26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • barnie1990
    #20145
    Még új vagyok a témában,és nem akarok warezolni se,csupán útbaigazítást kérek.
    Tört a játékom,de sok szerverre nem enged be a punkbuster miatt.Tudom,hogy a csíterek miatt van,de én nem soha nem csalok,én csak élvezni szeretném a játékot.Van rá valami mód,hogy elfogadtassam magam a pb-vel?
  • zico87
    #20144
    Vagy csal az iw és a localized kezdetű fájlokat hagyod a mainba meg..az még gazdaságosabb..:D
  • donoki
    #20143
    legegyszerűbb és gazdaságos(időleg is), hogy ujra rakod a codot..
  • Rolesz
    #20142
    Valaki tudna segíteni abba hogy hogy lehet megcsinálni ezt(gondolom valami mod mászott rá mert én nem akartam átállítani a töltényt)(ja és majdnem minden szerveren kíírja ezt):
    HIBA:
    Max ammo mismatch for "enfield" ammo:
    'enfield_mp" set it 60, but "defaultweapon_mp"
    already set it to 96.
  • donoki
    #20141
    az :D
  • laslandes
    #20140
    az mekkora egy gyökérség
  • sopi
    #20139
    Amugy meg RCON4-el configolju ka szervert a többit a consolban de ott nem sok midnent max pontok meg idö enniy plz valaki help mert nem tudun egy nirmálisat játszani a szerverünküön igy
  • sopi
    #20138
    Az szervewren CSAK mondom CSAK PAM mod van fent semmi más és kifagy...kifagy ha átváltok egy costum mapra kifagy csak ugy egy idö után és kifagy ha kedve tartja.....FGC-ek hozzászólásait várnám mivek FGCS szerverünk van.


    ELöre is köszi
  • csuszi
    #20137
    pamot nem tod befolyasolni fegyverkiszedéssel csak pub modban, mindent felulir. es ez oss egy pam rifle moddal megspekelve
  • zico87
    #20136
    akkor mégis kell 1 enfieldes mód..:D de láma vok jajj...:D
  • Ficsek.hu
    #20135
    és amcsinál mit hagysz meg? :D
  • zico87
    #20134
    De ha kiveszed egyenként a fegyókat parancsal ott a rifle mod..:D
  • ffxi
    #20133
    Ez mi is pontosan? Azért köszi :)
  • csuszi
    #20132
    némán mit találtam neked oss
    pam rifles de nem próbáltam lusta vagyok
  • zico87
    #20131
    Hát fixen 250 az tuti a 900 az sztem ezzel a karival....sok..de a procitől is függ

    ha a pam lefagy vagy hasonló minden felesleges modot töröljetek a szeróról mert a pam eléggé allergiás a modokra. vagy sv_pure 0 hogy ne ellenőrízze a modokat akkor talán nem fagy le.
  • csuszi
    #20130
    és persze dx9ben
  • csuszi
    #20129
    lófaszt
    400 alá nem szabad mennie, de szerintem a 900 az sok... de fasz tudja lehet tudja
  • csuszi
    #20128
    ezek vannak, vagy tudja az egyik vagy nem... ha nem akkor nincs mit tenni:
    - Available LeagueModes are:

    cal
    cb
    ccodl
    ecw
    ed
    edom
    esl
    gwl
    mgl
    ogl
    opencup
    pub
    twl_ladder
    twl_league
    twl_rifles
    xpl
    parancs:
    rcon pam_mode twl_rifles
    vagy ertelemszeruen mas
    twl azmajdnem jo neked csak ott van fust tobbit nem ismerem (persze a cb es pub kivetelevel)
  • gabi89
    #20127
    :D
  • picipoC
    #20126
    kösz
  • NEOreg3
    #20125
    min: 298
    max: 834
    avg: 524
  • picipoC
    #20124
    számot pls
  • NEOreg3
    #20123
    sok
  • picipoC
    #20122
    ASUS PCIe EN7950GT /HTDP/512MB egy ilyen karival mennyi fpsem lenne cod2 ben?
  • ffxi
    #20121
    Ha már a PAM módról van szó. Tud vki segíteni?

    only rifle+kp+mg
    s&d
    idő limit
    1 db granyó
    no füst+homok vihar

    Ezeket be kéne lőni de nem megy sehogy, jelenleg alternatíva megoldásként Admiral mod-ot használunk :(
  • csuszi
    #20120
    nem fagy a pam... aki van olyan láma hogy telebassza a serverét minden szarral megérdemli
  • Ficsek.hu
    #20119
    A PAM esetleg más modokkal együtt vagy néhány custom mappal együtt fagyhat ki. Amennyiben szűz szerverre csak a pam mod van felpakolva nem szabad lefagynia, esetleg nézd meg az előző hozzászólásomat, nálatok is lehet elírás.
  • Ficsek.hu
    #20118
    Nézd meg a szerveren a konfig fájban a maprotation-nál mi következik burgundy után. Vagy el van írva, vagy nincs fent a szerveren a map, ha nem alap map.
  • sopi
    #20117
    HI.

    Fgc-töl van szeronk de ott azt modnták mikor irtam nekik hjogy kifagy sokszor a szerver hogy a PAM modban van a hiba....tehát ha pam modot rakok egy idö után kifagy....2.4-es az odlalukon a legfrisseb
  • donoki
    #20116
    tegyed fel a legujabb PAM modot a cb oldaláról, www.clanbase.com és ott lesz vhol!
  • donoki
    #20115
    milyen szolgáltatótól rendelitek? valószínűleg tőlük tudsz kérni segitséget!
  • sopi
    #20114
    HI all..
    AZ lenne a kérdésem hogy a mapokon a füstöket meg homokvihart, hófuvást valahogy nem lehet kivenni?

    PAM moddal ki lehet de atto la szerver kifagy...mod nélkül nincs vmi megoldás rá?

    Elöre is köszi
    HI.
  • Dave0092
    #20113
    Nah mégegy problémám lenne!!! :S
    Feltettem ZiCo legujjab PB-jét a szerverre, és az a gond, hogy a Burgundy c mapon, amikor mutatja végéna statokat lefagy! scak akkor megy tovább ha eg RCON át teszi!
    van erre vmi orvosság ???
  • Dave0092
    #20112
    rájöttem :(
  • madmanic
    #20111
    http://62.112.194.120/forums/showthread.php?t=2303&page=19

    Itt kérdezd meg valamelyik map készítőt, tudni fogják.
  • peteshark
    #20110
    A pk3 kiterjesztésű fájlok COD és United Offensive-nél vannak. COD2 alatt nem fut a map.
  • bulba
    #20109
    A pk3 azt jelenti, hogy a fájl nincs teljesen letöltve
  • Dave0092
    #20108
    oyan kérdésem lenne, hogy van nekem egy mp_subharbor.pk3 filem, amibe van esti subharbor és napos subharbor map, hogy tudom én a pk3 filet cod2 es szervern futtatni!?
    ha átirom a pk3 at iwd-re, akkor nem lehet elinditani a szervert, pls help
  • ffxi
    #20107
    THX!!!!
  • BIZ0906
    #20106
    oks