26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Oros12
    #19259
    Sziasztok vki segítsen kérem szépen!
    Bemegyek Xfireről egy szerverre haverral megyek 1 kicsit megáll és kidob
    kiírja hogy Oros has benn kicked (punkbuster 0min)és még olyat ír hogy
    Losing Key Packets(B) meg Losing Key Packets(l) meg més sokkal több mindent a zárójelen beűül egyszerűen nem tdok jáccani kérem vkit segítsen!
    bye:Oros
  • csuszi
    #19258
    lebukott...csak nem dobja ki, de az ss elkapta!
  • sweech
    #19257
    ezért
  • red bull
    #19256
    Akkor minek a pb?!
  • red bull
    #19255
    De hogyhogy csitelnek PB s szerveren??!!...
  • NEOreg3
    #19254
    tegnap találkoztam 2 WH-ssal PB-s szerveren (nem együtt voltak), még csak meg sem erőltették magukat, hogy ne legyen feltűnő, persze amikor leszóltuk őket, hogy menjenek el az anyjuk picsájába az egyik csak kussolt, a másik meg rögtön jött, hogy ő hiperszuperpro és különbenis iylen low gec*k hogy jönnek ahhoz, hogy leszóljuk őt...
  • red bull
    #19253
    Volt pb a szerón?
  • csuszi
    #19252
    ez nem gyanús, ez multihax volt. és cb féle pbkonfig:S 17 fregből 14 fej, meg toujanon nyitott egy zsinór 9 fejessel, minden körben. egyszer meghalt granyótól:) ennyi nade sebaj. apó: az összes nemszarik be soha. ha kiírja a hibát, váltasz scannert oszt váz;):)
    ha linket adsz zico elfogadom tesztre ;) kérdés ez lebukott volna-e:S
  • zico87
    #19251
    Ez tényleg naon wh gyanus de azért több SS-t megnéznék....

    tudtomal nincs olyan hack amit az én pb configom nemvesz észre szóval ajánlom neked is csuszi.

    (ja persze nem reklám csak aki akarja az használja sokaknak bevált..:D)
  • bigapó
    #19250
    köszönöm szépen, sikerült beállítani. van mód rá, hogy még többet lehessen választani, mert jelenleg 2 van csak ott? mi van ha az is tönkremegy? :)
  • csuszi
    #19249
    unrankedesek cb-én, én barom nem kérdeztem meg a klán nevét war előtt...:(:(:(
  • csuszi
    #19248
    bal oldalt legfelülre húzod a filter treet. ott lesz a scanner fülecske. azt frissited, és egy másikra állítod a default scanner-t. a régi default-tal nem tud kapcsolatba lépni.
    ma felmegyek cod2.hu-ra, 2on2 high pcw-et leszervezni, jön egy csóka, ők akarnak. nagyon ritkán mondom valakirehogy csal, mióta van cod2 azóta kettőre. ezekre sem, de barátom állította, ezek azok. 17 kill / 14 head, és mindig vágta kimerre. én védtem, hogy lehet ügyesen mozog, épp elégszer mondták rám is hogy csaló, tegnap vagy 10 warból 8szor, hogy én nem kiáltok másra iet. kérdi kell demo, mondom nem, de azért elindítottam az auto ss-t:
    wh és valszeg multihax is, köv map 7-ből 7 fejes.
    és én még a végénm elköszöntem, és gg-ét írtam. nem is tudom ki a lol, én vagy ő:)
  • zico87
    #19247
    Hát a 8800-as karival más játékoknál is előfordulnak hibák akadás stb... próbáld meg 1 régebbi driverel vagy hátha az nvidia oldalán írnak v.mit róla vagy akár itt SG-n is.
  • bigapó
    #19246
    hali!

    a korábbi ASE-val kapcsolatos hiba megint van, itt az üzenet:
    "Couldn't establish connection to scanner. Would you like to switch to an alternate scanner?"

    nem a jelentésével van a gondom, azt értem, csak hol vagy hogy tudnám orvosolni a problémát. mint írtam korábban már regisztráltam és most default-ot ír a fejlécen. ha igen-t nyomok, akkor bedob yahoo-s scanner-t, meg másokat (amcsizászlóst pölö), aztán kiírja, hogy default scanner set.
    azt nem tudom, hogy emiatt van-e, de sokszor van az, hogy a szervernél pl 12/18 van, próbálok belépni, de nem enged be server full üzenettel. ez mitől van?
  • Jaffa 2843
    #19245
    helyesbítek csak 4x AAnál csinálja.. most kénytelen vagyok 8xAAval nyomulni és igy nemmegy fel 110FPS föle nagyon :D
  • Jaffa 2843
    #19244
    szervusztok!

    nemtud valaki megoldást a 8800 as nvidia kari gondokra cod2 alatt dx9ben?
    ha dx9be váltok szürke lesz az egész kép

    vagy csak drivert kéne cserélnem most a legujabb van fent 158.19
  • zico87
    #19243
    Földobom az ASE-t vagy az Xfiret és tuti találsz v.kit aki játszik veled..:D
  • trident
    #19242
    ezért írtam (meg ha megnézi a cod.hu és itteni faqot remélem boldogul, de nem vagyok telepata)
  • ronihun
    #19241
    Gondolom játszani akar valakivel X)
  • trident
    #19240
    Miért nem azt kérdezed meg amire kíváncsi vagy? Elsőnek persze FAQ itt és cod.hu-n leírások+faq.:)
  • Kamehame
    #19239
    PLZ aki COD2-zik neten az adna nekem MSN-címet? mert 1ik haverom se COD2-zik. bocsánat ha ez off mert akkor húzok innen!
  • csuszi
    #19238
    jaja
    van valami msn nevü téma amivel botokat importálhatsz a serveredre, ha az nem müxiik, akko próbáld meg az ikszfájört, ha az sem, akko :S
  • Robinho14
    #19237
    nem hiszem
  • mrbaba
    #19236
    Csáááá Nééép!!!
    Az lenne a kérdésem, hogy van é oan peccccs amivel Botókat lehet berakni a gamebe??? (COD2 multiplayer a gyegébbek kedvéért)

    Thnx a választ!!!

    csááá all!!
    Üdvözlettel.: Pudlee
  • Robinho14
    #19235
    nem mentem fel mert pont warrom volt csak elöttem megnéztem a szerót:D
  • csuszi
    #19234
    miért nem jöttél fel? (vagy feljöttél?) ;) van amikor fenn vagyok sokat :), és vanamikor napokig nemtok, no time:(
  • Golyo69
    #19233
    köszi
  • zico87
    #19232
    +elvileg kell 1 külön server patch is..de windowsost nemnagyon találtam..mondjuk nemsokat kerestem.
  • NEOreg3
    #19231
    ez sokat segíthet
  • Golyo69
    #19230
    hellósztok :D
    kéne nekem egy pü vkitől hogy lehet COD 2 szervert csinálni!
    Minden megvan ( szerver gép)! :D csak nem tudja ismerősöm hogy kell :D
    ha vki tudja légyszi írja le! köszi!
  • bigapó
    #19229
    elvileg regelve van -default van írva felül. most persze megy, úgyhogy nem tudom beírni a hibaüzit:(
  • Wreck86
    #19228
    regelni kéne ;)
  • kas123
    #19227
    ha leírnád h milyen hibát ír ki...
  • bigapó
    #19226
    hali!

    Az all-seeing-eye mostanában nem szkennel normálisan. kiír valami hibát. mit kell beállítani?
  • Robinho14
    #19225
    néztem a szervereteket 3 romszo aye-ba és mindig fent voltál:Dmikor nem vagy fent?:D
  • ffxi
    #19224
    Én benne vok.
    Kéz- és lábtörés :)
    Dumáldd meg a klán leaderunkkel.
  • csuszi
    #19223
    szia:) rég láttalak. szombat vagy/és vasárnap jó... meg talán hétfő is
  • ffxi
    #19222
    Szasztok!! Nem akartok?
    Only Rifle War minimum 4v4 esti órákban
    MSN: [email protected]
  • BIZ0906
    #19221
    Vezérlőpult>Rendszer>Hardver fülecske
  • cyberboci
    #19220
    thx,, és a hálókártyákat hol tilthatom le?