26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • NEOreg3
    #19939
    az 1 csipa az szemétség, pubon mindig azért megy a harc meg a sírás, szerencsére mindig nekem tölt be a leggyorsabban (csodálkozom is rajta) így gyorsan auto assign és megynyomom a 4-et:)
  • zico87
    #19938
    Hát Itt Magyarországon inkább az SD a szerettetebb mód de pár klán ctf-be is nyomul.

    Hát ?vs az változó de 4vs4 5 vs 5-ben menek a leggyakrabban a warok
    hát Magyarországon nemtudni mennyi klán van mert a legtöbb noname klán
    és warokon 1 csipa+1 shoti lehet csak.
  • k9duli
    #19937
    Warok menetéről szeretnék kérdezni.
    Warok ugye a sd és ctf modokban van.
    hány vs hány van? Melyik a hivatalos elfogadottabb vagy mi...?
    Hány klán van kb magyarországon?
    Megvan határozva waroknál ki milyen kasztot tőlt be és az korlátozva van?
    példáúl hogy snipából csak egy lehet?
    Több dolog nem jut eszembe, de ha van valmi érdekes, akkor csak nyugodtan.
  • Dexantreal
    #19936
    Jah, de, amikor ott írnak ,akkor beszaggat, vagy nem tudom mit csinál és nálam ASE rulz. Eddig nem tűntette el a kedvencekből, de úgyis csak két szerver van ott,szal mindegy, vagy néha picit több.
  • donoki
    #19935
    xfire powzja
  • Dexantreal
    #19934
    Valaki elmondaná mi a szarért tűnik el foylamatosan, pár nap leforgása laatt a kedvencekből ASE-ban az a 3-4 szerver, amit beteszek????
    Most már a faszom ki van az egésszel...
  • NEOreg3
    #19933
    F.A.Q! a barátod
  • colos92
    #19932
    hi! tudja vki h kell szinesre változtatni a nevem multiplayerben?
  • donoki
    #19931
    "hibaüzenet hogy PB-Update evenbalance.com your stb stb" mi az a stb stb ?
  • red bull
    #19930
    #19927 valaki help?
  • dixy
    #19929
    Hello!

    Vistát használok lassan fél éve,és minden játék fut rajta.A lényeg az hogy, amikor telepíted a játékot és a patchet akkor futtasd rendszergazda ként.A biosban az audió beállitásnál -auto- ra állisd át a beállítást.
    (Rossz audio driver miatt az elején nekem is csinálta ezt)
  • Big17
    #19928
    help!
    Nem műkszik a vista alatt a cod 2!
    Gondolom nem csak nekem van ez a probléma.
    Asszem tom mi a probléma, legalábbis nálam...
    Az audio manager zavar be valamit, mert amikor nem volt fent akkor még működött rendesen. Feltettem, utána nem ment, aztán leszedtem és megint ment. Nekem szükségem van az audio managerre, mert felerősíti a hangfalamat, stb.
    Ha valaki tud valami megoldást a problémára az írjon.
    Előre is köszi.
  • red bull
    #19927
    Haveromat folyton kidobja egy olyan hibaüzenet hogy PB-Update evenbalance.com your stb stb. Nah és ez miért van? Vagy hogy lehet orvosloni?... Mert ha felmegy az evenbalance.com-ra ott nincs vistára update (vistát használ) help pliz
  • donoki
    #19926
    nincsmit^^^^
  • SrAta
    #19925

    THX
  • NEOreg3
    #19924
    /com_maxfps "szám helye"
  • SrAta
    #19923
    PLS v.ki mondja meg hogy mi az fps növelés parancsa
    ...maxfps 125
  • donoki
    #19922
    olvass vissza srác
  • Sanyeee
    #19921
    OMG!..ezt hetente kérdezik meg....olvass vissza pls pár sort...és megtalálod a választ kérdésedre
  • Spalli
    #19920
    Hi. Folyton kidob a PB amint fellépek egy szerverre a következő üzenetekkel: Losing key packets vagy No packet flow
    Korábban nem csinálta, most újratelepítettem a játékot és ez van. Már frissítettem a PB-ét, de nem megy. Mi lehet a baj? Pls Help!
  • NEOreg3
    #19919
    így jár az, aki.
  • Geeri
    #19918
    Akkor szoptam. NEm kicsit, nagyon.
  • Geeri
    #19917
    Akkor szoptam. NEm kicsit, nagyon.
  • donoki
    #19916
    omG :D
  • starweb88
    #19915
    cod2 nl nincs cd kulcs csere :P csak ha steamen rendeled meg mert a steam garanciát vállal a cd kulcsra.
  • NEOreg3
    #19914
    nem origi, még...

    origival basznám is pofán ha csítelne=)
  • donoki
    #19913
    rosszul irtad be a kuklcsot vagy netes cd kulcsod van, vagy ha minden jo, boltból vetted akkor hivd fel akitől rendelted és fényképezd le a számlát hogy tőlük vetted és küldd el nekik, küldenek ujat
  • zico87
    #19912
    ha origid van akkor fölkell engedni max akkor nem ha valaki lenyúlta a cd keyedet.
  • Geeri
    #19911
    Mi van akkor ha eredeti játéknál nem enged mert hogy rosz neki a cd kulcs?Most mit tudok csinálni hogy tudjak multizni?
  • donoki
    #19910
    jah, de ha origi szeron dobja ki és stremelten akkor auto ban , mikor kidobja +- 1-2 nap!
  • zico87
    #19909
    akkor megint kb 1-2 hónap csítel eltöltött szép Pubokat kiván nekünk az evenbalance.

    Mindig is előrébb járnak a csít késszítők ez egyértelmű csak az evenbalance meg olyan rohadt lassu amire kiadnak 1 updatet már szarsz bele hogy van uj csit..mert kit érdekel
  • Sanyeee
    #19908
    de már kinnt van egy új wk4 es amit nem vesz észre a pb:S:S:S::S:S
  • red bull
    #19907
    Neo amugy nem 30 perc hanem 4 perc...Mellesleg a mi pb-nk ennyi idő alatt veszi észre...
  • red bull
    #19906
    Jajj...Eddig nem csinálta és ugyanazt az oprendszert haszmáltam...Amugymeg aztirja hogy Invaild Memory --->IMAGES Tehát Invaild Memory Imaget ir nem Invaild Memory-T szal nem a memóriával van a gond...
  • csuszi
    #19905
    hogy nem baszod fejbe?
  • lee56
    #19904
    Lehet az a baj, próbálj vistát vagy 64bites XP-t... (vagy ha ez a memórialekorlátozás bejön akkor mennie kéne, bár ehhez nemértek)
  • red bull
    #19903
    Win XP-t és 4 gb ramom van :D
  • lee56
    #19902
    Milyen OPrencert használsz? mer WinXP csak 3G ramig jut el...

    te NEOreg3,: nincs kedved seggberugni a tesód a nevemben? :DD
  • bigapó
    #19901
    lehet, hogy inkább auto:)) fejből nem tudom. keresd vissza a hszt. de csak óvatosan a beállításokkal, mert nekem is sikerült elcsesznem valamit és csak fekete képernyőt töltött be:))
    a gammát és a directx-et állítottam át én is, de azt meg lehet simán játékon belül is.
  • NEOreg3
    #19900
    wk4-es WH-t tényleg szűri a PB, a probléma csak az, hogy kb fél órába telik érzékelnie és akkor is csak egy kick-et kapott tesóm, utána ugyanúgy viszamászhatott a szeróra újabb "kellemes" fél órára:P