26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • BIZ0906
    #19819
    Mi csak olcsóbban leszedjük a feltörtet. Nem kóruptan sikkasztunk, hazudunk mások pofájába :)
  • zico87
    #19818
    Persze ez így van főleg ha külföldi elit szerókra jártok ahol az EU-s top gamerek járnak sppedlink,gameservers stb....

    Én Német+holland szerókra járok de a fineknél is jó a scene csak nagy a pingem ott hát a szinvonal sokall magasabb külföldhőz képest sztem csak Pub szinten vunk naon lemaradva klánszinten azért nemnagyon.
  • kas123
    #19817
    pontosan :), ott 10/8szor tiszta a szeró (nincs wh-s...)
  • V43 1105
    #19816
    A külföldiek eggyáltalán nem anyáznak, nem wh-znak legalább is nagy részük, sokkal kúltúráltabbak mint a magyar COD2-sök, nagyon jó klánjaik vannak, és tudnak is játszani! :)
  • bigapó
    #19815
    a külföldiek hogy játszák a gémet? jók benne? milyenek a klánok? magyarokhoz képest? ott nem jellemző a wh vagy azért előfordul? megy az anyázás? :))
  • kas123
    #19814
    hát eredetivel az igazi :)...jó kis spanyol szerverek :D...
  • Neoncsoves
    #19813
    eredeti cod2vel szebb a világ srácok csak megsugom... ajánlom figyelmetekbe az ocrana ill. speedlink szervert :D
  • kas123
    #19812
    shift + 0

    LazyB...FAQ!!! nem kell végigolvasnod 244 oldalt... -.-
  • LazyB
    #19811
    Bocsika de nincs kedvem 244 oldalt végig olvasni de az érdekelne hogy hogyan lehet multiba játszani a játékot ha valaki tud valamit az irjon.
  • hsp4797
    #19810
    Hello valaki nem tudná nekem megmondani, hogy lehet a CoD2-ben a console-t elő hívni?
    Azért kérdem, mert nekem a nullával csak a chat window jön be!
    Előre is köszi

    Hsp4797 call of duty 2 Imádó!
  • donoki
    #19809
    czzzzkKaa
  • Lazlo
    #19808
    sannyi gratulálok.....lese tagadhatnád hogy nincsmeg a 8álltalános :)buta kocka
  • lee56
    #19807
    Nem hát, képzeld el két kb egyszinte levő emberke küzdelmét, egyiknek mezei 1mbites nettel ~50es pingje van és középkat gépe 100FPS körül, másiknak meg mondjuk legyen 6-700FPS és 16mbittel ~8-12es pingje, vajon melyiknek lesz több esélye (és akkor még cfg-kről és csitekről nem is beszéltünk). Bár abban igazad van, hogy ugy viszont nem is lehet megirni egy játékot valószinüleg, hogy minden géppel és nettel ugyanugy mennyen... (ennyiből talán jobb egy konzol multiplay, talán, bár nemszeressem a konzolokat)
  • kokos
    #19806
    ÁÁÁÁ!Az se gond most proszáltam!
  • kokos
    #19805
    Routerem az van az lehet probléma?
  • kokos
    #19804
    És ha netem akkor mi a teendő?Telepitve van minden!
  • kokos
    #19803
    Pedig imádom ezt a játékot.És nem is csalok mert nincs rá szükségem.Tehát még az se lehet ,hogy mahinálok!A netem? chellos.upc.5mbit-es ugyhogy annak is jonak kell lennie.dualcore+2gb ram 1650 xt.
  • kokos
    #19802
    Konfigal nem lehet gond hisz simán megy a játék mig be nem kapok valamit!Ez a nagy baj.
  • Attila8805
    #19801
    Valszeg nem szaggat hanem laggol tehát neted?
  • Sanyeee
    #19800
    nekem ?
  • Fodek
    #19799
    Köszi bejött ez az Xfire. Mondjuk elöbb is fenn folt, de nem vágtam mér írja ki hogy masteserve.
  • BIZ0906
    #19798
    Konfigod?
  • kokos
    #19797
    Szasztok!Segitsetek egy picit mert kész vagyok!Na:felteszem a gamét játszok multiba szép jo ...ok!Felmegyek egy szerverre már nem tudom melyikre és nem tudok normálissan gémelni mert akad mint az állat!!!!Még célozni is kihivást jelent!!!Ok..mondom át megyek egy másik szerverre és ott is ugyan ez!!!!...Sőt ha csak a singleplayerral játszok ott is ugrál a kép...hmmm...És utánna hiába törlöm le a játékot vissza teszem ugyan az!!Multkor csináltam egy win reinstalt teljessen szűz gépre akkor egy ideig elment ....azt jött egy szerver és kész megint az egész..Pffffff.Na ez mi a nyavaja....Valaki oldja meg!!!!!
  • starweb88
    #19796
    köszönjük ezt a hsz-t nagyon kultúrált vagy!
  • Sanyeee
    #19795
    lazlo SZÁNALMAS VAGY...UGYAN OLYAN FASZLÉM MINT A TÖBBI , AKI AZT HISZI H A CFG-TŐL JOBB LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ffxi
    #19794
    Érdekes, hogy csak azon a mapon :)
  • donoki
    #19793
    mind2 kártyával?áhh
  • zico87
    #19792
    aznemsok akkor nem melegedési problem lehet...lehet driver hiba is...
  • BIZ0906
    #19791
    Nekem a Athlon64 3200+ 36°C-os most
  • ffxi
    #19790
    38~47 körüli. Az sok?
  • zico87
    #19789
    de lehet hogy a vga gpu-ja melegszik túl...ellenőrízd hűtést stb...
  • ffxi
    #19788
    Sempi 2600+
    47 fok az nem sok.
  • zico87
    #19787
    akkor szerintem azse fer ha egyik gamer 50fps-el a másik meg 500 fps-el tolja...igazságos egyenlő feltételeket nem lehet teremteni.
  • lee56
    #19786
    Pontosan, ha bármennyire is könnyebb cfg-vel játszani az már nem fer a többiekkel szemben, és igenis csitnek számit az én értékrendem szerint... (de én sem szeretnék vitatkozni, ha te/ti másképp gondoljátok, ez is csupán egy vélemény volt)
  • donoki
    #19785
    túl melegszik a proci?!
  • donoki
    #19784
    de wazz, nagyon jo, hogy nem csak ez a wk4 van kinnt PUBLIC Pb proof csít, ami ingyenes, mert csitelnek olyanok is akikről semmi sincs, vagy az már lehet a fizetős : /
  • Lazlo
    #19783
    zico nemvitatkozom.....láttam már érdekes cfg parancsokat....nem cod2ben csak uoban.......szoal inkább haggyuk....a nopredict meg ilyenek igen is csit tény a pb azt kivételesen szűri.......szánalom a magyar online play mert midnenki jobbakar lenni a másiknál...ez nembaj az a baj hogy bármiáron ami = unfairplay.....ez az énvéleményem a tied emg az ennyi.
  • donoki
    #19782
    különben jo átverés, mert ha beküldesz egy sms-t akkor is mit kapsz semmit!én nem probáltam csak ránéztem az sms es oldalára és lám:
    www.codcfg.sms.atw.hu - ez az sms oldala és nem jön be!! :DDDD
  • ffxi
    #19781
    HELP!!!!
    Először azt hittem, h VGA-mmal van a gond oszt kipróbáltam másikkal és ugyanaz a próbléma. Mi a baj?

    Az enyém 6800LE és haveré X800Pro. Az lehetletlen hogy ővé is rossz, mert most vette. Nála nem tudunk kipróbálni, mert nincs nete.
  • zico87
    #19780
    te nemvagy tisztában a cfg jellentésével. a cfg a játékos beállításait tartalmazó fájl pl:egérérzékenység,grafika+jobb gamerekébe persze van 1-2 könyítés pl:nadescript ami azse csít csak 1 könyítés..mert ugy nemlehet eldobni mindig ahogy bevan scriptelve

    Lehet valakinek 200kb-os cfg-je ha low.nem cfg teszi a gamert szerintem ez így van...csak hát igen itt a fantasztikusan skilles HUN sceneben sokak aztse tudják miaz a cfg csak mondják...buzi cfg-s menyi kell beléd..alap cfg-vel is van amikor túlélsz érdekes dolgokat.