26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • csuszi
    #19539
    ezzel vitatkoznék...
  • trident
    #19538
    Mert vagy hülye, vagy lusta vagy. Amúgy minden infót megkaptál, de gondolom neked vasárnap a rántott husit még anyuka vagdossa fel. :D
  • Haramya
    #19537
    naezabeszéd köszönöm
  • kas123
    #19536
    igenbelehetállítanidemivelmindenmagyarszerverttörtígynincskülönbeállításimódcsakamagyarszerverekkülönmutatása....
  • Haramya
    #19535
    ákösszahelpetsokatsegitettrajtamsemmitseTÉHÁIKSZ
  • powermen
    #19534
    nálam müködöttt
  • powermen
    #19533
    ha az alapjátékban állitod be az egeret nem a serveren betöltött játékban mindenhol müködni fog
  • kas123
    #19532
    olvasd el még1szer amit mondott =)

    "Túl nagy annak a rohadt egérnek az érzékenysége.Alig mozdítom,de majd egy felet fordul.Ezzel nincs is semmi baj,mert az optionsban leveszem a 7.21 es érzékenységet 3.46 körülire,de egy nyamvadt rendeben,alkalmaz gombot nem találok.Kilépek a gémből,ASEba be,hogy megint elindítsam a gémet,és csatlakozzak a szerverhez,de az egér megint u.olyan szar."
  • powermen
    #19531
    Ne az ase játékba állitsd be az egér érzékenységet hanem a gépedre telepitett játékba és utánna ahova bemész müködni fog
  • donoki
    #19530
    :p
    hány éves vagy?
  • manoG
    #19529
    Melyen jójérzés hogy tanultam oroszt az áltsuliba:)
    Végre hasznát vettem a rég elfeledett orosztudásnak...
  • donoki
    #19528
    KÉPET LEGYENSZÍVES BERAKNI VALAKI AZ OROSZ GÉPÁGYÚ HADOSZTAG JÁTÉKBÓL XD
  • Cat 02 #19527
    xP
  • trident
    #19526
    Arra már nem is merek gondolni hogy megkeresd az ase-n belül, mert még belefájdulna a fejed. Jaj mi lenne?! =)
  • Calogeero
    #19525
    Hamegpróbálnálkicsitistagoltanírnitalánmégválasztiskapnál...
  • trident
    #19524
    Trendy vaty:)
    RTFM a cod.hu-n.
  • Haramya
    #19523
    hayy!
    asebanbelehetállitaniazthogycsakatörtmagyarszervereketnelássacsakazeredetitvagycsakajétákbollehetelérniazokat?
  • berlinboy6329
    #19522
    Már megvan!!!
  • berlinboy6329
    #19521
    LOL :D régen én is úgy toltam xDDDD
  • berlinboy6329
    #19520
    Hi all!

    Kis kihagyás után(1 év)gondoltam játszok megint kicsit multiban,de már az első percekben elkezdett idegesíteni a gém.Túl nagy annak a rohadt egérnek az érzékenysége.Alig mozdítom,de majd egy felet fordul.Ezzel nincs is semmi baj,mert az optionsban leveszem a 7.21 es érzékenységet 3.46 körülire,de egy nyamvadt rendeben,alkalmaz gombot nem találok.Kilépek a gémből,ASEba be,hogy megint elindítsam a gémet,és csatlakozzak a szerverhez,de az egér megint u.olyan szar.Megnézem,hát nem visszaállt 7.21-re?Hogy lehet ezt beállítani?vagy vmit átírni ini/cgf fájlba v akárhol,csak legyen már jó!!!
  • zico87
    #19519
    Létezik az Orosz csodához magyarosítás..már

    Innen töcsétek..

    Még nemprobáltam ki de letöltöm azt kiv.vok mit tudnak a ruszkik csinálni..:D
  • donoki
    #19518
    :D
  • NEOreg3
    #19517
    biztos tud, csak nem azt amit kéne^^
  • Picar77
    #19516
    nem tudsz olvasni ?
  • andam
    #19515
    Call of Duty 2 klánba tagfelvétel!ha szeretnél jo társaságban játszani sokat warozni gyere MSN:[email protected]
  • Wreck86
    #19514
    -miért nem tört be az orosz mikroelektronika a piacra?
    -mert nem fért ki a gyárkapun.
  • gabi89
    #19513
    Lemaradt:
    SZóval alig bugos :P
  • gabi89
    #19512
    Úgy se lesz hozzá :D Orosz csodákhoz soha sincs főleg,hogy nem is hivatalos.Mellesleg ne lepődj meg ha falon keresztül lőnek :D Szóval al
  • Peetboy
    #19511
    Én is most töltöm a Feet Of The Soldiert. Hallom orosz nyelvű, de attól még lehet vele jáccani.Úgyis lesz hozzá magyarítás.
  • Herold
    #19510
    Üdv

    Ez egy új ingyenes TS szerver, ha érdekel valakit: twix-ts.myip.hu:8767
  • NEOreg3
    #19509
    orosz call of duty 2:D
  • donoki
    #19508
    feat of the soldier?!?!?!!
  • gerro
    #19507
    sziasztok,
    letöltöttem ezt a Call of Duty 2-Feat Of The Soldier orosz csodát
    nem lehet valahogy angol nyelvre varázsolni?
  • zico87
    #19506
    pedig tuti valami portkiengedési gondjaid vannak... hát a routert nemszabad piszkálni de ha egyszer kell nincs más..:D
  • tobias88
    #19505
    és routert nem szabad piszkálni, portot meg nem tudok megnyitni, mivel koliból nyomom a netet
  • tobias88
    #19504
    eddig ment, és egyik napról a másikra halt be csak úgy
  • trident
    #19503
    nem vagyok ott, nincs routerem, ha ha van routered (netán hardwares tűzfal) akkor ezt ellenőrízd, minden jel erre utal, ezeket mind le is írtad.

    Hogy elég csak egy segédprogramot telepíteni(hogy felismerje a gépet, netán onnan tud rootként használni) vagy portokat kell engedélyezni(hogy engedélyezze a netre lépést és adatcserét), azt nem tudom, itt az ideje hogy megold, eddig is ment, ez után is, de gyakorlati router tippeket nem fogok mondani, keresni sem.
  • NEOreg3
    #19502
    hogy ez a pssh mekkora egy geci csaló fegyver, épp ezért imádom:)

    orosz mapokon nem szabad kihagyni!:D (főleg ha a csipa le van tiltva...)
  • tobias88
    #19501
    haveromnál megy, és itt gépezik mellettem ugyanarról a switchről!
  • trident
    #19500
    router? szolgáltató?