26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • trident
    #19219
    1; tűzfal ellenőrzése. 2; a nem hasznáaltos hálókártyák tiltása. 3; ha voltál lanpartin például, nézd sorba a hálózati kapcsolatokat.
  • cyberboci
    #19218
    hello. nemtudjátok miért tölt vagy 1-2 percet a cod 2 betöltöképernyőnél? mármint még az asztalon az a kis call of duty 2-es kép?? gépem:
    768mb ram
    3400+ processor
    256 mb geforce fx 5500 videokari.
    plz help
  • trident
    #19217
    (korábban találtunk egy érdekes hírt, ezt akkor ki is lett hírezve a cod.hu-n, arról szólt, hogy licencelték az ut2007 motorját. Úgy tünik nem kacsa, ezt össze lehet kurbinálni egy 2008-ban megjelenő új résszel. Hogy így lesz e, arra nem tenném a nyakam, nekünk, kívülállóknak így tünik. Mindenesetre ideje már a kvéket hagyni. Jó volt, szép volt, de nem aktuális. Kell egy normális, jó netkódal rendelkező, korrekt hitboxos, fizikát, penetrációt kezelő friss motor.:) )
  • sweech
    #19216
    "...amely már nem a Quake III licenszelt grafikai motorját, hanem saját, vadiúj grafikus motort kap."
  • Jarmo Myllis
    #19215
    lessz = lesz ^^ azé iet nemá
    és quake-re épült csak megtuningolták...
  • zico87
    #19214
    Jaja a Cod4 még csak találgatás és még a 2008-se biztos..:D
    Majd ha a hivatalos oldalon lessz a trainer akkor már több esély van.

    És tudtomal a Cod2 is Quake motorra épül csakhát azért följavították a grafot.(De a bugok az töménytelen.:D)
  • csuszi
    #19213
    nem láttam...
  • csuszi
    #19212
    nem mintha a pam nem szűrné...
  • ronihun
    #19211
    Ok de ígyse jön be:(
  • Calogeero
    #19210
    Jobb klikk a tálcán..
  • ronihun
    #19209
    Bocs az offért de....
    Lenne egy problémám.Tom hogy nem kapcsolódik a CoD-hoz de az lenne a kérdésem hogy a Windows Feladatkezelőt hogyan lehet behozni másképen?Mint ugye a CTRL+Alt+Delete...Mert nekem vmiért szar ez a kombináció és nem adja be...Miért lehet ez?Vagy hogy leht másképpen behozni?
  • sweech
    #19208
    már a 2 se quake motort használ, vagy de? :C
  • trident
    #19207
    Nem akarok kötözködni, de semmilyen hivatalos infó nem jött ki azon kívül, hogy a valószínű dátum 2008 q4, és az, hogy más kapja a feladatot.
    (sőt, ha kombinálsz, akkor valószínűleg már nem a szénné heggesztett quake motort fogja használni).
    Nincs hivatalos infó a történetről, háttérről, csak a kiadó biztos.
    Ez a trailer már hónapok óta kering a neten, ha készül is a cod4, nem látok esélyt rá, hogy ilyen fejlettségi állapotban lenne.
    Na persz ez is találgatás, de én várnék a hivatalos bejelentésekre.:)
  • red bull
    #19206
    Amugy ITT olvasgathattok az előre látható hírekből...ÉsITT pedig a Call Of Duty 4 Trailerét láthatjátok
  • red bull
    #19205
    Télleg ? :D XD...Lenyúlták az ötletem
  • zico87
    #19204
    A fegyverbindet a 2.04-es Pam mód kiszűrí már szóval...

  • red bull
    #19203
    :O
  • sweech
    #19202
    infinity ward a fejlesztő, az elsőt is ők csinálták D:
  • tomas10
    #19201
    van magyarosítás már ezer éve
  • red bull
    #19200
    Am. láttátok mekkora fos lesz a cod 4?...Teljesen más a téma, meg már nem az activison hanem valami "Infinity Ward" (asszem) adja ki...Nagyon el*aszták...
  • red bull
    #19199
    Jajj...Gyerek felmegy szerverre...Fegyóbindel mint állat...Utánna meg még ő habog hogy mit fegyóbindeltek...Szegények...Script nélkül nem tudnak...Olyan Pb kéne ami kiszűri a scripteket
  • sweech
    #19198
    nem
  • llama
    #19197
    Valaki tud magyarosítást a Cod 2-öhöz?
  • trident
    #19196
    Vagy visszaolvasol, vagy megnézed a cod.hu-n a "segítsetek please" utolsó oldalát. Valamilyen ok miatt (nem részletezném) nem kommunikál(t) rendesen a kliensed a szerverrel.
  • Robinho14
    #19195
    ujra kell instalálni a codot és akkor valószínű jó lessz!De szerintem a Codos szerkesztők a punkbustert nagyon elbaszták:S
  • zalan05
    #19194
    Helló lehet hogy már kérdezték de ez mit jelent:Restriction:Losing key Packets.? mindig ezt irja ki ha belépek egy olyan szervere amin be van kapcsolva a Punkbuster, és utána kidob, de mért?
  • Robinho14
    #19193
    Mi az h Bézel?:D
  • zico87
    #19192
    Jaja azt meglehet oldani de minek ?:D Én B-zek otttmeg nincs már füst..

    No Packet Flow=:D:D Tűzfal ellenőrzése,router,stb...nem tud a PB megfelelően komunikálni a te PB-del.

    De ha még1-xer valaki megkérdi kérdésenként 1 20 ezres
  • Robinho14
    #19191
    Valaki tudna erre megoldást???Mindig ezért dob ki!A pb le van frissitve!
  • Wreck86
    #19190
    ja,punkbuster nem szereti:)
  • Robinho14
    #19189
    Azt h ne lásd a füstöt amikor dobnak egy ggránátot ki lehet valahogy szedni?Mert én hallottam egy ilyenről.
  • zico87
    #19188
    Jaja jópár angol infot találtam és hála a rokoni kapcsolatnak..unokatesómal leforsítattam..:D

    És a Init failruret nem írom le még1-xer a megoldást olvass vissza... de komolyan a magyar PC-sek ilyen lusták ??

    Egyértelmű hogy az adott játék hivatalos Magyar weboldalán talál infokat.
  • peti94
    #19187
    hy all
    tudtok egy olyan progit amivel feliratot tok csinálni a gázak oldalára ??
    előre is THX
  • bigapó
    #19186
    talán, ha szétnéznél az ezzel is foglalkozó callofduty.hu oldalon, akkor minket se b*szna szét az ideg, mert pont 11 hsz-el korábban írtam be, hogy mit kéne csinálni. gondolkodj...
  • nyulman
    #19185
    Csáó all!"PB INIT FAILURE" ez most miért?mikor már ezer megy 1 dolgot csináltam hogy ne dobjon ki a pb.De kidob mer a qrva anyjáé dob ki.szétba***m az egész rohatt berendezést mindjár.VALAKI SEGÍTSEN MÁR LÉGYSZI MER QRVÁRA IDEGESÍT,HOGY MEGÖLÖK VALAKIT ÉS KIDOB EZ A KULA!!!!!!!HELP
  • dixy
    #19184
    Hello mindenkinek!

    Mit csinál,-vagy mit nem csinál a CFG ? Miért ez a nagy érdeklődés?
  • trident
    #19183
    Jópár anyagot, infót, oldalt átnézett. Keresett és talált is. Magyar nyelven talán -ha jól emlékszem- egy TudatLan tag csinált ilyen tutorialt, de angol nyelven is van jópár.
  • kas123
    #19182
    és te honnan tanultad meg h mi micsoda? :D
  • zico87
    #19181
    Hát jaja:D Én foglalkozok cfg-kel az én cfg-met is magam szerkesztettem..csak egy cfg leírást szinte lehetetlen mert 5-ezer cvar beállítás stb..van mi micsoda..
  • kas123
    #19180
    ink olyat kéne h mi mti jelent a cfg-be =), csinálnék 1 teljesen 1edi cfg-t. ;) gondolom van itt olyan aki meg tudna csinálni 1 leírást ;);)