26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • NEOreg3
    #20747
    konzolba írd be ezt: /rate 25000
  • shakwill
    #20746
    Sziasztok!
    Segítséget kérnék.
    A szerverek egy része kickel punkbuster üzenettel két perc után: cvar rate=5000 üzenettel. Hogy jobbítsam meg a dolgot?

    Üdv: shakwill
  • Ficsek.hu
    #20745
    A szöveg teljesen rendben van, írd be a cod2 server konzolba: map mp_carentan vagy ha van a configfájlban maprotate meghatározva, akkor elég a map_rotate parancs is.
    Amennyiben a többiek nem látják, úgy az elindított játék konzolba írják be: connect xxx.xxx.xxx.xxx:xxxxx ami a server IP:port-ot jelenti.
    GL
  • V43 1105
    #20744
    Hát nem tudom... Valószínű, hogy a Hamachi okoz problémát, Hamachi nélkül próbáltad? :)
  • ffxi
    #20743
    Hát ízé azaz igazság, hogy HAMACHI
  • V43 1105
    #20742
    Valami akadály van ottan!
  • ffxi
    #20741
    HELP!!! LAN-on csinálok server-t a konzole azt írja ki, hogy "hitch warning 3124 msec frame time" és csak én látom a serót, többiek nem látják
  • donoki
    #20740
    a virusirtó cégek irnak virsuokat.. ^^
  • BIZ0906
    #20739
    Hát példáúl... De akkor honnan lenne pénzük a virusirtó cégeknek
  • bigapó
    #20738
    esküszöm legszívesebben letörném a kezét és a hátába állítanám annak aki ilyen progik írásával tölti az idejét. meg a vírusíróknak is. inkább kutatná a RÁK ellenszerét...
  • donoki
    #20737
    akkoryo, pedig irtam vlna már :D
  • odex
    #20736
    megoldottam nemkell segítség azért kössz! :)
  • odex
    #20735
    na újra vagyok haverom elküldte az ő player mappályát és bemásoltam de így is semmi más mert így meg hiába cserélem le a cfg-t meg akármit csinálok rossz nemértem... PLS HeLP 3x raktam már újra a játékot és mindig beléptem a multiplayer menübe és kérte hogy írjak be 1 profil nevet megcsináltam eddig mindig ezt és ígyis rossz!
  • donoki
    #20734
    azta mindenit ezek nagy szar csitek..
  • NEOreg3
    #20733
    thx erre nagy szükség volt:<

    ám, hogy az öröm ne legyen nagy elmondanám, hogy az összeset szűri a PB, PB nélküli szerverre, meg csak mazochisták járnak
  • Slipknot14
    #20732
    nesztek Cheatok: MPC Forums
  • donoki
    #20731
    töröld le az összes felsleges modot..
  • Gyr
    #20730
    Helo mindenkinet!!! Van egy nagy problémám!!! Multit játszok, és mikor be akarok lépni egy szerverre, de csak ennél az egyn szervernél, ezt a hibát írja ki: Max ammo mismatch for"enfield"ammo:'enfield_mp"set it to 60,but"defaultweapon_mp"already set it to 999. Legyetek szivesek segíteni!!! Előre is köszi: Gyr
  • donoki
    #20729
    thx to evenbalance :@
  • Robinho14
    #20728
    nekem nem:S és akármit próbáltam nem jó:S
  • ronihun
    #20727
    ha a Serice communicationra gondolsz akor nekem még nem....
  • donoki
    #20726
    kinek javult már meg a probléma?:S
    mert neekm már birja 30percig vagy kicsit többig :s
  • NEOreg3
    #20725
    első indításnál még nincs, miután létrehozod a profilodat utána már tudsz cfg-t cserélni
  • donoki
    #20724
    jó lenne már ha megjavulni mer faxom hogy nem lehet játszani...
  • zico87
    #20723
    hát akkor kézzel hozz létre egy players mappát ennyi...
  • odex
    #20722
    az mi lehet hogy a main mappába nincs players és nemtook egy k*rva configot cserélni?
  • gabi89
    #20721
    Orosz csoda...
    Orosz kiegészítő a Cod2-höz orosz nyelven és teli bugokkal.
  • steweee
    #20720
    Call of Duty 2 - Feat Of The Soldier

    ez az alapjáték vagy vmi kiegje ?
  • BIZ0906
    #20719
    Láttam hogy hamarabb leléptél. Megértem de én nem adtam fel. Ma viszont igen hát ez van.
  • starweb88
    #20718
    az evenbalancetol fugg...vmi javitast kéne kiadniuk de sztem arra várhatunk erről volt hires az evenbalance most hálásnak kéne lennünk nekik h kiadtak a geci high frissitésuket a csit ellen nah de őket az nem érdekli h nem is tudunk játszani :D megvannak elégedve magukkal...
  • NEOreg3
    #20717
    format c:

    garantáltan megjavul
  • red bull
    #20716
    engem is kidobál invalid memory images hibaüzenettel. nincs erre valami megoldás, mert elég zavaró hogy 5-10 percenkét kidobál a cod2-ből és nem lehet normálisan jáccani
  • starweb88
    #20715
    amugy azt irjak külföldi forumon h ez a pb frissites eleg hibasan sikerult van egy csomo hibaja mint sokaknak ez az image memory meg kulfoldon dobalja ki az emberkeket dupplukated cd kulcsal akit eddig sosem... gg evenbalance ismet koszonjuk
  • donoki
    #20714
    engem szintén, csak engem mivel xfire t használok, xfire hiba üzenettel :S
  • madmanic
    #20713
    egyet kettőt kidob néha, de tegnap este inkább kiléptem, nem voltam hajlandó degeskedni...
  • starweb88
    #20712
    Hali

    van egy kis gondom a pnkbstrA és B is fut lefutattam már mindent de 20 perc után kidob ezzel:


    KÉP

    A pb frissités előtt sosem irt ilyen hibát...nem értem miez...
  • ronihun
    #20711
    Van ez a Service communication failure-os dolog....aztán megcsináltam azt amit a pb-bajextra.hun írtak...és mivel az frissitettem a pb-m ezért mostmár a no packet flowval dob ki...hiába frissitem ujra hiába rakom ujra és bármit csinálok ez marad...megcsináltam mindent amit leirtatok nem jó....
  • BIZ0906
    #20710
    Az RSK-n nem frissítik a PB-t? Mert tényleg unalmasak a kis ci csíterek bár este nem okoztak gondot mert ígyis úgyis megnyertem
  • NEOreg3
    #20709
    0; nem használt mappok, felesleges módok törlése.
    1; PB frissítés.
    2; PB reinstall.
    3; feleslegesen futó (kommunikáló programok) bezárása,
    4; Spyware, víruskereső és registry cleaner futtatása.
    5; patch reinstall
    6; játék uninstall, törlöd a mappáit, regcleaner, majd a játék újratelepítése.
    7;Router? Ellenőrizd hogy a portok engedélyezve vannak e, hogy ki tudjon lépni a PB.
  • ronihun
    #20708
    engem a no packet flowval de arra sem válaszolnak....