26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Peetboy
    #20587
    Ma olvastam ősszel jelenik meg a COD-4. A COD-3 az Playstationra megjelent, de mi a helyzet a PC-s verzióval?
    Eddig úgy volt,hogy ebben az évben PC-re is kiadják a COD-3at. Most akkor ez hogy van?
  • zico87
    #20586
    na semmi 1on1..de kár na mind1 elíndult a seróm és a jó kis Esuba,game-servers mintára egyelőre onlydm only toujane.de majd tervezem más modokat+mapokat is..törtbe fut de sztem origire lessz átrakva hogy a szinvonal meglegyen:D

    62.112.194.111:28974 itt az IP.....és gondolkodok 1 PUB ts room bevezetésére is..hogy legalább szóba is szidhasatok..:D
  • bulba
    #20585
    Nálam megint produkálta magát a CoD2:
  • setuh
    #20584
    hy!nem tudjatok mi van a 21stag serverrel?amikro be akarok menni kiirja h hibas jelszo.
  • bigapó
    #20583
    Biz, ezt alaposan félreértetted. Csuszi csak segítőként jelentkezett, mármint admin-nak. #20553 és 20554, nézz utánna. semmi rossz szándék nem volt benne, csak megkérdezte, hogy akkor jössz-e majd játszani 1v1-et, de utánna látta, hogy nem is Te jönnél, hanem Red Bull vagy Dave, ki is javította magát. Ebből lett a flém... :(((

    egyébként én is jelentkeztem:) bárkit bármikor lenyomok mer nekem meg superhiperultragépem sincs, mégis jó vagyok :DDD
  • zico87
    #20582
    sztem a legegyszerűb ha 1on1-be lerendezitek a war végén jőhet a szokásos HUN scene Flame ezerel:D

  • alma2
    #20581
    Ugye ezt viccnek szantad ? pl www.callofduty.hu
    bar egyszerubb ratalalni barhol. mint ide regelni, hogy hulyeseget irjal, szoval biztos csak koltoi kerdes volt :)
  • ffxi
    #20580
    Csuszi!
    Hogy tudok belépni a mIRC szobátokba? PM-be is jó :)
  • BIZ0906
    #20579
    már annyian bele szoltak össze vissza hogy ő is bele kapcsolódott a veszekedésbe de majd egy waron megdumáljuk
  • BIZ0906
    #20578
    jó kérdés.
  • Dave0092
    #20577
    most min vesztetek össze?
    BIZ irta redbull-nak hogy amiért kirakta az csit, de BIZ bevalotta, hogy kiprobálta már, de csusza hogy jön a képbe?
  • csuszi
    #20576
    loller vagy kicsifiú...:)
  • BIZ0906
    #20575
    ettől függetlenűl a seggemet nyugodtan kinyalhatód szép tisztára de elötte moss nyelvet faszláma
  • ffxi
    #20574
    HELP!!!
    Általában úgy maradok le war-ról, hogy MSN-en szólnak. De pont COD-zás közben szólnak, de az a rohadt MSN nem "bírálja felül a COD-t" Hol kell beállítani, hogy ha írnak nekem MSN-en, akkor minden alkalmazás menjen le tálcára?
  • Budapesti
    #20573
    Sziasztok honnan lehet letölteni az elsö résznek a pachtet köszi
  • Cat 02 #20572
    bazzze 1 hét után tök fura :S
  • csuszi
    #20571
    :D:D:D:D:D hát lehet mégse admin leszek hanem résztvevő, mert egyesek nem tudnak olvasni. csak akko faszé fórumozik??:O:O:):):):)
    de akko zico lesz az admin, meg a pb master;)
  • csuszi
    #20570
    de mivel úgy látom hogy a dave bull 1on1 ből nemlesz semmi, szívesen játszok veled egyet tini;)
  • csuszi
    #20569
    látom bizo a szövegértelmezés még mindig nemmegy... valszeg erről beszélnek hogy funkcionális analfabéta igen sok mostanság: de segítek kicsiny barátom, a kutya se szólt hozzád. tanulnál meg olvasni te faszláma
  • zico87
    #20568
    na redbull szarláma meg valaki 1on1 de gyorsan szerver van én+csuszi barátom az admin..:Dmég shoutcastet is nyomunk ha kell..:D:D
  • zico87
    #20567
    Hát te azért nemtalálkozol olyan szervereken ahol van fps korlát mert te egy noname kis szargyerek vagy aki csak az igénytelen szarláma zombis admiral modos szarokon belővi az 5 fraget..gyere esubára hunhigh srác ott lődd be de sztem másfélperc után ugyis kilépnél...és a célkeresztről anyit hogy én nemhasznűálom szóval bukta nonamefaxláma.

    Ilyen akar leugatni amikor még az anya születési dátumát se tudja..olvas utána aztán ugass faxláma PUBwarriors..:D
  • BIZ0906
    #20566
    nagy a szád
  • BIZ0906
    #20565
    HUN[OGC.hu][COD2]-[RSK]FLAG-HUNTER
  • Jaffa 2843
    #20564
    olvass vissza pár HSZ-t és megutdod a megoldást.
    #20514
    ezt a losing key packets dolog miatt kellett nekem csinálni de valoszinüleg megoldja a többi vist-s gondot is :D
  • bigapó
    #20563
    Biz, ez a 21stAG szerver? nem otthol vagyok, nemtom:)

    én is szeretnék nézni, sőt akár játékba avatkozni egy ilyen "háborúban"

    csuszi jó admin lenne:))

    tényleg, xfire-be még nem jelöltem be a szerveretek. de ami késik nem múlik:) (ez csuszinak ment)
  • GolyoMUTH
    #20562
    igen Vista oprendszer.azon nem működik?
  • V43 1105
    #20561
    Nem tudom mért kell a bajt csinálni xD De ha mégis lenne 1on1 hajrá Red Bull papa :)))
  • csuszi
    #20560
    vazzeg. szövegértelmezés???? :S:S:S:S:S:S
    más: dave és bull akko ki a nyuszi??:):):):)
    1on1-et akar a nép, akko most akko miva? valaki mégse olyan nagy legény a gáton??:)
  • BIZ0906
    #20559
    Vista Oprendszer?
  • GolyoMUTH
    #20558
    Sziasztok lenne 1 kérdésem.A cod 2-be belépek 1 szerveren eltelik 1mp és mindig kiírja a PunkBuster hibát és nemtudom miért.frissítettem már de az se segítPLZ VALAKI SEGÍTSEN ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!

    jaH itt a kép:
    http://img54.imageshack.us/img54/1896/sssssssssssssssfb7.jpg
  • BIZ0906
    #20557
    Mi a probléma csuszikácska?

    Egyébként ide járok 88.151.100.237:28962 itt van PB és ami nekem van cheat azt PB kidobja vele együtt engem is. Szóvl itt elvileg semmilyen cheat nem megy!
  • Dave0092
    #20556
    ezennel feladtad, tehát nyertem :D
  • red bull
    #20555
    Pubon mióta 250 a korlát te szarás?! Annyira szar vagy bazdmeg hogy az már fájdalom a 2 idióta elkezd gyökérkedni mert irigy faszok . Ilyen gyökereket életemben nem láttam. Amugy kösz V43 1105 xD. Bár mondjuk a gépem szarakodik mert kiirt valami szarságot. Nem tom mi lehet a gond de másik forumon kérdezek inkább mert itt akármit irok csiterezés a válasz. Nah bye láma zico. Amugymeg az only célkeresztet nemtudom ki használja állandóan ZICO!
  • csuszi
    #20554
    jaaaaa. nem is bizo a másik arc. akko dave benne van, gyerunk bull, ne légy nyuszi:):):):):):) mcfly (vagy macfly?:)
  • csuszi
    #20553
    nekem mindegy hol de akarok admin lenni:) nálam cb pb van meg stream de crack is lehet de akko no stream:) egy a lényeg, én lenni egy admin aki néz:) nah bizoooo????? dave mán benne van
  • zico87
    #20552
    Mekkora lenne egy ilyen sg cod2 topic flame lerendezéseként..:D szervert bíztosítok én..átrakom crackedre akkor mert kell a 4 key nekem..:D
  • Dave0092
    #20551
    De ha játszok is cska akkor hogyha Zicos pb lesz fenn :D hátha kidobja asm használata miatt :D
  • V43 1105
    #20550
    Hajrá Red Bull ^^
  • Dave0092
    #20549
    :D nincs origi játékom :D de zico ugy halottam van 4 key-ed, egyet adhatsz :D
  • zico87
    #20548
    ezaz én csuszira szavazok..:D 1on1 original serveren és mi leszün a 2 admin csuszival:D:D