26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • ffxi
    #20867
    De de de... akkor sem értem, hogy a tag hogyan tudott lelőni puskával csipőből (random) 50 méterről? És nem is 1x, sőt fejbe? Oszt közvetlen közelről adok neki hedsátot az meg pislogva megkerül és hátba lő? Akkor az is elképzelhető hogy nem konfiggal csalt, különben mért tolta át nekem, ebből szempontból én is hülye vok. Ha lenne ilyen konfigom, mért adnám másnak? Csak beleképzeltem, hogy az ő konfigjával máasabb, de volt néhány helyzet, amikor elszégyeltem magam. 1 biztos, nem volt rendbe a srácnál vmi.
  • csuszi
    #20866
    én kedvellek mefg minden ffxi meg jókat szoktunk warozni de hidd el kurvára nincs igazad, én ius alap konfiggal tolom és olyan rohadt makker vagyok hogy még magam sem hiszem el, a rekordom, hogy egy körben 5!!!!! riflelövést éltem túl, de volt jó pár durva ezen kivül is, a lucky lvéseim meg hagyjuk hihetetlen miket mákolok be :) csapattársaim közül is csak azok hiszik el hogy alappal tolom akik személyesen ismernek és tudják milyen emberke vagyok, de egy klántársam :) nálam efott-ozott és most személyesen is láthatta hogy egyszerűen csak szerencsés csillagzat alatt születtem:D ennyi az egész, mint az igazi háborúban, valakit fejbekapnak, valaki mindent túlél, nem kell belemagyarázni többet mert nem igaz, van programozó is a csapatban ő is alappal tolja, tudja jólhogy a cfg semmit nem javít a dolgon ;)alattam levővel értek egyet 100%ban, de még az fps korlátban sem hiszek, félévig kiengedve játszottam fél évig korlátozva semmi különbség nincs... városi legenda az egész!!!!!!!!
  • jizzo
    #20865
    menj fel egy szerverre ahol tudod az rcont vagy valaki tudja aki ismersz.. tegyétek be a servert strat modba és nézdmeg azta "cheater cfg-t" hogy mennyit sebez vagy téged mennyire sebeznek... ilyen nincs hogy nemhal meg meg stb.. ilyen nincs! lehet van olyan hogy csak a feje latszik valakineek es belelosz es nemhal meg ilyen velem is elofordul de megneztem stratban haverommal es ellehet loni a vallat is.. hiaba van kint csak a feje..

    cod2 vel ilyen gondok nincsenek hogy testen lövöd és nemhal meg vagy akármi.. odaloghat a keze es azert nemhalt meg pl... de peldaul a clip az amire lehet joggal mondani hogy csalás cbn meg ec-n is adnak meg koroket a clip miatt..
  • jizzo
    #20864
    Elöször is üdv mindenkinek..

    lehet lefoglak titeket hangolni de 1-2 ember elég szánalmas dolgokat tud irni és ezért gondoltam beregisztrálok hozzátok és mesélek pár dolgot a cod2 röl.

    ffx: cfg szerinted jobban adja?? rosszul tudod.. nemadja jobban fogjátok fel nincs haxos cfg meg ilyesmi... tény lehet hogy neten lehet állitgatni 1-2 dolgot amivel kicsit jobb a game... képet is belehet állitani hogy szebb legyen és jobban játsz... nemadja jobban hidd el..

    topcsapatban játszok és nincs haxos cfgm meg ilyesmi.. 8 kb os a cfgm... ha ismered a parancsokat akkor beallitod magadnak ahogy jo, ahogy kenyelmes jatszani... és igen vannak olyan emberek akik makkolnak nagyokat... te is makkoltal mar eletedben gondolom...

    irok nektek azért pár segitséget ez nem cheat nem hax csak pár beállitás amit kilehet használni

    com_maxfps 125 (fix jó ha van)
    snaps 30
    sv_fps 30
    cl_packetdup 2
    cl_maxpackets 62(fix 125 fps esetén 62. 125 fps jobb mint a 250 mivel a maxpacketet az fps felere kell allitani.. na most 250 nel 100 ra szoktak tenni de igy se pontos a packetolasa)


    mégegyszer elmondom sokat nemlehet elérni a cfg vel.. csalás az aim wh stb..

    cfg vel nemlehet csalni.. vegulis lehet de akkor a pb kirug.cvar stb..

    sok rutin kerdese hogy mennyire jatszol jol nem a cfg... en azt tanacsolom nektek hogy kulfoldi szervereken jatszatok

    85.25.7.23:28970
    81.95.0.84:20750

    mondjuk ezekhez a szerverekhez eredeti játék kell de gondolom nektek is van, nemde?

    ja es voltam pgccn.. ott tudjatok hogykell jatszani?? nemkell gepet vinni csak egeret meg ilyesmit.. cod2 mappa ba nemlehet belepni szoval cfg be csak cod2 bol nyulhatsz bele. es ott is vannak akik ugyanugy nozoom al makkolnak meg stb... es megnezhettek egy lan demot.. aztmondanatok hogy "cfg zik ez a faszláma is azért adja be neki" na most akkor sztem gondolkozzatok el hogy hogy jatszottatok pl fél éve meg most.. mennyit fejlodtetek.. na most akik lanon jatszanak es tudnak is jatszani azok felfejlodtek es ellonek mindent nem cfg meg hax meg aim meg apjafasza....

    bocs ha valakit lehangoltam :D
  • lee56
    #20863
    ámen
  • BIZ0906
    #20862
    :)
  • madmanic
    #20861
    csalás nélkül természetesen
  • madmanic
    #20860
    A leggyönyörűbb, mikor este tele a szerver ilyen baromarcokkal, és porba alázod őket minden mapon...

    Persze nem érti a hülyéje, hogy mi történik vele, és elkezd Ő csíterezni...
  • V43 1105
    #20859
    Érdemes, főleg ha van egy jó klánod is :) Irok egy privit...
  • DarkSector
    #20858
    Nem...
    Zártkörűn még nem voltam...
  • V43 1105
    #20857
    Az attól függ :D Waroztál már?
  • DarkSector
    #20856
    Jah...
    Iszonyatkemény lehet...:D
  • ffxi
    #20855
    Amikor másik klánnal jácunk lezárt serón, és élesbe megy.
  • DarkSector
    #20854
    Jól tetted le az összes köcsögi csaló paraszttal!!!
  • DarkSector
    #20853
    Mi az a war?
  • ffxi
    #20852
    De, mert visszaraktam :P Csak megnéztem, hogy csalt a köcsöge.
  • ffxi
    #20851
    Ne csak off legyen:

    FPS huszárokat ki lehet szűretni a PB-vel? Mert only rifle-be nyomjuk és ezek olyan idegesítően laggolnak fps-ileg, olyan 30-50fps-vel nyomnak és idegesítően (főleg war-on) 3méterről lebash-olnak hát és fáziskésésben dolgozik minden. Szal látom hogy fut előre a tag, de közben már megfordult és én meghaltam. :S

    Azért is olyan fontos ez, mert rifle-be nyomom és ez annyira észrevehető. Mivel itt minden század másodperc számít, mert itt egy lövés-egy halál a tét. Jó! Majdnem egy halál, mondjuk 80%-ban :P
  • DarkSector
    #20850
    Neked már nem alap a configod...:D
  • ffxi
    #20849
    Köcsög konfigosok, megint jól felbaszták az agyamat. Kiszúrtam vagy 50m-ről a rohadékot, ő meg no zúmmal lelőtt. Rohadéknak elkértem a cfg-jét és lám. A grafika olyan volt, hogy bárkit bárhol kiszúrtam aki a képernyőmre bemerészkedett, de nem ez volt amin igazán meglepődtem. Több megdöbbentő dolgot tapasztaltam. Jött a gyerek és Thomsonnal sorozott. Kilőtt rám 1 teljes tárat. Egyértelmű volt, hogy kaptam belőle rendesen, de az az igazság, hogy meg sem kottyant. Garandal olyan fejeseket lőttem amit egyszerűen szégyeltem. Sztem nem sok köze volt a fejhez. A puskával meg állandóan nozoomba beadta a lövéseket. 20 perc játék elég volt hozzá, hogy meggyőzzön. Marha nagy hátrányban vagyunk azok akik alapkonfiggal nyomjuk!!! Soha többet nem lesz alapkonfigon kívül másom! Szó szerint szégyeltem magam...
  • NEOreg3
    #20848
    lol, a pb is kezd meghülyülni, erről a szerverről kibaszott PB hack miatt oylan 2 óra játék után, végignéztem utána mindent, de egy rohadt wh-t nem találtam, az egyetlen konzol parancs is a /kill volt, amit használtam, szal értetlenül állok az eset előtt.
  • DarkSector
    #20847
    A kiegészítésben megnem tudok az elején semmit sem csinálni.
    Egy cellából ki lehet mászni egy hátsó helységbe és csak egy rács van meg néhány doboz..
    Help me!
  • DarkSector
    #20846
    Köcce
  • V43 1105
    #20845
    http://turkeyfiles.escapedturkey.net/cod2/main/
  • DarkSector
    #20844
    Még érdekelne olyan oldal, ahonnan cod2-höz tudnák sok-sok DM-es mappot szedni...:D
  • DarkSector
    #20843
    Csőtök megnéztem a COD2-F.O.T.S. kiegészítést, és kellene hozzá vagy angol nyelv, vagy magyar ha lehetséges leszedni valahonnét!
    Előre is köszönöm a segítségeket.
  • donoki
    #20842
    :D
  • BIZ0906
    #20841
    Tök lámaság de soha nem üres, max ha nem megy a szerver :P
  • Dave0092
    #20840
    nemtom mi jo ebbe, tok lámaság
  • NEOreg3
    #20839
    kár, hogy a 40+2 slotos szerver azóta is folyamatosan tele van:\
  • NEOreg3
    #20838
    88.151.99.21:28962

    zombi mod forever
  • donoki
    #20837
    ugyhogy ctf re nem járok csak sd meg dm re ^^
  • zico87
    #20836
    ctf-be is muszály egy kis kemp... nemcsak támadni kell hanem védeni is a saját zászlót szóval a ctf-be sztem az okosabb gamerek kempelnek egy kicsit.
  • bigapó
    #20835
    múltkor fent volt egy nem magyar emberke is a szerón, kb 5 perc után elkezdett káromkodni, hogy miért kempelünk ennyit, mert ez nem tdm, hanem ctf. ezekután most már tényleg érdekelne, hogy külföldi szerveren hogy oldjátok meg a zászló védését? minimális kemp nélkül szerintem nem lehet, de lehet Én nemtok játszani:)
  • Gaben78
    #20834
    megy a cheat téma rendessen, hányok... sok csaló szeméttől, mi az értelme a játéknak akkor??!!!
  • zico87
    #20833
    Nagyon jó gamer vagyok wh nélkül is!!!!!!!!
    De azért kipróbáltam volna !! LOL my name is zigo:D:D

    Aki följárkál ide+ismer az tudja hogy segítek akárkinek de ilyen kérdésre mit vársz Gameboy....dobj egy cb id-t hagyj lássuk milyen jó klánban vagy:D
  • donoki
    #20832
    zigo :D
    lol
  • NEOreg3
    #20831
    "wallhack-ot és aimbo-ot keresek a haveromnak .(meg magamnak is) "
  • BIZ0906
    #20830
    oh :P
  • GamemoY
    #20829
    nekem csak azért kelett volna me ki akartam próbálni milyen

    amúgy mondom a haveromnak kell annyira nem nekem és ez nem "dopping" hanem inkább kíváncsiság
  • BIZ0906
    #20828
    GamemoY