26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Dave0092
    #20266
    máshogyan nem lehet bannolni tört szerveren? GLOBAL BAN-al mivan?
  • donoki
    #20265
    az nem fix
  • Dave0092
    #20264
    ha az illető ADSL-es, akkor fixIP-je van?
    de én akoris akarom IP bannolni leirod hogyan lehet?
  • zico87
    #20263
    sehogy....

    ha dinamikus IP-je van a bannolásnak nincs értelme mert egy restart azt kap uj IP-t azt visszatudd meni..az IP bannolásnak csak a fixip-nél van értelme.
  • Dave0092
    #20262
    hogy lehet valakit IP bannolni tört szerveren?
  • Wreck86
    #20261
    dejó! minden puska átviszi a falat,de ha bazookát lősz rá,és elbújik a fal mögé,meg sem sebződik...cod4 power :D:D (cikkben olvastam vhol)
  • zico87
    #20260
    csak az IW és a localized kezdetűeket hagyd a mainba meg persze a plyayers,demos mappát...

    És ha tényleg ilyen bugos CS-s faxság lessz a cod4 akkor már most tudom hogy nemfogom még kiprobálni se.
  • ffxi
    #20259
    Köce srácok.
  • donoki
    #20258
    töröld le a modokat.
  • NEOreg3
    #20257
    törölj valami modot
  • Cat 02 #20256
    ha jól vettem ki a max ammo az enfieldben 999 van állítva de a szerveren a max a 60
    kb enniy DXD
  • magus
    #20255
    gigantikus lol, mi ez a faszság, a cs-t is részben ezért hanyagoltam a kezdetektől fogva, mert utáltam, hogy átlehet lőni a falon, annyira de annyira noob dolog, jó, hát akkor a cod 4 már most megbukott, gg
  • magus
    #20254
    "33 évesen egy 15 éves taknyos ne szidja a szüleimet mert a saját anyja elött fogom pofon vágni..."

    nem biztos, hogy erőltetned kéne ezt az internet dolgot
  • ffxi
    #20253
    HELP!!!
    Mi nem tecik neki?
  • donoki
    #20252
    HUHu :D
    de jo mindene keresztül leeht lőni , SOTI pwnage :D
  • madmanic
    #20251
    ha cvar rate 5000 miatt dob ki, belépés után a konzolba írd ezt:

    /rate 25000
  • NEOreg3
    #20250
    fps sokszorosító konfig nem létezik, a legjobb megoldás az ha lejjebb veszed a grafikát, vagy felhúzod a procid/videokártyád/ramjaid órajelét

    konzolba írd be ezt a cvar rate 5000 pb error miatt: /rate 25000
  • bigapó
    #20249
    hali!

    a múltkor berakott valaki egy linket, ami a különböző szerverekről adott olyan infót, hogy kinek milyen stat-ja van. valaki belinkelné ezt megint?
  • Dave0092
    #20248
    gondoloom itis lehet majd configolni, egyszerű. kiveszük azt a részt hogy falon átlehssen löni!
  • BIZ0906
    #20247
    Hát ezt már tényleg megszívjuk ha wh-nak. Mi lesz itt?!
  • 1488
    #20246
    hello

    valakinek lenne számomra valami fps sokszorosító konfigja?
    nincs az a "húdenagyonodabaszós" gépem, ezért kellene egy olyan amivel normálisan lehet játszani, meg amiben benne vannak a helyes multiplayer cvarok. (az előbb vágtak ki valami cvar miatt aminek 5000-nek kéne lennie vagy mi.)
    köszi előre is
  • Cat 02 #20245
    hoho ppshl v mi utódja, 0 skill és tarolsz vele
  • NEOreg3
    #20244
    ezaz, még szívességet is tesznek a wh-soknak, így már nem csak követni fognak a falon keresztül...:D
  • Cat 02 #20243
    Hali
    Hogy tudok parancsot bind-nek berakn ? illetve h nem azt írja ki h Yes,sir hanem Igem, uram ?:
  • NEOreg3
    #20242
    nem érdekel minket a szervered.
  • mixcontrol
    #20241
    Katt ide:P
  • zico87
    #20240
    vagy a mainba rakod és egy exex parancsal indítod pl így: exec dankedmacleod.cfg
  • Robinho14
    #20239
    és ha több cfg-ét akarok berakni?
  • Robinho14
    #20238
    és a játékon belül semmit?
  • donoki
    #20237
    berakod a cod2 mappádon belül a MAIN azon belül a PLAYERS mappába, ott a PLAYERS mappába csinálsz egy mappát, mondjuk TEST és oda berakod config_mp.cfg néven, na kimész a PALYERS mappába és rákattintasz az active ra, ami benne van átirod TEST -re!

    Ennyi, lehet bonyolultnak hangzik de könnyű!
  • donoki
    #20236
    ennyi a HUN cod2 scene!!!
  • madmanic
    #20235
    Fejbe lőné magát, de ha a szájába veszi a csövet, sehogy nem éri el az elsütőbillentyűt...

    Marad a nagyi..
  • Robinho14
    #20234
    bocs tom h már kérdezték de nagyon rég és nem találom:S ha van egy cfg-ém akkor azt h tudom elindittani? vagy mit kell vele csinálni?
  • Robinho14
    #20233
    tegnap buboltam és feljött egy JAni nevü csávó!elég béna volt sztem nem rég kezte.egyfolytábba azzal basztatták h legyél te a jani meg a specbe már te vagy a jani most már gyere legyél itt is:D a név lehet hátrány is:S(nem Jani vok):D
  • bigapó
    #20232
    igen, Pistikére nézve ez kimondottan hátrányos helyzetbe hozza, társai kiközösítik, depressziós lesz, egy nap mikor óvodából hazaér, bemegy a szobájába, előveszi dédelgetett Kar98-asát és lelövi a nagymamáját...

    szóval óvatosan a kijelentésekkel...
  • zico87
    #20231
    "komolyan ide oan [HUN]Pistikék járnak akik azt sem tudják mi az a cb?OMG^^"


    itt dicsértél valakit..??:D na mind1
  • Sanyeee
    #20230
    xDDDD..szidtam én itt 1 gyereket is?
  • zico87
    #20229
    ilyen nével..az ovodába a helyed hülye faxlém mit szólsz be másnak te kis pöcs sztem nemkötelező tudni mindenkinek hogy mi az a CB és a szabályokal tisztába lenni de te biztos tudod szóval pls írd le nekünk az összes CB rulest....Mert te Hájg vagy..:D
  • csuszi
    #20228
    lém...ha valaki nemtudja mi az a cb akkor az már fasz mi??? inkább te.
    omgézzél meg lámázzál meg stb...
  • bigapó
    #20227
    mintha ez kötelező olvasmány lenne...

    őszintén szólva nem is érdekel, mert nem vagyok klántag és nem is leszek, mert nem érek rá. csak kikapcsolódni járok a szerverekre. kábé 3 hónap után tudtam meg mi az a wh. sőt, azt sem tudtam hogy kell leírni, sima V vagy W...

    ezt a többiek nevében is írtam:)) egyébként peace, nem háború miatt írtam be, csak gondolkozz mielőtt írsz.