26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • ronihun
    #21066
    és nincs már sg server?
  • zico87
    #21065
    JAJA az sg-s cod2 szervernek az volt a hibája hogy nagyon telivolt moddolva,custommapokal stb...tényleg a legjobb egy szerveren ha semmi sincs csak 1 pam azt anyi...
  • csuszi
    #21064
    nem cod servert mondott hanem ts-t ;) csak dumálhatnál vele, aztán rájönnél hogy cérnahangú vitapartnereddel jobb ha nem beszélsz, mert kiröhögöd véletlen :) vagy héliumozd be a hangod, az esélyek kiegyenlítése végett. az sg cod server meg szegényke már volt (pedig én fel-felnéztem, bár az én izlésemnek nem igazán felelt meg a modjaival - én maradok a szűz pam és kész servereknél :)), csak a kutya se járt rá, oszt megszünt.
  • bigapó
    #21063
    most ez azt jelentené, hogy akinek gondja van a másikkal az itt szétlőheti a seggit? mer jó ötlet:) meg egyébként is jó lenne egy sg-s szerver. én támogatom az ötletet. annyi kérés lenne a részemről, hogy tört legyen a szeró...elnézést:)
  • jizzo
    #21062
    ezzel nem fejlödik a hunscene, max a visszafejlődés üteme csökken :D
  • zico87
    #21061
    Az sg.hu-s cod2 topic+ a hun scene javítása érdekéneb egy olyan ötletet gondoltam ki hogy mi lenne ha létrehoznák a ts szerveremen 1 public sg.hu cod2-s roomot hogy akinek valami gondja van azt másal is megtudja dumálni segítség,pubolás vagy akármi..ha hülye ötlet akkor SRY all
  • gplay
    #21060
    THX.
  • Dexantreal
    #21059
    Meglesz.
    Egyébként... megpróbálok egy olyan regényt összedobni, ami egy német katona szemszögéből mutatja be a második világháborút.
    Eljutottam odáig, hogy teherautón kivitték a Hamburg-i ifjoncokat a pályaduvarra és onnan Berlinbe viszik őket tovább vonattal.
    Szerintetek írjam úgy, hogy egy-két főszereplő máshova kerül?
    Szal némelyik Luftwaffe remélem jól írtam -, némelyik a páncélosokhoz, s többsége gyalogosság?
  • V43 1105
    #21058
    Nincs mit, jó olvasgatást
  • Dexantreal
    #21057
    Ez mi a szössz?
  • Neoncsoves
    #21056
    gyáááá az jó cucc :) mindenfele vér és végtag maradvány! :D
  • Attila8805
    #21055
    Megjelent a Merceilles single beta!!!
  • Dexantreal
    #21054
    Nahh ez ász!
    Nagyon thanks!
  • FLeT
    #21053
    na bejött a peccs...
    javított 100FPS-t...
    THX a segítséget...
  • bigapó
    #21052
    akkor meg át kell konvertálni avi-ba. erről is van értekezés korábban. keress rá a demo szóra. programot nem tudok, nem foglalkozom ezzel.
  • gplay
    #21051
    Köszi azt én is tudom, de mint írtam én pörgetni is akarom. És azt ott nem lehet. Vagy tévedek? Egy haverom mondott egyet, de annak nem tom meg jegyezni a nevét. :(
  • Bmx01
    #21050
    hell
    Most béreltünk nemrég servert és hallottam hogy vannak ien külső rcon vezérlő programok 1 eggyet ki is próbáltam nagyon alap volt és szinte nem tudott semmit, tudnátok v.mi jót ajánlani ha van valami jobb.

    THX
  • csuszi
    #21049
    baszki ez nem így volt megtervezve tök átláthatatlan:D a lényeg hogy 5 loss zsinórban és ebből 4 buresz, 1 tőletek, utólag is ty:D:D:D
  • csuszi
    #21048
    6968136 20 Aug ST railyard/burgundy 7 21 - 71 6962935 18 Aug Cliché matmata/burgundy 12 21 - 36 6847109 6 Jul anX burgundy/railyard 18 21 - 38 6802306 19 Jun unv breakout/burgundy 17 21 - 64
    :D:D:DD:D:
  • csuszi
    #21047
    ty. az igazság az hogy a lossaink 70%-án az ellen mapja buresz...baszottul nincs sniper (nem adja, én lennék de tréül lövöm bevallom:D) aki lőné átugrót, meg úgy alapból szarul nyomjuk rajta... most nem az volt az ellen mapja :)
  • Neoncsoves
    #21046
    Configok by Neoncsoves
  • Neoncsoves
    #21045
    ja akit érdekel, saját magam által írt egér sensitivity váltó script: fel-le...

    seta sensi_0 "seta sensitivity 0.01; seta sensi_down vstr sensi_30; seta sensi_up vstr sensi_1"
    seta sensi_1 "seta sensitivity 1.00; seta sensi_down vstr sensi_0; seta sensi_up vstr sensi_2"
    seta sensi_10 "seta sensitivity 10.0; seta sensi_down vstr sensi_9; seta sensi_up vstr sensi_11"
    seta sensi_11 "seta sensitivity 11.0; seta sensi_down vstr sensi_10; seta sensi_up vstr sensi_12"
    seta sensi_12 "seta sensitivity 12.0; seta sensi_down vstr sensi_11; seta sensi_up vstr sensi_13"
    seta sensi_13 "seta sensitivity 13.0; seta sensi_down vstr sensi_12; seta sensi_up vstr sensi_14"
    seta sensi_14 "seta sensitivity 14.0; seta sensi_down vstr sensi_13; seta sensi_up vstr sensi_15"
    seta sensi_15 "seta sensitivity 15.0; seta sensi_down vstr sensi_14; seta sensi_up vstr sensi_16"
    seta sensi_16 "seta sensitivity 16.0; seta sensi_down vstr sensi_15; seta sensi_up vstr sensi_17"
    seta sensi_17 "seta sensitivity 17.0; seta sensi_down vstr sensi_16; seta sensi_up vstr sensi_18"
    seta sensi_18 "seta sensitivity 18.0; seta sensi_down vstr sensi_17; seta sensi_up vstr sensi_19"
    seta sensi_19 "seta sensitivity 19.0; seta sensi_down vstr sensi_18; seta sensi_up vstr sensi_20"
    seta sensi_2 "seta sensitivity 2.00; seta sensi_down vstr sensi_1; seta sensi_up vstr sensi_3"
    seta sensi_20 "seta sensitivity 20.0; seta sensi_down vstr sensi_19; seta sensi_up vstr sensi_21"
    seta sensi_21 "seta sensitivity 21.0; seta sensi_down vstr sensi_20; seta sensi_up vstr sensi_22"
    seta sensi_22 "seta sensitivity 22.0; seta sensi_down vstr sensi_21; seta sensi_up vstr sensi_23"
    seta sensi_23 "seta sensitivity 23.0; seta sensi_down vstr sensi_22; seta sensi_up vstr sensi_24"
    seta sensi_24 "seta sensitivity 24.0; seta sensi_down vstr sensi_23; seta sensi_up vstr sensi_25"
    seta sensi_25 "seta sensitivity 25.0; seta sensi_down vstr sensi_24; seta sensi_up vstr sensi_26"
    seta sensi_26 "seta sensitivity 26.0; seta sensi_down vstr sensi_25; seta sensi_up vstr sensi_27"
    seta sensi_27 "seta sensitivity 27.0; seta sensi_down vstr sensi_26; seta sensi_up vstr sensi_28"
    seta sensi_28 "seta sensitivity 28.0; seta sensi_down vstr sensi_27; seta sensi_up vstr sensi_29"
    seta sensi_29 "seta sensitivity 29.0; seta sensi_down vstr sensi_28; seta sensi_up vstr sensi_30"
    seta sensi_3 "seta sensitivity 3.00; seta sensi_down vstr sensi_2; seta sensi_up vstr sensi_4"
    seta sensi_30 "seta sensitivity 30.0; seta sensi_down vstr sensi_29; seta sensi_up vstr sensi_0"
    seta sensi_4 "seta sensitivity 4.00; seta sensi_down vstr sensi_3; seta sensi_up vstr sensi_5"
    seta sensi_5 "seta sensitivity 5.00; seta sensi_down vstr sensi_4; seta sensi_up vstr sensi_6"
    seta sensi_6 "seta sensitivity 6.00; seta sensi_down vstr sensi_5; seta sensi_up vstr sensi_7"
    seta sensi_7 "seta sensitivity 7.00; seta sensi_down vstr sensi_6; seta sensi_up vstr sensi_8"
    seta sensi_8 "seta sensitivity 8.00; seta sensi_down vstr sensi_7; seta sensi_up vstr sensi_9"
    seta sensi_9 "seta sensitivity 9.00; seta sensi_down vstr sensi_8; seta sensi_up vstr sensi_10"
    seta sensi_down "vstr sensi_1"
    seta sensi_up "vstr sensi_3"
  • Neoncsoves
    #21044
    de tudok írni gyorsan egy scriptet neked:
    bind k "vstr nade"

    seta nade "vstr nade_1"
    seta nade_1 "+frag; wait 1; openScriptMenu quickstatements 5; seta nade vstr nade_2"
    seta nade_2 "-frag; seta nade vstr nade_1"


    Ha ezt bebindeled, egyszer megnyomod a K-t, kibiztositja a granyot, elorditja magát hogy "Grenade", még egyszer megnyomod a K-t és akkor elengedi a granyot...
  • Neoncsoves
    #21043
    bind g "openScriptMenu quickstatements 5" ekkor megnyomod a G-t és elorditja magát hogy Grenade
  • V43 1105
    #21042
    GÁÓGÜL---> Kattincs =)
  • Jaffa 2843
    #21041
    vagy:

    Q. What do I do if the "DirectX Error DirectX has encountered an unrecoverable error. Please check DirectX Help document for possible details." error appears when I attempt to run Call of Duty 2?

    A. Make sure you have DirectX 9.0c installed and properly functioning on your machine.

    A. Please make sure that hardware acceleration is set to Full in your display properties as follows:
    1. Right click the desktop
    2. Select Properties
    3. Click the settings tab
    4. Click Advanced
    5. Click the Troubleshooting tab
    6. Verify that the Hardware Acceleration slider is set to Full.

    A. Make sure that all DirectX features under the Display Tab in the DirectX Diagnostic Tool are set to Enabled as follows:
    1. Click START
    2. Click RUN
    3. Type "dxdiag" and click OK
    4. Click the Display tab of the DirectX Diagnostic tool.
    5. Verify that all DirectX features are set to "Enabled".
  • Jaffa 2843
    #21040
    milyen VGA-val játszasz? elöfordul ilyen hiba az integrált VGA-k esetében..
  • Dexantreal
    #21039
    Ezer thanks mindenkinek!
    Tud valaki valamit bővebben a németekről, főleg hogyan képezték ki a második világháború elején a német fiatalokat katonáknak?
    Sry, nem CoD2 téma, de ez érdekelne még és fontos is lenne bizonyos dolog miatt.
  • csincse
    #21038
    kösz a segítséget madmanic de nem müxik így se :@ leszedtem a DirectX 9.0C-t .és ujra raktam! és ujra indítottam a gépet de még mindig ezt írja ki hogy : "DirectX(R) encountered an unrecoverable error.
    Check the DirectX(R) FAQ for Possible solutions."
    Lehet még vmit csinálni?!!??!??
  • Bmx01
    #21037
    hell
    Most béreltünk nemrég servert és hallottam hogy vannak ien külső rcon vezérlő programo 1 et már ki is próbáltam csak az nagyon alap volt és nagyon szinte nem tudott seemit, tudnátok v.mi jót ajánlani ha van valami jobb.
    THX
  • madmanic
    #21036
    frissítsd a directx et, ha a legújabb van fent, akkor is indítsad el az installt és indítsd újra a gépet. nekem is csinálta
  • Jaffa 2843
    #21035
    uj directX, uj vga driver.. legrosszabb esetben cod reinstall (nemtom volt-e)
  • csincse
    #21034
    sziasztok!!!
    Pls segítsetek most raktam ujra a gépet és ezt írja ki ha
    elindítom a codot akk ezt írja ki hogy : DirectX Error:
    DirectX(R) encountered an unrecoverable error.
    Check the DirectX(R) FAQ for Possible solutions.
    pls segítsetek gyorsan!! thx!!!
  • madmanic
    #21033
    jó ez a link
  • madmanic
    #21032
    itt van magyar goggle..? :)))

  • zico87
    #21031
    Túl rendes vok..:D keresgéltem egy picikét kemény 3 másodpercet xd
  • Cat 02 #21030
    van egy ilyen magyarban is de a címet nem tom =\
  • Dexantreal
    #21029
    Jó sry, de elsősorban magyar oldalra gondoltam, emellett nem tudom ki venné a fáradságot és elkészítene egy ilyet egy honlapon és inkább ezért kérdeztem tőletek, hátha tud valaki.
    Ám thanks a linket!
    Csak angolul nem tudok olyan jól.
  • madmanic
    #21028
    itt van. google..?
  • Dexantreal
    #21027


    Valaki tud olyan linket, ahol az alap német fegyverek (amik a játékban is vannak) pontos adatai szerepelnek és esetleg egy kis leírás?
    Meg mondjuk érdekelne a németek tűzérségi fegyver arzenálja is.
    Innen csak a Flak 88-t ismerem.