26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • sweech
    #18859
    ok
  • guba2005
    #18858
    S.O.S. mafiában elakadtam az 5. pályán az autóversenyél.. kód kellene
    köszi
  • zico87
    #18857
    Persze..én is a saját készítésű CFG-mel tolom az ipart
  • Robinho14
    #18856
    Szoktál configolni Zico?
  • Azagtoth
    #18855
    Végülis a script, miután felmásztam a partról nem töltődött be először,ez szivatott, mert most egyből jött egy autosave, s Sgt. Randal elmondta, hogy a turreteket a németek elvitték beljebb a szárazföldre, s hogy jön velem segít elintézni azokat. Na ezt jól kiveséztük, mindenkinek további jó játékot!
  • Wreck86
    #18854
    poén:erre teljesen emléxem,megcsináltam vmiylen robbantást,de közben nem lőttem le minden ellenséget,megyek visszafelé a csapattal,egyszer azt látom,németek jönnek,de mire lőttem volna,mindegyik dobja a hátasokat,meg fekszik megfele.mondom lol,kicsit kikerültem a játékmenetet:D:D
  • Wreck86
    #18853
  • zico87
    #18852
    Hát SP korszak de rég volt...:D

    Akkor Sgt.Randalnak jó lehet a CFG-je ha anyit bírt...:D:D
  • Wreck86
    #18851
    nincsmit:)ha meg tényleg egyedül mentél társak nélkül,akkor az vagy programhiba volt,vagy pedig annyire gyorsan mendtél előre,hogy a társaid lemaradtak elhullottak.Volt nagyon régen nekem is egy pályán,hogy mindenkit lelőttek,míg én harcoltam,s keresetem hol vannak.Csak Sgt.Randal maradt meg,akit nem lehetett megölni,de vagy 5en lötték és mindig csak vonaglott szegény:)
  • Azagtoth
    #18850
    Először is köszönöm Wreck86 a segítséged! Bár nem ez volt a probléma, de a szándék megvolt... 1000 thanx. Még annyit, hogy már a végigjátszás rám vonatkozó részét elolvastam mielőtt írtam volna erre a fórumra, de az sem segített, mégpedig azért, mert tegnap nekiveselkedtem újból az aktulis küldetésnek (megérzés volt) és érdekes minden másképpen ment... A szakadékon felmászva egyből társak csatlakoztak hozzám és a csillag is mást mutatott (már a valódi lövegekehez vezetett), tehát PROGRAMHIBA volt a gondom, mert elsőre tök magam gyaktam végig a pályát!
  • NEOreg3
    #18849
    van
  • nfs world
    #18848
    van ojan patch amivel lehet sp-n és mp-n is nyomni???
  • NEOreg3
    #18847
    Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!
  • metalpapa
    #18846
    [D.N.S] 4 ever!!!
  • zico87
    #18845
    Hát én már 2 éve nem SP-ztem szóval nememlékszem rá de 1 kis keresésel ha egyből nemide írtál volna hanem használod a Goooglet találtál is volna csak valamiért senki se szeret keresgélni mindenki másra vár..


    Cod2 Végigjátszás

  • Wreck86
    #18844
    nézd meg mi a következő feladat,ha ott a csillag ahol mondtad várd meg míg a többiek is odaérnek,vagy keersd meg a vezetődet,Sgt.Randall asszem,és ő fogja neked odadni a cuccost,mivel fel tudod robbantani a tanya mögött álló ágyukat.
  • Azagtoth
    #18843
    Úgy látom ha valaki 1-2 sort ír az feltünő, 6-ot, akkor az nem tűnik fel senkinek. Köszönöm a SEGÍTSÉGET....
  • ffxi
    #18842
    Na megtettem én is és jó lett!!! THX!!!
  • gabi89
    #18841
    Ez nekem is volt multkor de miátn letöltöttem a frissítést azután jó lett.
  • nagy chris
    #18840
    hello! vki meg mondaná hogy ezzel mit kéne csinálnom : Server Disconnected -nevem has been kicked via PunkBuster (for0minutes)...PunkBuster INIT FAILURE ???? :S pls help :)
  • bigapó
    #18839
    callofduty.hu -n, baloldali menüben pörgess lefelé amíg el nem érsz a punkbuster hibaüzenetekig. ott megtalálod a megoldást, a többire is ha lesz.
  • ffxi
    #18838
    HELP!!!
    X-em állandóan Offline, mért????
  • SG rock
    #18837
    HELLO! Letöltöttem a CoD 2 -ben a Punk Buster frissítést, és végre örültem, hogy megy, egyszercsak kidob a PB, mert az irja ki, hogy :
    NO PACKET FLOW !
    Mit tegyek? Előre is THX!
  • Azagtoth
    #18836
    Üdv, Mindenkinek! Én még csak 3 napja tolom a COD2 single küldetéssorozatot, s az amerikai kampány első küldetésénél sikerült elakadnom(partraszállás+s egyebbek). Minden bejárható bunkert kifüstöltem a németektől, a harcmező mögötti tanyát is végignyomattam, de nekem Flak lövegeket kellene megsemmisítenem, s sárga csillag a térképen egy fából+2 hordóból összetákolt kamu löveghez vezet. Azzal meg semmit sem tudok kezdeni. Ellenben a tanya mögött találtam 6 db valódi löveget, de nincs nálam semmi amivel el tudnám intézni ezeket
    Mi itt a teendő? Előre is köszi a segítséget!
  • trident
    #18835
    Ellenőrízd, hogy a szerverkonfigban ez és így szerepel-e:
    set scr_killcam "1"
    set sv_fps "20"

    Javasolnám netán az fgcklan.hu oldalán Mash fordítását szerverkonfigügyben, de több leírást, tippet fogsz találni a callofduty.hu-n is.
  • robie18
    #18834
    Szeva! Most rendeltünk egy szervert. Kellene egy kis help, a killcam-mel van egy kis gond. Nem mutatja a halál pillanatát, mit lehetne vele csinálni? köszy előre is
  • peteshark
    #18833
    Úgy ahogy Tri mondja, megkeresed a cfg-ben: seta cl_allowDownload és átírod 1-re.
  • trident
    #18832
    A players mappában megnyitod szerkesztésre a cfg-t, keress rá a download szóra, nem vagyok otthon, konkrét dvart nem mondok, amelyiknél 0 van, azt írd át 1-re.
  • tobias88
    #18831
    hell, hogy tudom bekapcsolni véglegesen a letöltés engedélyezését multiban? mert átálítom yesre, és következő indításkor már nincs bent
  • Cat 02 #18830
    lol
    szlovák szerver: 40 a max :D mp_port :D angolok vs németek (aki botok xDDDD) 1. nek 1k fragje volt xD
  • kis Cicaa
    #18829
    :):):)
  • zico87
    #18828
    Persze ugyanugy feltudsz menni....tuti lehet kapni még csak körülkell nézni kicsikét..

    És legközelebb akkor srácok és lányok ugy kérdezd..:D
  • kis Cicaa
    #18827
    nincs mit..:)
  • kis Cicaa
    #18826
    srácok...köszi....
  • Neoncsoves
    #18825
    és az a kérdésem hogy ha esetleg Steam-en veszem meg, ugyanolyan serverekre fel tudok menni mint a többiek akik nem steamen vették meg? előre is kösz a választ. gondolom tudok velük is játszani
  • Neoncsoves
    #18824
    Srácok itthon lehet még kapni? se 576-nál se cdgalaxisnál se pcdome-nál nem kapható...
  • bigapó
    #18823
    köszi mindenkinek aki válaszolt!

    valószínűleg a chello-s sávnövelés lesz a háttérben. újraindítottam a gépet és utánna már jó volt. gondolom kitakarította magát. köszi mégegyszer.
  • trident
    #18822
    Lődd ki a feleslegesen futó (kommunikáló, sávszélevő) alkalmazásokat.
    Gondolom a rate 25000 , maxpackets 60-100 be van álíltva.
    Ha ezek után is problémás, akkor vagy a szolgáltatóval beszélj, vagy pedig az is lehet, hogy a szerver az ami miatt "szakadsz" (pl. szénné modolt, hibásan telepített, használt szerver, rossz kapcsolat, rossz hálózat)
  • BettyLoL
    #18821
    Na jo... visszavonom azt a fejet
  • BettyLoL
    #18820
    Sya Barby