26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • lee56
    #19779
    cfg=cfg nem csit, akkor mit nevezel csitnek, ha valaki cfg-t használ, és egy másik ember nem, akkor nyilván valami előnye lesz a nemcfg-sekkle szemben nem?, senki nem használna cfg-t ha rosszabbul menne neki utánna. Én nem cfg-zem mer nem érdekel, néha codozom, mer szórakozni akarok, és nem az az életcélom hogy mindig első legyek, vagy hogy minél jobban kibasszak a többi játékossal, ennyi...
  • donoki
    #19778
    miaz amit behoz mikor bejövök a topicba , hogy leakar vmit tölteni? cod2svf vagymi??
  • donoki
    #19777
    szerveren!
  • Direkt0x
    #19776
    <<<HI_ALL>>>
    Lenne egy kérdésem:
    Hogyan lehet azt megcsinálni, hogy a paracskiáltások hejére új hangot lehessen beteni???
    Csak nem tom hogy az a szerverre van beállitva, vagy egy különálló emberke csinálta
  • Wreck86
    #19775
    sok csíter van,de a többség itt nem csítel,csak jól keni.
  • red bull
    #19774
    A cfg=cfg és nem csít...Ennyit erről
  • Lazlo
    #19773
    tök mind1......szánalmas az egész.....emberek csinálnak játékot....sokan élvezik mert jó....de vannak azok a patkányok akik nembírják a fair playt mert úgy ugyan annyi esélyük van mint másoknak ezért cfg+wh=hun skill.....néhamár elegemvan....nemlehet normálisan online jáccani...nemtudod ki az aki tényleg jó és kiaz aki mocskos cfg és azért találod el nehezebben.....nem elég hogy az fps is krolátot szab de még használni kell különböző dolgokat....csak gratulálni tudok minden kedves embernek aki ilymodon illuziokba kergeti magát és azthiszi qrva jól jáccik....az a nevetséges hogy ahogy bánnak az emberek a játékkal csalnak stb az életüket ugyan így élik.....aki kivétel az mondja hogy nincs igazam...
  • zico87
    #19772
    Én csak nagyon ritkán+kipróbálásból használtam ezt a "csoró csített" egébként

    egyébként a fast.cfg az más azzal ha feküdsz kb.1 sec alatt kilövőd a tomi tárat
  • red bull
    #19771
    Ez hazugság...A speed hack = fast.cfg ( Utánna olvastgattam )
  • Wreck86
    #19770
    van bizony,de a tárgymegszűnés sem kizárható.magyarul,hogy csak egy sík neki a pálya,s úgy mozog rjata mindenféle nehézség nélkül,ahogy akar.
  • kas123
    #19769
    pff ma felmentem játszani 1 kicsit és olyat láttam h pfuh...a gyerek toujanen 1 sec alatt ér oda a német kezdőtől a brit kezdőig...
    na mondom: mi a szösz?! talán van speedhack is? :o...mivel ebbe nem votlam biztos így inkább nem álltam le vitázni vele...

    de azért érdekel, hogy tényleg van ilyen speedhack?
  • Mikilaci
    #19768
    NEOreg köszönöm szépen a válaszodat !
  • donoki
    #19767
    tudom, volt már pár klántársam aki monitorcrosshairt használnt!szikszalag powaa :D
  • lee56
    #19766
    Na az már abszolut csóró csitt, hát igen van akinek csak segédeszközökkel megy, szegény hátrányos helyzetüek, csak saynálni lehet ezeket a szerencsétleneket (nemte zico, mielőtt még magadra vennéd, és megint elküldenél a fenébe egy szaftos üzenetben )
  • zico87
    #19765
    Ez még sztem nem feltétlenül csít..sokan használnak pl:parasztaimot amikor a monitoron jelölik be azt még a pbshotse látja..:D
  • csuszi
    #19764
    nem feltétlen cheat. pb is elbaszhatja. rólamis készült már nem egyszer, meg másokról is...
  • donoki
    #19763
    :DDD
    Zico dá csiter XD
  • zico87
    #19762
    Ez egy crosshair progi nekem is van ilyen lehet változtatni színét méretét CB-n nemhasználom de Pubon nemrossz parasztaim
  • Ficsek.hu
    #19761
    A fekete screenshot 2 dologból adódhat:
    Nem a CoD2 volt az aktív ablak, amikor a shot készült.
    A shotot "valami" blokkolta, bár az igényesebb csítek a shot idejére kikapcsolják a wh-t, névkiírást, stb., megcsinálják a shotot, majd újra visszakapcsolják, még talán trillázik is a tulajnak...
  • Ficsek.hu
    #19760
    Ez egy statikus célkereszt, ami nem tűnik el, nem változik a mérete és azokon a szervereken is látható marad, ahol nincs engedélyezve a célkereszt, tehát egy csítnek a része.
  • red bull
    #19759
    Ez mi? : katt
  • red bull
    #19758
    Az miértvan hogy a PB-SHOT néha tök fekete ...Nem látni rajta semmit és senkit...Fekete az egész...Miért lehet ez?
  • zico87
    #19757
    Persze próbálja mindegyik faxlém megmagyarázni csak aki ért a cod2-höz és nemma kezdte az ipart azzal nemtudja beetetni..
  • NEOreg3
    #19756
    használd az xfire nevű programot szerverkeresésre

    de az all seeing eye is jó


    a google a barátod, ha nem találod ezeket
  • Fodek
    #19755
    Csá fiúk!
    A gond az, hogy felraktam a 1.3-as patch-et és a ,,Join game"-ben azt írja ki, a'szem hogy ,,waiting masterserver". Kérlek valaki sűrgősen segítsen, mert már multisni akarok! Előre is kösz.
  • csuszi
    #19754
    közölte velem a nagytudású miután elküldtemneki a spanjáról a shotot, hogy ez cfg...:)
    jah és hogy én egy láma vagyok, a spanja csak jól játszik, cb.eu 26.... mondom akko sry, hogy én hülye leshotoltam a spant...ez WH
  • mrbaba
    #19753
    Hi all!! Mit lehet a losing key packet ellen csinálni? Hogy ne dobjonki a pb? És miez a losing eky packet?:()

    A választ elöre is kössz!!

    ÜDV.: Baba^^
  • zico87
    #19752
    Jaja ez egyértelműen wh..most a csít ellen cak a pbshot+ a demo segít
  • csuszi
    #19751
    gondolom ez wh:
    katt
  • David8
    #19750
    Hi, vki tudja hogy hogy lehet hostolni Cod2be?
  • NEOreg3
    #19749
    -friendly fire-t nem lehet kikapcsolni single alatt, ne lőjj a csapattársaidra!

    -nincs "életkijelződ" a téged ért találatok mennyiségétől függ, hogy meghalsz-e vagy sem, ha már nagyon piros a monitor széle, nyögsz és hallaod a szívverésed, akkor jobb ha fedezékbe bújsz amíg rendbe nem jössz, mert még egy golyó és load game...

    -ebből adódik, hogy nincsenek győgycsomagok, mint az első részben
  • Mikilaci
    #19748
    és hol tudom megnézni hogy mennyi életem van ? és valami segédcsomagok vagy valami életerőszerzési lehetőség ? Hogy mükszik ? most játszanék elösszőr... :)

    légyszi írjátok meg
  • Mikilaci
    #19747
    sziasztok !

    Single playerben hol lehet kikapcsolni a friendy fire-t ?

  • starweb88
    #19746
    szánalom ez az egész..
  • Wreck86
    #19745
    cod2wk4.exére ammi?
  • zico87
    #19744
    ha a main-ból futtatja akkor észreveszi de ha máshonnan akkor nem..
  • magus
    #19743
    ha nem csak bohóckodni akarsz akkor érdemes mindent lowra állítani (kivéve a modeleket, hogy jól látszódjanak), mindent kikapcsolni, a felbontást én magasra állítom, mert zavar az alacsony (ez kb 1024-et jelent). Minél magasabb az fpsed, annál könnyebb aratni.
  • kirfer16
    #19742
    Ja az én le is töröltem de ha kellettt volna akkor elkértem volna ujra.
  • NEOreg3
    #19741
    faszlém tesómat állítólag már kibaszta egy szerver, amikor azt használta, szóval valaki rájöhetett az ellenszerére, de sajnos nem terjedt még el:\
  • zico87
    #19740
    a cod2wk4.exére nincs ellenszer nem is lessz csaljon csak a nép...én már szarok bele

    ha a rohadt evenbalance nemtud kiadni már 1 pb updatet amikor már 5mailben is elküldtem nekik akkor hagy csaljon csak mindenki és legyen büszke hogy húú wh-val lelőtem azt a faxt.

    aki a wh-kat írja aztkéne fölakasztani.