26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • mrbaba
    #19099
    Nem ad vki vmi ultrabrutál CFG-???

    :P
    :P:P:P:P

    Üdv.: Baba
  • Wreck86
    #19098
    omg.
  • kas123
    #19097
    a magyar szerverek 99%-a tört =), így nincs rajtuk serial ellenőrző =)
  • Wreck86
    #19096
    sorry:) télleg a kamusok ilyen sok magyarra tudnak menni?de akkor a servereken nincs bekapcsolva az eredetiség ellenörző?
  • kas123
    #19095
    az összes magyar szerverre jó =), najó 99%ukra...
    a külföldi szervereknél: max 10%ukra...de inkább 5%
  • Wreck86
    #19094
    multi ha tört a játék max pár magyar serverre jó.
  • kas123
    #19093
    1. levan töltve az a map ami éppen megy a szerveren? A szerveren van fenn más mod is? (GFM...)

    2. ? single és multi? 1szerre? 1 időben? vagy úgy, h 1szer single másszor multi?! mer ha így akkor Vedd meg eredetiben...és akkor fogsz tudni singlézni is.
  • Wreck86
    #19092
    2.lehet
  • Scottt
    #19091
    Két dolgot akarok kérdezni:

    1: Vki a .::Bitbarat::. szerverről nem tudja miért nem enged be a szerver?
    Mert ki hozza a map képét utána meg sötét képernyő és nem csinál semmit.(Haveromat se engedi be)

    2:Nem lehet úgy h single meg multi egyszerre?! Mert én single playerben is tolnám.
  • BIZ0906
    #19090
    Igen? Nekem már megvolt az emelés de szerintem még most is emelik másoknál és nem szarakszik velem.
    Mákom van
  • kas123
    #19089
    =), nálunk most vannak a sávszélesség növelések, ezért kaki =)
  • BIZ0906
    #19088
    Érdekes dolgok vannak, hogy mi miatt dobálhat le
    Akkor nekem jó a netszólgáltatóm nekem akkor YO!
  • BIZ0906
    #19087
    Netrádiót hallgatok és nem dobál le.
    amit azt láthatjátok is az idézőmben
  • kas123
    #19086
    ha már vip vagy legalább a dubla hsz-eket törölhetnéd -.-...
    megin bemásolom =):
    Ez az internetkapcsolatod miatt van... semmi koze a csalashoz, semmi, hogy "normalis" CD_key-ed van- vagy sem! A PunkBuster azert dob ki, mert "elvesztetted a csomagjaidat", tehat a kapcsolatod "szaggat, akadozik"! Valami nincsen rendben a szolgaltatoval. Esetleg meg mikrohullamo net_nel szokott ez elofordulni, hogy a csomagok nem ernek celba, vagy nem az osszes! (szerverhez)
    Ez a problema áll fennt nálad is. Jatekon belul ezzel nem tudsz semmit kezdeni. Várj par napot, hatha rendbejonnek a dolgok a szolgaltatoval...

    ...a nem akkor telefonálj be h mi van már?! Am én úgy szoktam mostanság, hogy megszakítom a net kapcsolatot és újra bedugom, és utánna nem csinálja ezt a hibát...+ várok, hogy had töltsön, pl.: amikor bentvok a szerveren várok 10 másodpercet és azután lépek a fegyóválasztós menüre...

    de van a ****** szerver ahol akármit cisnálok ledob =( (ahol ctf van, és mindig teli van :D van the és titan részlege is :D)
  • BIZ0906
    #19085
    Bővebben?
    Hogy hogy szar?
  • trident
    #19084
    Elsőnek csinálj egy általános karbantartást, hogy féreg, adaware, swap, összekuszált regisrty, töredezettség ne legyen.
    Második lépésnek egy pb frissítés és/vagy pb reinstall.
    Harmadjára: a netkapcsolatod ellenőrízd, ha codozni akarsz ne fusson más, felesleges, főleg sávszélzabáló program, alkalmazás.
  • NEOreg3
    #19083
    nem lehet vele semmit se csinálni, mert valószínűleg szar az internet szolgáltatód
  • ronihun
    #19082
    pár napja írtam hogy mi a bajom és azóta is ezt írja ki: Hunter has been kicked via Punk Buster(for 0 minutes)... Restriction:Losing keys packets (és itt mindig mást ír ki)pl:(B)606 26d...és nem tok vele mit csinálni már egy hete rosz !Lent írta vki hogy majd pár nap és megjavul hát nem ez lett még mindig rosz!Pls segítsen vki már nem birom ideggel!!!


    u.i.:Előre is kösz!!
  • ronihun
    #19081
    pár napja írtam hogy mi a bajom és azóta is ezt írja ki: Hunter has been kicked via Punk Buster(for 0 minutes)... Restriction:Losing keys packets (és itt mindig mást ír ki)pl:(B)606 26d...és nem tok vele mit csinálni már egy hete rosz !Lent írta vki hogy majd pár nap és megjavul hát nem ez lett még mindig rosz!Pls segítsen vki már nem birom ideggel!!!


    u.i.:Előre is kösz!!
  • Wreck86
    #19080
    blah egyszerű,de nagyszerű.
  • Dexantreal
    #19079
    Thanks! Nem erre gondoltam, hanem valami verzió számra, de végülis igazad van.
  • NEOreg3
    #19078
    amit az xfire.com-ról le lehet tölteni:)
  • Dexantreal
    #19077


    Xfire-ből mi a legújabb verzió? :S
  • zico87
    #19076
    Küld be a hibaüzit vagyHátha itt megtalálod a megoldást
  • trident
    #19075
    konkrét hibaüzenetet írd be, másold le vagy linked és/vagy FAQ/cod.hu
  • NEOreg3
    #19074
    sok oka lehet annak, hogy kidob a punkbuster, az lenne a legjobb, hogy leírod miylen hibaüzenetet írt ki miután kivágott a szerverről

    ha custom map van a szerveren (és épp az fut), azt muszáj letöltenie mivel neked nincs meg
  • noomak
    #19073
    császtok nem tudnátok nekem elmondani hogy a játékból miért dob ki a PunkBuster program?
    Amúgy most telepítettem fel meg má leszedtem hozzá a m,agyarosítást is csak amikor belépek elkezdi letölteni a mapot is.
    ha van valami tanácsotok ittvan az msn-em: [email protected]
  • NEOreg3
    #19072
    biztos lehet, de csítelés...
  • bigapó
    #19071
    hali!

    ki tudja, hogy mi annak a szervernek a neve, ahol van egy olyan pálya ami egy kikötő, de kalózos korszakban? van asszem 2 hadihajó amiről lőnek és van egy erőd is. az angoloknak itt van a zászlójuk.
  • dixy
    #19070
    Hello mindenkinek!

    Tényleg létezik olyan ,hogy lehet állítani a lövés erősségén?(a cod-ban)
    És ha lehet az nem csítelés?
  • lee56
    #19069
    , bár kicsit meglepett hogy te irtad ;)
  • HUNtalicska93
    #19068
    köszi
  • BIZ0906
    #19067
    Hát majd megpróbáljuk. Thx a válaszokat.
  • zico87
    #19066
    A PB-vel nincs gond..csak bekell állítani 1-xer aztkéssz....
  • NEOreg3
    #19065
    /fx_sort=1

    akkor ezt is be kell írnia
  • BIZ0906
    #19064
    cvar fx_sort=0 valami ilyesmi
    cvar rate 5000 ez is volt
    meg szinte mindent amit kiírhat
  • NEOreg3
    #19063
    ez attól is függ mit írkál ki a haverodnak...
  • BIZ0906
    #19062
    Ez a Punk Busher akkora szar havernál folyton ledobál még frissítettem is és akkor is ledobál az a /rate 25000 vagy akármennyi beirok az sem segít. Na ez miért van?
    Nálam minden frankó pedig ugyanúgy tettem fel mindent ahogy havernál csak nekem a pb frissítés sem kell mert nem dobál le. Engem miért nem dobál le?
  • NEOreg3
    #19061
    konzolba írd be: /rate 25000
  • HUNtalicska93
    #19060
    ez lemaradt:
    HELP