26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • trimre
    #20507
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1107873273&no=20477]#20477[/URL] PLS!
    THX!
  • Attila8805
    #20506
    OTT A PONT!
    bocs caps lock:-)
  • BIZ0906
    #20505
    De én most bevallom mikor az OGC-n az asm csítet használom ugyan ezt a szöveget löki ki "corrupted file memory". Szóval hát nem tom néha jó csalni mert bele jössz a játékba és utánna csalás nélkül is faxán megy, de ha túlsokat csal bann örökre és almodhatsz a a fizikai ip-det bannolják na akkor megszívtad. Csak enny én már bele jöttem néha persze vannak napok mikor nem megy mert kedv nuku de NEM KELL A CSALÁS.
  • BIZ0906
    #20504
    Pontosan!
  • Wreck86
    #20503
  • V43 1105
    #20502
    Tessék megnézni, hangot felcsavarni!!:)
  • BIZ0906
    #20501
    Hát aki ennyire tiltakozik most már a csítereknél is alacsonyabb szinten vagy, vagyis lettél.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te mocskos geci fasszopó kis féreg!
  • red bull
    #20500
    Sorry csak felhózott ez az !!!
  • red bull
    #20499
    Kinyalhatod mert nem csitelek és már régebben is kiirta de csak néha. Ennyi vagy te sz@r nem süllyedek le a csiterek szintjére. Egyépként utánnakérdeztem egy másik fórumon ahol és aztmondták ez semifélekéépen se csit hanem rosszul adtam meg a memoriát leirták a parancsot és megoldódott ennyi vagy BIZO906.
  • NEOreg3
    #20498
    thx:) remélem Fux újra beindítja:)
  • ffxi
    #20497
    Hogy kell kikapcsolni a közös csetet?
  • Ficsek.hu
    #20496
    itt találsz kis infót a kocsmáról
  • zico87
    #20495
    jaja nemakarok gyanusítgatni de ezt a hibát pl:az asmcod2 detektálásánal írja ki..ha tiszta vagy akkor nemtudom mitől lehet...ellenőrízd a futó alkalmazásokat ne fusson semi felesleges progi
  • BIZ0906
    #20494
    Ez a cheat öcsikém nem kell csítelni és nem írja ki.
  • bigapó
    #20493
    én úgy tudom, hogy 512-őt tudsz maximumnak megadni. mikor beírod konzolba, akkor ott írja az értékeket, amiket elfogad, nekem ennyi rémlik.
  • berlinboy6329
    #20492
    Valaki help!!!
  • red bull
    #20491
    Kösz zicoooooooooooo megoldódott :). Kösz. Hallod lenne egy kérdésem . Kiir még 1 olyat is hogy corrupted file memory asszem ez az amikor a memóriám felét kell megadni. Én mit irjak be? 4 gb ramom van :S
  • berlinboy6329
    #20490
    Hi all!

    Meg tudja vki mondani nekem a magyar zombi szerver IP-jét,és azt,hogy ASE-ban hova írjam be,mert nem találom az IP-hez kapcsolódást.....Tegnap még ment mninden,ma meg nem találja aszervert,sőt az összes favoriteban lévő szerver eltűnt a f@szba...(Ne azt mondjátok,h használjak xfiret,mert azzal nem jutok előrébb.Nem akarok töltögetni,regisztrálgatni meg ilyesmi..Gyors,egyszerű..Haladjunk)
  • BIZ0906
    #20489
    Már van banner leszedtem azt a fos Internet Explorer 7-et most a 6-van és leszedtem az Abobe flash-t feltettem újra és most faxa.
  • zico87
    #20488
    Lődd ki a feladatkezelőből a pbstr.exet és jó lessz elvileg+ellenőrízd a tűzfalat,trajan stb..ha mégse lenne jó
  • NEOreg3
    #20487
    2mbit/384-es netem van, általában megy az msn az xfire, néha még torrentet is töltök (sebességkorlátozással persze)

    3 gép van a routerre csatlakoztatva, egy másik szinte mindig be van kapcsolva és azon neteznek msneznek stb

    a pingem ritkán megy 50 fölé, más meg szenved a 10mbitjével, nem értem ezt, kábelnet roxx:D
  • bigapó
    #20486
    ilyet nekem is írt mikor újra kellett raknom a játékot. nálam magától megoldódott. természetesen felraktam én is az új pb-t, de ennek ellenére kiírta mindig. egy idő után viszont már nem. rejtély...

    esetleg annyit tudsz tenni, hogy minden feleslegesnek ítélt, netet használó progit leállítasz (letöltések, msn, egyébb ami használhatja)
  • red bull
    #20485
    + egy új hibaüzenet: PB INIT FAILURE Erre is pls help. (Életemben nem láttam ezeket a hibaüziket xD)
  • red bull
    #20484
    Bocsi mégse xD Tehát a problámám továbbra is fennáll. A hibaüzenet a következő:
    Server Disconnected - Unkown Soldier has been kicked via PunkBuster for (0 minutes) ... No Packet Flow
    Még sose irta ki eddig csak most hogy újratelepítettem a gépem. Valaki sűrgősen help pliiz.
    (Egyébként egy frissítést már leszedtem a cod.hu ról frissítette is meg láttam hogy tölti meg minden de semmmi, meg lehet hogy nem is az hanem csak 1 parancs) Heelllllp!
  • red bull
    #20483
    Már megoldottam
  • red bull
    #20482
    Hy all segítsetek!

    Van egy olyan problémám hogy újratettem a gépem és kéri frissíteni a pb t külömben kivág. Honnan tudok 1 normális frissítést letölteni?
  • zico87
    #20481
    Egy olyan ötlet bújt ki szerény fejemből hogy milenne ha ujáélesztenénk az az sg.hu cod2 szervert origin futna alap mod változó játéktipusban és akkor lehetne csinálni egy szinvonalas szervert origi szerón még a cheat próbléma se olyan húzós mert sztem azért félti mindenki a guidját mondjuk elég olcsó már..nekem is 4 origi cd keyem van..:D

    ha van rá igény összeálhatna pár hozzáértő ember azt megdumálnánk
  • zico87
    #20480
    evenbalance.com
  • saiyanjin
    #20479
    ASE már nem a régi...:(
  • powermen
    #20478
    Honnan lehet leszedni Punk Buster frissitést mert ami a Call of Duty honlapján van az nem müködik és engem is kidobál a serverröl
  • trimre
    #20477
    Sziasztok!
    A Call of Duty 2-höz szeretnék HeadShot módot csinálni. Annyi már kész, hogy kiírja, hogy kit, hány méterről lőttél le, de a hangot nem akarja lejátszani:S
    Az iw_generic2.csv fájlba így írtam be a módot: headshot,,,headshot/headshot.mp3,1,1,,,,1000000,,auto,streamed
    és egy attacker playlocalsound("headshot")
    és self playlocalsound("headshot")
    kóddal próbáltam lejátszatni, de semmi. Aki tud segíteni, pls írjon, nagyon megköszönném a használható ötletet.
  • Jaffa 2843
    #20476
    Hi!

    valaki tud segiteni abban hogy ne dobjon ki a PB Losing key packets-el Vista x64 alatt? elvileg még nem kompatibilis vele, ami fura mer eddig müködött, 2 napja frisitettem azota 2sec és kivág a szerver :S
  • NEOreg3
    #20475
    használj xfire-t:)
  • Gyr
    #20474
    figyu, mit tegyek, akkor ha az All Seeing Eye nem talál servert, pedig minden jól van elvileg beállítva.... lécci segítsetek!!!!!
  • zico87
    #20473
    Én még nemhallotam ilyenről...szerintem nemlétezik ilyen mód.
  • David8
    #20472
    Hali vki nem tud olyan módot hogy az egyjátékos küldetéseket interneten másokkal együtt lehet jáccani? Mintha már hallottam volna róla..
    Ha vki tud ilyenről az legyen szíves írjon, köszi!
    (Cod1, Cod2 mind1 nekem :) )
  • donoki
    #20471
    nekem van...
    talán ie t használtok, nem Mozillát :d
  • starweb88
    #20470
    nekem most nincs pedig eddig volt...
  • BIZ0906
    #20469
    Minden oldalon van csak it nem a Test Drive Unlimited-nél is van pedig az aztán a flashes oldal. Na mindegy majd rájövök
  • gabi89
    #20468
    Nálam van...esetleg nincs flash playered?