26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • starweb88
    #19739
    azt mondtad letörölted :S
  • berlinboy6329
    #19738
    Akkor az ASE nem csak tört szervereket keres?
  • NEOreg3
    #19737
    wk4-es?:O)
  • kirfer16
    #19736
    Nem kell enyire felhuzni magad én csak kiprobáltam 10 perc volt az egész és amugy wh-nélkül is megy nagyon is aszem nem tulzás azt mondani ahol játszok ott mindig pluszba vagyok na de a wh teljesen összezavart kiprobáltam vagy 5 szerveren egy pb se dobott ki Zico ha kell a wh akkor keress meg msn-en és átküldöm hogy tudj csinálni ellenszert
  • Rash87
    #19735
    Valaki pls segítsen kicsit.
    Játszanék 1 francia serveren,bemegyek,aztán 2 perc után ,vagy ha lelövök vkit,kidob azzal,hogy: "No Packet Flow"

    Nemrég tettem fel a op. rendszert újra,azóta nem jó :|
    Előtte jó volt,minden.
    És most is ugyan azok a porgramok vannak fent,mint azelőtt volt.
    Nem vok kezdő,szóval megpróbáltam már mindent,tűzfalon átengedni,meg még kb. 6-7 dolgot,újra is tettem,cfg csere :D Minden volt már,de nem tudok rájönni mi lehet az oka...
    Routerem nincs,asszem azon kell engedélyezni,nekem adsl modem van,azon kell vmit engedélyezni? Csak mert eddig (2 éve) nem kelett:D

  • NEOreg3
    #19734
    ha letörölsz minden modot és azután írod át akkor igen, ugyanis a modok az eredeti cfg másolatát használják, de ha most átírod az eredetit, attól még a kedvenc szervereden nem azt a cfg-t fogja használni, ugyanis az ott lévő mod a már korábban lemásolt cfg-t használja

    szerintem.
  • bigapó
    #19733
    ha ezt beállítom egyes játéknál, akkor multiban is (értsd minden serveren) fog működni?
  • zico87
    #19732
    CFT Tutorial

    ugyis nagytéma manapság a CFG hát itt egy kis leírás...
  • csuszi
    #19731
    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. le s töröltem mert elbaszta a játékomat. nem szidom édesanyád, mert elveim ellen való. csak ezért törölted, te csicska??? nem azért mert irtó paraszt dolog? ha ment volna vele, akkor meg használnád. nah erre szokát mondani a magyar tinik (de most joggal), szánalom
  • csuszi
    #19730
    faszláma
    én csak kipróbáltam, kipróbáltam, jajj jajj de nagy faszláma vagyok. arra nem gondolsz te faszlém hogy mások játékát baszod el?? faszé kell próbálgatni. leszarom ki mit mond a hsz omról: rohadjál meg, ha csak egyszer is próbáltad!!!!!! érdekes az én gépemen még egxyszer sem volt wh, és mégis megy a cod... buzi. te is és a többbi köcsög is
  • csuszi
    #19729
    ha tört lett volna, nem rossz cd key a válasz;):P
  • zico87
    #19728
    Hát ha kipróbáltad akkor tényleg nagy HUN PUB láma vagy..:d

    A Külföldi szerverek nagyrész origi(német,holland,angol)de persze ott is vannak törtek.
  • kirfer16
    #19727
    hu tegnap este kiprobáltam egy wh-t amit kaptam az egyik whstol komolyan mondom ez lámát csinált belölem állandoan egy embert követtem és a többiek lelöttek le is töröltem gyorsan mert ez elbasza játékomat.
  • donoki
    #19726
    végülis az kártáytól függ, mert pl az én régi gépemen, (ati radeon 9600xt) felállitottam mindent extra grafra vagy leraktam minden full low ra, és nem változott az fps...ez kártyától függ, ki kell 'sakkozni'.
  • kas123
    #19725
    de vannak tört külföldi szerverek is :P
  • csuszi
    #19724
    ki mondta hogy a külföldi serverek törtek?;) nem azok...
  • berlinboy6329
    #19723
    Mi az,hogy rossz CD kulcs?Külföldi tört szervereken nem mindegy,hogy milyen CD kulcsom van?
  • zico87
    #19722
    ezek a grafikai részleteségek sokat számítanak..ha sok fps-t akarsz akkor dx7-és graf full lowon
  • Prince of Máté
    #19721
    keresőbe beírtam, azt frissítetem máshogy a pb-t és azóta jó.
    1280x1024,Anisotropic, shadows on, DX 9, Extra Textúrák, és így van 40-50 fps-em...
    Arányék, anisotropic szűrés mennyit számít?
  • lee56
    #19720
    Nem folynak a packetjeid, sulyos probléma :)

    (mivel már párszor leirták a lehetséges megoldásokat erre a problémára, ezért bővebben nem segítek, nézz utánna, kereső odalent pl, vagy visszanézed a hsz-eket...)
  • Prince of Máté
    #19719
    Légyszi segítsetek, ezt írja ki :
  • starweb88
    #19718
    =D
  • zico87
    #19717
    Írj privit vagy vegyél föl msn-re azt elmagyarázom..hát igen talán tudom hogy kell..de viszont ez a geci gépen még mindig nemtalálom a reset gombot..:D
  • starweb88
    #19716
    majd erre talán csak zico tud válaszolni mert ő fodigatta asszem le azt lehet tudja is h müxik
  • csati75
    #19715
    Hello
    A segítségeteket kérném.Szeretnék lan-ban játszani a haverokkal,de már unjuk
    a sima módot.
    Hogy tudom elindítani a lan szervert hogy például admiral módba menjen, és hogy tudom azt irányítani/fegyverbeállítás,effektek stb./
    Ha lehet részletes leírást szeretnék pl. onnan hogy bemásolom a módot a mainba. /még kezdő vagyok ebben/
    Elöre is köszi.
  • donoki
    #19714
    huzz vissza az anyádba, legalább van teszt példa amit majd "valaki" letölt és JO KEZEKBE jut és beküldi a game violations nak vagy a cb nek vagy a fax tudja kinek
  • starweb88
    #19713
    nah menj a picsába :D
  • NEOreg3
    #19712
    na takarodj innen a picsába:)
  • haxpowa
    #19711
    www.codcfg.atw.hu (: nézzétek meg
  • starweb88
    #19710
    Zico nem fontos a slot szám beírása ha simán beírja akkor mindenkiről nyom egy SS-t :) :P
  • bigapó
    #19709
    ezt csak server oldalról lehet csinálni? én itthonról, mint egyszerű user nem használhatom ezt a parancsot?
  • zico87
    #19708
    pb_sv_getss és az illető slotszáma vagy pedig bekapcsolod az auto SS készítést..

    PB_SV_AutoSs 1
  • red bull
    #19707
    Gyerekek lenne egy lami kérdésem...Hogy kell Pb shotot csinálni ? :S :S
  • starweb88
    #19706
    vagy magában a game ben vane gy parancs ami képeket csinál megadott fps számmal és azt egy porgival összeilleszteni ez e legjobb megoldás kicsit időigényes :)
  • BIZ0906
    #19705
    gr az mi?
  • csuszi
    #19704
    amúgy gr-t kell használni nem fogja a gépet
  • csuszi
    #19703
    én meg most jövök a holdról
  • starweb88
    #19702
    nálam egyáltalán nem lassul be a játék a frapstol pedig fullon van minden dx9 ben :)
  • red bull
    #19701
    Azért kösz...
  • BIZ0906
    #19700
    A Frapsal sajna pont az a gáz hogy baromira megfogja a gépet. Vedd kicsit lejebb a cod grafját vagy hals screenben vegyél a frapsal meg kevesebb fps-el. Jobb ötlet nincs