26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • BIZ0906
    #18979
    Oh milyen szar videó kártyád lehet
  • NEOreg3
    #18978
    300 fps fölött is 4 sec kell neki nálam, én maradok ezen az állásponton:|
  • BIZ0906
    #18977
    Nem baj nekem jó a PB úgyhoghy leszarom azt jóvan eddig még egyszersem kickeltek PB-miatt max akkor ha 999 volt a ping amikor töltöttem vagy specatorban convertáltam :P
  • Wreck86
    #18976
    losing key pockets: az nem az,mikor a server sokáig nem kap adatot a klienstől?mert vmi gátolja,netinstabilitás,torrent letöltés...
  • trident
    #18975
    Ilyesmivel nem találkoztam, nézd meg a hibaüzenetet, ntán a kidobás után shift+0-val a konzolt.
    A pontos hibaüzenetre van szükség a probléma szolválásához.

    Alapesetben mindig ajánlatos amit Zico írt: #18969 ; ez egy általános karbantartásnak is jó.
  • daf xf
    #18974
    Hi all!Segítene vki?
    Ez mitjelent?
  • LordAdam911
    #18973
    hy all
    baj van a pb-vel, pedig kb. 3-szor update-ltem. az a gond, hogy pontosan akkor, amikor lelövök 1 embert, kidob a pb. mi ennek az oka? pls help!
    előse is nagyon köszönom!
  • zico87
    #18972
    No packet flow-ra amegoldás ezek a lépések ellenőrzése...
  • BIZ0906
    #18971
    Mi ez a sok lépés?
    nekem miért nincs ezzel a Punk Busherel problémám?
    Ki az és miért akinek enyit kell csinálnia egy egyszerü játékbeli multi miatt?
  • DupiDani
    #18970
    :D lol koszonom nem hittem hogy ilyen szep rendszerezett okos valaszt kapok:D
  • zico87
    #18969
    0; nem használt mappok, felesleges módok törlése.
    1; PB frissítés.
    2; PB reinstall.
    3; feleslegesen futó (kommunikáló programok) bezárása,
    4; Spyware, víruskereső és registry cleaner futtatása.
    5; patch reinstall
    6; játék uninstall, törlöd a mappáit, regcleaner, majd a játék újratelepítése.
    7;Router? Ellenőrizd hogy a portok engedélyezve vannak e, hogy ki tudjon lépni a PB
  • DupiDani
    #18968
    figyeljetek! :D mellesleg hy all! azt szeretném kérdezni hogy miután kidobott a pb hogy túl régi azután letöltöttem a frissitést és miután elvágeztem ezt a műveletet azután kidobott "no packet flow" miatt... na ez meg mi?
  • csuszi
    #18967
    nem.:)
  • zico87
    #18966
    Hát igen főleg a lővési sebeség az fps-től függ szóval csuszi gondolom nem 50fps-ed van ?:D
  • priluki
    #18965
    Na engem is érdekelt a téma,nem fikázok senkit csak kiváncsiságbol lemértem,alap cfg-vel,nekem nem ment 3 sec alatt és inkább a 4 sec-hez volt közelebb,több mapon is probáltam.

    a gépem: amd 3800, 2 gb ram,7600 Gt
  • csuszi
    #18964
    de megy. lemértem miután piszkálni kezdtek. és gépfüggő is, ezt is lemértük klántársakkal. részemről off a dolog. amúgy alap cfg. de most jönnek az aham peresze baromságok, de leszarom...
  • zico87
    #18963
    Egy jó CFG-vel+jó vasal lehetséges kilőni olyan gyorsan atöltényt hígyétek el ífjú padavanok.:D

    És hát igen a Magyar cod2 scene szerint nincs jó gamer mert aki jól tolja tuti csíter ez tény rám is ahányan mondták hogy csíter vok ha kaptam volna 1millát minden szídásnál már én lennék Bill Gates helyén.:D

    És tényleg zárjuk le ezt a 2-3 sec-es témát...
  • NEOreg3
    #18962
    3 sec alatt se menne

    1 golyó 1 sec a felhúzással együtt:|
  • torrente111
    #18961
    a callofduty.hu-n
  • peti94
    #18960
    hy all
    a punkbustert hol tom frissíteni
    THX
  • csuszi
    #18959
    lemértem: 3-4 között sikerül. valóban ezen volt a lényeg, és nem azon, hogy ennyi idő alatt lehetetlen felgyógyulnia, és persze közben még kapja is a többi lee lövést. nem beszélve arról, hogy akinek válaszoltam, az nem azon akadt fenn hogy 2 sec vagy 3, hanem hogy egymás után nlégyszer találtam el random. marha nagy dolog. de akadjatok fenn ezen, tényleg ez volt a lényeg, nem 2 sec hanem 3. legközelebb lemérem előtte fotocellás atommeghajtású hypertranszporter svájci órával és milliomod secre beírom...
  • tomee14
    #18958
    2 sec alatt csak haxxal (ami végülis nem is annyira hax mer hülyeségből szokták használni) fast.cfg-vel tucc...
  • Robinho14
    #18957
    te vagy a hülye 2 másodperc alatt lehetetlen kilőni lee enfieldből 4 golyót:D
  • csuszi
    #18956
    de amúgy peace, nem flamelek, csak az ilyen beszólások eredményezik azt hogy csítert kiáltotok fű fa ellen... tudod hogy én hányszor mondtam valakire hogy csíter? 2!!!! és miért? mert véleményem szerint a pb jól működik, nem tudsz csalni a serveren. de ha be tudod bizonyítani az ellenkezőjét, gyere fel serveremre, lássuk kivág-e. ;) csak egyszerűbbb a jobbra csalót kiáltani, meg a pb szar igaz-e?:) de tényleg csak elgondolkoztatónak írtam...
  • Robinho14
    #18955
    Ird be a konzolba h /rate 250000
  • csuszi
    #18954
    engedd már be hogy beszólok. ez neked olyan lehetetlen, és igen mind talált. nem véletlen voltam cb eu 8. (vágod az mi?:)) - a másodikat is lenyomtam, úgy ugrottam be a top 10-be. kell demó? :) erről ennyit;) a későbbi cb6. arcossal sem véletlen nyomtam 17 15-öt... de nem arcoskodok, csak marha vicces ez a cod scene. olyan mint a dugás, mindenki azt hiszi ő a legjobb, marhára értesz hozzá. lehetetlen. lol
  • Attila8805
    #18953
    Hi all 10 perc játék után ledob a pb losing key packet hibaüzivel azt szeretném megkérdezni hogy az mit jelent?és mit lehet ellene tenni?
  • kas123
    #18952
    "2 sec alatt kapott tőlem 4 riflet"

    öcsi ne szójjába =), mer ez azt jelenti h 2 másodperc alatt 4szer lőtté riflével és mind talált, AMI LEHETETLEN! felfogtad? nehogymá a nyúl vigye a zsákmányt -.-
  • farkasa
    #18951
    Killer 18 nagyon szépen köszönöm a segítséget, bár még nem próbáltam ki a de biztosan működni fog!!!
  • GVG
    #18950
    kösz
  • NEOreg3
    #18949
    Call of Duty2 Map and Mod Tools

    keresd így
  • GVG
    #18948
    hali!
    nem tudjátok, hogy létezik-e pályaszerkesztő cod2-höz?

    (és ha van, egy linket tudtánátok adni thx.
    tudom google a barátom, de nem találtam, csak server creatort)
  • priluki
    #18947
    viszont lenne egy kérdésem. Haverom felrakta a codot és kivágja minden serverröl. Ezt irja ki neki:
    INPURE CILENT DETECTED INVALID IWD FILES REFERENCED

    mi lehet a probléma?
  • priluki
    #18946
    Az ilyen gyökerek miatt hagytam abba a Codot! kis k.cs.g csiter!
  • NEOreg3
    #18945
    ő megejelenés óta játszik napi 10 órát, a legnagyobb klánok tagja volt, a statjait eddig meg sem tudták közelíteni, ahova felmegy, ott kiürülnek a szerverek

    de véletlenül bemákolta valaki egy fejessel és most bosszút akar állni mindenkin
  • kis Cicaa
    #18944
    kb mióta játszol???
  • csuszi
    #18943
    miért te mennyi idő alatt lősz ki kibaszott 4 lövést pihi nélkül egy lee-ből??? jó, igazad van, nem 2 hanem 2.2 sry...;)
  • Wreck86
    #18942
    anyám borogass,megint aim..
  • zico87
    #18941
    Én Küldök neked szívesen..Aimbotom is van....csakha netán behal a géped nem én voltam..:D

    Írd be googlibee:faxláma vok csítet keresek..éstuti kihoz pár oldalt.:D
  • sweech
    #18940
    minek játszol ha balfasz vagy csít nélkül? :C