26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • ronihun
    #19379
    :) énis letöltöttem de nem segített csaknéztemhogy hogy a fenébe....
  • NEOreg3
    #19378
    hát okosabb nem lettem, de thx:D
  • csuszi
    #19377
    full demo file, nem avi
  • Wreck86
    #19376
    de ez a tetőn való mászkálás nekem annyira irreális :P,bár én kiszúrtam a tagokat,de nagyot néztem,mikor egy picike cserépkiálláson gubbasztott :D
  • ronihun
    #19375
    na én próbágattam de nem megy...
  • NEOreg3
    #19374
    jaaa hogy ez demo? azt hittem real time-.-

    magát a demot fel tudnád tölteni valahova? lehet több látszana belőle:D
  • csuszi
    #19373
    :) seismovision (demolejátszó), ne legyen nagy az avi, mer faszomnak van kedve sokat feltölteni
    ismered?
  • trident
    #19372
  • NEOreg3
    #19371
    hát ez érdekes, és oylan gyorsan hogy lehet futni?:D
  • csuszi
    #19370
    na ezt kerestuk, sirály vagy, thx
  • laslandes
    #19369
    Beltot

    Brecourt

    Burgundy

    Caen

    Carentan

    El Alamein

    Leningrad

    Matmata

    Moscow

    Rostov

    St. Mere Eglise

    Stalingrad

    Toujane

    Villers-Bocage

    Wallendar
  • bigapó
    #19368
    nézd meg a youtube-os többi videót, ott látod, hogy kell. elég érdekes helyek vannak, azt hiszem újabb fertőzést kaptam és megkeresek néhányat:)
  • ronihun
    #19367
    Pfff...Hát elég bonyolultan hangzik...Hát énezt soha nemfogom tudni megcsinálni
  • csuszi
    #19366
    sry a sok postért:( sry

    szal meg lefelé kell bólintani a végén, mert akkor nem enged leesni, valahogy úgy tudnám szemléltetni, hogy a monitorod előre billented egy asztalrsa, ha a vége elkapja, akkor mrá nem is engedi leesni, rábólintasz. szal kanyar, előre+jobbra, ugrik bólint:)
  • csuszi
    #19365
    még fps se kell hozzá... az utsóba 60-al is beugrok, az elsőbe felsőbe kell olyan 100. nehéz elmagyarázni, élőben tudnám, van egy ugrási mód,ami meglök: oldalazva kell ugrani, kicsit kanyarodva, én nyomom jobbra is előre is, ugrok is, és kanyarodok:) ennyi
  • ronihun
    #19364
    Hát ezt nm hiszem el hogy a francba?
  • csuszi
    #19363
    direkt neked vettem fell demora:):):):)
  • csuszi
    #19362
    nem nagyképüségből csak kérdezték:
    kitt-katt
    itt ltáod hogy kell apó;)
  • Jaffa 2843
    #19361
    Hi!

    tudnátok segiteni abban hogy a Merciless mod-ot hogyan tudom LAN szerveren müködtetni?
  • bigapó
    #19360
    hasonló lehet a townhill-es pályához. tudod ahol be lehet menni a pálya alá. húúú, hogy Én hogy úúútálom azt a pályát. fel tudnék robbanni mikor látom, hogy ott császkálnak alul és onnan lődözik ki az emberkéket. ki kellene törölni a szerverekről azt a mapot vagy megjavítani. Majd egyszer megkukkolom ezt a helyet, de ezt az oldalas ugrást még mond el hogy, hogy kell:))
  • csuszi
    #19359
    waron hidd el eleg hasznos hely...
    amugy 125 sem kell, 90-el is beugrottam mar oda. tudod hol a maradek ketto vagy egyx ellen, es onnan ki nem szednek epp eze kerdezem mer szrtm hasznos csak bizti rinyalnanak...;)
    neo: oldalasan kell ugrani
  • bigapó
    #19358
    és itt nem látjuk, nem lehet lelőni vagy mi a lényeg benne? piszok nehéz feljutni gondolom, de Én nem is szoktam keresni az extrém helyeket. ilyen pörgős játékban, ahol mondjuk egyszerre összeverődik 15-20 játékos és egy viszonylag kis alapterületű helyszínen tolonganak, másodpercenként találkozol vagy társsal vagy ellenséggel, na én ekkor nem ezzel törődök. így is többször nyírtak már ki azért, mert valahova mentem és beakadtam az ajtófélfába vagy valami dobozba....pfff :))
  • zico87
    #19357
    nemtudom de tény hogy föllehet ugrani fix 125 fps kell a jumphoz elvileg de nemvok valami nagy jumper van demom ahol látni pontosan hogy csinálja a srác...

    Az Uj wh-ról meg anyit amióta kivan hírezve a cod.hu-n kb.10 ember akarta elkérni a wh-t:D De a bíztonság kedvéért elküldtem a wh-t az evenbalancenak is szóval várható 1 PB update is.
  • NEOreg3
    #19356
    oda hogy lehet feljumpolni?:D nekem már arra a napernyőre vagy mire is nehéz feljutni XD
  • csuszi
    #19355
    szrtm senkinek nemlesz abbó baja ha egy ip reklámozva van:) legalább gyűlik a nép;) neo: van ilyen taktika map felülnézetes grafika, nem screen, csak nem taléálom a gépemen, mag a klántársam, miattamkérdezte a kis buzi:)
    más, vélemény?:
    katt
    szabad vagy nem? szrtm igen...
  • NEOreg3
    #19354
    szerintem sehonnan, esetleg felmész egy üres szerverre és spectateben szépen sorjában képeket csinálsz felülnézetből amiket majd valahogy összeillesztessz
  • BIZ0906
    #19353
    szervert reklámoz nem klánt :P
  • bigapó
    #19352
    uh, erre nekem is figyelni kell akkor... kösz a tippet.

    Zico: amit felraktál pb config-ot a cod.hura, azt csak a server-eseknek kell leszedni, igaz?
  • Magnum PI
    #19351
    Hi!

    Nem tudja valaki honnan kehet letölteni a COD2-es mapok teljes felülnézeti képét???
  • kas123
    #19350
    gecc, megvan h nálam mi okzota a losing key packetet->a netem a tvről jön (össze van kötve a tv és a net) és ki volt kicsit "csavarodva" a kábel. Megigazítotam és müxik =).
  • kas123
    #19349
    Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!! WAREZ és CHEAT témát mellőzni
  • ronihun
    #19348
    Nah topm hogy már írták...de úgy kell megoldani a Losing Key Packets hibát hogy a Feladatkezelőben a Folyamatok És ott lesz PnkbstrA és B asszem ez a neve ezt a két folyamatot leállítod és utána megy is,.,.
  • zico87
    #19347
    Olvastam a cod.hun sok pozítív visszajelzéseket ennek örülök hála nemvolt hiába a gályázásom:D már 82-en letöltötték remélem még vagy 1000-en leszedik.

  • Pikler
    #19346
    Mindenkit szeretettel várunk a szerverünkre! 87.229.14.20:28981
  • Jhonny
    #19345
    jah akkor má tom
    :D kocci
  • Picar77
    #19344
    lol directx 9c az a minimum
    amúgy videókártya driver tudod nvidia vagy ati
    ennél bővebben ezt nem lehet :)
  • Jhonny
    #19343
    aha...:) kicsit bövebben?:) rakjak fel pl egy direcx 9.0b-t? vagy ijesmit?:)
  • Picar77
    #19342
    frissits videókártya drivert
  • Jhonny
    #19341
    plz gyorsan help mert már nagyon játszanék:)
  • Jhonny
    #19340
    hiho allé

    elinditom a cod2öt es azt irja ki h

    Error during insalization:
    Video card or driver doesent support dinamic textures

    mi a baja?