26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • bigapó
    #19659
    néha szégyellem is, hogy az vagyok...

    a csajok azért a legjobbak:))
  • red bull
    #19658
    Uhh gyerekek nem tudtok valami komoly pb-t a szerverre ami ki is szűri a wh-sokat??? Mert nekem van valami ősrégi szar fennt de az semmirese való.
  • Dexantreal
    #19657
    Cfg azt nem tudom :S. Amúgy utáljátok a magayrokat? Akkor magatokat is utálni kell, mert azok vagytok.
  • zico87
    #19656
    Én teljesen utálom a magyar gamereket,klánokat.persze vannak kivételek de kevés aki teheti járjon Német,Holland szerverekre ott teljesen más a scene nem kis hülye 13-15 éves hülyegyerekek ugatnak összevissza mert olyan láma hogy nemtud még hátbalőni se...wh-s hát igen no comment..honnan tudod csináltál demot vagy shotokat ?
  • bigapó
    #19655
    szedd le a directx-et és tedd újra, esetleg úgy, hogy a COD2 directx-jét rakod fel. asszem az is 9.0c, ha nem akkor meg az egyik legújabb gém directx-jét is felrakod utánna.
  • bigapó
    #19654
    Én meg azt utálom a Magyarokban, hogy csalás nélkül nem tudnak élni... tisztelet a kivételnek. ja és a sírást is úúútááálooom.
  • trident
    #19653
    tapasztalat, rutin, spect. Nem a stat számít.
  • red bull
    #19652
    Hy all!

    Lenne egy olyan kérdésem hogyha leteszem az asztalra a cod2-t és visszalépsz akkor miért irja hogy hogy Direct-X error és egy ilyen hibaüzenet? Help
  • NeoParaszt
    #19651
    nagyon feltűnően nyomta, sokan panaszkodtak rá
  • berlinboy6329
    #19650
    mijaz,h cfg-s?
  • Dexantreal
    #19649
    vádoolk=vádolok, sry az elírásért.
  • Dexantreal
    #19648
    Na ja, néha én is alaptalanul vádoolk 1-2 embert, de igyekszem leszokni róla. Viszont az előítélet papuskám (tegnap néztem meg a Pál utcai fiúkat nosztalgiából és ugye ott Csónakos hajtogatta a "papuskám" szót). Nem hiába gyanakodnak szinte mindenütt a wh-sokra, ha valaki láthatóan nagyon jól játszik.
  • Sanyeee
    #19647
    honnan tudod h wh-s?....ezt utálom a magyarokban ?....aki jobb az már wh-s,cfg-s,meg stb S Z Á N A L O M
  • NEOreg3
    #19646
    jobb lettem mint az alattam látható wh-s gyerek, ez azért örömmel töltött el:D
  • Robinho14
    #19645
    jaja:D
  • Dexantreal
    #19644
    Valaki emiatt hívott így. Csak rövid ideig, míg tudtára nem adtam, mi a pálya.
  • V43 1105
    #19643
    Dexter laboratoriuma XDD
  • bigapó
    #19642
    ez sajnos igaz, nem sok csapatmunka van, bár ez valószínűleg azért van, mert nem klánok játszanak. Olyanok, mint a hangyák, mindenki egyszerre csinál mindent és a végén összejön:))

    vannak azért kivételes esetek, most már Én is figyelek a többire, hogy mikor kell esetleg fedezni vagy valami, de ez még mindig nem az igazi.
  • zico87
    #19641
    sajna az uj wh-val az a gond hogy hiába írtam bele a cfg-be semmi csak 1 pbupdate segíthet..az meg kitudja mikor jön..én már 4-xer írtam az evenbalancenak..
  • Prince of Máté
    #19640
    gondolom vmi a maxpackettal lehet a gond...
    Mennyire kell tenni?
  • Dexantreal
    #19639
    Jahh, nem értettem, hogy mit akarsz. Nem tudom, én már olyan régóta vagyok, hogy ezt nem is figyelem. Csak a köcsög spawnkillereket.
  • trident
    #19638
    (arra utaltam, hogy a játékosok nem ctf-eznek, néhányszor voltam csak, de nem láttam összedolgozást, általában csak tdm-et, meg maximum elbújnak a zászlóval...:D Vagy csak én voltam rosszkor^^)
  • Dexantreal
    #19637
    UO nekem már nincs fent, kevés a hely ezért távozott, meg úgyis ritkán használtam.
    21st nem ctf? Dehogynem, ctf-ben van a szerver.
  • trident
    #19636
    Ritkán uo, csak külföldön, 21st-n voltam, nagyon jó, csak kár hogy nem ctf megy rajta, hanem tdm. Vannak csalók is, annak ellenére hogy tetszik, csak 1-2 kört birok.:D
    (kedvencem amikor viszem a zászlót és elémállnak, vagy amikor a jómadzag felveszi az ellenfél zászlóját és visszafordul és rohab az ellenség felé)
  • Dexantreal
    #19635
    Nem CoD-ozol? Na és GFM? Akkor legalább néha gyere a 21st szerverére.
  • Dexantreal
    #19634
    Kiheréllek, ha így kezdesz el hívni a Fifa 07 Sg Bajnokságban.
  • trident
    #19633
    A www.evenbalance.com oldalán, a következő címre lehet küldeni:

    To report hacks/cheats, email: [email protected]

    (nem cod-ozom, ritkán fellépek két britt uo-s szerverre, nem foglalkozom már a pb-vel sem, ide meg a cod.hu-ra is csak az ismerősök miatt járok:) )
  • Robinho14
    #19632
    Dexter lol :D:D:D
  • Dexantreal
    #19631
    Aha ok, egyébként én már mindent láttam nevemmel kapscolatban....dexa, dex, Dex, Dexa így nagy és kisbetűvel, meg Dexant, de ez a Dextrail.......volt, aki leDexterezett, azt elküldtem a picsába.
    Szóval pls vagy Dexantreal, vagy Dex.
  • csuszi
    #19630
    trident plz az emilt amire küldeni kell azt a wh at amit nemlat a pb...küldetnék oda egy wh at. ma sajnos volt egy kis afférom egy cl3ss nevü sráccal és nemgyengén wh zott...aztán egy srác mondta hogy neki megvan a wh (nem csalás miatt hanem cb demo ellenörzésmiatt), és direkt leteszteltük a servert, a te vagy a zico beállításaival, már nemtom meikőtök adta... és semmi:(
    katt
  • BIZ0906
    #19629
    Hát engem egyáltalán nem érintett meg
  • kurama
    #19628
    Ez odabas*za a COD-ot: http://s2.bitefight.hu/c.php?uid=30338
    :D
  • zico87
    #19627
    jaja alap hogy megvanak a hibaüzik leírások..:D

    Dextrail:sztem a boot.ini fájl megsérült vagy hibás...próbálj egy rendszer visszaállítást...
  • Dexantreal
    #19626
    Erre valakinek van ötlete? :S
  • bigapó
    #19625
    fogadjunk, hogy neked ez megvan txt-be és csak ctrl cé ctrl vézel
  • zico87
    #19624
    0; nem használt mappok, felesleges módok törlése.
    1; PB frissítés.
    2; PB reinstall.
    3; feleslegesen futó (kommunikáló programok) bezárása,
    4; Spyware, víruskereső és registry cleaner futtatása.
    5; patch reinstall
    6; játék uninstall, törlöd a mappáit, regcleaner, majd a játék újratelepítése.
    7;Router? Ellenőrizd hogy a portok engedélyezve vannak e, hogy ki tudjon lépni a PB.
  • Prince of Máté
    #19623
    pontosan ezt írja ki :
  • Prince of Máté
    #19622
    Codoztam kicsit, és PB-s szerverre mentem, és hibaüzenettel kidobott: vmi PB Packet Flow.
    a www.callofduty.hu-n a pb kliens frissítővel frissítettem a PB-t de nem segített,..
  • sata81
    #19621
    siker haver!
    a lényeg hogy a vér megmaradt! örök hála!
  • sata81
    #19620
    találtam egy csomó módot.egyesével elkezdem kitörölni és közben indítgatom.a véren kívül egyiket sem ismerem.majd meglátjuk mi lesz.köszönöm a segítséget mostmár elboldogulok.csá