26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zico87
    #21106
    én néha-néha följárok tényleg jó srv..de azért a hun scene ott is befigyel néha..
  • NEOreg3
    #21105
    tudtok ajánlani valami jó idegnyugtatót?:D

    mikor egy körön belül már a 20. találatot nem adja be megölném azt a mocskot, aki sebzésrendszert fejlesztette

    nem igaz, hogy nem tudnak rifle mod mellé 1 hit kill modot írni, ha testen/nyakon/fejen talál el az a kurva golyó:(
  • Boron Power
    #21104
    Hi!

    Az alábbi szervert eredetiben nyomatjuk(Hitandrun), ennek ellenére jól megy, sikerült jó játékosokat odaszoktatni. Online statiszkák: www.hitandrun.hu Mindenféle kategóriában számol. Ha van kedvetek nézzetek fel rá: 87.229.7.178:28966

    Üdv!

    KL_atya'tok
  • Boron Power
    #21103
  • Sanyeee
    #21102
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD....#low
  • Bmx01
    #21101
    kösz a punkbasteres tippet
  • csuszi
    #21100
    cb serveren nincs por de sebaj
  • csuszi
    #21099
    :D:D:DD:D:D:DD:D:D
  • BIZ0906
    #21098
    De akkor már hol a pálya fillingje? Ok tom hogy azt akarja dehát... Najó csinálja amit akar ekvégre az ő szervere de engem zavarna hogy nem életszerü csak ennyit akartam hozzá tenni.
  • zico87
    #21097
    azért akarja gondolom kivenni a pályafüstöt hogy pl:matmatán ne zabálja az fps pubon..ez érthető főleg akinek nincs atomgépe annak jól jön...
  • jizzo
    #21096
    uramisten
  • V43 1105
    #21095
    Azért szeretné kivenni a port, hogy olyan legyen mint a PAM-ban, szoval no pálya füst, homok stb stb..
  • BIZ0906
    #21094
    Te meg probáld meg értelmezni.
    Mi a francért kell kivenni a port? akkor már minek játszik pláne minek csinál szervert?
  • NEOreg3
    #21093
    lol, olvasd el figyelmesebben a hozzászólásait (segítek, az első hozzászólás 3. sora)
  • BIZ0906
    #21092
    1-re a válasz ne akarj cheatelni.
  • DarkSector
    #21091
    www.punkbuster.com a 3-as kérdés megoldása
  • Bmx01
    #21090
    hell
    még volna kérdésem
    5 hogy lehet a gránátok számát levenni 1 re

    6 sebességet hogy lehet állítani a serveren mert max 6k-val tölt lefele

    THX
  • Bmx01
    #21089
    hell
    tudnátok nekem segíteni volna 1 pár kérdésem:
    Béreltünk servert:
    1. a port hogy lehet kivenni a pályákról pl:toujane:??

    2. töltöttünk le pályákat és valamiért nem fut mert más a fájlformátuma valami pk3 és a serveren + csak iwd-s fut:????

    3. a punkbastert lehet e frissíteni mert az van hogy ha bekapcsoljuk akkor mindenkit kidob szerintem régebbi lehet vagy iesmi:??

    4. a jump-ot hogy lehet bekapcsolni mert ha valahova átugrunk alpból +halunk valahól meg nem:???


    THX

  • Cat 02 #21088
    iwd et is leszedi nem ?:)
    1ébként #21084 , letöltés megvan de 30 oldalas :s
  • zico87
    #21087
    csak a mainba a localized és iw kezdetű fájlokat hagyd meg...
  • Dave0092
    #21086
    sok szar moddolt szeron logsz, és emiatt...
    pl a zombiszerver
  • shakwill
    #21085
    Mondja már meg vki, hogy a bűzhödött bányászkapcába tudom beállítani az enfield ammot! Egy nagy rakás szerver nem enged be ez miatt!
    Előre is kössz!
  • Cat 02 #21084
    vki adna linket ahhoz a progihoz ami leszedi a feles modokat? mert cod.hu -n nem találom a letöltést xDE
  • berlinboy6329
    #21083
    ilyen szart még nem láttam.Jumpolni akarok,de nem tudok emiatta fos miatt.Volt fenn pár mod,keveredtek,nem indult a saját szróm(iwd/sum name mismatchj).Már azt nem értem miért?Mi köze pl a zombi modnak a DM-hez?Azhtán fogtam kitöröltem az ÖSSZES nem kellő cuccot,és már ment.Na már csak meg kellett oldani a savepositiont.Leszdetm a modot,beírtam amit kell,és ment.EZAZ!Mivel letöröltem minedt,és menni akartam ombizni,letöltötte újra a dolgokat.Nem baj,meguntam,mentem volna vissza jumpolgatni.Nem emgy.A zombi mod tönkreveri a DM modot.Nagy szar.Aztán gondoltam megint eltüntetem őket,anélkül tuti mennie kell.Ki is vágtam a modot,indítom as zerót ÉS NEM MEGY!Direkt kivágtam a saveposition modot is és ANÉLKÜL ELINDUL!!!Na itt a baj.Miért ment eddig,aztán miért nem?Fel tudnak idegesíteni az ilyen dolgok.H lehet ilyen játékot csinálni?
  • zico87
    #21082
    mi 17-ikek..de most vágom így msn-ről hogy ki vagy...:
  • jizzo
    #21081
    csuszi, 15. ek vagyunk cbn ha akartok tolni itt az msn em:

    [email protected]
  • Dency
    #21080
    Helósztok.
    Valaki tudja hogy honnan lehet letölteni a zombi modot??
    Szerverre kéne rátenni.
    A legújabb kéne amikor a zombiknak csak 1 kés van a kezébe.
    Meg a zombik közül van 1 kiválasztott ami gránátot és kést tud dobni.
  • Cat 02 #21079
    igen a CoD2 fegyók jobbak, illetve Cod2 ben lehet olyat h célzol és ugrassz :P
  • DarkSector
    #21078
    Minden veapon?
  • Sityu17
    #21077
    public serverunk: 87.229.7.178:28983 mappok: burgundy ; toujane ; dawnville ; matmata! PLS JOIN!!!
  • DarkSector
    #21076
    Ez mi és hogyan használható?
  • Dexantreal
    #21075
    Lehet, hogy pár letöltött dolog miatt :S, de nem hiszem :S.
  • Dexantreal
    #21074
    Nekem UO furcsa volt, CoD2 fegyverek jobbak és csak CoD2 van fent és azzal multizom.
    Valamiért azonban a single lefagy kampány töltéskor lol :S.
  • Cat 02 #21073
    jah igen, egyik szerón találkoztam egy Szigetis el, azt kérdem h miért nem a szerverén van, erre mondta h olyan szarul van Mod olva inkább idejött XD

    most próbáltam UO -t multiban, elég lol volt :D only rifle HQ és ott levők nem is akartak tudni róla h van cod2 =)
  • Dexantreal
    #21072
    UO-ben is ez volt lol.
    Anno, mikor játszottam ,voltam egy szerveren, ahol magyar zászló volt az amcsik karján loál. Mármint a szín... erre a kampányban is bent volt pff.
  • Cat 02 #21071
    SZigeti cod2 klan v vmi ilyesmin voltam ott meg ruhát és fegyót is töltött le :S aztán single ben is megmaradt xD :(
  • jizzo
    #21070
    de tudom utálni azta sok xart amit felpakolnak a magyarok a szerverükre
  • Cat 02 #21069
    te tudod, nekem kedvenc szerómon annyi van h hp bar :) 1ébként sima (illetve még az amcsiknak van en-field (v vmi ilyesmi))
  • csuszi
    #21068
    na oda se járnék... :) sry
  • Cat 02 #21067
    admiral mod kell rá ^^ hp map, illetve lehet a végére olyan h szavaztok a köv mapra és game mod ra