26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Gibor
    #25748
    Sry... kiegészítés.... banned mellet még kikapni is tudni kell és nem fake score-t írni.
  • Gibor
    #25747
    Hahahahahahahahahaha..... Én confoltam be rátok XDXDXXD banned playerrel is tudni kel játszani
  • csuszi
    #25746
    és no ban...

    vita

    és a vicces, hogy rámentem unalmamban a két klán lapjára és az egyiknél 9!!!! a másiknál 4 suspended player? ez nem vicces, ááá nem...belterjes szarházi cheater faszlámák.
    ja és véletlen rákeveredetme a híres infinity klán lapjára: 4 suspended player...:) hát bazdmeg. milyen emberek ezek???

    ui.: zico erről jutott eszembe a pb shot, feltöltöm valahováés itt privizem neked mert x en hiába kajtatlak:)
  • Fitti83
    #25745
    Örülök, hogy tudtam segíteni!
    TGF-el kapcsolatban vegyél fel X-en(fitti83)!
  • Bugi Misi
    #25744
    Tescoban XXDD
  • imihaver
    #25743
    van valahol tgf?
  • imihaver
    #25742
    úúúúú barátom naon hálás vagyok neked most mert vagy 3 hónapja ezzel kinlódtam de ez sose jutott volna az eszembe 1000 thk !!!!!!!
  • zico87
    #25741
    akkor lesz uac ha spox rábolint egyőlőre nem mert bugos még az uac..:S
  • bency
    #25740
    Sizasztok!Miert van az hogy nekem egyszer megy a jatek egyszer nem?:(( Van hogy a Safe Mode-al van,ramegyek hogy ok,inditsa safe mode-ba,de akkoris kicsap a jatekbol mielott a menu bejonne....nem ertem!Help pls!
  • helpcod2
    #25739
    nekem xp-m van de vista témával .. bár réges régen raktam újra a gépet.
    lehet megoldás lenne rá. kösz az 5letet
  • Cat 02 #25738
    http://clanbase.ggl.com/ladderpetition_vote.php?lpid=11891

    Aki CB-zik írja alá.
  • Fitti83
    #25737
    Nekem se fagyott régen, de azt rendszert telepítettem 1 év után, azt csinlta. Nem tudom miért, de csinálta. Azt felraktam egy game-re szabott változatot, de az 32bites, ezen tökéletes. Lehet scak újra kéne neki is rakni, vagy passz. De nem vidkari lesz sztem.
  • csuszi
    #25736
    game-monitor vagy játék saját keresője??

    fitti: nem fagy a win764bit nálam és spanoknál sem.
  • imihaver
    #25735
    de akkor a szervernek az ip-címét hogy másolom ki?:?:
  • Fitti83
    #25734
    Milyen operációs rendszered van? Nekem a Win764bit-el ugyanez volt. Szóval nem vidkari meg túlmelegedés, ha ez az oprendszered. De érdekes volt tényleg, hogy volt mikor 2-3perc alatt, de volt mikor 1 óra után. Most 32bit-es win7 van fent, ezen még sose fagyott le.
  • imihaver
    #25733
    mi az az Ati Tray Tools?
    Fitti83: megpróbálom hátha jólessz
  • Fitti83
    #25732
    Ha jól emlékszem, akkor ha a Fraps futott a háttérben, akkor is vmi ilyesmivel dob ki. Szóval amióta nem megy, azóta nem dobott ki ilyesmivel.
  • Szolgálat 467
    #25731
    Nem kell semmi dugó:D annyi hogy a stereo mixet kell engedélyezni és működik, sőt letiltani sem kell semmit:)
  • Gibor
    #25730
    xfire t ne indísd el... vagy ha van Ati Tray Tools akkor aztse.
  • imihaver
    #25729
    Szisztok kérem segítsen valaki aki tud ledob a játék ezzel a hibával: program/driver/128017 és nemtom miért pedig már: karit frissítettem, xp-t újraraktam, cfg-t cseréltem, új videókártyát vettem, letöröltem a codot majd vissza, netről szedtem le egy másikat és felraktam, xfiret letöröltem majd vissza, pb-t frissítettem és semmi:S:S kérlek titeket valaki segítsen mert már kifogytam az ötletekből és vagy 3 hónapja ezzel kinlódom:S:S
  • Gibor
    #25728

  • helpcod2
    #25727
    áá az is megfagy és forró a hátulja
    de hétul csak felül forró ahol a táp van :S
  • helpcod2
    #25726
    és processzor hűtőt vagy rendszer hűtőt vegyek ?:D
  • hungary27
    #25725
    jó a neved:DDD
  • helpcod2
    #25724
    amm cod 2-n max felbontással viszem. De nem hiszem hogy grafó probléma lenne, mert viszi a sourcet is max grafon 80 fpssel :D
  • PttM Fa
    #25723
    Szevasztok srácok!


    Nem tudjátok mi lehet a baja?
    Válaszotokat köszönöm előre is.
  • BIZ0906
    #25722
    Hát ez általában bejött dugj egy jack dugót a mikorofon helyére vagy tiltsd le. Ha ez sem jön be akkor eseménynapló és kikeresni mi okozza hátha hivatkozik valamire.
  • Szolgálat 467
    #25721
    Hello mindenkinek:D

    Nekem a COD2 multi azt írja ki amikor elindítom hogy a COD2 mp exe működése leállt, Vista Sp2 van fönn, régebben is az volt de ilyen gondom nem volt eddig, esetleg valami tanács hogy mi orvosolja a hibát?
    az hozzáteszem a (JÁTÉK EREDETI!!!)
  • csuszi
    #25720
    hajrá, ennyi esélyt bevállalok:)
  • BIZ0906
    #25719
    Ez azért kicsit olyan ki ha én nemnek tűnik :) Senki sem elpusztíthatatlan mi van ha ő meg Seagal által kedvelt Aikidot űzi? Azért csak óvatosan :)
  • csuszi
    #25718
    ez tavalyi:) azóta +10kg erő +5kg izom:)
  • bigapó
    #25717
    húbammeg? Te is gyúrsz? szép teljesitmény, asszem nekem ennyi sosem fog menni, inkább már csak a karbantartás marad:) testmozgásnak nem rossz, de maradok a kisebb súlyoknál ;)
  • csuszi
    #25716
    ty:)
    meg a többieknek is. azért mi maradunk annál, hogy no cheat, remélem nem haragszik meg levcsike:)
  • csuszi
    #25715
    hajrá keress meg;)
  • bigapó
    #25714
    nyugodtan üljé le kicsirigó:) 1-es :D jó emberbe kötsz bele, szerintem még most fejezd be, amig van mivel.
  • Gibor
    #25713
    Akkor grafikai bugok jönnek elő.
  • zico87
    #25712
    szerintemis melegedési probléma ha a kép kifagy én a vga-ra gyanakszok hogy tulmelegszik a gpu...
  • Gibor
    #25711
    Csak cod2 nél jön elő a probléma? mert szerintem szar a procinak a hűtése és felmelegedik és abba fagy bele...
  • helpcod2
    #25710
    lenne*
  • helpcod2
    #25709
    Hellosztok!
    Segítenie valaki?
    Az lenen a problémám, hogy miközben cod2-zök 200 fps-sel és 7 ping-gel megfagyok. Újra kell indítani a gépet, mert nem reagál semmire. Meghal.
    Max 20 percig tudok játszani 1 huzamban, de van amikor 3 perc után megunja.A kép kimeredevdik és kész...
    Kérlek Segítsetek!