26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • csuszi
    #18899
    a span nem vágja hogy a cod2-jéhez a cod1 patch-ét akarta rakni... nincs itt semmiféle akadás, only rossz game illetve rossz patch:):):):)
  • trident
    #18898
    -vagy másoltad és ezért nem találja a registry bejegyzést,
    -vagy mivel máshol van, ezért problémázik.
    A megoldás ezekből következik.
    Ha meg JOBBAN tudod, akkor azt is tudod, hogy a cod2 topikban nem szivesen foglalkoznak cod-os kérdéssel és fordítva.

    tomi5534: www.callofduty.hu ; http://profbako.uw.hu ; és bizony. Azért problémázik a dedikált szerver, mert a sok felesleges custom map és mód összeakad.
  • kas123
    #18897
    :D:D:D
    ha ezekután se érti...:D
  • NEOreg3
    #18896
    "...amikor telepítem az 1.5-ös cod2 patchet..."

    1.5-ös patch nem létezik cod2-höz, csak 1.3-as

    az 1.5-ös patch a cod első részéhez készült ezért nem tudod felrakni:|
  • kas123
    #18895
    ezt ! mániának hívják =)
  • Bence9292
    #18894
    Neo én ezt jobban tudom, mint gondolnád. Ki mondta, hogy nem az ?? (:

    Wreck köszi a segítséget, de hogy állíthatnám be, hogy hová menjen a patch, ha D: meghajtón van a játék és nem lehet választani, hogy hová telepítettem, mert már előtte jelentkezik a hiba :(
  • Wreck86
    #18893
    www.kepfeltolto.hu/?img=93d jó helyre raktad a patch-et? mert szte a cod-ot felkéne raknod,mielőtt patch-eled :P

    www.kepfeltolto.hu/?img=93e itt meg írd be a multipalyer ben opcióknál a kulcsod,talán ez segít,de tényleg nem tetszik neki,mivel kamu kulcs:)
  • tomi5534
    #18892
    Lenne egy kis gondom!!!!! Már vagy két hónapja tolom a cod2 interneten!!!! És azóta nem tok saját szervert létrehozni még csak úgy se h csak én legyek benne!!!! SE új pályán se régin!!!!! Mindig ezt írja ki script compile error (see console for details) Én arra gyanakszok h leszedett valami szar módot!!!! Mit tegyek???? Lehetőleg úgy h ne veszenek el az új pályák és a módok!!!!!!!!!!!!!!! Ha valaki tud segíteni vagy írja ide le vagy itt az msn címem [email protected]!!!!! Légyszi valaki segítsen!!!!!!
  • NEOreg3
    #18891
    fiam, ez a Call of Duty 2 topik...
  • Bence9292
    #18890
    Ha nem jönnének be a képek akkor itt vannak:

    www.kepfeltolto.hu/?img=93d
    www.kepfeltolto.hu/?img=93e
  • Bence9292
    #18889
    Hello!

    Lenne 1 olyan problémám, hogy amikor telepítem az 1.5-ös cod2 patchet akkor ezt a 2 hibaüzenetet kapom:
    HIBA 1
    HIBA 2

    Aki tudja, hogy miért nem jó az légyszi írja meg. Én olyasmit vettem ki, hogy rossz a CD kulcs. A kulcs a FAQ-ból van, de próbáltam már másikkal is.
  • zico87
    #18888
    Nem Zico néven szoktam játszani csak néha benyomom klánevet büszkeségből..:D

    Trident az régebben nyomja a cod2-s topicot mint én csak ritkábban ír...
  • Wreck86
    #18887
    lol
  • SrAta
    #18886
    ha egyszer beírtam azt az execes dolgot akkor nem kell többet vagy azt mindig be kell írni??
  • bigapó
    #18885
    Zico, Te Zico néven szoktál harcolni?? :)))

    vagy álnevet használsz? legalább privibe válaszolj, mert ha öszefutok veled a harcmezőn, akkor más szemmel célzok:)
  • kirfer16
    #18884
    Zico téged ismerlek régröl de tribent et nem ismerem.a linket visont kösz
  • zico87
    #18883
    ezzel teljesen egyetértek Tridentel nagyon lusta 1-2 gamer pedig csak pl: a googlet kéne használni és megvan...Régi öregek?:D Hát itt vunk mi Tridentel akik sztem elég régóta aktívak a topicba és segítenek is.

    PB Setup

    Itt ha nemtalálod meg akkor GG
  • trident
    #18882
    Milyen régi öregek? kattints a profilokra. Amúgy miről is beszélsz, ha a cod2 ősszel-kora télen jött ki?

    Linkek: igen, a te szemeddel van baj. A cod.hu-n még én írtam erről egy leírást, legalább három topik foglalkozik ezzel, a top10 letöltésekben is ott van, az evenbalance pedig a punkbuster hivatalos oldala.

    Itt is és a cod.hu-n is naponta több alkalommal kérdés a pb frissítése, szoktak is válaszolni rá mindig, de ne csodálkozz, ha vannak olyan emberek, akiknek már teli van a hócipőjük az ismétlődő kérdésekkel például.

    Segíteni tudok, de olvasni, gondolkodni, nézni helyetted nem.
  • kirfer16
    #18881
    Sehol nem találom.Azon a 3 linken se találtam mondjuk lehet hogy csak nekem bögi ki a szememet.
  • kirfer16
    #18880
    Jó sok újat akartam irni.
  • kirfer16
    #18879
    Jó sok van itt hoval lettek a régi nagy öregek akikel még régen játszotam.
  • trident
    #18878
    www.evebalance.com
    www.callofduty.hu
    www.google.com
  • bigapó
    #18877
    tedd be a kedvencek közé a callofduty-t, mert ott hamarabb megtalálod.
  • kirfer16
    #18876
    Multkor be volt linkelve a pb frissitö valaki lenne olyan szives irja már be az oldal linkjét mert néztem vissza felé de nem találom kösz a segitséget elöre is.
  • kas123
    #18875
    ömm, mer követed az 1ik csapattársad ha meghalsz...és ha ő neki 400as pingje van akk neked is magas lesz...(nemtommé...)(ill nálam így van)
  • trident
    #18874
    /exec konfignév.cfg

    Vagy pedig kicseréled a players mappában található konfigra és akkor automatikusan az fog betöltődni.

    purk2: vírusírás, spywareirtás, registry clean, töredezettségmentesítés, felesleges programok, letöltések kilövése, /rate 25000 /cl_maxpackets 100
  • purk2
    #18873
    hello!!!
    csak azt szeretném kérdezni mi lehett annak az okha hogy ha s&d-ben meghalokk akkor amig maghalok 400fölötti a pingem, de különben 30szokott lenni. Még virus írtót is cseréltem már meg leformáztam is de nem lett jobb nincs valakinek valamilyen ötlete????? THX
  • bigapó
    #18872
    szerintem:

    /exec cfg és ide kerül annak a cfg-nek a neve amit be akarsz tölteni. hogyha ez cod2szerver, akkor az, tehát

    /exec cfg cod2szerver
  • SrAta
    #18871
    tehát console és abba
    /exec_cfgnev
    így???
  • V43 1105
    #18870
    MP44-re gondoltam, pontosan nem írtad hogy melyik alakulat használta (vagy én vagyok a vagy? :D ) MP44-et főleg az SS használta, ha nem tévedek :)
  • Prince of Máté
    #18869
    az időhöz képest elég sokan vannak fennt!
  • zico87
    #18868
    A CFG-ket a mainba bemásolod utána 0-ával lehozod a consolet és beírod hogy exec és a config teljes neve

  • SrAta
    #18867
    sziasztok
    kellene 1 kis segítség az lenne problémám na végülis nem az de hova kell ezeket a cfg fileokat bemásolni
    elore is köszi:SrAta
    zico kössz a cfg-okat sokat segítettél
    nagyon állat a honlapod
  • zico87
    #18866
    Melyik fegyót ??

    Én mondtam hogy mind2 fegyót használták csak nemvolt elterjedt a Wehrmachtba az Mp44+shoti az sehol se volt valami...elsődleges fegyó..

    a cfg-met meg az aláírásomba található weboldalon megtalálod a letöltéseknél.

  • Robinho14
    #18865
    Át tudod nekem küldeni a cfg-det?
  • V43 1105
    #18864
    Ömm, 1944-ben, már használták Ardennekben, Normandiában :)
  • zico87
    #18863
    Hát a CFG inkább optimalizálja a fegyvereket stb... jobban bead föleg ha van fps-ed..
  • zico87
    #18862
    guba beszívtál ??:D

    Én elakadtam a GTA 8-ba ahol afömamit kell kinyírni valaki pls help.....
  • Robinho14
    #18861
    És mennyiben lessz könnyebb a játék a configoddal?
  • Wreck86
    #18860