26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • SD456
    #20186
    Hy all!

    Miért szürke az egész kép a játékban?

    Előre is köszönöm!
  • NEOreg3
    #20185
    google is your friend!:)

    na jó: gamecopyworld.com vagy gameburnworld.com

    ha nem találod meg, akkor jó nagy láma vagy:>
  • gabor22
    #20184
    nincs meg a crack!!!!! valaki aggya meg a linket ahonnan leszedhetem!
  • donoki
    #20183
    :DAS:ADS:D:AS
  • madmanic
    #20182
    HA igazán idegesítő emberkéket keresel ajánlom az RSK szervert este felé.

    A két kis kedvencem olyankor játszik, a két kis {tokio hotel} Bill és Tom... Ha nem lennnének 10 évesek (ketten együtt) vagy lányok, már berágtam volna rájuk..
  • Cat 02 #20181
    hold the flag- tartsd meg a zászlót
    felül megy egy csík és ha beér 1 pont , akkor megy a csík ha valamelyik cspatnál van a zászló, és mind2 csapatnak van csík :D ha pontot szerez eltűnik az 1ik zászló és egy véletlenszerű helyre megy úgy 10 mp múlva és ez nem biztos de mortar tűz alá veszi a pályát a gép
  • bigapó
    #20180
    a múltkor már megbeszéltük ezt:) azóta rád is köszöntem egyszer-kétszer:))

    aboriginal: a hülyékkel nem érdemes foglalkozni, mert csak leereszkednél a szintjükre...

    Cat 02: kösz az IP-t, holnap kipróbálom. az If i could die név ismerős.

    A héten a sógorom is játszik a nevemben szóval, ha olyan történik, akkor sorry és nem biztos, hogy Én voltam:)) mondjuk csalni nem szokott szerencsére, de másokat cukkolni igen. kicsit idegesító egy idő után.
  • donoki
    #20179
    -.-
    hülye
  • NEOreg3
    #20178
    Happy Tree Friends

    Évekkel ezelőtt jelentek meg az interneten a Mondo Media rövid flash animációi, melyekben az aranyos és szeretnivaló rajzfilm-karakterek mögé a készítők brutális és elmebeteg történeteket találtak ki, mintegy horror stílusú paródiát állítva a gyerekeknek készített rajzfilmeknek.
  • Sanyeee
    #20177
    mi a lényeg ebbe a htf-be ?:OOOO..vki pls magyarázza el:D^^
  • aboriginal74
    #20176
    Hát skacok thx a tanácsadást az ASE-ból törölve az ominózus szerver...
    Cat 02 megyek megnézem a szervert...:)
    Megfogadom a tanácsotokat...veszek egy-két levél nyugtatót...:)
    Túl öreg vagyok én már hogy ilyen taknyosokkal viaskodjak!!!

    [AVH]dzsiz@

    Szép napot nektek!!!
  • Cat 02 #20175
    nekem IF i could die a nevem :D
    1ébként 195.228.45.241:28962
  • zico87
    #20174
    jaja ez a magyar valóság...:D ha megteheted járj német,holland szerókra Pubolni ott nincs flém ott szinte csak a játékról szól....origi szerveren keveseb a csaló..mondjuk persze azért van mert hát guid haxx...azt:D
  • V43 1105
    #20173
    Helló!

    Szerintem se törödj az ilyen szánalmas majmokkal, egésznap kockulnak a gép előtt [nagyrészük még a szemetet se vinné le, jó hogy nem sz*rik székben], aztán képesek azért beszólni mert lelövik őket, fúúúú nagy tragédia.. Nem egy waron azért léptem ki, mert makkos hangulatban voltam bumm lenyomtam neki egy fejest, egyből fúúú csalok, aztán pár szép szó anyámról, aztán van pb shotja blbablba, hol érdekelt? Sehol fogtuk bumm /rcon kick blbbla..

    Szal, ne törődj velük kíméld az idegeid
  • aboriginal74
    #20172
    thank's az infót...1/2 éve nem nyomtam... a saját szerverünk most szünik meg ... ott legalább volt normál PB és kibasztam a csaló köcsögöket ha WH-tak, mert ugye van mindig olyan WH amit nem vesz észre semmi ...

    De akkor is elszomorító, hogy 15 éves takony, beugat nekem...ha az első randim sikerül és nem az alagúton kívül köt ki a cucc akkor ennyi idős lehetne a fiam vagy lányom...:)
  • Eisenhower
    #20171
    Látom páran nem látják azt a szép zöld feliratot odafent... offolni ne ide hanem van külön offtopik. Másik meg ha segíteni akarto kforumozó társaitoknak crack ügyben stb az nagyon jó csak akkor plz privibe intézzétek el ne itt a közösbe. köszi
  • csuszi
    #20170
    hungarian fragfast???? :D:DD: mi a faszt vársz attól??
    lamitanya, és nem az adminok miatt. ez így volt cod1ben is és így van itt is, és így lesz cod4ben is. aki kezdő az ott játszik, és nem ritkán nincs képben ki pro vagy ki csaló (szinte senki ott:)).
  • aboriginal74
    #20169
    Én elhiszem és nem is akarom felhúzni magam, de szitkozódik úgy hogy tényleg kérem a segítségeteket, hogy ha valaki ismeri a hungarian fragfast szerver egy-két adminját akkor jellezen nekem...

    33 évesen egy 15 éves taknyos ne szidja a szüleimet mert a saját anyja elött fogom pofon vágni...
  • BIZ0906
    #20168
    Akkor te jársz az RSK-ra is CTF-be vágom én. Gondolom tod kivagyok a nevem ugyan az kb mint ott
  • bigapó
    #20167
    veled szoktam találkozni néha, Waffen SS Peterson vagyok, ha tévednék bocs. a szerver címét beírnád? kipróbálnám, meg gondolom a többiek is.
  • Arnoux
    #20165
    kössz
  • zico87
    #20164
    mert a singléhez külön crack kell..............
  • Arnoux
    #20163
    Hello! Mióta felraktam a 1.3-mas patcht a multiplayer részre (lehet a singelhez is nemtom) azóta nem indul ez a singel része.. Kapok egy elég hosszu üzenetet, ez van a végén.
    ----- Initializing Renderer ----
    Mismatched REF_API_VERSION: expected 60, got 59
    -------------------------------
    Error during initialization:
    Failed to initialize renderer: version mismatch.
  • Cat 02 #20162
    huh tegnap voltam HTF szerveren (hold the flag) nagyon jó votl :D a csapatnak meg kell tartani a zászlót , ráadusál ha vége a pályán a játékosok szavazzák meg h melyik legyen :)
  • zico87
    #20161
    hát kicsit overclockolj rajta az nekem is segített.
  • ffxi
    #20160
    Hát az a baj, hogy ingadozik. És maptól is függ. szal lehet orvosolni vhogyan? És milyen console paranccsal?
  • zico87
    #20159
    hát 125 fix-nek megkéne lennie de ez a kari alapból butitótt szóval nem egy atomerőmű.
  • ffxi
    #20158
    AGP 128mb 6800LE-vel hány FPS-t kéne produkálnia? 1024-ben; 85hz-en D7-vel; 2x élsimítással; és extra texturával? Azaz érzésem mintha lassulna a VGA-m, lehetséges ez? Vagy csak véletlenül lekorlátoztam az FPS-t de nem emléxem hogyan kell feloldani.
  • Aspyrin
    #20157
    Sziasztok, ebben a topikban erről(Call of Duty 2-Feat Of The Soldier) a játékról van szó, vagy ez egy külön történet lenne?
  • Wreck86
    #20156
    jóvan :D
  • zico87
    #20155
    LOL ha ismerjük átküldjük hozzád 1 kávéra...lehet én vagyok mumia15 ?:D
  • madmanic
    #20154
    Nyugi..

    Ilyenen ne húzd fel magad. Ha nem csalsz akkor ugathat bárki bármit.

    Engem is lecsítereznek néha, szerinted mennyire érdekel?

    Nem kell dumcsizni...
  • aboriginal74
    #20153
    Szevasztok All!!!

    1. Tudom, hogy a cheat nem megtűrt itt, de az sem idevaló ha engem neveztek annak.....

    2. kérek valakitől segítséget hogy a k-pax, múmia15, vagy a múmia nickkel játszó embert ismer vagy van itt fragfast szerver admin akkor keressen meg mert szét akarom tépni azt a kis gyereket ANYÁZÁSÉRT!!!

    Előre is köszönöm neketek a segytséget

    no cheat [AVH]dzsiz@
  • Ficsek.hu
    #20152
    "kifagy ha átváltok egy costum mapra "
    vazze, írtam, hogy custom mapoktól is kifagyhat...
  • BIZ0906
    #20151
    [HUN][OGC.hu][COD2]-[RSK] Flag-Hunter: 88.151.100.237:28962
    Cool :)
  • zico87
    #20150
    Nemfut rajta PB szóval senkinek se tudom ajánlani...PB ON utána ok..:D
  • zico87
    #20149
    Hát ne origi szervere menj föl mert oda nemtudsz törtel..
  • mixcontrol
    #20148
    Server Name »»Pirates of the Call of Duty 2™««
    Server IP 195.228.155.232:28972
  • barnie1990
    #20147
    Ha nincs bekapcsolva,az a baj,ha be van,akkor 10 perc után kivág a cd-kulcs miatt. :(
  • zico87
    #20146
    Mit ír ki a pb ?,dobj hibaüzit ugy jobban tudunk segítení..