26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zico87
    #19179
    Hát ez így van akkor mostmár a CFG-kről is lehetne egy FAQ-t csinálni mert nagyon sok ember érdeklődik a cfg-k iránt..:D

  • trident
    #19178
    lemaradt, hogy a pcdome-on (de ott a cdgalaxis, amextec, stb).
  • trident
    #19177
    igen, azt nem tudom, hogy most van e, de a múlt héten akciós volt a cod2, ha jól emlékszem 9 helyett 5 ezer forintért.
  • zico87
    #19176
    Ez így nemigaz..:D kapszsok hülye betű+számot amít privibe elkell nekem hogy küldjél..:D
  • red bull
    #19175
    Srácok igaz ha megveszem a codot kapok eredeti cd kulcsot hozzá???
  • bigapó
    #19174
    Kedves punkbuster-rel küszködő harcostársaim!!

    Legyetek kedvesek vagy a callofduty.hu-t berakni a könyvjelzők (IE alatt Kedvencek) közé vagy olvassatok/keressetek vissza a hozzászólások között, mert minden harmadik egyed ezt kérdezi meg!!!

    Köszönöm!

    ui: a linkek is többször meg lettek adva!
  • V43 1105
    #19173
    Töltsd le a boltban egy polcról, amúgy CD Galaxisnál asszem csak 5.990ft :o)
  • zico87
    #19172
    PB Update

    És persze hogy lelehet tölten a Cod2-t streamen keresztül 8 rongyért,mert nemgondomjuk ugye hogy warezra gondolsz...:D
  • NEOreg3
    #19171
    viszont 500 forintért kiírod neki
  • sweech
    #19170
    nem
  • tomas10
    #19169
    mivan
  • Wreck86
    #19168
  • tomas10
    #19167
    f.a.q
  • tomas10
    #19166
    ja
  • Zickler
    #19165
    Lehet hogy hülye kérdés de lelehet tölteni valahonnan a COD 2-t?
  • Robinho14
    #19164
    valaki be tudá nekem linkelni a legujjabb pb frissítés letöltését?köszi előre is
  • Sanyeee
    #19163
    pfff mrbaba abba hagyhatnéd ezt a cfg zést.....visszaolvastam és láttam hogy naponta könyörögsz cfg ért!!...ez már szánalmas amigy a magyar pubokon megy...mindenki CFG-CFG-CFG...nem a cfg teszi a játékost...alappal is ugyan ugy lehet tolni mint egy haxxxosal :|...
  • zico87
    #19162
    Ha nemsikerül updatelned a PB-t kérd meg 1 haverod küldje át a PB mappát.
    Ellenőrízd a a tűzfalad stb..

    a CFG-ket pedig consoleba /exec és a configneve
  • Jinx4169
    #19161
    hy! ha csatlakozom valamilyen szerverhez egy perc után kidob és azt írja h (0 minutes) PB INIT FAILURE. próbáltam frissíteni a PB-t avval a pbsetup.exe nevű progival azt is írja h all patch apllied és utána ugyanúgy kidob...
    ??
  • ronihun
    #19160
    Pfff...Sry ez a bátyám volt mert így őse tud CoD-ozni aztán beírt az én nevemmel....
  • Robinho14
    #19159
    Én kevés fps-sel is headshotot adok mindenkinek:D(aim nélkül persze:D:D:D)
  • NEOreg3
    #19158
    ajjaj, nekünk annyi
  • timantes
    #19157
    Hi.
    Kb 1 éve fejeztem be a CoDot , azelőtt 2 és fél évig toltam minden nap , a lényeg hogy átlag 80 FPSem volt.
    Most újrakezdem , és átlag 500 FPSem van!

    Fél éve hagytam abba a CoD 2t , akkor átlag 50 FPSem volt.
    Most újrakezdtem és DX 9be extra grafikán átlag 150 FPSem van.

    Lehet RETTEGNI!
  • Wreck86
    #19156
    pontosan nemtom,milyen paranccsal kell használni a cfg-ot,de vannak itt veteránok,ők biztos fognak később válaszolni,hogy mit és hogyan kell.
  • mrbaba
    #19155
    Csá all!! Lenne egy nagy kérdésem... Van egy 70 kb-os cfg-m de ha berakom, elnditom a játékot akkor visszarakja alapra a gép. Ez miért van? Hogy tudom használni a cfg-t??

    A választ előre is kössz!

    Üdv.: Baba
  • Jinx4169
    #19154
    hy! ha csatlakozom valamilyen gamehez egy perc után kidob és azt írja h (0 minutes) PB ININT FAILURE. próbáltam frissíteni a PB-t avval a pbsetup.exe nevű progival azt is írja h all patch apllied és utána ugyanúgy kidob...
    ??
  • mrbaba
    #19153
    -----*********--------
    -----**---------------
    -----*******----------
    -----*******----------
    -----**---------------
    -----**---------------
    -----**---------------
  • mrbaba
    #19152
    Csá all!! Lenne egy nagy kérdésem... Van egy 70 kb-os cfg-m de ha berakom, elnditom a játékot akkor visszarakja alapra a gép. Ez miért van? Hogy tudom használni a cfg-t??

    A választ előre is kössz!

    Üdv.: Baba
  • dixy
    #19151
    Hello!

    Az ismerőseim körében külömböző gépeken fut a vista,(értem ez alatt,hogy gyenge gépen és jó gépen is) és senkinek nincs problémája a játékokkal.Nekem 64bitesem van.
  • sweech
    #19150
    igen
  • Sleepy Bone
    #19149
    Megoldódott a probléma az xp alatt telepített cod-to használom. De ha már eenyire segítőkészek vagytok azt valaki megmondanná hogy 5.1-be szól-e a cod2?
  • setuh
    #19148
    elnezest nagyon elneztem az a normalis cod server es a sima cod hoz a patch:D
  • setuh
    #19147
    hat az elobb taltam meg es az osszes magyar server 1.5 ost ker...
  • sweech
    #19146
    cod2-höz csak 1.3 van
  • setuh
    #19145
    hello ! az 1.5 os patchet csak eredeti jatekra lehet rapakolni?mert nekem kiirja h a cd key nem valid es ezert leall .
  • Attila8805
    #19144
    OK de milyen géped van az se mindegy.
  • BIZ0906
    #19143
    Akkor ennyit erről
  • dixy
    #19142
    Hello mindenkinek!

    Én már cirka 2 hónapja nyüstölöm a vistát, semilyen problémám nincs a játékok terén.
    De viszont, minden játékot rendszergazda ként kel futtatni.Sőt még a patchet is ,ha van az adott játékhoz.
  • BIZ0906
    #19141
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gamecopyworld.com

    De pofia befele
  • csuszi
    #19140
    van 1.3-as crack is... be is volt ide linkelve régebben