26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • kis Cicaa
    #18819
    hát, nagy valószínűséggel netszakadásod van, inditsd ujra a játékot, vagy kapcsolódj ujra a netre...
  • kas123
    #18818
    ya lehet =), próbálj meg később felmenni rá
  • kis Cicaa
    #18817
    cia betty:)
  • BettyLoL
    #18816
    Nem kell arra a szerverre menni
  • bigapó
    #18815
    hali!

    ha connection interrupted hibaüzenet van és ki kell lépnem akkor az mi?
    azt tudom, hogy a kapcsolattal van valami:) de mit tudok csinálni, hogy ne legyen? eddig nem volt ilyen.
    már harmadjára dobott ki egy szerverről ma, pár perce. a szerver is lehet gázos?
  • kis Cicaa
    #18814
    meg talán a servertől is függ...ha kifogsz egy szar, laggos szerevert akkor ij...:D:D
  • kis Cicaa
    #18813
    Hm...hát lehet hogy piszkálják a netedet...pl nekem a chellot folyamatosan basztatják...,sebesség növelés lenne, de egyre szarabb...pl decemberbe, 3 és 30 közt volt a pingem, most jó ha van 40 és 70 közt... külömben meg ha eleve szarakodik a net , akkor az msn még rátesz egy lapáttal...probáld ki hogy kilépsz mindenhonnan és consoléba beirod hogy /com_maxFps 100, nekem szokott segiteni...
  • zico87
    #18812
    Nm mert én nemcsak a Cod2 miatt vok 2-világháborus fan hanem már ovodába is az voltam..:D

    220 Maketem+van 1 mp40 légpuskám+miden film megvan ami a kategoriába tartozik World WAR 2 Powaa..:D
  • Dexantreal
    #18811
    Aha, jó tudni. Én pedig azt hittem, hogy németek MP44-gyel szaladgáltak. A shotgun az természetes, hogy kevesen használták, mert csak közel harcban lett volna jó, ahogy írtad. Thanks infot!
  • Dexantreal
    #18810
    Netem miatt? Ezt hogy érted? Amúgy mmáskor nem volt ilyen, pedig ment msn és ilyesmi szóval az nem probléma.
  • BIZ0906
    #18809
    Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!
  • Meksz
    #18808
    TGF van a *HkS) Klánba...bárki jelentkezhet aki alkalmasnak érzi magát!
    Játszunk: BF2-ben, BF2142-ben ill. CoD2-ben...

    Ha te a három játék közül min. eggyel nyomod és csapatjátékos vagy akkor jelentkezz!
    Jelentkezni: [email protected] (msn és e-mail egyben)

    Várunk minden lelkes játékost(nem baj ha kezdő vagy, van türelmem mindenkihez...már megszoktam)!!!

    Előny ha van TeamSpeak-ed, ha nincs akkor majd elmagyarázom meg adok linket ahonnan letöltheted!!! ;)

    Jelentkezzetek! ;)

    By Meksz
  • Wreck86
    #18807
    köszi:) és hihi,csak arra voltam kíváncsi,hogy elég-e 1.5ös patch,ezek szerint igen."3900 forintért két teljes értékű, eredeti szoftvert kapsz. Megéri. =)" ilyen occsó a cod+coduo egyben? spurizok a bótba:) köszi!!!
  • trident
    #18806
    van, de inkább ne kérdezd meg ott is:D
    Próbáltad már feltenni? Mert ugye két lehetőség van: elsőnek a játékot teszed fel, másodjára az 1.5-ös patch. VAGY. Elsőnek az 1.5-ös hibajavítást, majd a játékot.:)

    Tudom, nem egyszerű logikai feladat, de próbáld ebben a sorrendben. Az ASE és/vagy az Xfire szerverkeresőt használva fogsz egy rakat szervert találni. Az utolsó kérdésedre: igen. De ha valóban szeretsz cod-ozni, vásárold meg eredetiben, 3900 forintért két teljes értékű, eredeti szoftvert kapsz. Megéri. =)
  • Wreck86
    #18805
    sziasztok!
    #18790--> nem tudnátok segíteni,mert cod1 topikot nem találtam:(:(
  • bigapó
    #18804
    legalább eggyel kevesebb aki shotival lő le
  • DJ Skyline
    #18803
    ja igen! :D most is az vagyok, ha nincs is fent az SA, de terelgetem a topikot, meg figyelem mik jönnek ki a játékhoz! hát igen, konvertáltam pár autót, meg csináltam pár skint! :D

    on

    jó, igaz nincs fent a CoD2, de majd felteszem, és akkor játszhatunk! általában nácikkal szoktam lenni! :)
  • bigapó
    #18802
    nem a rossz értelmét gondoltam, hanem hogy lelkes rajongója voltál a játéknak és elég sok egyedi, a játékban alapból nem szereplő járműveket készítettél és raktál be a topikba. :)
    off vége:)

    azért egyszer megbeszélhetnénk egy war-t és nyomhatnánk a lámák ellen:)) remélem nácis vagy:)))
  • Szabi DEMON
    #18801
    kupa link na tit van megint most már linkelve.
  • Szabi DEMON
    #18800
    Egy kis reklám, remélem nem elsz gond belőle. :D
    Szóval dm kupát szervezek, igén szerint ileltve ha jól sikerüla dm késöbb sd-t is. A cím: http://cod2kupa.mindenkilapja.hu/ Gyertek.
  • BettyLoL
    #18799
    Cia
  • kis Cicaa
    #18798
    cia betty:)
  • BettyLoL
    #18797
    Hát ha multyba játszanék mennék oda, köszi, de épp ezt mondom, hogy nem tudjuk felrakni a multy verziót
  • DJ Skyline
    #18796
    MSN turn off, vírusírtó turn off! voltam már így hogy épp frissített a NOD32! szervertől is lehet szar, ha meg megvan osztva a net több gépre nálatok, akkor lehet a másik gépen hegeszt valaki valamit!
  • DJ Skyline
    #18795
    mit értesz hackelés alatt? :D
    shotgun ellen nehéz felvenni a harcot, 1 lövés 1 ember ha jól céloz az ember, természetesen mondjuk MP44-el is fellehet venni a harcot, de nehéz! zárt terekben hatásos fegyver!
  • zico87
    #18794
    A Shotiról anyit hogy vanak tényleg jó sotizó gémerek,de a sotival könyebb közelharcban,de egy thomival meglehet gyalázni azért vagy akár egy jó riflés is.

    A Shotgun létezet a második világháboruban csak nagyon kevés katona használta 1000-ből 1 ez olyan mint az MP44 aztse használták a valoságban mert csak a háború végén kszült belőle összesen 500 000 darab.

    (Egy kis történelem óra by ZICO)
  • kis Cicaa
    #18793
    Hali!!
    Lehet hogy a neted miatt nagy a pinged, vagya a felbontás miatt:) Sztem használd a maxfps parancsot:) vagy lépj ki mindenhonnan amikor játszol(Msn, letöltések, egyép megnyitott programok....)
  • Dexantreal
    #18792
    Az a baj vele, hogy egy lövés és leszedi a fejed, semmi célzás, semmi második világháborús érzés nincs benne. Na meg alapból láma fegyver. Ez a tény, el kell fogadni és nem használni. Max ritkán. Ja meg kétlem, hogy a valóságban a második világháborúban használták volna a shotgunt, de hát kitudja :S.
  • Dexantreal
    #18791
    jogos a döntésed. Nap, mint nap van olyan velem is, hogy spawn killer szarok miatt mozdulni se tudok... bedobják a mérgező gázt, vagy a tűzt és meghalk csapattársaimmal. Ha meg kimegyünk, hát leszednek és hiába köcsögözöm le nem mozdul. A shotgun itt korlátozott, egy van mindkét csapatban szóval nem vészes. Meg néha én is nyomulok vele, ha szar a statom, vagy poénból pusztán.
  • Wreck86
    #18790
    sziasztok! olvastam,hogy páran közületek játszott a cod1 -gyel. haveromnak szeretném felrakni,csak nemtudom,milyen sorrendben: alap cod,utána cod:uo és utána milyen patchet rakjak föl?Illetve ugyanez érvényes a cod1-re,mint cod2-re: ha nem eredeti a játéka:tört magyar serverekre tud attól menni?

    köszi a segítséget
  • bigapó
    #18789
    hali!

    régen találkoztam már a neveddel, anno még a GTA San Andreas-ban, jól kivetted a részed a "hackelésből":)

    azért annyira nem rossz a helyzet mostanság; igaz van egy-két láma aki nem viseli túl jól ha 3-nál többször megölik, de azért egész jó kis partikat lehet játszani.

    ezt a shotgunos dolgot nem értem. már mások is írták. eddig nem sokat találkoztam ilyenekkel, de mi a különbség a többi fegyverhez képest?
    mert nekem nem tűnt fel, hogy "halálosabb" lenne a többinél. 1-2 lövés és kész, a többitől is:) csak néha sikerül megúsznom. legtöbbször az van, hogy ugyanazzal a stukival lövünk egymásra és persze Én döglök meg. máskor meg szerencsém van és nekem sikerül kinyírni a másikat:) szóval azért annyira nem rossz. jobb napjaimon nekem is elég jó statjaim vannak.
  • DJ Skyline
    #18788
    valamiért én is meguntam anno! talán a shotgunos tagok miatt....talán az ugrásból lelőlek, 100 méterről, pisztollyal dolog miatt! talán az, ha véletlenül jó napom van, és viszonylag jól látszom, akkor rögtön csíter vagyok? passz, bár néha hiányzik egy jó kis multi! :)
  • Dexantreal
    #18787
    Miért untad meg? Nayon jó ám. Ha érdekel egy izgi szerver, ahol van panzersrchek vagy mi, meg mortar és kasztok, akkor szólj. Én ott szoktam játszani. Amúgy örülök, hogy a csajok se vetik meg az ilyen játékot.
  • Dexantreal
    #18786
    Na és arra van valami megoldás, hogy a pingem magas? Nem töltök :P. Ma végig, miko próbálkoztam kétszer, vagy háromszor, 90-40 között volt a pingem. Beszarás... előbb PB, aztán most ping... és csak újra tettem a játékot.
  • NEOreg3
    #18785
    ha ennyire beszélgetni akartok, akkor kattintsatok arra a szép nagy zöld feliratra, ott megtehetitek:|
  • kis Cicaa
    #18784
    cia Tina:):):)
  • BettyLoL
    #18783
    Call of Duty 2
  • BettyLoL
    #18782
    [arnyek=GREEN]
  • BettyLoL
    #18781
    Sziasztok!

    Én is CoD2-ztem multyba, egyszer valamikor :)) De most már single-zek, eléggé uncsi...De fő az, hogy lehet írtani :)) Szia kis Cicaa
  • kis Cicaa
    #18780
    szép jónapot:)