a bokrok takarásába, tárat cseréltem és úgy jöttem elő, hogy folyamatosan lőttem. nem láttam egyikőjüket sem először, de szerencsém volt, eltaláltam mindkettőt, így már könnyebb célpontok voltak és sikerült kinyírni őket. nem tagadom, hogy csalásnak tűnik, de engem is sokszor kinyírtak már így (vagy csalással vagy nem, nemtom).
    na, amit utánna kaptam... még azt is beírták, hogy füstön keresztül is kinyírtam valamelyiket, pedig erre nem volt példa. kicsit szópárbajoztunk, de meguntam és inkább játszottam. persze mikor kinyírtak úgy, hogy fal mögül jöttek elő vagy takarásból, akkor rögtön beírtam, hogy na akkor most miért nem láttam az illetőt???
    bocs, de ki kellett írnom magamból sérelmemet:))
  • amdopteron
    #18727
    Hello nekem egy kérdés és ha van egy kérés lenne:D A demo.kat amit felveszek azt nem lehet egy programal egyböl kikonvertálni aviba???fontos lenne meg ha tudtok ilyen programot akkor légyszi vki mondja meg hogy meik és a kordinátákat adja meg:Dköhi
  • csuszi
    #18726
    tudom mi a dx9 és 7:D és ért hozzá...majd megkérem ugorjon be ide;) vagyis az offba
  • Eisenhower
    #18725
    Uraim. legyenek szivesek átfáradni az offtopikba, azért lett csinálva hogy aki offolni akar ott tegye. Ne kelljen már minden 2. hsz-t törölnöm. Köszi
  • zico87
    #18724
    :D Ez jó.. veszek bővítő kocekát én is és elég ocsó..
  • trident
    #18723
    Ez azért van, mert te nem upgradeled a a videókártyán található memória mennyiséget! =)
    [URL=http://www.mogyoro.hu/portal/product.php?action=view&product_id=288a708f0965009e&shop_id=4ee40ab971fb990c]Link!^^[/URL]

  • zico87
    #18722
    Én is azzal húztam föl de pl: a gyári cooler nembírta ezért van rajta külön gyártatott cooler de attól függ milyen Ati karija van mert egy pl:9250-es atit felesleges húzni mert az egy buta kari..szóval nemcsak a freki számít hanem utasitások stb..
  • trident
    #18721
    Igen, mivel minden processzor, így a gpu is füsttel működik.
  • zico87
    #18720
    ati videokaritkat a radlinker nevű progival lehet tuningolni.. de csak lépésről-lépésre húzd mert meglepődsz...:D

    fps nővelő meghát.. /com_maxfps 0 így kihozza amax fps-t amit tudd a géped.

    De ez tényleg Cod2-s topic
  • trident
    #18719
    Sanyeee: ha abszolút nem értesz hozzá, ne próbáld meg, kivéve ha el szeretnéd füstölni a kártyád.
    Gondolom a keresést sem nagyon műveled, mert kétezer ilyen cikk, leírás, topik és tutorial van a prohardver, hardwareoc, tomshardware, callofduty.hu oldalon, plusz jópár magánjellegű honlapon konfigbuzerálás.
    (tessék linkek)


    torokandras: az ase és xfire-ben is lehet keresni pályanévre. Ha van, akkor máris ott az ip.
  • torokandras
    #18718
    SZIASZTOK!
    valaki tudna nekem egy IP címet adni ,amin a pesti hősök terés map fennt van?A pécsi nagyon tetszik ,mivel én is pécsi vok:D

    Ha tudtok segítsetek!
    Köszi!
  • Sanyeee
    #18717
    de irtok pár parancsot hogy miket kell kikapcsolni meg ienek h nőjön az fps em...a VGA topik meg kihalt...pls itt irja mar le vki h kell meghuzni a videokarim
  • kas123
    #18716
    balint: ez cod2 topik =), am eccer jáccottam vele...

    Sanyee: ez cod2 topik! és nem hardware topik! ezt nézd meg =)
  • Sanyeee
    #18713
    ja és ATI videokarim van ha ez fontos
  • Sanyeee
    #18712
    meg pls pár parancsot is amitol nőne az fps em..vagy vmi linket ahol ez levan irva
  • Sanyeee
    #18711
    cs all!vki irja mar le pls h kell "megrantani a videokarit"..mert kéne kicsit több fps
  • zico87
    #18710
    Hát akkor no comment azzal a configal nincs meg a 300fps ?? lehet dx9-be nyomja nem ??

    Mert ha tényleg ilyen gépe van akkor a 300 fps-nek lazán megkéne lennie ha nincs meg neki akkor a nagy programozói tudása kevés..:D( a programozó nemjelenti azt hogy ért is a gépekhez)
  • csuszi
    #18709
    ja mellette állok és én is rosszul látok... és programozó tudja a dolgát. inkább a saját szememnek hiszek,meg neki;)
  • kas123
    #18705
    CB-sek állapítoták meg...ez van
  • tomee14
    #18704
    500 fps fölött nem halatszik...
  • NEOreg3
    #18703
    mikor kurvára levettem a grafot jócskán megvolt a 333 fps és hallotta az ellenfél:|

    vagy wh-ztak, de ugye PB-s szerveren nem nagyon lehetséges
  • kas123
    #18702
    hát simán meglehet a stabil 400 fps...vkinek efölött van...jó nekem a stabil 50 már elég jó :D:D:D:D
  • csuszi
    #18701
    meg ezer nem????
  • Eisenhower
    #18699
    G.joe koma! írtam privit :)
  • zico87
    #18698
    THX..:D Én mindig jól mondok mindent kivétel pedig nincs...
  • kas123
    #18697
    Yaya zico jól mondja, itt nicns mivel egyet érteni, ez tény! És nem is neked kell hallani a lépéseidet, hanem az ellenfélnek...
  • zico87
    #18696
    De ez tény....

    250FPS fölött előfordul hogy nemhalatszik a lépéseid.
  • dixy
    #18695
    Hello mindenkinek!
    Zico hozzászólásával nem értek egyet, miszerint "250fps fölött nemhalatszik a lépéseid..." Nekem stabil 400fps-m van és ugyan úgy hallom mint ha 125 fps lenne.
  • G. Joe
    #18694
    Vazze Eisen te még élsz?
    Mi van veled? Van még valaki életben vagy mindenki elhullott? Leőfordulsz még valamerre ircen vagy mitudomén?