26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • BIZ0906
    #20827
    Öcsém mégis mit vártál egy ilyen láma kérdésre? Ha olyan jó gamer vagy akkor nincs szükséged "doppingra" én úgy vélem. Vagy tévednék?
  • BIZ0906
    #20826
    Nem akarok vitázni sry de nekem még nem volt vele bajom. Remélem nem is lesz. Csak ritkán nézek fel rá de nem rossz szeró.
  • SzocsA
    #20825
    Hello!
    Nincsen olyan cfg beállítás ami stabilizálná a pinget? vagy valami consol parancsot!
    a netkapcsolatom mikronet gondolom hogy ezért ugrál a pingem! de ha van valami akkor létszi segítsetek!
    köszi
  • GamemoY
    #20824
    Nagyon jó gamer vagyok wh nélkül is!!!!!!!!
    De azért kipróbáltam volna !!

    Azé kössz a semmit!!!

    Főleg neked te nagy pofáju beképzelt biovírusgyártó barom! <--> zigo
    Ahelyett hogy vírusokat gyátanál inkább vírusírtót csináljál!
    Vagy pedig gondolkozz a relativitás elméletén xD még az is hasznosabb lenne mit ezek a pitiáner víusok .!!!!
  • madmanic
    #20823
    anyáááám...

    gyakorlásról nem hallottál még csíra?
  • NEOreg3
    #20822
    NEM létezik oylan wh, ami miatt ne dobna ki a PB, ami oylan, azt meg 6000-10000 forintért lehet megvenni, szóval játssz szépen becsülettel, ha meg láma vagy hozzá, akkor keress más játékprogramot
  • ffxi
    #20821
    Istenem, könyörgöm, miért?
  • zico87
    #20820
    leszakad a pofán..:D adok neked olyan wh-t csak adj 1 msn-t azt elküldöm a biosvírusom azt remélem behal a géped is te gyökér..!!
  • GamemoY
    #20819
    zico ez a config mit tud?? mit csinál a pb-vel??
  • GamemoY
    #20818
    CSásztok tudna nekem valaki segíteni??? wallhack-ot és aimbo-ot keresek a haveromnak .(meg magamnak is) mindkettőnknél a v1.3-van

    tudnátok olyan wh-t vagy aimbot-ot adni ami jó 1.3-hoz???
  • zico87
    #20817
    Ma Lett késsz az UJ PBconfigom 2 cheat lett benne updatolva amit persze a GV-s cfg nem tartalmaz.

    new PBCFG by ZICO
  • ffxi
    #20816
    Mert jó :)
  • Prince23
    #20815
    épp azt regéltem el dióhéjban
  • NEOreg3
    #20814
    van singleplayer-je is?:D
  • Prince23
    #20813
    Még nem mondtam el a véleményemet erről a gammáról, most úgy is unatkozok.
    Grafika: 9
    Hangok: 9
    Játszhatóság: 10
    Hangulat: 9 (bár 10-et végképp nem ér, amolyan 8 és 9 között, 10-et a MoHAA+Spearhead ér. SZÁMOMRA:DD)
    Felépítés/szerk: 9

    Maga a játék szokás szerint hozza a formáját, de ez a tutorial nem jött be, sőt!!! Sőt, igazán mellőzhették volna, s majd a küldi előre haladtával jelezte volna, h mékkel kell gránátot dobni meg ilyenek.
    Tavaly játszottam vele utoljára, addig 2-szer végig vittem. Először regularban, az uccsót hardon.
    Leningrádot nem tették bele, ezt nem értem... pedig ott volt több hónapos blokád is. A közepe nagyon jó, gondolok én arra, mikor egy kis páncélos kocsival jártuk körbe a települést, ott volt hangulat dögivel, maxon volt az adrenalin.
    Az Észak-afrikai hadjárat szintén eltalált, a D-Day+-t nem is beszélve.
    CSAK a végét csöszték el, nem kicsit, NAGYON. Az egyáltalán nem jött be, már csak ez maradt le: To be continued.
    Az első rész sokkal eltaláltabb volt, hisz ott a Reich központját kellett bevenni. Szal az európai háború befejeződött. Visszatérve ide, hát itt még Sherman tankok üdvözölése sem volt benne. Csak gyalogság. Ez elég monoton jellegű volt. Köthették volna egy nevezetesebb eseményhez is, ami mondjuk egy híd felrobbantásával vagy valami látványosságot vittek volna bele.
    Na télleg Hill 30-as pálya az méltó befejezése lett volna, függetlenül attól, h csak 1944-ben ért volna így véget. Ott volt látványosság (a repcsik érkezése, a hegy elfoglalása, aztán a megtartása míg a légi erő megérkezik.
    Nekem tk. ez az egy bajom volt a cod2-vel... rossz, unalmas befejezés, ami nem marad meg az emberben. Pedig a befejezés emlékezetesnek és így ezáltal látványosnak kellene lenni. Pl. Cod, Moha-ák.
    Bocs, h hossuúra sikerült a rizsám.
  • madmanic
    #20812
    Valószínűleg sokan felajánjlák neked az eredeti cd kulukat...
  • Wreck86
    #20811
    amikor elindítod a multit,várj vele.nálam is ez volt.azthittem behalt,de csak lassan indult el a multi(1-2 perc is volt).aztán mentem magyar törtre:D
    amúgy innen eredetiben meg tudod szerezni.
  • motax
    #20810
    A segitségeteketkérem.Nincsen meg valakinek a Call of Duty 2 eredetiben mert nekem nem viszi a másolt cd a multiplayert.Akárhányszor ujra telepítem a Call of DUty 2-őt akkor sem indul.Szóval valakinek nincsen meg eredetiben?
  • bigapó
    #20809
    ezen felesleges vitázni, szerintem én is normálisan használtam, mikor ide beírtam ugyanezt a problémát, akkor válaszoltatok, megcsináltam két napig jó volt, de aztán megint elkezdte küldeni a hibaüzit...

    mindegy melyiket használjuk, csak működjön:)

    egyébként nem láttalak a 21stAG-n. azt hittem jobban megtetszik.
  • odex
    #20808
    miért olyan nagy szám map az a toujane? én nemlátok benne semmi különöset főleg úgy hogy minden szerveren amin vannak emberek csak az a map megy és lehoz...
  • BIZ0906
    #20807
    Nekem miért nem ír ki hibákat az ASE? Talán mert normálisan használom? Lehet.
  • bigapó
    #20806
    most nem tudom megmondani, nem vagyok otthon. de tehetsz be képet róla, hogy a tied milyen és ha skin, akkor azt el is küldhetnéd:) köszi:)

    nem azt mondtam, hogy 3d-s az ASE, de nekem jobban tetszett. kicsit zsufis az Xfire. de ízlések és pofonok és mint mondtam egyébként sem ez a lényeg, hanem, hogy használhatóbb.
  • NEOreg3
    #20805
    kinézete gyérebb? milyen xfire-t használsz te?:D
  • V43 1105
    #20804
    Nos, az Xfire szinte ugyanaz mint az ASE, itt kell regisztrálnod egy accountot is, illetve itt van chat opció, hívhatod a partnered...
  • bigapó
    #20803
    végülis ugyanazt tudja, csak az legalább nem írkál ki hibaüziket. Én is váltottam, eddig nem bántam meg. kicsit gyérebb a kinézete, de hát nem az a lényeg.
  • ronihun
    #20802
    jobb az biztos!
  • NEOreg3
    #20801
    mindenben?

    próbáld ki-.-
  • ffxi
    #20800
    Mibe jobb?
  • NEOreg3
    #20799
    hagyod a picsába?

    xfire ftw!
  • ffxi
    #20798
    Ezt kérdezi állandóan:
  • ffxi
    #20797
    Mit kell csinálnom, hogy az ASE jó sok magyar serót lásson? Jelenleg csak 416-ot lát. Régebben 700 körül mozgott. Rúter befolyásolhatja?
  • bulba
    #20796
    DX7 mód beállítása: options->graphics-> Rendering Method Preference.
  • Akranor
    #20795
    Hali. Miért van az ,hogy az end of the beginning pálya elején a távolban "meleg hatás effeckt van" :P Ez csak a Demoban találtam meg.Ilyen effect nincs a fullban? 8800-as szeriával?
  • donoki
    #20794
    mmilyen force to dx7 ?:S
  • Dave0092
    #20793
    Admiral mod
  • zico87
    #20792
    létezik ilyen medic stb..csak külön modban mint pl:german Frontmod,admiralmod
  • balee66
    #20791
    Köszi már megvan:)

    Azt akarom kérdezni, hogy COD2-ben nincsenek-e classok, mint pl. WolfET-ben a Soldier, Medic, stb. Néztem a Multiplayert de nem láttam szóval biztos nincsen:)

    Ja és a teljes gameben hova tünt a Force to DX7 mode, vagy csak én nem vettem észre, és bennevan?
  • lee56
    #20790
    De letöltheted a legközelebbi game-bolt polcáról is egy kis ellenszolgáltatásér :)
  • zico87
    #20789
    innen..:D
  • donoki
    #20788
    küldtem pm et