26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • BIZ0906
    #18779
    thx
  • zico87
    #18778
    Ezzel a Progival Tudod

    De ott a FAQ..

    De egyébként ha föllépsz egy frisebb pb-jű szerverre akor is megpróbálja updatelni.
  • trident
    #18777
    Visszaolvasol pár hozzászólást / FAQ / cod.hu.
  • BIZ0906
    #18776
    A pb-t hogy tudom frissíteni?
    Nem dobott egyszer sem ki mióta játszoka COD-al multiban de, hogy kell frissíteni?
  • zico87
    #18775
    Hát maga a Lagg az lehet a nethibája is vagy a futó alkalmazások lassítják agéped kapcsolj ki minden futó alkamlazást és ugy próbáld meg,persze lehet driver hiba is de én is a legujabb drivereket használom,mondjuk nekem csak sima egymagos procim van.
  • AMDFan2
    #18774
    Helló mindenkinek.Lenne egy kis gondom.Pontosabban az lenne a gond hogy laggol a game nemtudom miért de így néha ugrik 1-et.1.3-mas javításom van régen nem csinálta ezt csak mióta új gépem van a gépem konfigja.:AMD Athlon 64 x2 3800+ Sapphire Radeon X1650XT 256mb-os 2 gb memória. Szóval nem tom miért lehet mindenből a legfrissebb Driver van fönt ha valaki találkozott ilyennel és tudja hogy mi a gond azt megkérem hogy segítsen. Előre is köszi mindenkinek!! ;)
  • Dexantreal
    #18773
    Jaja, végül is ez lett a megoldás. Frissíteni kellett és most már jó. Azért thanks!
  • Vackor1024
    #18772
    nekem is ez volt, frissítsd a pb-t.
  • Dexantreal
    #18771


    Újra telepítettem CoD2-t, mert szaggatott a multi és midnent letöröltem. Patcheltem, crackeltem, letöltöttem a szerverre amit kellett és bementem és másodszorra is kivágott ezzel az üzivel:




    Pedig PB bekapcsolva. Valaki erre valami magyarázatot? :S Ne azt, ah lehet, hogy updateljem a PB-t, mert ez a reinstall előtt ne mvolt és ma volt a reinstall 20 perce kábé és előtte bent voltam a szerveren és nem dobott ki.
  • bigapó
    #18770
    ITT keresgélj a hibaüzik leírása között. a bal oldali menüben lesz, punkbuster hibaüzenetek.
  • Attila8805
    #18769
    Engem mindig kidob a pb valami losing keys miatt vagy mi miatt de vagy 5-10 perc játék után ez mért van?
  • kirfer16
    #18768
    Igen ök keresenek meg engem én nem fogok keresgélni van saját szerverem is csak sajnos megszünt az elözzi clán.
  • zico87
    #18767
    A CFG a játékos beállításai tartalmazó fájl így magyarul...

  • razz
    #18766
    CSÁ. NEM TUDJÁTOK MI9 AZ A CFG?
  • Wreck86
    #18765
    nemsemmi:) őt keressék meg,nem ő keresse meg a klánleader-t
  • kirfer16
    #18764
    Ja elflejtetem itt az msn cimem itt keress [email protected]
  • kirfer16
    #18763
    Egy Clanhoz csatlakoznék nemn szoktam csitelni se wh-zni elég jól játszok.
  • trident
    #18762
    Mármint hírszerkesztőre gondolsz, mert adminok kevesen vannak, ők mást csinálnak:)

    Mondjuk korábban nem volt gond:DDD
    Lehet, én belinkeltem a megfelelő topikba, és most módosítom si a hozzászólást, megkérem, hogy kerüljön ki hírbe.

    Ha lesz, avn friss, akkor szólj.:)
    Én ugyan már nem foglalkozom vele, de a cod.hu-ra is, meg ide is szivesen benézek az ismerősök miatt:)
  • zico87
    #18761
    Elvileg a PB configom a Cod.hu-n is letölthető lessz csak azért a mostani adminok elég almák ott..:D

    Azt mondta minek a PB cfg meg stb..lehet rossz hírszerkesztőhőz fordultam..??

  • kas123
    #18760
    igen =), midnent lement =)
  • bigapó
    #18759
    nálam az működött, hogy kitöröltem a pb könyvtár tartalmát, leszedtem egy fájlt a callofduty.hu-ról, azt telepítettem, mert ez automatikusan letölti a legfrissebb verziót. ezután csak egy dolgot kellett átírnom, de ez esetfüggő, a konkrét hibaüzis leírás és hogy, mit kell csinálni vele, az említett oldalon van. sok sikert és jó gyilokot:))
  • trimre
    #18758
    Sziasztok!
    Most telepítettem újra a Windowst és a Cod2-t is.
    Ha belépek egy szerverre, a PB állandóan kidob "PB INIT FAILURE". (1.3 patch van telepítve)
    Pedig nem csalok, semmi cheat nincs telepítve.
    Mit csináljak??? Plíííz segítsetek!!!
    Előre is köszi mindenkinek!
  • bigapó
    #18757
    köszönöm szépen.

    ez érvényes a névre is? azaz multi és sima beállításokat is menti ez a parancs?
  • kas123
    #18756
    csináld meg a profilodat, bindek, beállítások ect.
    és írd b h

    /writeconfig xy

    xy=amien néven akarod, így ha vmikor újra alapbeállításból kezdené akkro elég beírnod h

    /exec xy

    és akkor rögtön betölti a beállíott cuccokat
  • trident
    #18755
    Legelejére, lásd: #18748
  • bigapó
    #18754
    bárcsak minél több admin megcsinálná...
    a call of duty.hu-n is fent van? mer ott gondolom még többen látnák.

    más: 1: az miért van, hogy néha mikor fellépek a megszokott szerverre, akkor az alap beállításokkal indul a gém? nekem meg nem ez van beállítva, így mindig lőhetem újra az értékeket.

    2: én ASE-n keresztül szoktam játszani, ott ugye be lehet állítani, hogy milyen néven jelentkezzen be. de nem "alapbeállítás", ezért játékindítás előtt ha elfelejtem, akkor a régi nevemet adja be. a config fájlban kell átírni, hogy mindig a jó nevet indítsa?
  • torrente111
    #18753
    kösz!!!!
  • bandesz00
    #18752
    Ok Köszi:)
  • zico87
    #18751
    Az összes fájlt kell fölmásolni a szerverre...
  • torrente111
    #18750
    zico kösz.csak a pbsv.configot kell átmásolni a szerverre vagy mindet be lehet tenni?kösz
  • zico87
    #18749
    PB CFG

    tess..Remélem sok admin föltölti és remélem nemnagyon lesznek csíterek.
  • trident
    #18748
    Zico: tudnád újra ide linkelni, vagy csarolmányként feltölteni a cod.hu pb használata adminoknak topikba az utolsó pbkonfig csomagot? Van igény, kereslet, érdeklődés rá, de én nem szeretnék más tollával ékeskedni.
  • kas123
    #18747
    aham ott is beírhatod, de játék közbe is ^^
    a consoleba kell beírni =) (shift+0)
  • bandesz00
    #18746
    Bocsi de amit írtál ezt amikor elindítom a multijátékot akkor ott a menűbe írom be?
  • torrente111
    #18745
    igen.de igy is megcsinálhatod:a telepített játékod--main--nicked--config fájl--a legvégére beirod :cl_maxpackets 60 , rate 25000.a maxpacets-et is érdemes beállítanin a punk miatt.
  • bandesz00
    #18744
    Szia csak így simán amit írtál és kész is (/rate 25000)
  • torrente111
    #18743
    szerintem a consolba ird be /rate 25000
  • bandesz00
    #18742
    Sziasztok tudna nekem SEGÍTENI valaki!!!Amikor felmegyek a szervere akkor félperc múlva ledob és ezt írja ki(((CRAV RATE=5000)))már nagyon idegesít, előre is köszönöm.
  • chucky75
    #18741
    Sziasztok.

    Tudna segíteni valaki,hogy a G43scope mod miért nem müxik admiral3-ban?
    köszi
  • torokandras
    #18740
    köszi szépen!
    Nem tudtam ,rákeresek ase ban.