26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • donoki
    #20059
    Loool, mert mintha az eredeti szerokon nem csitelnének!
    Szted ha a klánomnak Origi STreamel szervere van, és majdnem mindig ott játszunk, akkor....
  • donoki
    #20058
    3. már kijött, csak nem pc-re, Most a 4. fog kijönni!
  • csuszi
    #20057
    bejött és megmondta a frankót:D oké baby, már megvettük. kb 1 éve, én és az egész klánom...ok?:)
  • csuszi
    #20056
    szövegértés 1-es
    külföldi klánok ellen VAGY ÉRTED VAGY jobb top hun...bla bla
  • theodor
    #20055
    A 3. részében milyen war lesz remélem hogy mostmár nem WW I meg WW 2 az már a 3. részben unalmas lenne. Azt tudom hogy a 4. részben már más lesz legalábbis a címéből ítélve. Igazán elszakadhatnának már a WW től. Az már a multé. Én Iraq ot tudnám elképzelni.
  • Wixi
    #20054
    "Ez igaz csuszi májsztró mondja a legjobban mi is csak a klánomal csak szinte külföldiek ellen toljuk vagy jobb top HUN haveri klánok ellen a külföldiek tényleg lelépnek de legalább nem szídnak vagy csak én nemértem amikor finnek ellen nyomjuk ?:D "

    kulfoldi top clanok megeszik a magyar clanokat.. speed link vs obi : 21-3,, 3 kört tudott hogyzni magyarorszag egyik legjobb clanja
  • Wixi
    #20053
    itt sirtok hogy sok a whs magyar serveren. vegyétek meg a játékot és jástszatok eredeti servereken ennyi
  • zico87
    #20052
    Ez igaz csuszi májsztró mondja a legjobban mi is csak a klánomal csak szinte külföldiek ellen toljuk vagy jobb top HUN haveri klánok ellen a külföldiek tényleg lelépnek de legalább nem szídnak vagy csak én nemértem amikor finnek ellen nyomjuk ?:D
  • donoki
    #20051
    kitudja..
  • csuszi
    #20050
    ismerősökkel kell játszani, vagy külföldiekkel, ott kevesebb a gyökér. 10 magyarból 7 fasz, az is aki itt lázadozik hogy persze mennyi a suttyó, közben ő is az, csak nem veszi észre. a külföldieknél más a divat, 10-ből 4 seggfej, de ott meg az a bibi, hogy ha nem elég szoros a war, akkor lelépnek, mindegy hogy kapják vagy adják az ívet, nem játszanak csak szoros warokat. nagyon ritkán megy végig warunk külföldiek ellen, de legalább normálisabbak mint a hunprauuk:)
  • ffxi
    #20049
    Az abból adódik, hogy qrva jók és eddig nyertek és most becsúszott 1 íksz? Vagy önmaguból indulnak ki, hogy ők is szoktak csalni akkor most másnak is kell csalnia? Ez felfoghatatlan számomra, ha kikap mért nem viseli el? Mi is kikaptunk, de abszolút senki semmit nem írt a közösbe még akkor is elviseltuk amikor provokáltak ha véltetlenül hoztuk a round-ot. Egyszerűen nem értem, örökrejtély.
  • karegab
    #20048
    nem tudjátok mikor jelen meg a german front mod teljes mod
  • donoki
    #20047
    örülj neki, hogy még csak 1 ilyen klánnal találkoztál :DD
    én naponta ha warozok 4et , és ha mind a 4 magyar, akkor abból legalább 2 anyázik, cfg , wh, hax meg anyádlikja
    NAPONTA!!!
  • ffxi
    #20046
    Nem igaz! Megint kifogtunk egy ''vérpistikés'' klánt. Végig anyázások, ''mi volt ez?'', ''hihető'' stb.. a végén döntetlen lett akkor nemtom mi nem tecett nekik? Végig senki sem írt a közösbe tőlunk csak a klánleaderunk próbált kulturáltan konzultálni velük, de ezek fel sem fogták hogy civilzitáltan kéne kommunikálni. Na ezekkel is először és utoljára.
  • bigapó
    #20045
    az ase nagyon kevés szervert ad be. ez mitől van? nem állítottam át semmit, régen több volt.
  • madmanic
    #20044
    options ->graphics ->sync every frame NO

    Próbáld ki nekem is ezt csinálta, gyengébb a gépem. Azóta van fps em.
  • donoki
    #20043
    jo, küldd el pm be
  • zico87
    #20042
    ne haragudj kicsi ne haragudj..:D kapsz 1 sportszeletett ha megbocsátassz
  • NEOreg3
    #20041
    PB OFF?

    ennyi erővel mondhatnád azt is, hogy gyerte ide csíterek
  • donoki
    #20040
    te buzi, te!
  • mixcontrol
    #20039
    »»Pirates of the Call of Duty 2 szervere««
    Server IP 195.228.155.232:28972
    Mapok : rats_sansa_room , gob_rats v2 , mp_bathroomv2 , mp_culemborg , mp_gom_mice

    PB OFF
    // Set the Gametype
    set g_gametype "tdm"


    Cod2
  • zico87
    #20038
    Ja akkor sry..:D olvasni se tudok már hát ezért ne dolgozon soha senki..:D
  • NEOreg3
    #20037
    úgy értette, hogy te vagy a BSA

    nm-.-
  • zico87
    #20036
    Én nemvok se homokos se debil de rólad láttam már szép kis videókat Donoki barátom.

    a bátyusal együtt mosátok a hátatokat...:D:D
  • trogerzsiger
    #20035
    vagyis mükszik, csak nem hoz be semmit
  • trogerzsiger
    #20034
    nem mükszik a kereső:-(
  • starweb88
    #20033
    olvass vissza a forumban
  • trogerzsiger
    #20032
    Hello!!

    multinál mindig kidob és azt írja hogy no paket flow. pb bevan kapcsolva, és frissítve is van. mi lehet a baj?
  • starweb88
    #20031
    rohadás öljön meg te rohadt cigány FASZTESTŰŰŰ

    sry a gorombaságokért és hanghatásokért :D

    epilepszia veszély!
  • gabi89
    #20030
    Itt találsz leírást
  • prince852
    #20029
    jahh
  • prince852
    #20028
    valaki nem tudja hogyan kell dedicated servert csinalni a cod 2 be?

    ha tudjatok kerlek titeket segitsetek.
  • donoki
    #20027
    te?:D
  • zico87
    #20026
    alap.. a wh-s legendát alapból is a homokosok terjeszteték a neten meg a debil barmok... ha valaki fölrakja a gépére a wh-t egyből bemérik és házhoz jön a BSA...
  • NEOreg3
    #20025
    te kis buta, wh nem létezik, soha nem is létezett

    csak egy legenda az interneten, ami szájról szájra terjed:<
  • lee56
    #20024
    megyek veled énis , tényleg mekkora jó lenne valahogy megkeresni és kiírtani mindet, egy csapat anti-csiter a csiterek ellen, van egy olyan érzésem hogy real life-ban (is) mi nyernénk
  • zico87
    #20023
    Add meg a címedet és házhoz víszem a wh-t..:D
  • Attila8805
    #20022
    De dódó vagy ez nem csít.
  • Sanyeee
    #20021
    grat....erre csak annnyit mondok h SZÁNALMAS....FASZNOOB....ENNYIT ÉRSZ KIS 5ÉVES KISPÖCS
  • etli
    #20020
    császtok
    vki küldjön nekem wallhack-et vagyis wh-st:):) megfokom köszönni nagyon !!!!léccives akinek van olyan wh-ja amit nem szur ki a pb !!az vegyen fel az [email protected] msn cimen!!előre is köszi!!küldjetek pls pls pls léccike