26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Boron Power
    #19979
    Ha nem origi a szerver, akkor guid alapján nem lehet banolni, csak ip alapján.
  • zico87
    #19978
    hát ez a gép már most kevés..föleg a proci+vga Celeront felejtd el max ha mariozni akarsz akkor vegyél...vga-nak meg minimum egy 7600GT manapság vagy X1650
  • retard
    #19977
    MSN címem: [email protected]
  • Kismeno
    #19976
    adnál egy msn címet ?
  • retard
    #19975
    bocs hogy így ide "pofátlankodok" de nekem fontos
    épp egy 2. világháborús oldalnézetes (kis) játékon dolgozok egyik brátommal
    de kéne olyan ember aki segíteni tudna nekünk
    a lényeg hogy tudjon rajzolni(pl [kicsi] tankot, házat stb)
    MSN címem: [email protected]
  • k9duli
    #19974
    Lefordítva: ctf = capture the flag
  • NEOreg3
    #19973
    jó kérdés, a játéknak hardverkulcsot kéne küldenie minden egyes szervernek és az alapján lehetne bannolni, amíg azt a gépet használja nem mehetne fel a szerverre:)
  • csuszi
    #19972
    hogy banolsz vazzeg?
  • gabi89
    #19971
    Celeront nem érdemes venni de már p4-et sem nagyon.Core2 esetleg ha AMD akkor x2 az ajánlatos.Integrált vga-tól ne várj semmit... főleg,hogy szerintem nincs saját memóriája hanem a rendszer memóriát zabálja.
    Első kérdés mennyit akarsz rá szánni és akkor írhatok egy konfigot..mondjuk nem ide a COD2 témába :D
  • donoki
    #19970
    már láttam csomÓt..
  • kas123
    #19969
    nekem innen a Proci és az integrált VGA nem teccik :)...+lassan a ram is keves lesz (1 év és bővítheted...)
  • Kismeno
    #19968
    Sziasztok! most készülök új gépet venni és szeretném kikérni a véleményeteket, minél részletesebben annál jobb.. (videókártya, proci, mennyi fps , és stb..)
    Előre is köszi... Na szóval a gép adatai :) :
    Asus Booksize 3400 sz.gép
    memória: 1024 MB DDR2
    háttértár: 250 GB
    asus 15x DvD-RW
    integrált hang-hálózati kártya
    Intel celeron 3400 MHz Cpu
    Intel GMA 950 Integrát VGA 224 mb
    7:1 memóriaolvasó,bill,optikai egér
    Asus Tv/fm Tunerkártya,távirányító

    Pls írjatok!!!

    Ha valakinek coddal kapcsolatos kérdése van nyugodtan fordulhat hozzám szivesen válaszolok..
  • kas123
    #19967
    amikor zászlót kell nyesni :D
  • ffxi
    #19966
    Igen igen ez az, hogy találtál rá? Mi a titka?
  • NEOreg3
    #19965
    #19369
  • ffxi
    #19964
    Volt itt vmikor vkinek hsz-ában belinkelte az összes alap multi felülnézeti mapot, de nem találom most :'(
  • NEOreg3
    #19963
    mi az a ctf mod?:O

    amúgy only sniper rulzana, csak oylat még nem láttam:C
  • DON GABO
    #19962
    én szeretném tudni...
  • DON GABO
    #19961
    Láttam lejjebb, hogy van magyarosítás a játékhoz. Hova kell bemásolni, és át kell-e nevezni, mert nincs semmi info.
  • DON GABO
    #19960
    Láttam lejjebb, hogy van magyarosítás a játékhoz. Hova kell bemásolni, és át kell-e nevezni, mert nincs semmi info.
  • gecay
    #19959
    Szevasztok!
    Seismovisionnal elindítok egy demot betölti "Beltot"-ot és utána jönne a rendes map amin a demot vettem, de kidob asztalra és egy hibát ír ki:



    Régen működött, most nemtudom mi a baja. Aki tudja help pls!
  • Boron Power
    #19958
    Egyelőre nem origi, csak tegnap indult. Felfuttatjuk, aztán meglátjuk. El tudom képzelni, hogy mint régen pár órára origire rakjuk, ha bejön meg úgyhagyjuk.
  • csuszi
    #19957
    origi?
  • k9duli
    #19956
    Egy érdekesség(számomra mert azt hittem sok a vérpistike):
    ctf modban nyomom mostanság és baromira meglepődtem hogy van csapat munka. Megfelelő csapattársakkal fantasztikus eredményket lehet elérni.
    Felfogták a játékosok hogy itt a zászlónak van értelme.Fedeznek,követnek,bujkálnak nincs az az agyatlan frag vadászat.
  • Boron Power
    #19955
    Újból él a régi ARC/Computerbrothers szerver, az eredeti configgal 22 sloton a TudatLAN támogatásával.
    Neve: (TudatLAN) NO MOD, JUST FUN Powered by OBiNet.hu
    Ip: 195.228.155.23:28965

    Eredeti mapok futnak, kupa mapokkal kiegészítve(powcamp, valente). Mindenben war beállítások vannak(maxfps 250, maxpackets 60-100), a legújabb pam van rajta, a game-violation.org legújabb pb configjával.

    Több admin is van, a csitereket visszamenőleg, log file alapján is banoljuk(ha éppen akkor nem lett volna fent admin akkor is látjuk ki mit csinált).

    Gyertek minél többen!

    Üdv!

    KL_atyátok
  • Boron Power
    #19954
    Az md5 tools akkor is kirak, ha egyszerűen kifagysz. Akkor kiírja, hogy megszakadt a kapcsolat és pá. Tehát az csak akkor csít, ha a kiírt szövegben pl. file név van(mondjuk wallhack.dll).
  • k9duli
    #19953
    ctf mod és only rifle ennél jobbat/többet ki akarhat?
    Igazi skillt számomra nem az jelenti hogy valaki nyomja a gombot a sorozat lövővel, és majd beadja... Hanem szépen beosztya (rifle), és eggyenként pontos lövéseket ad le:)
    Ez volt a reklám helye.
  • zico87
    #19952
    az md5 hibaüzi az még nem csít ha mögötevan hogy pl:wallhack.exe vagy dll akkor már az..és pbshotot csak admin tudd csinálni
  • NEOreg3
    #19951
    mind1 én nem voltam ott, de az biztos, hogy sok "pro" gyereket láttam már kibaszatni a pb-vel md5 blabla üzenettel
  • csuszi
    #19950
    kurvára em biztos...a pb hibázik nem is ritkán md5-el, ne legyünk gyorsanítélők, ha nem biggyeszti mellé hogy milyen cheat, akkor amjdnem biztos hogy nem az.
  • donoki
    #19949
    md5 tools... mi?
    mert ha md5 tools indored balbla akkor csak kifagyott és a fájlok összeakadtak a cod2ben, nem tudsz pbsss t csinálni%
  • Attila8805
    #19948
    És pbshotot hogy tok csinálni?
  • ronihun
    #19947
    Hy!
    Valamelyikőtök nem akar most vagy kicsit később egy wart?
    Gyakwar is jó..
  • NEOreg3
    #19946
    md5tools, akkor csítelt
  • Attila8805
    #19945
    Hi all egy srácot kihajított a serverünkről a pb Md5 toolsal az mit jelent?
    És hogy lehet ps shotot csinálni ha nem vok admin?
  • k9duli
    #19944
    Oké köszönöm az infót.
  • bigapó
    #19943
    a csipa és a sniper az ugyanaz, nem? :) inkább shoti és csipa, ahogy előző kollega is írta.
  • donoki
    #19942
    mert milyen géped van? nekem semmi bajom vele, max ha látja hogy warozok és rámír max kitörlöm és ennyi!
  • donoki
    #19941
    Warok sd,tdm,ctf,hq modban mehetnek...
    Hivatalosan elfogadtott az 5v5, ami minden Kupán és mindenhol van, de klánba 2v2től akár 6v6ig is mehet, mert egy klánba MAX kb 6an tölthetik be az LU t!
    Hát erről talán a cb n jobban tudsz tájékozodni.
    Hát a csapat dönti el, hogy ki mivel megy , de csipából és sznájperből 1 lehet.


  • Baggio73
    #19940
    Sziasztok

    Ha valaki próbálta már az Orosz kiegészítőt a játékhoz, mondja már el legyenszíves hogyan sikerült feltelepítenie.
    Berakom a DaemonTool-ba, de nem történik semmi, és még egy setup fájlt sem találok.

    előre is kösz a válaszokat