26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • jizzo
    #21026
    jah lattam szepvolt kgb !:D multkor eu ban megvertuk 2on2 ben a feat et akik 3v3 top10 meg 2on2 top 40. meg a fourvision is kapott^^
  • mrthomee
    #21025
    igen 1.3-as!!!
  • bigapó
    #21025
    szóval a main/demos mappába kell bemásolni az adott fájlt, majd amikor indítod a cod-ot, akkot lehívod a konzolt (0-val) és beírod, hogy /demo demofájlneve

    a demofájlnév .dm_1 vagy hasonló kiterjesztésű. én átírtam a nevét is, mert egyszerűbb egy 1-est beírni, mint fél kilóméternyi betűhalmazt:))
  • bigapó
    #21024
    a cod-ban meg tudod nézni. be kell másolni egy mappába. erről volt korábban egy hsz, keress rá a demo szóra.
  • csuszi
    #21023
    mar mindegy...szanalmaztak cb en aszittemmegy majd a szokasos, de elfogadtak.
  • FLeT
    #21022
    1.3-mas?
  • gplay
    #21021
    Progit keresek amivel meg lehet nézni és pörgetni a demokat.
    Előre is köszi.
  • csuszi
    #21020
    CMG.cod2 by abakus-IT.com ismered őket?
  • mrthomee
    #21019
    bocsi valaki nem tudja hogy honnan lehet letölteni crack-et single pleyer-hez nagyon fontos lenne!!!!
  • Cat 02 #21018
    én nem tom mi mit jelent szal nem turkálok bele
  • zico87
    #21017
    Ez alap..pont nekem nemkell mesélni...én se alap cfg-vel játszok hanem saját magam írtal..minden ugy van ahogy nekemjó és persze ez tény ellehet játszadozni a cvarokal..
  • jizzo
    #21016
    igenis számit pedig a cfg... ezt nemolyan értelemben értem hogy hax meg stb.. hanem ugy hogy a saját beallitasaid... alapbol nagyon sokat szamit szerintem a képminöség az embereknél kinek hogytetszik a jatek es szeret vele jatszani ugy jobbban tud mintha lebutitja +5 fps miatt.. es alapbol a bindek kis javitasok par parancs atirasa a console ban... nagyon sok kulfoldi jatekos ha leul lanra a gépe elé akar orakig is configol:D ökse ugyjatszanak hogy ramegy hogy new game es szetvernek mindenkit:)
  • V43 1105
    #21015
    pöcsöld meg :D
  • FLeT
    #21014
    max FPS 999...
  • BIZ0906
    #21013
    Mikor kidobált a PB azt hittem, hogy a CFG-vel van a baj de kiderült hogy a DirectX-et kelett frissíteni és a CFG-ben minden 0-át 1-re állítottam meg mittom még mit csináltam.. hát szart sem értem el vele. Így sajnos azzal a tényel szembesűltem, hogy én egyszerüen jól nyomom a codot. Hát ez van érnek még egyszerünek tünő meglepik :D
  • Cat 02 #21012
    noooob xD nekem van 3 bindem (Hali,Bye,Ikszdé) + fps kiiratás :P
  • zico87
    #21011
    nem a CFG teszi a jó GAMERT ennyi....de ha tudod hogy nemalap cfg-vel gamelsz és ugy neked jó akkor van jópár letölthető cfg...
  • BIZ0906
    #21010
  • madmanic
    #21009
    az enyémet megkapod.

    igaz hogy annyira alap, hogy még bindem sincs

    jó lesz?
  • Cat 02 #21008
    mienk az ? skill kell nem cfg
  • szapor
    #21007
    Vki tud adni egy jó cfg-t?
  • Cat 02 #21006
    mivel dob ki ? értsd: mit ír ki?:
  • zuzza17
    #21005
    hello
    tundna vki segíteni h mért ba*sz ki a pb állandan? pedig nem csitelek :(
  • BIZ0906
    #21004
  • madmanic
    #21003
    az enyém gyengébb..

    de ha nem megy a game, nem a gépet okolom, inkább elszívok egy cigit...

    VAgy elküldöm az anyjába a THs csírákat
  • BIZ0906
    #21002
    Ennyi gond van a "fú ez a te géped" kategoriáju gépekkel? Akkor én még várok egy darabig és edzem a vasamat. AMD Athlon64 3200+ 2.2GHz, Rendszer Memoria 1Gb, ATi Radeon 9600pro 256Mb.
    Csak ennyi, ja és no problem néha picit akad ha tömény füst van de nagyon picit.
  • ffxi
    #21001
    Tök vicces volt és szánalmas. Voltam fenn only rifle dm serón. 3an voltunk. Puffolgattuk 1más meg minden. A másik 2 tag ismerték egymást oszt ennyi. Mindenkinek a statja olyan 1 körül mozgott. Volt számos érthetetlen dolog, de nem hoztam szóba, mert vezettem és hát szoros volt. Megvolt az 50es ponthatár, nyertem. Csak rákérdeztem a végén: "Volt WH?" És a válasz: "Miért? Te nem?" Röhögve hagytam ott őket
  • V43 1105
    #21000
    Lehet hogy maxfps 75??
  • FLeT
    #20999
    na kicsit lejebb kellet vennem a garfot és jó lett...
    de mért van az hogy highon csak 75FPS-em van és volt a régi géppel is (7600GS, 2GB, Pentium DC 3,4Ghz) és se lejebb se följebb hiába nézek égre és földre házban és levegőn csak 75!!!! 1.0 verzióm van, az lehet, hogy ezért?
  • Jaffa 2843
    #20998
    még johogy Intel-em van ne nézzetek már madárnak
    olvastam egy angol forumon hogy nincs mit tenni amig az IW nem javitja a hibát.. és valoszinü már nem is fogja, csak gondoltam hátha vlaaki már megoldotta :)
  • lee56
    #20997
    Pályaváltásnál befagy hmmm, lehet hogy extra mapok vannak a szerveren és neked nincs bekapcsolva az letöltések engedélyezése a cod2-ben.
  • csuszi
    #20996
    jaaaaaaaaaaaaa, a cb. csúnya volt :( de GG ;) majd legközelebb elkapunk titeket ;) vagy nem... :D
  • lee56
    #20995
    Hali, ha amd x2-d van akkor nemárt ha felrakod az AMD Dual-Core Optimiser-t. (ha már fent van vagy inteled van, akkor passz, talán játék/win reinstall?)
  • V43 1105
    #20994
    AMD 5600+ Rulez XDDD
  • Jaffa 2843
    #20993
    csá all!

    valaki tud megoldást arr a problémára ha egy dual core procival folyton befagy a multi map betöltés? mer k**** idegesitö hogy 10böl 1szer ha elindul normálisan, és már a következö mapnál is befagy..
  • shakwill
    #20992
    Sziasztok!
    Vki +tja mondani, az enfield ammo-t hogyan tudom 100 ra állítani?
  • jizzo
    #20991
    hidd el ha eu ban elörébb vagy ott már normális emberek vannak
  • jizzo
    #20990
    tr3s az rendes szerintem nincs vele baj de van egy-két érdekes elme..
  • jizzo
    #20989
    tegnap játszottunk . te vagy a kgb-s csuszi nem?
  • zico87
    #20988
    Hát van 1-2 fura szerzet köztük..:D pl:tr3s se egy egyszerű elme...beszéltem már vele 1 lanon szegény elkockulta az agyát.:D