26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • BIZ0906
    #20467
    Nálam nincs banner. Nálatok se?
  • donoki
    #20466
    ez nem cod topik..
  • BIZ0906
    #20465
    Meg néha nem ár kifújni úgy a gépet hogy a videokarit memoriát(kat) és a ami még van hangkártya ha nem integrál stb. és úgy kifújni és nem lesz or az érintkezések közt. Én így csinálom 3 havonta kb néha fél év de hát ez van és működik.
  • bigapó
    #20464
    ez memóriahiba. memtest-et futtasd, esetleg vedd ki és tedd be újra a memóriákat (ha több van, akkor egyszerre csak egyet) és nézd meg mi az eredmény. ha nem értesz hozzá valami szakit keress meg, mert csak elrontod a gépet a végén...
  • winters12
    #20463
    Szevasztok!a cod 2 multya nem akar beindulni minidg ezt irja ki: A "0x004b9b70"cimen található utasitás a "0x0000009c"memoriacimre hivatkozott!a memoriaterületen nem végezhetö el a következö müvelet:read"
    valaki rem tud segiteni!elöre is kösz
  • bigapó
    #20462
    szerintem a united offensive-re gondolt.
  • donoki
    #20461
    nincs is kiegészítő lemez...
  • bigapó
    #20460
    alap, hogy alapra...
  • steweee
    #20459
    a kieg lemez megy magától, vagy az alapra kell rátenni?
  • dixy
    #20458
    Hello!

    Futtasd rendszergazda ként,és a patchet is.
  • Hecker007
    #20457
    hello, felraktam ma a cod2-őt vistára és valamiért nem indul el rendesen, rányomok egy szerverre elkezdi tölteni fekete képernyő aztán a program nem válaszol, valaki nem tudja hogy mi lehet a baj? régebben ment vistán is rendesen úgyhogy nem kompatibilitási gond van
  • donoki
    #20456
    még nincs tavasz h érjenek a gyümölcök (!)
  • Dave0092
    #20455
    nem szar szerver, énvagyok az egyik admin, és attol hogy néha bugos az ADMIRAL MOD, attol nem fogom levenni, hogy egy élvezhetetlen szart kapjak helyette!
    ....
    valaki egy érett választ tudna alkotni?
  • donoki
    #20454
    töröldd le azt az ócska mógot, és ne járj arra a szar szerverre...
  • Dave0092
    #20453
    erre valaki?
  • donoki
    #20452
    jah a meklód kcsmaszerver?
    lehet még megvan de nem angyon reklámozzák, én kb 1hónapja látttam utoljára
  • NEOreg3
    #20451
    feleslgesen mentettem le akkor a mapokat
  • starweb88
    #20450
    az már nincs..
  • NEOreg3
    #20449
    ez sajnos nem az, én arra az sd szerverükre gondolok, ami 60 slotos volt és csak custom mapok futottak rajta
  • Varga10
    #20448
    Hello!

    Nem tudok frissítteni a Cod 2-ben szervereket, sem az x fire-ban, sem az All Seeing-Eye-ban sem .Egy T-online 1 megás netem van.

    Mi lehet a gond?????
  • donoki
    #20447
    én tudom, tessék az ip: 195.228.155.23:28965
  • NEOreg3
    #20446
    tudatlan kocsmaszerverrel nem tudjátok mi lett? új ip-je van a szervernek vagy mi, mert nem tudok rá csatlakozni xfire-ből és adatot sem küld
  • Dave0092
    #20445
    Sziasztok, olyan gondom lenne, hogy a szerverünkön, ma kidobott egy ilyen üzenettel:

    nem csak engem, midenkit ugyanezzel, és a szerver nem reagált semmilyen parancsra sem, csak amikor az FGC oldalárol ujrainditottam!
    Kérdés: milehet ez a gond?
    van esetleg olyan parancs amivel RCON jog nélkül kilehet fagyasztani a szervert? mert van egykét rosszakaro, és neme azok művelték...
  • donoki
    #20444
    meg szereintem nem a sjaát szerverén akarta :D
  • donoki
    #20443
    hát aztán pub szerveren had szórakozzon, ki írja a szerver nevébe hogy,
    CHEATER SZERVER, vagy valami ilyesmi
    ja ez a legjobb: ingyen rcon t adok :DD mint JK3 ba mikor még azt toltuk egy csávó aki felment rcon t adott azt kickelgették egymást xD
  • starweb88
    #20442
    ha ezt a parancsot használod tudod használni az összes single playeres kodot: pl. noclip, god , stb..

    /rcon devmap mp_xy

    ezen semmi kivetni való nincs én is régebben szorakoztam igy
  • zico87
    #20441
    Jó vágom..ha olyat kérdezz sztem én az elsők között szoktam lenni aki segít de sv_cheatben nemsegítek..jóhogynem weboldal címet kért ahol föntvan a legujabb wh..:D
  • Dave0092
    #20440
    csak azt kérdezte hiogy hogyan lehet a cheatet engedélyezni a szerverén
  • donoki
    #20439
    nemtom ezt miért kell lekiabálni mert ez nem HACK et kérdezett, hanem egy parancsot, az nem egy és ugyanaz... lehet h mikor én is kezdő voltam én is megkérdeztem.. :D
  • zico87
    #20438
    Azt csak úgy tudod engedélyezni ha a teljes main könyvtárat törlöd utána jó lessz tuti..:D
  • donoki
    #20437
    azt sehol.
  • Wreck86
    #20436
    eh
  • madmanic
    #20435
    jó helyre jöttél aranyom...

    biztosan sokan fognak segíteni....
  • Cat 02 #20434
    x-fire
    "Fixed several relatively uncommon crashes with Xfire In-Game and Call of Duty 2." ideje volt :D
  • Robinho14
    #20432
    az kurvára nem olcsó annál az obinet is olcsóbb sokkal!!!!
  • Dave0092
    #20431
    FGCklan.hu
  • Robinho14
    #20430
    ét kérdésem lenne valaki tudja mivel lehet kivenni a játékból a füstöt?és valaki tudja hol lehet a legolcsobb szervert rendelni?
  • Cat 02 #20429
    értem thnx :D
    cfg be pl olyat be lehet állítani h mászkálás hangja nagyobb legyen?
  • Robinho14
    #20428
    jobb egyiktől se leszel:D leg feljebb a statod!
  • NEOreg3
    #20427
    bash: csak ütni lehet
    pub: nyitott szerver, amire bárki felmehet
    cfg: konfigurációs fájl, ami a beállításaidat tartalmazza (grafika hangok egérérzékenység bindek stb.), azért kérdeznek rá gyakran, mivel sok pro játékos cfg-je letölthető a netről és sokan azt használják, ám az esetek 90%-ában nem leszel jobb tőlük