26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zico87
    #20019
    Még konzolon is ?:D nekik kéne adni egy hardware bannt azt vehet másik fos ps3-at..:D
  • donoki
    #20018
    höh, mégis van ps3ra csit? :D
    http://clanbase.ggl.com/news.php?nid=258516
    meg a konzolokra?:)
  • donoki
    #20017
    jáccok csiterekkel :DDD
    de konzolra is van már ilyen billentyűzet meg egér...
  • Attila8805
    #20016
    OK ezt én is tom de utána is írtam hogy vagy jáccol csíterekkel vagy bambázol kontrollerrel.
  • NEOreg3
    #20015
    a kontroller nem FPS-hez való, lehet itt jönni a "meg lehet szokni" dumával, de egyszerűen nem arra való, mert nem. Láttam már haveromat SW Battlefront-ozni PS2-n és oylan szerencsétlenül játszott mint egy noob az egérrel, pedig ő többtíz órát töltött már el vele neten (megjegyzem azon a szerveren vagy min 2. lett)
  • Attila8805
    #20014
    Hát igen de meg lehet szokni.
    Tudod valamiért valamit.
    Vagy jáccol csíterekkel vagy anélkül de vállalnod kell mindenféle képpen valami következményt.
  • NEOreg3
    #20013
    viszont van egy FPS-re nem alkalmas kontroller:)
  • Attila8805
    #20012
    Ezért jó a konzol ott nincs csít.
  • donoki
    #20011
    azé mondom...
    de akkor se lehet majd, mert pbss en nem fog megjelenni a wh, demoról meg nem tudják bizonyitani h tisztán láccik akkor se
  • sztechnika
    #20010
    COD 4 javítom nem cod 2
  • sztechnika
    #20009
    Majd ha cod2 be accountos rednszer lesz akkor bannonljuk a csítert.ennyi
  • donoki
    #20008
    BF2ben is csitelnek elmondom, keress rá a gogole ba h mondjuk multiplayer cheats vagy akármi és lesz olyan oldal h mindenegyes elterjedt mp játékhoz van publik és privát wh k..
    ennyi, mindenhol ott vannak, ezek sohase fognak megszűnni, a hackerek mindig egy lépéssel előbbrébb járrnak.... COD4hez is 1honap alatt kijön egy....

    bye,
  • starweb88
    #20007
    mert senkisem emgy fel arra pub cheatel vannak pénzes csitek is...amit soha a büdös életben nem lehet elbuktatni ...
  • jerome86
    #20006
    jah ezt nem tudtam, mivel a haveri körből csak nekem van meg eredetiben és ők nem tudnak játszani eredeti szervereken :) igaz eredeti szervereken még nem láttam, hogy valakit kidobott volna a pb cheat miatt :)
    köszi, most már ezt is tudom! :)
  • Wixi
    #20005
    itt is ez van az eredeti es streamelt servereken.
  • jerome86
    #20004
    Sziasztok!
    Nekem is elegem van a sok csalóból :/
    Régebben még warozgattam is és volt, hogy a saját szerverzük dobta ki a gyereket multihack miatt.
    Nem is szeretem a magyar szervereket a sok csaló miatt, ezért inkább külföldieken nyomom.
    Most olvasom itt a fórumon, hogy megint "kijött" egy új cheat, amit nem lát a pb. :(((
    Mi a tököm értelme van csalni? Én még ki se próbáltam soha még a cod 1-hez meg UO-hoz sem...
    Remélem a COD 4 olyan lesz mint a BF 2, mivel ha jól tudom ott ha kidob egy szerverrel cheat miatt, akkor az összesről lebannol és nem tudsz vele játszani. NAGYON remélem, hogy ez lesz!
  • donoki
    #20003
    -.-
  • NEOreg3
    #20002
    ték:D
  • donoki
    #20001
    én mindig befértem eddiig :)
  • bigapó
    #20000
    tegnap este próbáltam belépni a szerverre, de tele volt (21/21). lezártátok vagy tényleg full house volt? mikor van kissebb forgalom?
  • Sanyeee
    #19999
    az fps...ha sok van neki nem ránt annyira a fegyver es egyhelyre hord...és ha vki tud is játszani vele akkor minden lövés talál..
  • NEOreg3
    #19998
    ha nagyonmereven áll akkor aim, persze sok gyakorlással viszonylag egy helyben lehet tartani
  • donoki
    #19997
    micsoda?:S ebből nem értette semmit :S
  • berlinboy6329
    #19996
    Hi all!

    Mostanában a 21st6ag-n tolom a multit.Észrevettem,hogy van vki(meg is nevezem ha kell) "csal".Nem csalás mert -sztem. nem wh-zik,meg nem is aimozik...vagy leaglábbis nem tom,mert vmi furát vetem észre:Épp nézem,mitől olyan jó a statja,épp 1 MP44-es volt nála,és mikor célozva lőtt,szinte mereven állt a célkereszt.Egy lehetetnyit rángatott csak.Épphogy.Mikor megnéztem én a sajétommal...háááát....volt ám különbség.Szal azt akarom kérdezni,hogy ez mitől lehet?
  • Attila8805
    #19995
    Figy nekem gyengébb procival és vidkarival is üti a 200-at.
    2X AA-val 1024*768 és minden extra de viszont dx7.
    Ennyi a dolog nyitja.(Az utolsó szót lehet nem jól írtam:D)
  • zico87
    #19994
    jaja ezzel a konnfigal azért olyan 125 körül kéne lennie
  • kas123
    #19993
    /com_maxfps 333 :D
    dx 7be jáccál :)
  • Bodrinho
    #19992
    Sziasztok!
    nekem lenne egy olyan problémám h van egy nem egy rossz gépem sztem...
    íme:
    Asus M2N alaplap
    Athlon64 3500+ proci
    2X512 DDR2 533 Samsung ramok
    Geforce 7300Gt 256Mb DDR2
    és egy 160gigás SATA2-es winyó...
    na most az a gondom h ezzel a konfiggal csak olyan 50 körüli fps-em van cod2-ben.....
    már próbáltam mindent beállítani a grafikánál a játékban de minden hiába csak a minőség romlik ha lejjebb veszem....
    holnap pedig LAN party és így elég gáz a játék úgyh ha tudtok vmi megoldást akkor légyszi minél hamarabb írjátok meg.. nagyon hálás lennék....
    egyébként próbáltam már a max fps-t is feljebb állítani de hiába...
    am még régebben ugyanezen a gépen volt 190 körüli fps-em is.... szval mi lehet a gond?
    köszönöm előre is a segítségeket...
    üdv.:
    Bodrinho
  • NEOreg3
    #19991
    jaaaa azt hittem valami mod, mint a mercaneires:D

    közben meg csak játékmód D:
  • donoki
    #19990
    egyjót mondjuk ~100.000ft
    de olcsóbban is lehetne, de már ne érdemes ez alatt gépet venni
  • Sanyeee
    #19989
    a legolcsóbban kb mennyi lenne az a gép amivel a 250fixen meglenne?és mien az a konfig?
  • gabi89
    #19988
    Elküldtem PM-be.
  • csuszi
    #19987
    én ezeket tudom:)
    nem origi serveren szélmalomharc az ip-ék nézegetése, és felesleges is
  • donoki
    #19986
    ráfogadok, hogy ezt a gépet a TESCO ból vagy vmi áruházból veszed és ott fix gépet láttál, szerintem mert ilyen gépet nem sok ember állít már össze a világba aki épp eszű.
  • Boron Power
    #19985
    Nyilvánt ip alapján azt lehet banolni aki fix ip-vel rendelkezik pl. a legtöbb kábeles szolgáltatónál. Az ADSL-t nem.
    Viszont ha eredeti a szerver(bár itt alapban nem valószínű a csiter), akkor guid alapján lehet banolni bárkit.

    Annak ellenére, hogy esetleg ip-t vált a csaló, az tuti, hogy nem egy élvezetes játéka lesz, mert nálunk több admin is van, szinte folyamatos a figyelés, és folyton kilépni, új címet kérni, visszacsatlakozni, az elég macera.

    Üdv!

    KL_atyátok
  • csuszi
    #19984
    nemtom miről beszész de szrtm sehogyse lehet bannolni, lemegy a netről viszsamegy tök más ip, néztem sajátomon, köszönőviszonyban sincs az elözővel
  • BIZ0906
    #19983
    szívás
  • BIZ0906
    #19982
    ha a fizikai ip-t bannolnák az lenne az igazi szícás
  • lee56
    #19981
    Mér baj az ha csak ip-re lehet bannolni, kibannolod az ip-range-ét és hiába dinamikus, pápá kötsög csyter (vagy ilyet tán nemlehet cod2-ben?)
  • csuszi
    #19980
    magyarul sehogy...ezért kérdeztem:)