26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • BIZ0906
    #25708
    Látom itt is olyan balfaszok az emberszabású marhák mint az utakon.
    Egyre szánalmasabb!!
    Meddig korcsul ez a világ?
  • Gibor
    #25707
    Te meg 10éves vagy és fórumon heroskodsz... gratulálok... szerintem szólok-is a modinak h rendezkedjen.
  • Levcsii
    #25706
    Te ugatsz itt nekem?? Hát mingyárt emgtudom hol laksz oszt odamegyek pofánrúglak úgy hogy örökre elfelejted az életed. a gépet!! neked arról szól az életed hogy GÉP GÉP GÉP!! semmi másról!!!! Neked egy jó péntek eset az hogy GÉP!!! Mást nem tudok hozzáfűzni!! Kis faszú buzi kocka geci vagy!!! Ennyi!!
  • csuszi
    #25705
    külföldön laggolok, mondjuk magyaron is, kevés a netem. de itthon legalább csak 60-80ping, ha nem beszélek ts en:):) a ts3 ról nem is beszélve, ott 150-200ra ugrik ha dumálok:)
  • Cat 02 #25704
    OSS-nek volt régen pub ctf, origi. Nem tudom van-e még (mondjuk azt se, hogy OSS, volte :D)
  • Gibor
    #25703
    Keress külföldön, elindítod cod2_mp.exe-t és keresel, ott találsz, ha netalántán havonta egyszer elkap a pub láz akkor is külföldire megyek...
  • csuszi
    #25702
    nem kifejezés, 3mapból 2 aimossal terhelt. indisek meg telibe szarják. hogy nincs egy értelmes tdm vagy dm original...
  • Bugi Misi
    #25701
    Hy ezt kapom ki (restriction service communication failure pnkbstrb.exe driver failure pnkbstrk.sys ffab) frissitetem a pb-t se semmi valami tanács?
  • zico87
    #25700
    indire énis járok mostanság meg tresel is aki egy elég ismert player egész europában jókat funolgatunk de tényleg feljön naponta aimozni buzigyerekek és cracked a szeró ami főleg vonza a csalókat
  • csuszi
    #25699
    maygarítások portál?
    ismerem a vezetőséget. nem emlékszem nevekre, de sokat foglalkoztam velük annak idején tanácsokban stb. meg tanítgattuk őket pcw meg taktika stb. sokat jártak pub szerverünkre is.
  • Cat 02 #25698
    Inkább rutin. Volt srác aki hónapok óta nem codozott és első volt.
    Ám sajnos én már csak funolni járok, tuscany htf, utánozhatatlan. Meg voltak még jóak, pl mohaa map átirat, de azok a szerverek (olasz volt mind) megszűntek. Meg régen volt mindig 1 hónapig 1 szerver, toybox-xal, az is hatalmas volt :D Akkor voltak ilyen statok, régi szép idők :)
    Igen modolt volt, a VIP kill talán 10et adott, de nem tuti
  • csuszi
    #25697
    én indi-re járok, de a support katasztrófa. pb szar, nem eredeti, és az adminok sokszor ki se basszák a multihax-osokat. nem azért mert csalók, nem azért mert szarnak bele, hanem mert figyelmetlenek és bénák (nem a játékhoz, az adminoláshoz). amúgy marad a war, de egy kis pub tdm, dm nem ártana skillhez, mert az elpárolgott az évek alatt:)
  • Cat 02 #25696
    Én eddig is csak társaság miatt CoD2-ztem, csak meghalt pub és sajnos az is eltűnt, de a klán örök :D
  • BIZ0906
    #25695
    Csak egy jó társaságotk kell találni és kitapasztalni és már is jó az online mod is.
  • zico87
    #25694
    cod2 neten egy halott játék csuszi ne idegeld magad minden tróger csal és akik komolyan gondolják a gamet max offline tudnak érvényesülni
  • BIZ0906
    #25693
    Pontosan!
  • csuszi
    #25692
    fogalma nincs arról hogy mekkora faszkalap, nem admin kellene ide, hanem tisztességes nevelés, ideál, becsület. nem véletlen nálunk a legtöbbek ezek a gyökerek, és a skandináv országokban a legkevesebb...ott se jobb a pb, csak éppen ott nem csak világra basszák a kölyköket, én se azért nem csalok, mert van pb, meg gondolom minden normális ember, tőlem nem is kellene, eszembe nem jutna használni bármit. már írtam többször, cb waron belépek, strat alatt látom hogy valamilyen bug miatt átlátok a tankokon, az életben nem buktam volna le, mégis természetes volt hogy reconnect, magammal basznék ki, én élvezni akarom a játékot, nem csalással előre jutni.
  • BIZ0906
    #25691
    Az a gáz, hogy egyre több ilyen gyökér van :( És mire az admin felmászik a szerverre többszöri hívás után az vagy offolja a csítet vagy elhúz.
  • csuszi
    #25690
    hát ne haragudj már kicsi rigó, de kurvára az egész fórum közösségtől kértél tanácsot, de rövid leszek. az olyan nyikhaj, gyökér faszoknak mint te akkor se segítenék, ha fizetnél érte nem keveset.
    húzd fel szépen a farkadra a géped, és azon szórakozzál ne más játékával a gyökér aimoddal faszláma. basználak tarkón az életben, szerencséd hogy elbújhatsz te és a fajtád a net mögé. tróger.
  • Levcsii
    #25689
    hát most nemtudom mire akarsz ezzel kijukdani! mert tőled edig még nem kérdeztem egy krva szót se!!!
  • csuszi
    #25688
    "Ez aim xD !!! jól tudom!!! xD régebben amikor még jóvolt a cod nekem akkor énis néha szórakoztam vele :D"

    tőlem soha nem javul meg a codod...
  • csuszi
    #25687
    ok. múltkor új winchester, de ezt valamiért átmentettem...
  • attila49
    #25686
    Sziasztok!ugyérzem fontos hírt kel közölni társaimmal.!!! Egy ujjab CoD2 ő játékos halt meg Autó balesetben.!A gyerek 17 éves lett volna Április 28.-án 3 nap mulva:( A neve Pap Ádám keresétek meg Myvipen..(Örkény)egy élet vidám gyerek volt!! Ha megkérhetlek egy ien szivesség re küld tovább... mindenkinek és emlékezzünk meg érte. A baleset ma délelött volt mikor Tasrol jöttek haza.!!
    Aki hallot rólla attól elnézést!!!Részvétem a családnak!!!
  • zico87
    #25685
    csuszi küld el nekem és hogy kiről készült 1-2 nap és banned xfire mgvzico
  • Cat 02 #25684
    lolz :D Nekem saját szerónkon volt csak ilyen, nem jelezte oldalt az aknát, mert nem töltöttem le. De, hogy már az eredeti sincs biztonságban :8
  • Gibor
    #25683
    Nem, kiveszed akkor fog hiányozni a textúrája a német katonának és a németek feje fölötti fejnek, meg a dobozok homokzsákok eltűnnek.
  • Cat 02 #25682
    Szerintem nincs neki meg a textúra, modolt szerver 4 the win.
  • Gibor
    #25681
    Aim a f*sz*... szimplán töröld a legutolsó localized english.iwd-t elindul és a csapat társaid felett lesz + ilyen szinű lesz a német katona is, ráadásul átlátsz a dobozokon.
  • Levcsii
    #25680
    Hát én már mident letöltöttem a cod2-höz de még mostse jó!! az a krva hibajelntésküldése faszm.. már rohadtul idegesít?? de másna nincsis ilyen baja mint nekm?? windiws xp-vel? mert csak w7-eseknek láttam azok meg bedugna a a gép seggébe egy kurva dugót és annyi :@
  • Levcsii
    #25679
    Ez aim xD !!! jól tudom!!! xD régebben amikor még jóvolt a cod nekem akkor énis néha szórakoztam vele :D
  • csuszi
    #25678
    most őszintén mi értelme nézegetned?:) én leszoktam róla. még cb waron is,
    csak a cb-zőknek egy szösszenet.
    pcw waron, srác wh-zott, kiszúrtam, passzióból leszedtem a pb shotokat, átnéztem megtaláltam.
    a srác aktív magyar létra, eu létra, 1on1, több klán.
    küldöm kacsának, 1 hét múlva, küldjem el gv-nek vagy a pb-nek. gv küld cbhez. kacsa küld eu adminhoz. ez már lassan 1 hónap. eu admin másik magyar adminhoz. nem kacsa magyar admin válaszol hetek múlva!!! hogy server adatok? mikor lőttem a shotot? érted másfél hónappal ezelőtt. mivel nem tudtam, ő át nem nézi a server log-ot, elhajtott, a srác azóta is cb-zik...vicc??? és ott a full wh-ás pb shot...
  • BaSRuTTeN
    #25677
    meg találtam 1-2 ilyet is. ötlet?
  • csuszi
    #25676
    még mindig nem válaszoltatok, mire jó hogy logót tesz a pb shot helyére, ezzel kvázi beismeri hogy használ egy progit pb shot ellen.
  • Cat 02 #25675
    Szerintem hatalmas :D

  • Gibor
    #25674
    Ígyvan, akit nem dob ki a PB azt megse fogja a pb shot.
  • Cat 02 #25673
    Pbshot se jó semmire sajnos, akinek normális csalása van, azt úgyse dobja ki :(
  • csuszi
    #25672
    és mire jó?:) elfedi a csalást? de akkor minek elárulni egy ilyen logóval? mert fekete pb shot tényleg lehet magától, nem hazudok, nekem volt olyan war, hogy rólam (és magamról csak tudom hogy nem csalok, + az én szerverem, én férek hozzá, ki nem szarná le ha van pb shot csalásról, úgyse kérik be cbén soha, vagy kivenném amin látszik, úgyhogy a lényeg, nem csalok, de ha csdalnék is felesleges lenne ilyen black téma) tehát rólam, kb 15 fekete pb shot készült, nulla normális!!!! persze ez mind nagyszámok törvénye, több száz wwarból ugye minden féle előfordul, de a lényeg, hogy simán mondhatná aki hazsnálja, hogy nem csal, csak ugye nincs értékelhető pb shot róla. véletlen...minek lebuktatni ilyen szarral? vagy nem erről van szó?
  • Gibor
    #25671
    Tudom mire gondolsz, de ez egy black pb shot nevű cucc ami ilyené alakítja a pb shotot, láttam már olyat h egy cod2 es logó volt a pb shot meg ilyenek... Van sok fajta.
  • csuszi
    #25670
    nem értem. ez nem egy pb shot, amin van a paraszt aim? tudod, monitorra rajzolnak az elmebetegek egy filces kört, hogy amikor eltűnik a célkereszt, akkor is középre húzzanak. na már most van erre progi, hogy ne kelljen szegénynek a monitort összerajzolgatni...csak én nem ilyenben láttam, hanem egy sima pici célkereszt középen, nem találok most ilyen pb shotot, lehet csinálok egyet paint-tel:)
  • Gibor
    #25669
    Egyiksem :D Szimpla kör, egy szaros program ami pb shotba rajzolja...