26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • LazyB
    #19859
    Kérdésem lenne hogy csinálok egy servert de senki nem tud csatlakozni az IP-hez miért van ez?
  • Robinho14
    #19858
    de eredeti szerókra menni és csak warrozni pro klánokkal akkor szinte biztos h nem lesznek wéhások:D
  • donoki
    #19857
    persze
    mindenkinek az van, ahogy tudom ^^
  • donoki
    #19856
    áhh nem wh znak, ugyanugy wh znak mint a magyarok csak nempofáznak és a szinvonal is magasabb sokkal, csehek jók, portugálok meg pár ilyesmi nemzetiség 80%a wh zik...
    de minden nemzetiségből wh znak 10%++
    szal.. nincs mti tenni, nézni hogy whz nak
    3 n n y 1
  • Dragooons
    #19855
    Alap konfogotok van???XD
  • zico87
    #19854
    a cod2wk4 detektálva pb update és fölismeri teszteltük..csak nemértem a dolgot mondjuk...:D szóval mindenki pb update powaa
  • BIZ0906
    #19853
    Téged is látni itten?
  • Wreck86
    #19852
    nézd meg,hogy alap map-e,vagy vmi custom,ha az akkor nézd meg,hogy a multi opcióknál engedélyezve van-e a nem alapmapok letöltése sztem.
  • Lunki88
    #19851
    Néhány serverre nem tudok felmenni, mert mikor kiválasztom ASE-ben elkezd csatlakozni, majd sötét képernyő fogad és nem töltődik be a map. :S Tudja valaki mi okozhatja ezt?
  • madmanic
    #19850
    all seeing eye letölt ---> callof... .hu ról
  • madmanic
    #19849
    ne hasznaljon ekezetes betuket
  • zico87
    #19848
    tess

    Jaja pbshoton kátszik de sokra méssz a pbshotal ha pubolsz vagy nem a te szeródón van a war...ki nézzi meg talán az admin 5 hét mulva ?
  • Dave0092
    #19847
    elmész egy pc boltba, és megveszed 9900 ft ért a cod2-t
  • lauber109
    #19846
    hy nem tudna valaki küldeni egy cd-kulcsot a cod 2 höz hogy tudja neten is játszani nagyon szépen megköszönném
  • BIZ0906
    #19845
    magyarúl nincs elsimítás?
    úgy elég tré lehet
  • kékherceg
    #19844
    ki kellett kapcsolni a antialiast...
    azér kösz:)
  • Robinho14
    #19843
    rugjál bele:D
  • kékherceg
    #19842
    HI

    Biztos nem én vagyok az első, nvidia geforce 8600gt-m van. Küldetésindításakor kapok egy szürke képernyőt. Szerintetetek mit kéne csinálni?
  • starweb88
    #19841
    zico én a privát fizetősről beszéltem :)))
  • BIZ0906
    #19840
    Igen? és hava teszi a képeket mert néha küldenék az adminnak képet, hogy ki mikor wh-zik!
  • qweasd
    #19839
    A legújabb wh-t nem dobja ki a pb de észre veszi és elkezd a Pb képeket csinálni na azt csak meg kell nézni és tod ki wh-zik
  • qweasd
    #19838
    sziasztok a segitségetek kell! A cod2-ben el kezdek cssatlakozni egy serverre akkor ugye bejön az a kis cod2-es kép nekem az 1-2percig ott van utána be tölt egy fekete képernyöt az egy jó 1perc és utána kezdi csak betölteni a mapot és az mér van??????? A gépem: CPU:Intel Celeron 4A 2600Mhz alaplap. Asus P4PE-X/TE Memória:512mn (PC3200 DDR SDRAM)Videó kártya:ATi Radeon 9600 256mb-os és a haverom gépe intel celeron 1800mhz asus alaplapja van 512mb-os memória és ati radeon 9200 128mb-os és neki egyböl betölti az egész játékot SEGITSETEK PLS!!!!!!!!!!!!
  • zico87
    #19837
    Mert a neve ékezetes betűt tartalmaz...és a PB-be nincs beállítva
  • gregtom6
    #19836
    Hy!
    Server Discoinnected -sonó has been Kicked PunkBuster (for 2 minutes)... Bad Name (Extended ASCII Characters)
    Barátomnál ezt írja ki,és nem engedi fel egy serverre se.Mit tehetne,h mégis tudjon játszani?
  • Attila8805
    #19835
    Ok sry.
  • berlinboy6329
    #19834
    Ennyi faxt.Épp most baxtak ki 1 szerverről,mert balfxok.Lebuktattam egy gyereket,mert furán viselkedettt,meg naggyon jó volt a ststja.Hmmm.Mondom megnézem spectatorba a csítert.Néztem olyan 5-7 minig,és azt vontam le,hgy aimozik.Átlő a füstön,és meg is öl valakit,plusz nem is céloz csak úgy vaktába,mégis betalál a gholyó.Van fayányos szavazórendszer is felajánlottam,hogy bannoljuk.A szavazás csődbe ment,aztán én kerültem listára,hogy bannoljanak(de hogy miért azt a Jóisten se tudja,nem csíteltem,és nem volt parasztaimom se,wh-m se...Az a köcsög visszaszavazott,mert ki akartam dobatni).Na arra bezzeg 8 igen 2 nem jött,míg az övére 7 igen 4 nem.Ennyit erről.Idióták.
  • zico87
    #19833
    pbss-en látszik a cod2wk4 leteszteltem+persze demo ami buktató de pubon+pcw-n egyiksincs főleg ha nem sajáton vagy...ezért csak only Külföld.
  • starweb88
    #19832
    hehe de azt a wh t soha nem fogja semmi lebuktatni nem csinál pb ss t meg semmi nyoma nincs...max demoban ha vki csicskan hasznalja...

    ősszre itt a cod4 és megyek a boltba :PPP
  • Robinho14
    #19831
    szerintem nagy gyökér aki megveszi a wéhát 6 ezerért:D ingyen rajta van a neten:S nincs eredeti gamem és igy ha pubolok akkor a magyar szerókon majdnem minden szerón van legalább egy wéhás!sőt még warrokon is sokszor!
  • bigapó
    #19830
    igen! ráérsz 2008. május 31-én, este 8 körül? én úgy néz ki igen, akkor majd szólok és akkor lődözünk egy jót...
  • zico87
    #19829
    Jaja az a rohadt pénz beszél már a buzi gamesekbe is...

    de akinek nemjön be majd a cod4 azzal milessz ? Mert szerintem sok cod2-snek nemfog tetszeni ahogy én is köztük leszek más kor más fegyók..és kit érdekel az uj graf...engem tulzottam nemizgat.
  • lauber109
    #19828
    hy akar valaki játszani cod 2 hálóban?
  • csuszi
    #19827
    nem erről van szó. ugyanaz történik mint annak idején a bf-el, amikor érkezett az új 2142, akkor egy irtózatos patch-el baszták széjjel az ea-s srácok a játékot, direkt. hogy miért? hogy hamarabb átszokjanak az új gamára az emberek, ez geci húzás, de a pénz az pénz. hogy itt miért szarnak már bele? ;) jön a cod4, ideje hogy az emberek szépen lassan megutálják a cod2-őt, aztán átmégy a tuti pb vel érkező cod4 re. azt ezer hogy iszonyat brutál pb vel látják el. többet nem hibáznak, de ők se hülyék sajna, annyira ne szeresse a nép lassan a cod2őt, hisz jön az új gen 8-10 hónap múlva;)
  • zico87
    #19826
    Hát ja a Punkbuster szarik rá hogy van csít...nemcsinálnak semmit..végülis megétem ők pénzt kapnak a semmittevésért..
  • starweb88
    #19825
    lol és asszed érdekelni fogja az evenbalancet?? :D még apublic haxok sem érdeklik őket majd pont a privát haxra fognak teljesen uj pb t csinálni :D
  • zico87
    #19824
    már elküldtem a linket az evenbalance-nak... és ha ilyen linket tudsz akkor inkább priviba küldd
  • starweb88
    #19823
  • csuszi
    #19822
    igazad van...faszláma szegény
  • starweb88
    #19821
    és ezt neked most kurva fontos volt ide belinkelned te isten barma...
  • Attila8805
    #19820
    Nem kicsit pofátlanok.Zico ezek ellen csinálj valamit.